|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:28:30   
natalijax
Što mislite da li je loše za roditelja ili za dijete koje je odgajano u psovkamauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:31:29   
Zvonki
Nisam baš shvatila pitanje? Psovanje mi je stvar nekulture, manjka vokabulara i ne podržavam ga kod odraslih a kod djece mi nije upće slatko, smiješno ili što već ti roditelji koji uče dijete psovati, misle.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:33:37   
leilany
kaj se tice teskih psovki meni su degutante i odvratne za cut...to nisam nikad...
mm ne psuje...meni izleti ono ebote,a u p.m. al pred njom rijetko...mislim,suzdrzavam se...meni je to vise onak u zargonu....





_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:37:09   
natalijax
ovak da pojasnim ,djecu koju uče roditelji psovat da li je loše za djete ili roditelje,jel mi smo ljudi koji če reć jao kak je dijete neodgojeno a za roditelje uvijek kažemo joj kak to dijecu odgajaju,ma nešt sam danas cula več za drugi slučaj i sve si mislim nedaj bože da mi djete se mora igrat s takvom djecomuser posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:39:36   
leilany
stara moja uz najbolju volju ja te nemrem desifrirat...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:40:18   
Zvonki
O, ja kada vidim dijete do neke 9-10 godine koje je urnebesno, prvo pomislim da je jadno jer je moralo dobiti takve roditelje. Dakle, krivim roditelje. Ali, kada je dijete malo veće, može samo odlučiti biti drugačije ili isto. Iako će, naravno, za takav pothvat morati uložiti daleko više truda nego netko tko je živio u normalnom okruženju.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:41:53   
mamacita
Djeca ce se na zalost neminovno susresti sa psovkama. Ako ne u svojoj kuci (svakako ne odobravam psovku u kuci) onda u ulici, na skolskom dvoristu, u druzenjima i igraonicama. Tada, kada mi dijete dodje i ponovi neku psovku koju ne zna upotrijebiti u zargonu nego ko iz vedra neba ju izgovori bez obzira koja prilika bila, tada mu/njoj skrenem paznju da je ta rijec jako ruzna i da ju ja i njihov tata ne upotrebljavamo, stoga ne zelimo da i oni upotrebljavaju te rijeci. Za sada to lijepo funkcionira, nadam se da i hoce u buduce.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:48:51   
natalijax
jednom sam pisala o jednoj maloj kak mamu i tatu ispituje gluposti,al sad sam čula za drugi slučaj ,dječak je uče ga roditelji svašta,mami viče da je pi....ca, joj sram me napisat koje bedastoče priča i njima to smješno,ja nemogu sebi u glavi pohvatat kakvi su to roditeljiuser posted image user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 20:51:31   
pincirotvajler
joj mm psuje gadnouser posted image  i nikak mu dokazat da bude i mali pokupio od njega pa će se sramotituser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
1.11.2010 20:59:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 21:06:29   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Nisam baš shvatila pitanje? Psovanje mi je stvar nekulture, manjka vokabulara i ne podržavam ga kod odraslih a kod djece mi nije upće slatko, smiješno ili što već ti roditelji koji uče dijete psovati, misle.

i meni je to fuj kad vidim da djeca psuju ,a roditelji se smiju kao- jao sto je sladak kako psuje.....
meni je "jebiga" uzrečica i često ju koristim,a vidim da mi je i maja poprimila od mene pa i ona ubaci "jebiga" u svoj razgovor i uopće se ne ponosim sa tim,nego gledam da sto malnje pred njom koristim tu riječ ,a njoj govorim da je to ružnu...al steta je već nanesena mojom krivicom user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 21:54:29   
BruMa
Ja osobno sam odrasla uz psovke,ali ne psujem danas,ni mm.
Ponekad,vrlo rijetko psujem,ali to je onda u sebi da nitko ne čujeuser posted image


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: odgoj djece u psovkama
1.11.2010 22:17:04   
Monica
IZVORNA PORUKA: Brunina mama

Ja osobno sam odrasla uz psovke,ali ne psujem danas,ni mm.
Ponekad,vrlo rijetko psujem,ali to je onda u sebi da nitko ne čujeuser posted image



Upravo tako i kod mene....djeca doma ne čuju psovke a kada ih negdje čuju uvijek upozorim kako je to prosto slovo tako da i oni sami opomenu nekoga tko opsuje :)
što se toga tiče sretna sam što je to tako...
A oni koji djecu tako uče nek im bude na ponos jer to je ipak slika roditelja ali većinom nisu krivi ni roditelji nego okolina...



_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: odgoj djece u psovkama
2.11.2010 8:55:05   
Bebys
ma to mije nekulturno i odvratno..
a kamoli da ide uz odgoj
ako je djeciji psiholog to napisao neznaci DA I ON NIJE KRETEN...zar u to vjerujes.
a i ta teta..TKO SVE RADI DANAS..ajme...meni...tesko toj djeci samo..
pogotovo jos i ako su roditelji...boli me briga...pa onda se dobiju i KRIMINALCI..to je isto
dobro i zdravo za emocije..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

molim te nemoj vjerovati u takve glupostiuser posted image

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: odgoj djece u psovkama
2.11.2010 8:59:47   
ZVRK
ja znam tu i tamo da ''sama sebe''opsujem ali eto pokušava se da zvrkić ne čuje ali oni sve te''prave''riječi znaju iako netreba da ih čuju od roditelja.
zvrkić zna doći iz vrtića sa nekom novom i onda kaže pa tako......(taj i taj) govoriuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: odgoj djece u psovkama
2.11.2010 9:04:24   
ninolina
Ja kažem tu i tamo koju...ali moji klinci ne...mm ne psuje...i oni jako dobro znaju da takve riječi nesmiju reči...njima je prosto i kad netko kaže glupan, budala...znaju da je to ružno...

a da ne pričam kako ej kad čujem nećinje dijete kad psuje...meni strašno...ne odobravam to a pogotovo mame i tate koji se tome smiju...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: odgoj djece u psovkama
2.11.2010 10:08:26   
nemirna mama
ne odobravam psovanje iako i sama znam koji put opsovat ali ništa veliko i to samo u tom trnu ljutnje....mm inače ne psuje ali nekad mu se "omakne" ali NIKAD  pred djecom....
a djeca ko djeca...antonio ide u igraonu i tamo svašta čuje ali ne psuje, nekad ga znam čuti da kaže j*** ga i to je sve, dok anamarie ona je kao papiga...ona sve ponavlja a sve što čuje čuje od jednog malog susjeda koji ide u treći razred i priča takve bljuvotine i takve grozote da bog dragi sačuvauser posted image .....sad više ne dolazi pa je i ana zaboravila sve riječi....išla sam kod mame od tog malog ali mama samo njemu vjeruje a to je da je on jaaaaaakoooooooo doooooooobroooooooooooooo dijete...moš mislit....user posted image



_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: odgoj djece u psovkama
2.11.2010 10:51:39   
novamama
ne volim to ni kod roditelja ni kod djece, ali pobjegne mi...nekako se nadam da je još mali pa da ne skuži, i radim na tome da potpuno to izbacim iz upotrebe, jer, zaista imamo dovoljno bogat riječnik da bi mogli govoriti bez psovki...sramim seuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!