|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Refleks sisanja
10.3.2009 21:48:27   
njanja
....kažu da imaju sve bebe i da se još razvija u trbuhu..... E pa danas sam se šokirala-bila sam kod sestre i Frane u rodilištu i držala sam ju u rukama, a ona paluka van s jezikom i okreće glavu prema meni i otvara usta kao da bi uhvatila bradavicu....ja kažem šokirano sestri: ona bi jela..... zašto sam bila šokirana???? jan to NIKADA nije radio....okej, kasnije sa 2-3 mj je, ali na početku nema šanse...pa ja sam mu morala silikonsku bradavicu ugurati u usta i stisnuti mlijeko u onaj šeširić da bi počeo cicati..... Mislim da neka djeca imaju razvijen taj refleks, druge ga moraju naučiti....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Refleks sisanja
10.3.2009 21:54:35   
mlada mama
moj je imaouser posted image odmah je trazio cicu,ali na zalost bili smo ne uspjesni u tome user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Refleks sisanja
11.3.2009 7:05:12   
dominik
domi je imao i refleks i znanje, isto tako cim bi ga netko primio okretao je glavu da bi cicao, dora je druga prica...evo vec mjesec i sitno jede na flasicu i jos uvijek to nekak krivo zvuci, ali zato koka sve da u usta (varalica, bocica koja god) dok je domi samo cicu htio

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Refleks sisanja
11.3.2009 7:09:03   
huanita
I moj sin je imao taj refleks otpočetka. Zločesto bih se znala igrati s njime pa ga dražiti tako da on iskrivi pola lica pokušavajući dohvatiti bradavicu.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Refleks sisanja
11.3.2009 8:40:36   
božica
V ne odmah
L da


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Refleks sisanja
11.3.2009 9:48:46   
Ruža
Nikada neću zaboraviti kad su mi ga donjeli sat nakon poroda kako je odmah zinuo i zgrabio ju.user posted image
Fasciniralo me to malo čudo prirode. Gladoš je i ostao.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Refleks sisanja
11.3.2009 10:47:42   
koka
I rokić i Mila su prihvatili odmah s time da je Mila baš sisala odmah nakon poroda i lijepše, Rokića su mi donijeli nakon što je prespavao dalje od mene pa sigurno su mu dali nadohranu...al i jedan i drugi su imali taj refleks..user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Refleks sisanja
11.3.2009 10:48:19   
Wukovarka
Mojoj Luciji je trebalo dva dana da nauci sisati...

Frajerica se navukla na glukozu user posted image

Teta joj da malo glukoze i onda sisa kao prava, prije toga ni cuti user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Refleks sisanja
11.3.2009 10:51:05   
Anoniman
odmah je krenuo ćućkati sa onim malenim ustima:-)...nikad neću zaboravit kako je jeo: tri puta poćuća, pa proguta...mišić moj mali....

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Refleks sisanja
11.3.2009 15:08:56   
dikac
dora nije bila neki cicko, čvaljila je po ciki sve nešto bezveze, okolo, naokolo, nije joj baš išlo

ivan je cicu dobro zgrabio od početka, žao mi je što je bilo drugih problema pa to nije uspjelo

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!