|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ne jede svaki dan jednaku količinu
3.12.2008 22:11:15   
Florijan Jakov
Kada je počeo sa dohranom a i kasnije kada je počeo sve jesti, Fj bi nekada pojeo sve pred sobom i tražio još, a nekada vrlo malo. Isprva me to brinulo jer sam mislila da svaki dan mora pojesti jednaku količini jer će inače biti gladan, odnosno da svaki dan mora pojesti koliko sam mu namjenila. No na jednom pregledu pedić mi je rekao "Mama, zar vi svaki dan pojedete jednako?", Od tada sam pametnija i ne "šopam" ga ako mu ne ide (iako se to rijetko događa) user posted image .

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ne jede svaki dan jednaku količinu
3.12.2008 22:15:36   
tonkica
Tak ni moja, svaki joj put radim istu količinu flaše, nekad pojede sve, nekad joj ostane 20 ml u flaši. Ne silim ju, koliko može, toliko će pojest i nema problema. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ne jede svaki dan jednaku količinu
3.12.2008 22:21:16   
mirna
To i ja primjecujem... mislim da kada je u fazi rasti onda vise jede, a kada nije manje..

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ne jede svaki dan jednaku količinu
4.12.2008 19:26:08   
božica
da tako je kod nas ista stvar
user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!