|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pozivnice za dječje rođendane
28.7.2010 21:44:44   
sirenas
cure ima li tko ideju moja želi winks i tortu i pozivnicu, ali nigdje ih nisam vidla za kupiti, a printer nešto zeza ,šta mi predlažeteuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pozivnice za dječje rođendane
28.7.2010 21:57:32   
tita
Evo i ja sam baš u svemu tome ,ovih dana tražim stvari za dječji rodjendan i totalno sam se razočarala!!!!Kao prvo za dečke kao naprimjer broj za tortu nema nikakvih boja ,samo roza,i još drugih stvari koje sam tražila nisam našla.Ja ti nažalost nemogu ništa pomoči!

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
28.7.2010 22:00:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tita)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pozivnice za dječje rođendane
28.7.2010 22:10:12   
sirenas
ma sve to imam trebaju mi pozivnice a nigdje ih nisam vidla na winks,kupila ja i čaše i tanjure,i salvete,stolnjak i još štošta da ne prifaliuser posted image ali pozivnica nigdje user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
28.7.2010 22:22:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sirenas)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pozivnice za dječje rođendane
28.7.2010 22:26:02   
sirenas
vidiš toga se nisam ni sjetila ako niš ne nađem mogla bi i to,,a možda se i njoj svidi ideja.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pozivnice za dječje rođendane
28.7.2010 23:33:17   
Duve

IZVORNA PORUKA: sirenas

ma sve to imam trebaju mi pozivnice a nigdje ih nisam vidla na winks,kupila ja i čaše i tanjure,i salvete,stolnjak i još štošta da ne prifaliuser posted image ali pozivnica nigdje user posted image


Ja sam nedavno isto trebala pozivnice za Karlov rođendan, to rade u foto studiju: on je htio biti batman pa je žena napravila takvu pozivnicu-ispadne kao izrađena slika, i još je umetnula Karlovu sliku-tak da je ispalo odlično

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 23:39:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Duve)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!