|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   no hard feelings
28.2.2010 21:16:51   
zaba
konačno sam našla vremena da u miru sjednem i napišem ono kaj me muči od petka ujutro,a i misli su se konačno posložile.Lady,ne ljutim se,stvarno ne,bilo mi je jako krivo i "taklo" me,to da.Ne postoje "teme podrške",ja imam svoju temu,Tiks ima nekoliko uključujući filmiće.Njena želja za Laurom je jednaka kao i moja za Bartolom.Znaš što mi je u biti najviše bilo krivo?Napisala si da nisi znala.Na moju temu si se javila 3 puta i to neposredno prije postupka i par dana nakon njega.Znači trebala si u tom slučaju znati,ili pretpostaviti,ili možda nisi pročitala.Ako neko Tiks želi da ima Lauru - vjeruj,to sam ja,jer bi to značilo da je bar jedna od nas uspijela.Ja neću reći da je ideja bila prekrasna,da je bilo namjenjeno meni i Bartolu,možda bih,ali svakako nisi mislila ništa loše.U birc još nisam došla,iako me cure zovu,samo zato što me taj naslov nekako "žulja".Tu je proradilo ono - krivo mi je,jer osjećam favoriziranje,kao da se u nečemu natječemo.Ja nemam filmiće koji će vam mamiti suze,nisam u tome spretna,a i ne želim da plačete,naričete,gubite vjeru,...,želim da ste tu kao i do sada,da mi pomognete da se "dignem" kad mi je teško i padnem.Mogao se zvati za Lauru i Bartola....npr.I još nešto,tu su leva,smarija,barby,crvenkapica,žene koje nisu dugo s nama,ali nas sada trebaju,jer čekaju isto taj famozni datum kao i Tiks i ja.Ipak,priznat ću da postoji žena kojoj želim dijete možda čak i mrvu više nego Tiks i sebi,jer nas dvije smo ipak majke.Ona još nije,a silno to želi,bori se sa svojom dijagnozom i od srca se nadam da će njena borba uskoro završiti - to je Kika.Otvorimo birc njoj u čast...Hvala ti na sms-u,ne ljutim se i znam da mi želiš betu kao kuću,user posted image ,a ja se veselim kavici prije koncerta na koji ideš i još uvijek ti nudim smještaj ako ti treba.user posted image za tebe.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:19:13   
BUMBIKA
Joj..draga predivno si ovo napisala,sva sam se naježilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:21:08   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:21:47   
Anoniman
oh-my-gosh, zbilja nisam u toku...user posted image

cure - SVE odreda - koje želite bebu, tj. TRUDILICE - Mariachi vam svima želi što prije veliku betu i da sve nunate svoje željene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:23:26   
ninolina
ma ti si jedna divna osobauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neću komentirati dalje ali svakako svakoj od vas u ovoj borbi za jedan mali život želim puno snage, sreće i uspjeha...
ja znam da će Bartol uskoro pokucati svojoj seki kroz bušu i da će napokon sve sjesti na svoje...



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:25:24   
Anoniman
Nisam u toku bila sa ovim desavanjima, ali drago mi je da ste resile sve user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:25:31   
tikica_69
Iskreno, bez obzira na sve, ocekivala sam bar da ces biti sretna sto sam promijenila ime birca i na neki nacin mi dati do znanja da te nesto smeta ili ne jer se dovoljno znamo, no ako te zulja ok. I post koliko god da je krasan, trebao je ici Lady na PP.
No hard feelings!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:28:43   
novamama
zaba ti si zakonuser posted image

potpisujem te i podržavam u svemu što si ovdje napisala, posebno mi je drago što si spomenula kiku....druge cure, osim barby, nisu mi baš poznate, ali i njima želim isto što i svim trudilicama, a to je ß kao kuća, kako lady kaže....

naravno, lady, nitko ti ne zamjera...već znamo da si brza na jezikuuser posted image  - evo i tebi jedanuser posted image


trudilice, želim vam svima ovo čim prije user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:29:19   
ninolina
Iskreno, bez obzira na sve, ocekivala sam bar da ces biti sretna sto sam promijenila ime birca i na neki nacin mi dati do znanja da te nesto smeta ili ne jer se dovoljno znamo, no ako te zulja ok. I post koliko god da je krasan, trebao je ici Lady na PP.
No hard feelings!

možda nije na meni da se upletem ali moram reči da se nekako  kroz ovu borbu koju prolazite zajedno, koja vam je vjerujem dala jedno divno prijateljstvo, podršku i sve kaj djelite...zaba osjetila izoliranom a tiki ti i sama znaš kako se ona osjeća... nadam se da će ovo ipak pasti u zaborav i da su vaše bebice u vašim pupama


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:29:56   
zaba
ja sam dala do znanja što osjećam,mogla si pretpostaviti baš zato što se znamo...
ja sam odabrala svoj način,umjesto PP,jer postoje razlozi...


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:30:02   
pikachu
IZVORNA PORUKA: Mariachi

oh-my-gosh, zbilja nisam u toku...user posted image

cure - SVE odreda - koje želite bebu, tj. TRUDILICE - Mariachi vam svima želi što prije veliku betu i da sve nunate svoje željene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ni ja nisam u toku...user posted image

Ali u svakom slučaju, i pikachu vam želi isto!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:31:39   
zg_cinik
moram priznat da ni meni nije leglo ime C.B. ...user posted image user posted image user posted image

a ima tak lepih imena...

"kod žnidaršića"...
"pri veseloj trudnici(trudilici)..."
"RR vuglec"...

il jednostavno.... " birtija"...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sam malo mašte...

ko i u nekim drugim stvarima...user posted image čuda dela...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:33:55   
L.P.
Želim svim dragim ženama koje silno žele zatrudnjeti i osjetiti toplinu majčinstva da im dragi Bog što prije podari prekrasno,zdravo djetešce!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uzdajte se u Boga jer je milostiv....

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:40:48   
natalijax
ja vam od srca želim da uskoro postanete majke,sretnouser posted image user posted image

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:41:50   
Nika 24052006
Ja isto baš i nisam u toku,iako na svaku temu otvorenu (posvećenu) trudilicama,izrazim svoje lijepe želje,koje su zaista od srca....Tako ću i ovdje reći,svima,ali baš svim trudilicama na ovom forumu želim da uspijete u svojoj borbi...Ne mogu ni zamisliti kako je to teško,ali želim da vam Bog podari snage da uspijete...user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:43:09   
Wukovarka
Oh draga user posted image

Slabo sam u zadnje vrijeme na RR, većinom škicnem tko što našvrlja i nestanem.
Neke teme pak otkrijem nakon mjesec dana...ali sam primjetila da te nema.

Ne mogu ni zamisliti kako je to silno željeti djete i svaki dan živjeti s tim da ti jednostavno ne ide i milijun puta sam ponovila da se divim vama, Tebi koje se vječno borite za svoju sreću.
Divno si napisala za Kiku, a to su riječi jedne vrlo razumne i velikodušne žene.

Svi znamo da Lady nije imala loše namjere, jednostavno se zaletila...
Znam da boli kad se svim silama boriš za ono što želiš i baš onda kad ti treba najviše topline, ona nestane...

Draga, nije nestala, naša potpora i razumjevanje tebi tu su...uvijek su tu user posted image

Slabo sam na tvojoj temi, ali ne iz razloga što te ne podupirem, već što ne znam one prave riječi podrške...uvijek se bojim da ono što napišem neće biti dovoljno dobro...evo kao i sada, jednostavno ne znam svoje osjećaje prenjeti na papir

Volim te do neba

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: no hard feelings
28.2.2010 21:48:06   
dominik
juj...ne znam kaj bi rekla...mislim svasta bi rekla...ali...samo cu...da...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:03:27   
FIONA
http://www.youtube.com/watch?v=DOwdOXwL5WA

user posted image ...user posted image ...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:04:34   
leilany
IZVORNA PORUKA: FIONA

http://www.youtube.com/watch?v=DOwdOXwL5WA

user posted image ...user posted image ...user posted image


ooooo da......user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:05:34   
novamama
IZVORNA PORUKA: FIONA

http://www.youtube.com/watch?v=DOwdOXwL5WA

user posted image ...user posted image ...user posted image


ja već vidjela paljbu od tebeuser posted image i kad sam krenula slušati, prvi taktovi su sve rekli, ludačouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:07:50   
Thea
IZVORNA PORUKA: FIONA

http://www.youtube.com/watch?v=DOwdOXwL5WA

user posted image ...user posted image ...user posted image


ovo baš sliči tebi...  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:09:00   
zaba
hvala Fi na pp i naravno na izboru pjesme user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:11:15   
FIONA
user posted image ....user posted image ...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:17:38   
Lady3
U redu,zaletila sam se,priznajem..al nisam mislila ništa loše..Jesam javila sam se na tvoju temu i pružila ti podršku..al datum zaista nisam znala..I ja ti se ovim putem duboko i iskreno ispričavam..Tebi baš kao i ostalim curama želim samo najbolje i da uskoro sve budete user posted image .neko vrijeme me nije bilo i nisam još sasvim u toku,  ..mnogo novih cura ima i još nisam sve pohvatala.Ali mislim da si to mogla na drugi način riješiti nego ovako sve na javno..al nema veze,shvaćam te.Tiks duže znam i uvijek mi bila pri ruci za sve ,upoznala sam ju i eto prirasla mi srcu..Žaba žalim ti samo sve najbolje zaista i tvoja tuga me sada boli..user posted image I zato svima želim sve najbolje ali ja se više ovdje ne vraćam.Jednostavno više se ne osjećam dobro..Hvala vam svima na svemu..user posted image I ne,ništa više neće biti kao prije..
Pozdrav..


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: no hard feelings
28.2.2010 22:29:14   
malizia
cure drage stvaran svijet je van ovog ekrana i tipkovnice, ovo je virtualno druženje koje se ne može staviti u kontekst zbilje, a nadam se da i nikada neće. sigurna sam da se vas dvije poznajete licem u lice da biste bile prijateljice.
nadam se da nećemo ovakav vid druženja uzeti zaozbiljno, tek to bi bilo žalosno.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!