|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   plava ili roza
12.6.2008 17:46:13   
božica
Ma ljudi su stvarno smiješni oni oćekuju da će vidjeti malu žensku bebu u rozom a mušku u plavomuser posted image user posted image

Tako su moje cure dobile iste kompletiće onako lijepo plava boja sa leptirićima i mašnicama-baš žensko-
bile ja i leonica u dućanu a ono žene vidi GA kako spava.
kažem ja nije ON već ONA-a tako sam reagirala jer su mi sa viktorijom do 1 godine govorili da je dećko kada nije bila skroz roza obućena pa sam i koji puta rekla da DEČKO JE.
Ali sada  neću šutiti -neka bolje pogledaju ako već gledaju.user posted image user posted image user posted image user posted image
jasno je meni da nemožeš prepoznati dali je cura ili dećko ali ...........

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: plava ili roza
12.6.2008 18:59:32   
tonkica
To je totalno interesantno! Ja isto velim šta ako je žena fulala i moja beba nije cura nego dečko?
Kad sam išla u šoping robice za malu bilo mi je koma. Tražila sam stvari kao neutralnih boja, ali nema. Većina stvari je tak kak ti veliš Božice: ili roza ili plavo. Strašno!
Zakaj ak bude cura ne bi mogla nosit neš plavo? Totalno bez veze.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: plava ili roza
12.6.2008 20:12:51   
mirna
Ovdje još nije tako strašno..može se naći i nešto kaj nije roza ili plavo. Moja prijateljica je živjela u španjolskoj i kaže da tamo nema teorije da za bebača pronađeš nešto drugo osim roza/plavo. i meni je to malo glupo, jer nisam baš ljubitelj roza boje..

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: plava ili roza
12.6.2008 21:56:40   
Puli
božice ima i bisera koji su za moju cvijetu u rozom pitali jeli dečko ili curauser posted image

nije da nešto obožavam rozo,ali naslijedili dosta stvari pa nosimo uglavnom rozo.ali i crveno,plavo,žuto,bijelo itd.



< Poruku je uredio Puli -- 12.6.2008 21:57:07 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: plava ili roza
12.6.2008 22:30:06   
tina1602
IZVORNA PORUKA: Puli

božice ima i bisera koji su za moju cvijetu u rozom pitali jeli dečko ili curauser posted image

nije da nešto obožavam rozo,ali naslijedili dosta stvari pa nosimo uglavnom rozo.ali i crveno,plavo,žuto,bijelo itd.






potpisujem puli, luna ima roza kolica i kada ju obučem u rozo, pitaju me jeli muško....... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: plava ili roza
12.6.2008 22:40:25   
anne
Pošto je Petra do 8 mjeseca trudnoće "bila" dečko kupili smo ili dobili dosta plavih stvari. Svejedno ih je nosila jer su super pasale uz njene plave oči. Više se nisam ni nervirala kad su rekli da je dečko na cesti. Klimnula bi glavom ili produžila. Jednom sam poludila pa ženi rekla "jesam li i ja dečko jer nosim plavu majcu!".

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: plava ili roza
13.6.2008 19:58:53   
tiha
za moju miu nitko jos nije rekao da je curica nego decko...a stalno je u roza....user posted image user posted image user posted image user posted image  i u haljinicama

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: plava ili roza
16.6.2008 11:09:15   
pcelica
ajme ja neznam ni sta da pocnem kupovati..termin mi je tek za tri mjeseca a pola frendica sta je rodilo imaju musku djecu pa su mi i forwardale njihovu oblekicu.... tako da mislim da nista ni nebudem morala kupovat.... ..

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: plava ili roza
17.6.2008 20:34:04   
Dajana
Isuse, i za moju Sandricu svi misle da je dečko kako god je obukla.
A vrhunac je bio maler koji nam je maljao kuću, koji pita kako se momčić zove, a ja demonstrativno kažem, to je curicauser posted image , a on meni mislio sam da je dečko jer ima kratku kosu. Hallllloooooooooooooooo, beba od 9 mjeseci.user posted image

(Odgovor članu pcelica)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 15:47:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Dajana)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: plava ili roza
15.7.2008 16:35:11   
maja
Za mog Nou svi pitaju jel curica zbog jantarne ogrliceuser posted image mada mislim da se na njemu baš vidi da je mali muškić!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: plava ili roza
15.7.2008 18:42:20   
troubled
user posted image ja volim plavo...pa smo tako imali plava kolica i mnogo plave robice...
toliko da sam joj na krštenje obukla modri kompletić s bijelom čipkom i imala je modri šeširić na glavi user posted image user posted image user posted image
zašto ne? user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
18.7.2008 10:35:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: plava ili roza
18.7.2008 12:17:18   
Dora04
Moja Dora je baš bila onako "ženskasta" puna usta, prćast nosić i sva u u roza samo što nije bila baš čupava.
Šećemo se mi jedan dan i pita jedna gospođa, što je to curica ili dečko, ja kažem curica, zašto pitate, pa jer ima plavu dudu.
Mislim, sve roza ali plava duda i zato je dečko.user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
21.7.2008 8:54:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Dora04)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: plava ili roza
21.7.2008 9:34:59   
mirna
Mog malog svi imaju za curicu.. jučer se nam  je opet dogodilo da su ga zamjenjali za curicuuser posted image   Imao je plavu majicu s lavićem na sebi...user posted image Vjerojatno zbog kovrčave kosice ni velikih očiju....user posted image Znači ponekad i roza/plava ne pomaže...user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 21.7.2008 9:35:11 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
21.7.2008 10:43:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 17
   [Brisano sporočilo]
23.7.2008 3:47:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Dora04)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: plava ili roza
29.7.2008 9:44:40   
lenny
A meni susjeda jednom kaže, kako mogu dečkom kupovati naranđaste majice, kako se onda ne zna, dal su dečki ili curice user posted image  

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: plava ili roza
28.8.2008 20:17:58   
sanjarica
a i meni je to bas glupo kao da se striktno mora rozo curici a plavo decku.ja eto,pa ja bogami i zutu koristim jer volim sve zive boje,istina nisam mu bas rozo osim carapica oblacila,pa je i zato bilo jao zenske carape.al to se izgleda samo gleda  kod beba,kod nas starijih vidim mix svega...

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!