|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   riječke ljetne noći
1.7.2009 21:52:07   
dami
Mislim da su svi upoznati sa jučerašnjim spektaklom koji je organizirao grad Rijeka povodom otvorenja Riječkih ljetnih noći. Tko god da se našao tamo nije požalio s obzirom kakav program su nam priuštili.

Prisustvovala sam jednom prekrasnom performansu na krovu našeg kazališta Ivan Zajc popraćen zborom i vatrometom.
Mislim da se ovaj vatromet slovi kao jedan od najboljih do sad u Hrvatskoj.
Trajao je punoh pola sata i bio popraćen u pozadini sa muzikom.
Događaj za pamćenje. Mislim da se Rijeka nije posramila.
Bravo organizatorima.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: riječke ljetne noći
1.7.2009 21:58:45   
Candy
Vidjela sam,svaka čast gradu Rijeci user posted image user posted image user posted image !
Takvih manifestacija bismo trebali imati više user posted image !


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: riječke ljetne noći
2.7.2009 9:15:54   
Viky
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Mazne bebe.
пеперутка16

Da li vaše bebe (6-12mes) vole da se maze? Moja ni da čuje, samo me odguruje, penje se po meni, čupa,... neće čak ni da se nosi, samo gleda da zbriše. Bas mi je to čudno.. Kakve su vaše?

Oznake

Sve najbolje!