|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nocno buđenje dvogodišnjeg djeteta
22.11.2012 7:47:51   
cerise
drage mame...molim pomoc...djeca su stara dvije godine( blizanci su) i muku mucimo sa spavanjem...jedan sin nikako da spava nocu budi se i do 5 puta ,trazi vodu ili me jednostavno zove,ako ga stavim k sebi u krevet smiri se ali to nije rijesenje,jer onda kad zaspi vratim ga u krevetic ali nekad to ne traje dugo,s tim da so ga dizali,nosili da se smiri onda malo spava i opet...nekad ga malo pustim da "negoduje" ali nekad je to nemoguca misija jer nas budi sve..neznam gdje je tome kraj ..ja sam vecinom sama kod kuce ,suprug je na terenu i znate i same kako je to kad je noc puna budenja :( ..ovaj drugi sin spava dosta dobro ima jedno budenje ali nakon toga odmah zaspi...molim vas ima li netko iskustva sto da napravim...ponekad ne vidim izlaz tome ,svaki savjet je dobrodosao....hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nocno buđenje dvogodišnjeg djeteta
22.11.2012 9:45:52   
girlpower
Jel spava popodne?meni moja mala se tako budi nocu samo kad popodne bas ni malo ne odspava ali hvala bogu brzo zaspi jer spava s nama...pa kad vidi da mi zmurimo onda uhvati moju kosu i ode spavati.

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nocno buđenje dvogodišnjeg djeteta
22.11.2012 9:52:32   
cerise
da,spava nekih sat i pol..mislili smo ih ne stavljati ali pocnu kljukati tako da ih nema smisla muciti idu oko 13h...mada cula sam da puno djece te dobi ne spava ali nasi traze ....dok je bio manji kvalitetnije je spavao nego sad..bas sam tuzna zbog toga...jer je i on lose raspolozen kad je nenaspavan pa je cendrav....

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nocno buđenje dvogodišnjeg djeteta
22.11.2012 22:26:05   
girlpower
Je kad se nenaspavaju onda su strasni...moja urla skroz dok opet ne ode spavati i nista joj ne pase...neznam..ti ih imas dvoje pa je teze...ja svoju drzim kod sebe u krevetu i kad se probudi brzo opet zaspe..mozda da ih pustis k sebi ako mozes...user posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nocno buđenje dvogodišnjeg djeteta
24.11.2012 14:34:47   
maminangel
Mislim da je to od djeteta do djeteta,moj indijanac ima 2 god i on je stvarno velika spavalica koju mi uvijek moramo buditi,po danu spava kad je u vrtiću od kad legne pa do kad ga ne probude,vikendom puna tri sata,a noć mi prespava od 8 do 7 ujutro..Pišem ovo jer imam još jedno djete curicu koja ima 6 godina i sve sam to nespavanje prošla snjom i bilo je užasno..Već sam pisala po forumima o tom nespavanju ali ću ponoviti,možda nekom to zvuči grozno ali meni je pomoglo,naime malom sam sa 6 mj.starosti ukinula noćno cicanje i svaki put kad bi zaplakao ja bi mu dala dudu(blažena bila ),to je bio 4 noći teror,a petu noć je prespavao u komadu i nikad poslije se nije budio,a sa dnevnim spavanjem sam isto tako svaki dan ga u isto vrijeme stavljala spavati i malim ignoriranjem plakanja je moj indijanac naučio sam se uspavati..Znam da je teško ih slušati kako plaču,ali kad se samo sjetim cjelonoćnih nacicavanja,nespavanja,nosanja po rukama i totalne iscrpljenosti jer sam morala i raditi,mislim da se dugoročno itekako isplati malo zažmiriti na suzice..Govori mama dvoje djece koja je prošla i jedno i drugo,a sad čekamo treću bebicu i opet kažem tko zna šta nas čeka...

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nocno buđenje dvogodišnjeg djeteta
24.11.2012 18:32:37   
cerise
i moji idu svaki dan u isto vrijeme ..popodne oko 13h i navecer oko 21h bude se oko 7-7,30 ....i probali smo tu torturu od par noci placa,i zivkanja i nekad upali mislim pod to da je drugu noc manje budenja i onda trecu opet isto ..ono ko cik cak ...a nebi da spavaju kod nas..e se mi nista ne odmorimo,stalno vrtenje,nogicama udara(znate kako to ide user posted image ) a i nebi da mi se drugi sin osjeca manje vrijednim jer je u svom kreveticu i prespava noc ....neznam...sad sam mu pocela stavljati medu da spava sa njim...2 noci je upalilo i bila su 3 budenja user posted image pa cemo vidjeti do kad ce to trajati user posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nocno buđenje dvogodišnjeg djeteta
10.1.2013 21:26:54   
MKata
Moje dijete je dvije godine i 10 mjeseci...i NIKAD mu se ne spava...uhvati ga ponekad kriza i onda se odjednom isključi, zaspi na stolu doslovno, ali ako treba ići na dnevno spavanje ili noćno uvijek je rat i negodovanje...a takav je od kad se rodio!
I ja ću više poludjeti!
Dok, naravno, tete u vrtiću nemaju taj problem...sam bez problema legne u krevetić, zaspi... Kod kuće je strašno. Čak kad nije u vrtiću ni nema to popodnevno spavanje, a svejedno mu se ne spava navečer, ponekad i do 23h. I nije ni nervozan, ni cendrav...igra se ili bi gledao neki crtić...uopće mu se ne spava! Mislim, meni je 23h prekasno za tako malo dijete da je budan, ovo smo testirali da vidimo koliko može i svejedno smo morali potjerati ga u krevet uz negodovanje i koješta!
Potpuno za izludjeti s nespavalicom!

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nocno buđenje dvogodišnjeg djeteta
11.1.2013 11:18:10   
anaxx
i ja imam istu priču već drugi put ispričanu u našoj obitelji s tim da se stariji isto tako budio do 3. godine i od onda spava cijelu noć bez buđenja (ponekad prespava i jutro, do10-10,30h:), a mlađi sad ima 2 god i 9 mjeseci i budi se svaku noć, bar 2 puta, traži nas, bocu, čaja... ili samo viče i svađa se sa starijim (u snu) i proživljava događaje prošlog dana, rijetke su noći koje odvali u komadu...
i moji idu kasno spavati i svaku večer vodimo rat i čak i kad ih stavimo rano u krevet (oko9h) vrte se i sat vremena, zovu nas, smiju se, dovikuju... ah, svašta, tako da najčešće odlaze u krevet oko 22-22,30h

i po njima oni nikad nisu umorni user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!