|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pisanje pisama
11.2.2010 20:28:56   
ZVRK
danas sam preslagala neku kutiju šta mi brat spakirao iz stana i tamo sam našla neka pisma kada sam se dopisivala.
tako sam bila oduševlkjena ali naravno nisam se sjetila ko je taj lik bio

da li ste se vi kada dopisivali i poznanstvo krenulo od nule tj.niste se znali.???
ja jesam

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:31:49   
BUMBIKA
Super što si to pronašla i prisjetila seuser posted image user posted image user posted image
Ja nisam nikada pisala pisma...


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:33:19   
ZVRK
da vratilo me čitanje u mlađe dana
i baš je bilo lijepo.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:35:08   
Domy
ja sam od dečki dobivala hrpu pisama i uredno ih čuvala..al jednom prilikom u srednjoj školi još dok sam išla..mama mi otišla na informacije i kad se vratila bila ljuta i sve mi to poderala..to joj nikad neču zaboravit..a sad sam mogla to imati za uspomenu..

a na ovo drugo pitanje za poznanstvo pa imala sam i ja..ljepa su to sječanja....user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:35:19   
Thea
Joj ja sam se napisala tih pisama ko klinka..Sa raznim curama sa mora pa kad sam kod bake u Njemačkoj bila na praznicima i tamo upoznala društvo,a najviše sam ih pisala kad je mm bio u vojsci kad sam bila trudna s Klaudiom.Ta pisma ima još i sad i svoja i njegova i lijepo ih je pročitati koji put...Nažalost u ovo doba više se pišu sms-i,mailovi, tako da su pisma otišla malo u zaborav...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:39:49   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Thea

su pisma otišla malo u zaborav...

da

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:41:59   
Anoniman
dopisivala sam se u mladosti, dosta... imam još sad neka pisma koja su mi jako draga user posted image  baš me dirne kad ih pročitam user posted image

(a s mm nisam, on jednostavno nije takav tip user posted image  kad god sam mu neš' napisala on je rekao da on to ne može čitati, kao glupo mu je... )

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:43:34   
ZVRK
meni muž i da napiše nešto ne bi ništa razumijela pa se netreba niti da trudi

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:45:22   
Thea
IZVORNA PORUKA: Mariachi

(a s mm nisam, on jednostavno nije takav tip user posted image  kad god sam mu neš' napisala on je rekao da on to ne može čitati, kao glupo mu je... )


i moj je takav ali kad je bio u vojsci prije 14 god. nije bilo mobitela a telefonom smo se mogli čuti samo navečer i to ako su mogli,pa je morao pisati...Bravo za mog ljubeka user posted image a i čuvao je sva moja pisma pa imamo sad sva pisma ...



_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 20:46:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: Mariachi

(a s mm nisam, on jednostavno nije takav tip user posted image  kad god sam mu neš' napisala on je rekao da on to ne može čitati, kao glupo mu je... )


i moj je takav ali kad je bio u vojsci prije 14 god. nije bilo mobitela a telefonom smo se mogli čuti samo navečer i to ako su mogli,pa je morao pisati...Bravo za mog ljubeka user posted image a i čuvao je sva moja pisma pa imamo sad sva pisma ...




super user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 21:36:20   
maja
Ja se dopisujem sa jednom curom, sada već ženom od svoje 11-12 godine (znači već 17god.), sada više ne pišemo pisma nego se čujemo preko facea. A još se nikada nismo vidjele u živouser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 21:49:24   
novamama

IZVORNA PORUKA: ZVRK

danas sam preslagala neku kutiju šta mi brat spakirao iz stana i tamo sam našla neka pisma kada sam se dopisivala.
tako sam bila oduševlkjena ali naravno nisam se sjetila ko je taj lik bio

da li ste se vi kada dopisivali i poznanstvo krenulo od nule tj.niste se znali.???
ja jesam


davno sam bila učlanjena u pen friends...

ali danas, nema šanse, ne šaljem ni čestitke poštom, mada ih volim primiti...



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 21:59:42   
minnie
dopisivala sam se ko tineđerica najviše sa svojoj sada kumom. počele smo sa nekih 11 god. prije 'par god našla sam ta pisma i zajedno smo umirale od smijeha. već i zaboraviš šta ti je tada bilo važno. imala sam još nekoliko pan palova i pokušala sam ih nači preko interneta ali sam si samo našla bivšega ali bi voljela se čuti sa ljudima koji su mi tada bili jako dragi

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 22:33:35   
Wukovarka
O da...imam vjerojatno preko 1000 pisama i sve ih čuvam

Znala sam dnevno napisati po 10ak pisama user posted image ...imala sam hrpu prijatelja, a i jednog dečka koji je živio na moru, samo od njega imam hrpu...

Volim ih nekad čitati....sa večinom sam još u kontaktu, ali preko neta

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pisanje pisama
11.2.2010 22:59:35   
evanda
O, ja se intenzivno dopisujem sa mmuser posted image
Inače ne stižemo drugačije razgovarati i dogovaratiuser posted image
Napišem šta trebam prije spavanja ( on već hrče), itd
Divan brakuser posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pisanje pisama
12.2.2010 10:45:10   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: maja

Ja se dopisujem sa jednom curom, sada već ženom od svoje 11-12 godine (znači već 17god.), sada više ne pišemo pisma nego se čujemo preko facea. A još se nikada nismo vidjele u živouser posted image

krasno maja da ste ostale tako dugo prijatelji preko pisama, bas mi je to nekako lijepo user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pisanje pisama
12.2.2010 11:33:30   
pincirotvajler
nažalost nemam ništa sačuvano, pisali smo si pisam moj prvi dečko i ja, s 15g user posted image , i nekad u srednjoj sam se koju godinu dopisivala sa jednom curom iz bosne koju sam upoznala u bolnici kad sam ležala mjesec dana..

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!