|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:07:22   
anaxx
user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:11:24   
mamacita
Kako ste sve neke gadljive, a sta je s obratnom situacijom? Mislim da je oralni sex samo djelic cijelokupne sex ponude izmedju muza i zene. U tome nema apsolutno nista lose. Glavno je da imate higijenu na visokoj razini. I mislim da kod neobrezanih muskaraca bas ta higijena igra presudnu ulogu. Moj je obrezan, cist, mirisljav i odgovor na prvo pitanje je DA.user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:15:19   
cuba
mamacita nema to veze samo sa higijenom. Može on bit najčistiji na svijetu, obrezan, izdepeliranuser posted image  al mi se svejedno gadi to progutati. Dođe mi da povratim i gotovo. Nisam sad svetica ako mi se to gadiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:16:25   
Ira_
Oralni sex da, ali ja njemu, on meni nikako, ne mogu se dovoljno opustiti. Gutanje, niti pod razno, jednom se zaletilo i znate ono kada Vam želudac stoji u grlu i hoće VAN... tako je meni bilo 10 minuta poslije.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:16:30   
lidac0605
Aaaaa,tak se pak jako ne volimo user posted image
fafanje da,to i volim,al gutanje neeemaaaa šaaaanseee!!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:18:40   
mamice
user posted image user posted image sama pomisao na gutanje. Svom nedam da mi ni u usta svrsi jer bi se zrigala a kam da gutam. 

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:20:16   
mamacita

IZVORNA PORUKA: cuba

mamacita nema to veze samo sa higijenom. Može on bit najčistiji na svijetu, obrezan, izdepeliranuser posted image  al mi se svejedno gadi to progutati. Dođe mi da povratim i gotovo. Nisam sad svetica ako mi se to gadiuser posted image



user posted image user posted image user posted image
Ima nas svakakvih, uglavnom, primjetila sam kada pecem dosta kolaca i mm je na nekoj od svojih famoznih (najboljih) vocnih dijeta (to mu se prohtije pa samo klopa voce po tjedan dana)... da skratim pricu slatko i voce = fino. Dakle, ima puno veza sa tim sta muz jede i pije. Alkohol ne pomaze u situaciji niti malo. No, eto, kako jedna ovdje kaze da ona svog ne voli dovoljuno za takav cin, eto, ja svog volim sasvim dovoljno za taj cin.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:22:55   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: mamacita

Kako ste sve neke gadljive, a sta je s obratnom situacijom? Mislim da je oralni sex samo djelic cijelokupne sex ponude izmedju muza i zene. U tome nema apsolutno nista lose. Glavno je da imate higijenu na visokoj razini. I mislim da kod neobrezanih muskaraca bas ta higijena igra presudnu ulogu. Moj je obrezan, cist, mirisljav i odgovor na prvo pitanje je DA.user posted image


Oralni sex u oba slučaja DAAAA, ali gutanje ne! I da, nema ni kod mene veze sa higijenom. Jednostavno.....BLJAK!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:23:34   
Ira_
Nema to veze s tim tko svoga muža voli ili ne voli. Jednostavno ili imaš želudac za progutati ili nemaš!!!

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:24:29   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: mamacita


Ima nas svakakvih, uglavnom, primjetila sam kada pecem dosta kolaca i mm je na nekoj od svojih famoznih (najboljih) vocnih dijeta (to mu se prohtije pa samo klopa voce po tjedan dana)... da skratim pricu slatko i voce = fino. Dakle, ima puno veza sa tim sta muz jede i pije. Alkohol ne pomaze u situaciji niti malo. No, eto, kako jedna ovdje kaze da ona svog ne voli dovoljuno za takav cin, eto, ja svog volim sasvim dovoljno za taj cin.


da,a kad jede nekaj ljuto nije tak fino user posted image

al meni nema to veze dal ga volim dovoljno il ne za taj čin gutanja..samo mi je fino user posted image

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 16.9.2011 13:25:09 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 13:26:00   
mamacita

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: mamacita


Ima nas svakakvih, uglavnom, primjetila sam kada pecem dosta kolaca i mm je na nekoj od svojih famoznih (najboljih) vocnih dijeta (to mu se prohtije pa samo klopa voce po tjedan dana)... da skratim pricu slatko i voce = fino. Dakle, ima puno veza sa tim sta muz jede i pije. Alkohol ne pomaze u situaciji niti malo. No, eto, kako jedna ovdje kaze da ona svog ne voli dovoljuno za takav cin, eto, ja svog volim sasvim dovoljno za taj cin.


da,a kad jede nekaj ljuto nije tak fino user posted image

al meni nema to veze dal ga volim dovoljno il ne za taj čin gutanja..samo mi je fino user posted image



user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 15:53:47   
danery
buahhhhh user posted image user posted image ....jednom i nikad više user posted image
pitaj boga što je jeo taj puta kad mi se zgadilo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 16:04:43   
mišica 666
ni ja to ne volim ali ko voli nek izvoli. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 16:05:06   
modesty blaise
hahahaha...sorry curke....ja nabacila temu pa utekla....malo se provozat s bajkom
al dobro...
i ja sam ko većina : sve može al gutanje ne ide- pa ne ide....odma me baci na riganje...
jednom se omaklo, slučajno i malo mi se ubacilo u grlo i ja jedvah živu glavu izvukoh....
ajmeeeeeeeeeee
nemrem gutat!user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 16:15:25   
sretnabeba4
probala sam jedanput i to zato jer time kao dokazuješ koliko voliš dotičnog!!!! ali neeeeeee hvalaaaaa, da je jedini na svijetu!!!!!!! inače, popušiti voooooli, to mi je onak super....bolje od vaginalnog sexa :) :) :) :) a i on voli pa mu pružim užitak malo češće, a dok imam mengu obavezno!!! ali prije nego svrši me fino odmakne od sebe i dovršimo rukom :)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 22:49:28   
inesica
Na pocetku teme pise da vecina zena guta, a ja na to kazem-malo sutra! Vecina zena proba, to da, ali samo rijetki primjerci nastavljaju s tom praksom.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: gutanje sperme
16.9.2011 23:10:07   
patka
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: gutanje sperme
17.9.2011 13:28:45   
BUMBI
Ajme meni je zlo od ovog čitanja...user posted image
Kakve glupostim da time pokazujueš koliko ga volišuser posted image
Nisam nikada,a ni neću...ne volim to ni blizu glave,a kamoli da gutam


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: gutanje sperme
17.9.2011 13:37:39   
jagodicabobica
user posted image ono malo sperme sto mi udze u grlo je ok,slatko ali sto vise ima u ustima...ma neznam jednostavno je prejako..ne svidza mi se...mozda nekada kasnije u zivotu promjenim misljenjeuser posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: gutanje sperme
17.9.2011 13:37:51   
ribica1
Svašta ja volim al gutanje NEEEEE!!!!!!!!!!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: gutanje sperme
17.9.2011 14:51:02   
mamacita
Sto smo slabog zeluca?!user posted image

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: gutanje sperme
17.9.2011 23:20:52   
mala99
I ja baš nisam baš za, nije mi to nešto... Nije da mi se povraća, ali mi i baš ne paše. A šta mi bi sve trebale dozvoljavati , da njima  pokazujemo ljubav?

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: gutanje sperme
17.9.2011 23:26:09   
pticica
IZVORNA PORUKA: Ira_

Nema to veze s tim tko svoga muža voli ili ne voli. Jednostavno ili imaš želudac za progutati ili nemaš!!!


slazem se


(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: gutanje sperme
17.9.2011 23:41:40   
ELISABETH
Slažem se da to nema veze sa ljubavi prema mužu,ja to radim iz razloga što je meni lipo user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: gutanje sperme
18.9.2011 12:47:08   
pakić
Potpisujem, elizabeth, ali ja poslije odem u wc i ispljunem, i svi sretni... user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!