|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   klomifen
12.4.2012 23:22:01   
klementina
Cure da li koja od Vas zna kako mogu doć do Klomifena? Ima li koja cura iz Bosne ?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: klomifen
13.4.2012 9:47:35   
*zmaja*
draga klementina, u zagrebu se klomifeni mogu kupiti uz privatni recept ili dobiti uz recept od državnog ginekologa. s obzirom da si pitala ima li koja curka iz Bosne, pretpostavljam da živiš u Bosni, a kako je tamo stvarno ti ne znam. ali, na ovom forumu je bila aktivna Leva koja je iz Sarajeva, možda da joj probaš poslati pp, već dugo nisam vidjela postove od Leve. nadam se da sam ti pomogla.

tebi i Levi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu klementina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: klomifen
13.4.2012 12:45:19   
klementina
Draga zmaja, puno ti hvala na odgovoru. Nisam iz Bosne , iz Splita sam , a ovde ga nema nikako već sam pokušavala. Znam da ga ima U Bosni i to po cijeni od nekih 26 kn, zato sam pitala ima li koja cura iz Bosne pa da pokušam tako. Al valjda ću nešto riješit;)))user posted image

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: klomifen
13.4.2012 14:53:29   
*zmaja*
ako si u postupku kod privatnika čak ti i onda recept može dati tvoj državni ginić a ti samo onda nadoplatiš u ljekarni (tako su mi rekli). kad sam išla na inseminaciju privatno kupovala sam klomifen (mislim da je negdje oko 130 kn) a kad sam išla na ivf to je bilo preko hzzo-a onda sam dobila recept i bio je potpuno besplatan. ako imaš nekoga u zg, ljekarna mandis pharm u središću (iza muzeja suvremene umjernosti) ima uvijek klomifene i ljekarna na svetom duhu (kraj bolnice) ti uvijek ima.

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu klementina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: klomifen
18.3.2024 10:43:20   
moody
+1 Klomifen - https://euhealth24.com/hr/drug/clomid iskreno PREPORUČAM svakome!

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!