|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   povučen herbafast!
28.9.2009 21:45:09   
FIONA
danas sam od jedne magistre farmacije koja radi  u gradskoj apoteci čula da se povukla posljednja pošiljka herbafasta jel zbog učestalih pritužbi očito nešto nije bilo uredu....ustanovljeno je da nisu dovoljno prikrivači glad i da su ljudi bili gladni kao i da nisu pili te tablete jel nije bilo dovoljno aktivne tvari u njima...ako planirate ovih dana kupiti savjet koji sam dobila je bio....mali pričekaj novu pošiljku!!! user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: povučen herbafast!
28.9.2009 21:46:54   
koka
e rekla sam ja, to su i meni rekli...al teta apotekarka mi je rekla da su štetne da šta se trujemo s njimauser posted image , a ja sam samo došla po informacijuuser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: povučen herbafast!
28.9.2009 21:47:14   
ninishka
a ja bas danas razmisljala kako cu oticu sutra u ljekarnu i kupitiuser posted image

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: povučen herbafast!
28.9.2009 22:08:02   
FIONA
a ova moja je rekla da je to jedan od najboljih preparata...da svi traže i da nikad od kada radi u apoteci nije doživjela takvu navalu jel djeluju...i kao da su čista priroda bez kemije kako i samo kažu!...ona uzima...pa valjad ne bi izmislila žena...

ja pauziram zbog više razlga ali kad da zeleno svjetlo bum si uzela još koju turu da ipak skinem još koju deku...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: povučen herbafast!
28.9.2009 22:16:20   
tikica_69
Mojoj frendici je magistra u apoteci rekla da su ih povukli jer je puno ljudi imalo aritmiju srca od njih

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: povučen herbafast!
28.9.2009 22:18:36   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mojoj frendici je magistra u apoteci rekla da su ih povukli jer je puno ljudi imalo aritmiju srca od njih


ma aritmiju kur....  mislim kad ve vuče za jezik...ja moja imam sa srcem problema nisam imala nuspojave...kaj bi onda netko drugi...uostalom odite na njihovu stranicu i tam ima pitanja i odgovore...ima svega ali niš takvog!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: povučen herbafast!
28.9.2009 22:22:00   
tikica_69
Ja sam ih pila i nikada nisam imala nikakvih nuspojava i skinula sam 10kg za 5 tjedana bez ikakve muke i da u njima ima konjskog drekeca opet bi ih pila

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: povučen herbafast!
28.9.2009 22:24:07   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja sam ih pila i nikada nisam imala nikakvih nuspojava i skinula sam 10kg za 5 tjedana bez ikakve muke i da u njima ima konjskog drekeca opet bi ih pila



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...i ja komad...i ja isto...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: povučen herbafast!
29.9.2009 0:36:20   
natalijax
nest je u provjerenom bilo o takvim preparatima

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: povučen herbafast!
29.9.2009 7:43:24   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mojoj frendici je magistra u apoteci rekla da su ih povukli jer je puno ljudi imalo aritmiju srca od njih


Isuse, i ja sam imala skoro svaki dan!!! Inače imam možda jednom mjesečno user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: povučen herbafast!
29.9.2009 8:05:31   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mojoj frendici je magistra u apoteci rekla da su ih povukli jer je puno ljudi imalo aritmiju srca od njih


ma aritmiju kur....  mislim kad ve vuče za jezik...ja moja imam sa srcem problema nisam imala nuspojave...kaj bi onda netko drugi...uostalom odite na njihovu stranicu i tam ima pitanja i odgovore...ima svega ali niš takvog!



Eto vidiš Fiona, meni su se javljale svaki dan. I točno sam posumnjala na njih jer su u tom periodu dok sam ih pila počele često. Onda očito ima nešto u tome. Ja ih sigurno neću više piti jer sam se i bila malo uplašila zbog toga. Sada kad sam sigurna da je od toga, nema šanse

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
29.9.2009 8:08:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: povučen herbafast!
29.9.2009 8:12:11   
Zvonki
I ja tako mislim. A kako je riječ o srcu, nije se za šaliti. Kad su mi se prvi puta pojavile, pitala sam dr. od čega je to. Ne zna se točan uzrok. Ali svejedno, svaki puta kad ih imam, ne znam jesu li aritmije ili me hvata infarkt user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: povučen herbafast!
29.9.2009 8:12:54   
ZVRK
možda je samo netko dao''lošu''reklamu iz konkurencijeuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: povučen herbafast!
29.9.2009 10:14:53   
cokolada
Nisam ga probala jer nemam povjerenja u proizvodaca.
Probala sam Phase 2 od Natural Wealtha, nije za preporuku iako ima super ocijene.
Pila sam ga 10 dana i svaki dan mi je falilo zraka, nisam mogla normalno disati, sve sam pripisivala alergiji dok se jedan dan nisam legla u krevet jer nisam mogla nista i palo mi je napamet da nije od tih tableta, prestala sam ih piti i vratila se u normalu. Nisam izgubila niti 100 g. A zed, neopisiva. Nikada vise!

Jedino nam preostaje onaj "stari" nacin mrsavljenja, smanjiti unos kalorija i vjezbati!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: povučen herbafast!
29.9.2009 11:03:57   
malica
Moguće je da imaju nuspojave jer npr. svi pripravci za detoksikaciju funkcioniraju u biti na izlučivanju tekućina (po principu diuretika) dakle osobe s niskim tlakom ih ne bi smjele piti, a to nigdje ne piše. Isto tako nebrojeno puno puta se dogodilo da magistre kažu da je nešto povučeno, ili se prestalo proizvoditi, a u biti dobavljač nema para platit robu pa je trenutno nestašica ili proizvodjač nije isporučio ili.... ( to je najčešći razlog). Kod nas inspekcije nažalost ne funkcioniraju tako brzo kada se radi o dodacima prehrani kojih je gomila, poneki su na tržištu već godinama bez ikakve analize ili broja riješenja (da ne zaboravim: nije sve biljno topla voda i bezopasno!).

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: povučen herbafast!
23.1.2010 21:53:52   
Ninaa
I koke jel ga koja pije i jel ima kakve nuspojave, ja si to ozbiljno mislim uzeti ali Katarina još siše pa još nesmijem pretpostavljam?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: povučen herbafast!
23.1.2010 21:57:43   
FIONA
ja sam pila i super je...al ako u glavi nisi a djetu nemoj...uz njih nesmiješ jest...one ti samo smanje apetit!!!..ja sam super skinula...natukla sad za praznike preko tri kile...planiram opet...otiđi na njihovu stranicu...imaš pitanja i odgovore...sigurno piše za dojenje nešto!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: povučen herbafast!
23.1.2010 22:02:38   
Ninaa
Pa ja se mogu kontrolirati samo na dijeti, jel onda znam da nesmijem, inače ne jedem puno ali slatko pojedem kaj mi pod ruku dođe. Bila sam na un prije i skinula kile ali me glava rasturala. Sisa malo navečer i ujutro jel nemam više ni mlijeka ali kak gospica neće nikakvo drugo mlijeko ni primirisati onda si još malo posiše kaj ima.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: povučen herbafast!
4.4.2010 10:18:28   
adryosijek
ma i ja cu probat uzet kad rodim al nevjerujem da se smije kad se doji to uzimat nekako nebi bas pa cu laganu djetu dok se mala nebude skinula sa sike i onda da skinem natucenih 20 kila i sitno oz trudnoce..nevjerojatno kako se kile ljepe u trudnociuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: povučen herbafast!
4.4.2010 22:35:49   
majda
I ja sam ih pila,bacila novac bezveze.Samo sam jela ko luda........

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: povučen herbafast!
4.4.2010 22:38:14   
Ninaa
Trudnice i dojilje ne smiju piti. A ja ga pijem već dva mjeseca, pomak se vidi makar sam skinula samo 4 kile. nisam gladna i jako puno pijem vode. dosta mi otišlo u struku i guzici i već je puno ljudi primjetilo da sam smršavila makar na kilama nije puno.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: povučen herbafast!
11.4.2010 18:01:42   
sina
Očito svatko drugačije reagira na njih.meni su super,stvarno mi smanje apetit i pijem tekučinu koju inače ne pijem. ovako me traži jer sam žedna,a bez njih jedva popijem 2 dcl vode dnevno

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: povučen herbafast!
17.4.2018 8:10:37   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: povučen herbafast!
17.4.2018 9:04:52   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!