|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   razgovor za vrtić/jaslice
25.5.2010 17:18:24   
inna
Evo danas smo bili na razgovoru u Sopotu za jaslice s psihologinjom. Koliko sam skužila, s obzirom da sam predala zahtjeve u 5 vrtića, jedino oni zovu na razgovor prije odluke što mi je i ok, da se malo upoznaju s djetetom. Moram priznati da sam jako pponosna na Domija...rasturio je. Odmah je ušao ko harambaša i počeo se igrati. Logopedica i psihologinja nisu mogle vjerovati kak super priča za dečka od 15 mjeseci. Bila sam tak ponosna na njega user posted image . Na kraju se nije dao van. Naravno, još ne znamo da li smo primljeni i naglasili su da imaju velik broj prijava, a osobito jer mi u kvartu nemamo vrtić pa ne spadamo nigdje, ali nadam se da ih je Domi ipak osvojio. Zlato mamino brbljavo user posted image

< Poruku je uredio inna -- 25.5.2010 17:26:05 >


_____________________________

Dominik - 18.2.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
25.5.2010 17:19:40   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
25.5.2010 21:09:37   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image sretno ,, nadam se da ste upaliuser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
25.5.2010 22:15:56   
Gogule
bravo i čestitam..

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
26.5.2010 7:06:05   
inna
joj i ja se nadam, jer do rujna ćemo nekako još i izdržati s plaćanjem tete čuvalice, ali dalje jako teško...već sad škripi user posted image
Ne znam...uopće ne mogu procijeniti kakve su nam šanse...ravnateljica je nježno, ali odlučno naglasila da ima jaaaako puno prijava, ali opet s druge strane nisam mogla ne primjetiti da su oduševljene Domijem. Samo su se pogledavale i vrtile glavom i komentirale, nevjerojatno...ovo već dugo nismo vidjele. Nadam se da će ipak njegov šarm upaliti user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
26.5.2010 7:34:54   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
26.5.2010 12:34:51   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
27.5.2010 10:23:07   
plavka
evo da ne otvaram novu temu nadovezat ću se ovdje!!!
Mi smo jučer bili na razgovoru koji je trajao začuđujuće kratko a baš sam se pripremila jer sam čula o razgovorima svašta...
Naime naša ribica je šarmirala tetu psihologicu već sa vrata nabacila je osmijeh br.5 pa joj je pokazivala slikovnicu koju smo ponjeli, psihologica se samo malo osvrnula na naše alergije oko klope gdje se ribica ubacivala u razgovor sa ne, ne, da, da, kao da ona odgovara na pitanja te je to ispalo jako, jako simpatično i smješno user posted image user posted image user posted image ...
Na kraju je kraljica počela nešto kao pjevat i to glasno da privuče pažnju te se teta iznenadila koliko je dijete glasno i pitala nas dal će biti možda pjevačica, uglavnom teta je njome oduševljena a i mi smo cvali od pohvalauser posted image user posted image user posted image ... Rezultati su 15.06 te se nadamo da smo upisani!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
27.5.2010 13:03:58   
pako
da se i ja nadovežem bili smo i mi jučer na razgovoru i moj je miš oduševio tetu,stalno joj je nešto pičao, uzeo joj je telefon i pričao i pričaouser posted image . rekla je da je baš super i da zasad imamo sve uvjete za upis ali pošto je jako puno djece nezna se još ništa.....  u nadi je spas.... vidjet ćemo 15.06.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
27.5.2010 22:16:55   
pepeljuga
Mi sutra idemo na razgovor i živo me interesira na sto ce to liciti s obzirom da se R zalipio za mene od kad sam se vratila iz Milana i cim mu se samo neko pokusa pribliziti on urlice ne,neuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
27.5.2010 22:23:42   
Gogule
ma i tebi će proću razgovor super. Jedino smo mi naletile na starog user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
27.5.2010 22:25:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
27.5.2010 22:27:02   
pepeljuga
cvrci ovo nije razgovor sa tetom nego sa psihologom ili pedagogom ,bar u ovom vrticu di mi idemo....
zabulje se u dite i sve proucavaju,mislim da ce roko samo vikati ne,neuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
28.5.2010 7:11:05   
inna
izgleda da dolazi generacija brbljavih klinaca...svi nešto rano hodaju, pričaju...jao nama, tko će ih stići user posted image user posted image
Da, nama su na razgovoru bile pedagoginja, psihologinja, logopedica, teta iz grupe i valjda ravnateljica. Uglavnom cijela svita...bilo me strah da će Domi pomisliti da je kod doktora i početi plakati, ali sve su bile super, nasmješene i baš su puno bile usmjerene na njega. Nama su postavljali pitanje, ali glasom kao da pitaju Domija. Tipa "a šta Domi papa"  i sluser posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
28.5.2010 9:09:20   
Njofra
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Cure ja ne kužimuser posted image  Šta dijete mora proći na razgovoru(ono kao na prijemnom)da bi upalo u vrtić?

Ja sam mislila da je to samo da bi tete imale što više informacija i lakše adaptirale dijeteuser posted image


Da i ja se pitam dok čitam postove.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
28.5.2010 14:40:01   
pepeljuga
Razgovor prosao super,R se kod psihologice zaigrao sa nekim kockicama,ispuhao nos jer je na njenom stolu nasao maramice i ona odusevljena kako vec sam to radi,stalno je nesto brbljao,ja spomenula da ide na tutu a on odma poceo skidat gace i vice kaka,kakauser posted image user posted image user posted image
Mama naravno ponosna na svog Ruser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
29.5.2010 13:37:53   
inna
user posted image user posted image user posted image
mene su jučer zvali iz Trnskog da moramo doći na razgovor...MM se već smije da ima osjećaj kao da idemo na audicije user posted image user posted image
Malo me strah kakav će Domi tamo biti jer mu je baš kad je termin vrijeme za spavanje, a i ja opet moram bježati sa posla na sat vremena. Ma samo da ga prime u jedan...izdražt ćemo mi to

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
3.6.2010 15:56:54   
inna
evo da podnesem izvješće user posted image  U vrtiću u Trnskom razgovor isti kao i u Sopotu samo sa malo manje publike user posted image  Domi još jednu logopedicu bacio u šok. Žena me frapirano pogledala i rekla: " pa mama, on je u par minuta izgovorio već 10 riječi". Znate li vi da je to jako napredno za njegovu dob?" Samo sam prokomentirala da je na mene i da to još nije sve user posted image  Uglavnom rekle su da kad bi upisivali po simpatičnosti da bi odamh upao, ali da ipak moramo sačekati rezultate i da nam sada ništa ne mogu reći. Aaaaaaaaaaaa već sam malo frustrirana. Još malo će uvesti prijemni za klince za upis u vrtić.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
6.6.2010 8:18:18   
troubled
ja kasnim s izvješćem par dana user posted image
bile smo i mi na razgovoru...naravno d aje pegadoginja odmah rekla da želi magdu voditi sobom doma user posted image user posted image user posted image
osobno, apsolutno ne vidim svrhu tog razgovora...ako netko vidi neka mi, molim, objasni...
odgovarala sam na ista pitanja koja sam u drugom vrtiću sama ispunila...
nije mi jasmo kakve veze ima jede li dijete samo ili ne...pije li na bočicu ili ne...ima li varalicu i koji mu je predmet o kojem je ovisno...
(by the way...magda jede sama, a bočicu i dudu nije nikad koristila i nije ni o čemu ovisna user posted image )
jer...svi ti podaci, u ovom uzrastu, za četiri mjeseca mogu biti posve drukčiji...
četiri mjeseca su u životu male djece veeeeeeeliko razdoblje...
tako da meni taj razgovor zbilja nije jasan...
druga su stvar alergije, zdravstvena anamneza i ostalo....ali bi mi bilo prirodnije da se ti razgovori vode s djecom koja su primljena u vrtić, recimo negdje kroz osmi mjesec...eto user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
12.6.2010 7:30:07   
inna
slažem se s troubled. Ja sam ispunjavala prijavu u petom mjesecu i Domi je sve jeo...sad recimo ne želi kravlje mlijeko, a i ima neke druge navike koje su mu fora. ok je žto žele vidjeti djete, možda će im to olakšati odluku, ali opet što ako za neko dijete procijene da će se teže uklopiti u vrtić, a njegovim je roditeljima puno potrebniji nego nekome, a čije je dijete možda otvorenije i sl. Ne znam, ali vidim da ćemo još malo ko vani prolaziti testiranja i mi i dijete i bit će važno naše obrazovanje i socijalni status da bi dijete upalo u pojedini vrtić. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
5.7.2010 18:51:19   
Thea
Evo i mi smo danas obavili taj famozni razgovor za vrtić.. Išli smo Valentino i ja jer je mm radio.Čim smo ušli u ured kod psihologice moj mali zavodnik je zatreptao svojim velikim trepavicama i pogledao ju milo velikim okicama i teta je pala na šarm..loptali su se,igrali sa autićima i slagali kockice,uglavnom mame nije ni trebalo na razgovoru user posted image Prošli smo pitanja o tudnoći,porodu,kad je prohodao,šta sve priča,šta papa,šta ne,bez čega ne može,kako spava po noći i po danu...
Sad samo moramo obaviti sistematski pregled kod svoje pedice oko 1.9. i 13.09 krećemo u vrtić t.j. jaslice...user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: razgovor za vrtić/jaslice
5.7.2010 20:23:50   
inna
user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo za turbo kikače s raje

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!