|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moje dijete grize
20.2.2011 10:29:19   
maminkica
bok! moj slatki mali dječačić od 18 mj. ,ali bome zna jako ugristi.počelo je kad je krenup u jaslice( najmlađi je i najmanji u grupi) i znam da je to njegov način obrane i postizanja nekih stvari, ali počinje nam to predstavljati problem jer nam tete na to ukazuju ,a bome i nas mamu i tatu grize kada je ljut, a i klince od prijatelja. u suradnji s tetama nastojimo ga od toga odučiti, ali nam ne uspijeva. on to radi već dobra 3-4 mj. vjerujem da netko od vas ima slična iskustva, da li je to samo faza ili postoji učinkovit način kako da ga od toga odučimo.hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moje dijete grize
20.2.2011 13:49:19   
novamama
ne znam, svako dijete je individualno i treba naći recept za njega, ali možda, kad ništa ne upali da ti njega gricnešuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu maminkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moje dijete grize
20.2.2011 13:54:40   
BruMa
I moj od 14mj. isto grize.Al samo nas domauser posted image
Kad te ugrize vikni glasno NE!Vjerujem da je to faza i proći će.


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moje dijete grize
20.2.2011 14:17:42   
natalijax
moj je prije grizo,sad čupa,neki dan sam mu vratila al izgleda da ni to nepali i još tuče sve

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moje dijete grize
20.2.2011 17:23:55   
troubled
ja sam to dva puta uspješno riješila tako da sam ih obje (magdu i paulu) ugrizla natrag user posted image
šok terapija je upalila...
samo, ja sam to odmah napravila nakon prvog namjernog ugriza...
ne znam hoće li upaliti ako on to već dulje vrijeme radi...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moje dijete grize
20.2.2011 18:02:09   
Indy
IZVORNA PORUKA: natalijax

moj je prije grizo,sad čupa,neki dan sam mu vratila al izgleda da ni to nepali i još tuče sve
i moj to sve radi, ali hoće udariti samo mene, kad je ljut na mene. neznam šta više napraviti, probala sam s njim na lijep način, a i dobio je malo po guzi.


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moje dijete grize
20.2.2011 19:57:00   
Mery Du
i moja zloćka je grizla,ali samo mlađe od sebe.i to su bili baš bolni ugrizi od čijih bi bolova djeca poplavila od plakanja,a tek kako bi taj ugriz izgledao sutra dan,to je bilo strašno..ali,kad je nju jednom jedan mali,stariji od nje ugrizo,nakon toga više nije ona nikog,tako da smatram da im treba vratit,da vide kako je to...drugo nama ništa nije upalilo...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
20.2.2011 20:05:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu maminkica)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: moje dijete grize
20.2.2011 23:01:25   
mamacita
To je faza... proci ce. I moji su grizli, svi 4-tvero kao maleni.

(Odgovor članu maminkica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: moje dijete grize
21.2.2011 11:03:41   
Krky
I ja imam Sticha, grize oba bb-a (brata blizanca), također i tuče kad ga isprovociraju ili mu se smiju ili mu nešto ne daju (njih dvojica su ipak tim), rijetko kad iz čista mira al i to se desi. Ja ne vraćam nazad, a ne dam ni da mu dečki vrate iako mi dođe taj poriv...al podviknem i obavezno mu pokažem ugriz i upozorim kako to brata boli i kako plače. Onda grli i ljubi...valjda će  proći, al može trajat i do 3. godine (ima 25 mjeseci, a traje već skoro godinu. Mene je jednom ugrizao, jednom pokušao kad sam viknula NEEE, pa se prepao, drugi put je samo pokazao zube i krenuo, al sam ga ružno pogledala, pa se brzo ohladio. Dečki nemaju priliku predvidjet a i vole ga provocirat, pa nastradaju...

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!