|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 19:48:18   
uplašena mama
cure,žene,majke znam da ovakvih tema ima hrpu ali ja bi htijela neke jednostavne i nekomplicirane preporuke oko viježbi i  sl. šta bi mi moglo pomoći.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 19:50:39   
pincirotvajler
unijeti manje kcal nego što potrošiš i to je to
dobro je i vježbati naravno

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 19:52:21   
uplašena mama
Pročitala sam na netu da su dobre 1 zobene pahuljice za doručak,
2 da je dobro popiti čašu iscijeđenog limuna prije doručka
3 med i cimet u kombinaciji
4 kurkuma u jelima
5 kalcij šumeče tablete na večer ih popiti
6 zeleni i bijeli čaj

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 19:53:59   
uplašena mama
e da i mliječni proizvodi

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 19:57:48   
uplašena mama
http://www.femina.hr/clanak/index/r/4/c/1493/se/vitkost_zacini-koji-efikasno-poticu-mrsavljenje

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 20:00:42   
uplašena mama
http://www.alternativa-za-vas.com/limun.html

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 20:01:45   
hope1210
ja sam u trudnoci dobila 30tak kg jaooooooo i jos sam se pazila sta jedem ..... moj savjet , nemoj molim te ganjat neke dijete jer to kada ti pomogne nastane i onaj jako poznati jo jo efekt, a i uz dijete je to malo tesko.....ja sam inace sklona debljanju ali sam bez po muke skinula tih nakupljenih 30kg i jos plus 10.... sto se tice kretanja , setala sam bebu vani, igrala se sa njim i tako hrana nije igrala neku ulogu , ali sam izbacila secer, cokolade bi pojela 1 red (a ne pola) , nisam jela kruh uz rucak (jako se brzo naviknes na to ) i nikakvi sokovi , kava bez secera je super.....u biti vise proteina, manje ugljikohidrata, i vidjet ces tope se :)))) vise piletine, mesa , povrca...manje rize, kruha i krompira .....sretno

_____________________________

From this day forward, you shall not walk alone.
My heart will be your shelter, and my arms will be your home!!
http://www.youtube.com/watch?v=LBVug-GVLg0

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 20:02:15   
uplašena mama
e da i zaboravila sam preporučuju da se pomiriši vanilija kad si gladan


dajte svoje savijete

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 20:03:25   
hope1210
eh da mlijecni proizvodi su super, ali "normalni" nikakvi light gluposti ..... nemasni sir (tj svjezi), vrhnje sa manje masti , nemasno mlijeko sve je to ok

_____________________________

From this day forward, you shall not walk alone.
My heart will be your shelter, and my arms will be your home!!
http://www.youtube.com/watch?v=LBVug-GVLg0

(Odgovor članu hope1210)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 20:20:09   
uplašena mama
hope hvala na savijetu sve bi mogla osim jednog nebi se nikako mogla odreći krumpira.Ja sam ti krumpirušauser posted image

(Odgovor članu hope1210)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mali savijeti za mršavljenje
1.3.2012 21:30:07   
dami
J aprobala to sa medom i cimetom. UŽAS !
Pila sam neko vrijeme dok nisam shvatila da mi izaziva mučnine. Od tada mi se i med zmjerio. To je za one koje sve to dobro podnose. Ja nisam ta.
Poznato je da mentol odbija hranu. Probaj nakon svakog jela ,kad te dođe želja za slatkim oprati zube. user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mali savijeti za mršavljenje
2.3.2012 8:25:32   
modesty blaise
Draga Dami pusti se mirišanja cimeta, vanilije ili čega već... Kak Pinci veli, najprije usta zatvorit a onda počet i vježbat.
Imaš na netu hrpu stranica na kojima možeš pročitati kalorijsku vrijednost hrane...

http://www.building-body.com/tablicni-prikaz-nutritivnih-vrijednosti-hrane.html

Evo, na ovoj ćeš naćii hrpu dobrih savjeta o svemu kaj te brine ...hrani, vježbanju

Dakle najjednostavniji savjet ti je unesi oko 1400kcal dnevno ( znači važi sve i zbrajaj neko vrijeme dok ti ne uđe u rutinu) , hodaj s djetetom (to ti je za početak sasvim dovoljno) ali barem sat vremena u komadu (i to malo žustrije)...izbaci sve slatkiše iz igre( za početak)
Smeđi šećer nije niš bolji od bijelog jer ga svi više stavljaju pošto je manje sladak a i najćešće je to samo obojeni bijeli šećer...
Ugljikohidrate svedi na minimum ( aj krumpire si ostavi ali kuhane ili pečene na suho u pečnici na papiru za pečenje) masti izbaci skoro sve osim maslinovog ulja...
a kaj da ti velim ..nije lako ali ak se budeš sama sebi pravdala da si sklona debljanju genetski(kaj je skoro uvijek netočno), da imaš problema s gušteračom , da ti se prima i kad samo pogledaš hranu, da niš ne jedeš a debljaš se(najćešće se debljaju oni kaj jedu 1-2 obroka dnevno) buš sve nezadovoljnija

krenu odmah od danas na kontroliranu prehranu pa ćeš i prije dobit rezultate... želim ti da ustraješ i ostvariš željenu težinu

user posted image



< Poruku je uredio modesty blaise -- 2.3.2012 8:27:34 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mali savijeti za mršavljenje
2.3.2012 8:31:21   
modesty blaise
Zaboravih reči da zadnji večernji obrok pojedi ne poslije 20h i neka obavezno bude proteinski obrok (dakle nikakvo voće )..
I ja sam uvijek za light varijantu...pijem mlijeko 0,5% mm isto tako biram i jogurte sa što manje masti

mm je kondicijski trener i o prehrani i vježbanji sam uz njega gotovo "doktorirala"...

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mali savijeti za mršavljenje
2.3.2012 8:37:00   
pincirotvajler
bravo modesty sve si rekla
tak sam i skinula 35kg u dvije godine,čim bi krenula drugačije nekak eto vraćaju se,,tako da...jednostavno da nemre bi jednostavnouser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: mali savijeti za mršavljenje
2.3.2012 8:52:29   
lidac0605
Smanjit unos-povećat potrošnju.I to je to-nema tu nikakvih formula i zmišljanja ne znam čega!
A ovo šnjofanje,pranje zubi da ti se ne jede i slično mi je naprosto smiješno!Sve bi htele zmršavit,al da ne moraju bit dugoročno na dijeti il se nečeg odreć...
Nađite si na netu-ima ih nekoliko-primjerak dijabetičkog jelovnika od 1600 kcal(ima i od manje,al recimo ovo mi je neki optimum) pa da vidite kak se može doživotno bit na zdravoj dijeti,sa 5 obroka dnevno i još smršavit.Ja se već 5 godina tak hranim jer moram,zbog bolesti,al u početku se sa mene istopilo 10 kg sam tak,nisam ni skužila...
I naravno,kretanje i samo kretanje!Bicikl,vježbanje doma,pilates,bilo kaj...pola sata na dan može svako izdvojit za malo vježbe!Dijete,obveze i ne znam ni ja kaj su samo pusti izgovori!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: mali savijeti za mršavljenje
2.3.2012 23:48:36   
Nika 24052006
Evo,ja sam prije 2 tj odustala od svih onih "pisanih" dijeta,jer sam bila i nervozna zbog njih,a bome nisu davale ni pretjerane rezultate.Jednostavno sam odlučila dovesti ishranu u red...Imam 3 uravnotežena obroka,prevladava povrće i voće.Voće općenito ne volim,stvarno mi je zlo kad moram pojesti bilo koju voćku,ali se silim,i mogu reći da se čak i navikavam...Tekućine pijem puno,puno više nego prije,samo vodu,izbacila sam sokove.Ne jedem iza 18,najkasnije 19 sati.Trenutno ne vježbam ciljeno,ali šetam sa djecom,pa mislim da se i to brojiuser posted image .U 2 tj sam izgubila 3 kg,možda se čini malo,ali ja sam zadovoljna.Nije mi ni cilj rapidno mršaviti. Jedina mana svega ovoga je što sam počela dosta pušitiuser posted image

< Poruku je uredio Nika 24052006 -- 2.3.2012 23:49:15 >


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: mali savijeti za mršavljenje
3.3.2012 8:13:23   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Evo,ja sam prije 2 tj odustala od svih onih "pisanih" dijeta,jer sam bila i nervozna zbog njih,a bome nisu davale ni pretjerane rezultate.Jednostavno sam odlučila dovesti ishranu u red...Imam 3 uravnotežena obroka,prevladava povrće i voće.Voće općenito ne volim,stvarno mi je zlo kad moram pojesti bilo koju voćku,ali se silim,i mogu reći da se čak i navikavam...Tekućine pijem puno,puno više nego prije,samo vodu,izbacila sam sokove.Ne jedem iza 18,najkasnije 19 sati.Trenutno ne vježbam ciljeno,ali šetam sa djecom,pa mislim da se i to brojiuser posted image .U 2 tj sam izgubila 3 kg,možda se čini malo,ali ja sam zadovoljna.Nije mi ni cilj rapidno mršaviti. Jedina mana svega ovoga je što sam počela dosta pušitiuser posted image


Nika nemoj se ljutiti kaj ću ti ovo napisati ali svaka dijeta koja se bazira pretežno na voću i povrću nije dobra.... izgubit ćeš ono malo mišića koje imaš u tijelu (a mi žene ih imamo ionako puno manje od muških zato i sporije i teže gubimo na težini) a mišići su oni koji su zaslužni za gubljenje masnoće u nama. Ovo kaj nam ode najprije (u roku par dana ili 1-2 tjedana) je voda.
Nek ti prehrana bude na bazi bjelančevina jer one ti čuvaju građu i nedaju da omlohaviš i omekaniš ,pa povrće a voće nek spadne na voćku najviše dvije dnevno(jer su prepune šećera a i kemikalija).
Rasporedi obroke na 5 obroka dnevno . Od toga 3 glavna i 2 međuobroka. Ne zaboravi da je i jabuka međuobrok. Zadnji obrok obavezno neka bude proteinski(to znači bjelančevina).
Ako se voće jede uz neki obrok obavezno ga jesti prvoga a nikako kao desert jer onda truli i fermentira u želucu...

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: mali savijeti za mršavljenje
3.3.2012 8:26:04   
mala99
Ja sam bila na dosta dijeta i dosta znam o njima. Ono šta je najbolje i najzdravije je brojanje kalorija. Znači jedete skoro sve (kad izbacite slatkiše, masno i sve ono šta je jako kalorično) i brojite dnevne kalorije. I naravno uvečer sam malo večerala, negdje oko 18 nikad kasnije. Već za 10 dana se vide razultati. Ono što je kod svake dijete, da treba promijeniti način prehrane doživotno, a ne samo vrijeme dok ste na dijeti. Jer ako se kasnije opet vratite starom režimu uzalud vam sve!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: mali savijeti za mršavljenje
3.3.2012 9:46:44   
Mussy
moj savijet ti je minimalno 5 obroka, znaci jedes svaka 3-4 sata na taj nacin ubrzavas metabolizam i izmedu svakog obroka pijes pol litre vode odnosno 2 litre dnevno. ove tablice su ti super ako imas vremena za racunat i zbrajat. ja sam sve rijesila s herbalifeom

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: mali savijeti za mršavljenje
3.3.2012 10:04:00   
Nika 24052006
Nika nemoj se ljutiti kaj ću ti ovo napisati ali svaka dijeta koja se bazira pretežno na voću i povrću nije dobra.... izgubit ćeš ono malo mišića koje imaš u tijelu (a mi žene ih imamo ionako puno manje od muških zato i sporije i teže gubimo na težini) a mišići su oni koji su zaslužni za gubljenje masnoće u nama. Ovo kaj nam ode najprije (u roku par dana ili 1-2 tjedana) je voda.
Nek ti prehrana bude na bazi bjelančevina jer one ti čuvaju građu i nedaju da omlohaviš i omekaniš ,pa povrće a voće nek spadne na voćku najviše dvije dnevno(jer su prepune šećera a i kemikalija).
Rasporedi obroke na 5 obroka dnevno . Od toga 3 glavna i 2 međuobroka. Ne zaboravi da je i jabuka međuobrok. Zadnji obrok obavezno neka bude proteinski(to znači bjelančevina).
Ako se voće jede uz neki obrok obavezno ga jesti prvoga a nikako kao desert jer onda truli i fermentira u želucu...



Ma ne ljutim se,zašto bi,svaki savjet je dobrodošao...Hvala ti..Stvarno se tudim,i prvih nekoliko dana mi je bilo koma,pogotovo s tim voćem,jer ga ne volim,ali sam se tjerala.A tako je nekako i bilo,oko 2-3 voćke dnevno.Ovo za prvih nekoliko kg znam da je voda,ali sam sretna da se vidi pomak.Ma meni je bitno da sam ja sada skroz odlučilastati na kraj suvišnim kilogramima,i znam da će biti težak put,ali uspjet ću...Nikada nisam bila mršavica(najviše genetske predispozicije,zatim malo nemar,malo se skupilo od trudnoća,itd),ali sve to nije razlog da se ne dovedem u red...Znam da neću nikada nositi konf broj 36,ali ne bi ni htjela,neiti ne želim biti skroz mršava,nek je meni siki i guzeuser posted image ,ali ipak u malo manjoj mjeri nego sada...Svakako hvala na savjetu,trudit ću se pridržavati toga.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Mussy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: mali savijeti za mršavljenje
4.3.2012 16:59:04   
dami
Eeee, modesty, ja sam ti okorjeli vježbač, teretana 2X tjedno + kući, utezi ,trbušnjaci.... ali eto cura traži savjete pa sam htjela pomoći.
Bez znoja ništa !
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu uplašena mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: mali savijeti za mršavljenje
4.3.2012 17:00:58   
dami
Btw, hvala na linku, koristan je !



_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: mali savijeti za mršavljenje
6.3.2012 23:35:56   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: dami

Btw, hvala na linku, koristan je !





user posted image nema na čemu dami....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: mali savijeti za mršavljenje
22.5.2012 16:42:44   
Piter
Pozdrav svima! user posted image
Eto ja sma u 39-om tjednu i nadam se da stomak neće još narasti, jer sam samo njega i dobila!
Zanima me, ako mi možete pomoći, da li pomaže korištenje steznika, ako da, gdje ima za kupiti ili neka posebna prehrana?

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: mali savijeti za mršavljenje
4.5.2014 9:43:19   
stt311
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu Piter)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!