|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odabir kolica
27.1.2012 20:03:01   
magdalenaa
ma pogriješila sam br,telefona user posted image user posted image user posted image user posted image 099 je a ja napisala 091,,099/730-1112

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odabir kolica
28.1.2012 19:28:28   
magdalenaa
prodanouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odabir kolica
18.9.2012 9:04:14   
Stormblast
pozdrav mame,
evo mi smo počeli sa pripremama i sad tražimo kolica i koliko sam skužila,ova kolica kaj su 3u1 nemaju kombinaciju da su za novorođenčad pa sve dok dijete počne hodati! nego do 3 godine! user posted image
jel sam ja to prekratko tražila ili ću ZBILJA morati tražiti nova kolica nakon kaj bebač napuni 3 godine odnosno kad postigne kilažu preko kilaže kaj vele za određena kolica,recimo 10 kg???
pa to je totalna glupost!
ja želim kolica koja će me služiti dok beba ne prohoda a ne da sad moram kupovati nova nakon 3.godine! užas! user posted image

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odabir kolica
18.9.2012 20:27:58   
BUMBI
Nisam te baš skužila šta si rekla i šta ustvari želišuser posted image
Svaka kolica će te služiti dok beba ne prohoda,ali je tada još rano (bar ja tako mislim) da se ne služiš s kolicima.
A ta 3u1 što govoriš bi te služila sigurno do 3 godine,a onda ne vidim rezlog zašto bi se dijete poslije 3 god još vozilo u kolicima.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Stormblast)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odabir kolica
20.9.2012 9:53:23   
Stormblast
Nakon par razgovora sa mamama koje znam,skužila sam djetetu ne trebaju kolica poslije 3.god.,malo sam se zbunila! user posted image

i skužila sam da mi ne trebaju ova 3u1 jer bum dobila jaje i onu nosilicu pa mi trebaju samo kolica....jučer bila u Lesnini i samo kolica su full skupa i nije to to kaj tražimo; veliki minus je taj da se teško sklapljaju,nemrem sa jednom rukom ih zaklopiti!
možda je to stvar navike ali to je prvo mjesto gdje smo išli gledati,tak da treba vidjeti kaj se nudi u drugim dućanima....

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odabir kolica
20.9.2012 10:11:26   
seraphyme
ako ti trebaju samo kolica uzmi neka obična tipa gracco(oni najčešće imaju samo kolica)

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Stormblast)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odabir kolica
20.9.2012 13:45:00   
Ubrzomamica
Book!!!
Imam ja Peg-peregova pliko p3 za prodat ako zelis! Zbilja nisu teska! Imaju i kosaru i autosjedalicu sa bazom za auto i sportski dio te original torbu! Koristena su manje od pola godine. Dobila ih na poklon od sestricne, al vec sam nila kupila druga! Njoj vise ne trebaju pa ak zelis mogu ti poslat par slika u pp!

(Odgovor članu Stormblast)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: odabir kolica
12.3.2013 8:34:27   
snowwhite
mi smo uzeli abc designe 3 te i kolica su savršena,kotači za off road stvoreni,čvrsta i lijepa c

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: odabir kolica
12.3.2013 8:35:17   
snowwhite
ova su 2u 1,košara i sportski dio,s tim da kupiš adaptere i može ti gore maxi cosy AS

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odabir kolica
12.3.2013 11:28:40   
Tina 21
Mi smo kupovali prošle godine u 5mj.kolica..uzeli smo Peg Perego Pliko swich easyy drive 3u1 kolica,model 2012..znači ručke su spojene,košara je cijela obucena u platno,sva tri dijela se mogu staviti da beba gleda prema meni ili prema van kad se vozi,košara i jaje imaju prilagodiv naslon,torba...uglavnom sva dodatna oprema..koštala su nas 7,5tisuca kuna+original suncobran oko 300kn...super su kolica,ali za sljedecu bebu definitivno uzimam Stokke.

(Odgovor članu noemi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: odabir kolica
10.6.2013 22:31:28   
FIGICA FIFINANKICA
Abc Design,super omjer cijene i kvalitete,preporučam

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: odabir kolica
12.6.2013 15:12:52   
patuljak66
sportska kolica. postoje jedna koja mi se jaaaako sviđaju ali imaju jedan nedostatak. nemaju zaštitnu ogradu pa se bojim da će mi dijete pasti van.
koliko je bitna ta drška za djetetovu sigurnost? jel bi bilo dovoljno da ga svežem samo pojasom pa onda ne treba imati to???
http://www.mali-vragci.si/sportni-vozicek-mutsy-spider-sand-2012#
kakva su vaša iskustva s tim?
frendica mi je rekla da je to potpuno nepotrebno, da ona svoje dijete niakd nije vozila s tim, uvijek je uzela dolje, da ga je samo svezala pojasom i bilo joj je ok.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odabir kolica
25.10.2013 9:58:16   
tonka2011
pozdrav mame! trebam malu pomoć imam od prvog dijeteta košaru i AS od maxi cosi kolica kolica više nemamo al će nam opet trebati jer sam trudna user posted image pa sada mene zanima na koja još kolica mogu ići košara i AS od maxi cosia naravno sa odgovarajućim adapterima !
hvala puno user posted image

(Odgovor članu noemi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odabir kolica
8.11.2013 19:04:46   
nina2010
Evo ja prodajem naša kolica .pa ako ima zainteresiranih neka mi se jave

(Odgovor članu noemi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odabir kolica
15.12.2013 20:59:14   
djecja kolica
Bok , evo molim Vas za malu pomoć,s obzirom da svakodnevno čitamo
razne postove u kojima ljudi traže stvarna iskustva vlasnika raznih kolica
te da smo i sami prošli pakao izbora dječjih kolica,surfanja,pretraživanja
web-a,pročitali stotine stranice komentara,iskustava,dobrih i loših strana....
Odlučili smo svoja iskustva i iskustva svih Vas koji ste nam voljni pomoći
staviti na jedno mjesto kako bi olakšali svim budućim roditeljima.

Zato bi zamolili sve koji mogu odvojiti malo vremena i poslati nam na mail
djecja.kolica.iskustva@gmail.com i svoja iskustva bili bi Vam zahvalni i mi i svi
novi roditelji kojima će te pomoći u izboru.

Ako nemate vremena ulaziti u neke dublje recenzije nema problema ,
dovoljno je da nam pošaljete model i ono što Vam se na njima sviđa
ili ne sviđa , a mi ćemo sve to ukomponirati u jednu cjelinu i objaviti.

Hvala !

Ako nam se još neka mama ili tata želi pridružiti u stvaranju stranice bit će nam drago i dobro ste došli !

(Odgovor članu nina2010)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: odabir kolica
7.1.2014 16:15:13   
Kate1980
Stokke je super al taj novi origami još je bolji!
Cijena ista ... A taj se složi na 'klik'. Pogledajte na youtube http://youtu.be/ERQHRo0fHGE
A imaju ga na: www.pikolin.si

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: odabir kolica
24.9.2014 13:39:45   
pija
Prva dječja kolica koja sam kupila su bila 3 u 1 kolica i to marke Leo kids Q8 Deluxe, i bila su mi super, ali kako to već ide dijete je odraslo i ta kolica su mi postala preteška, pa sam morala kupiti manja kolica. Nakon puno istraživanja po netu (jer nisam htjela potrošiti puno novaca, a opet sam htjela da budu sigurna za moje dijete) odabrala sam Bebetto Magelan, njih sam nabavila na ovoj web stranici. user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odabir kolica
24.6.2015 16:52:20   
brusnica11
Pozdrav svima na forumu i jako bih vam bila zahvalna ako mi netko moze pomoci svojim iskustvom... Naime MM i ja smo u iscekivanju nase prve bebe, a svjetlo dana moze ugledati sad vec svaki cas user posted image .. Neki dan smo kupili kolica marke Graco, model Evo 3u1, dakle košara, sportski dio i autosjedalica i ovako zasad mi se kolica cine stvarno super. Kazem zasad jer ipak jos nismo vozali bebu u njima.. Ultra su lagana i sve je na klik, lako se sklapaju, sve je perivo i imaju veeeliku kosaru - ali mene muci jedna stvar: kada na kolica namontiramo autosjedalicu ona se pososta ljulja i lijevo-desno i naprijed-nazad. Naravno nece sama od sebe se ljuljat al rukom je se moze dosta drmat, mada se ne moze izvuc bez pritiska na određeni gumb. Mene sad zanima jel to normalno ili smo uboli u neku tvornicku gresku??? user posted image Naravno ovi u ducanu gdje smo ih kupili se ne javljaju na telefon a ne zivim dovoljno blizu grada da bi samo radi toga isla tamo.. Ima li itko ta kolica i tu autosjedalicu?? Hvala vam unaprijed!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu noemi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odabir kolica
3.1.2020 14:51:21   
Bebasita
Mi smo dječja kolica tražili na Nabava.net. Usporedili smo cijene i na kraju su na 3 u 1 kolica izašla 500 kuna jeftinije nego što bi ih inače platili user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu brusnica11)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!