|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
28.9.2018 20:27:10   
hipo
T4, t3 i tsh. S tim da su fT3 i fT4 tocniji pa se npr kod trudnica uvijek oni vade. Ne znam jesu li i skuplji. Tsh je hormon hipofize, al podivlja ako stitnjaca ne radi kako treba.Kad su me i skuzili da nesto ne stima radili su i antitijela i skuizli da imam Hashimota, autoimunu. TSH je bio previsok. A nek ti da onda uputnicu za konzultacije kad je takva streberica pa nel ti specijalist ispise sve pretragd pa ce imat opravdanje za dat uputnice, streberica zaguljena. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
28.9.2018 20:47:48   
Leilani
Hvala 😊 A ja imam i gin strebericu i doktoricu opce isto tako. Veli mi ta moja dok. da zena mojih godina moze vaditi krv jednom u 3 godine!! Jer sam htjela napraviti KKS prosle god. vise se ne sjecam zasto, bila sam nesto bolesna pa sam htjela vidjeti krvnu sliku. Znam da njih pritisce HZZ ali pa mislim da jednom godisnje svi imamo to pravo. Probat cu se tako dogovoriti sa svojom gin, pa da bas vidim kaj bu mi rekla. Inace sam zadovoljna s njom i dobra je kao doktorica, ali je strašljiva. 


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
28.9.2018 20:53:57   
hipo
Aj sretno. A jel ti moze bar briseve napravit? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
29.9.2018 7:59:30   
Leilani
Morat cu je pitati. Nadam se da cu barem to moci. 😐 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
30.9.2018 7:18:44   
Snjeguljica_83
Leilani, čitam i ne vjerujem koju tešku Ginekologica imaš! 😫 Borba s vjetrenjačom!😤 Nadam se da ćeš nešto izmoliti....😗Moja gin nije radila frku oko spolnih hormona ni briseva. Barem to ti treba napraviti i omogućiti. I onda je to osnova da te pošalje kod specijaliste. Po meni, tu ima takve logoke. To je opravdanje. Trudiš se dugo oko trudnoće i ne ide! Pa ona sama te  treba na ovo poslati!!! 
Nisam odmah išla u čiste MPO vode (to se ni ne radi i mom gradu, nisam ni htjela drugdje ići), već samo kod dr dpecijalistice za stetilitet.. ,koja radi hsg, f-metrije, daje klomifene.Jako mi je drago što je s-gram uredan pa ste s te strane mirni.😉

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 13:34:21   
Leilani
Da, tako je to jer sam to vec sve kod nje obavila, pa zato kao nema razloga da mi daje opet iste pretrage, a ne idem nigdje dalje. Kod nje mogu i na F-metrije. I uvijek me primi preko reda ako dođem zbog gljiva pa mi napravi i FM usput. Jer ona mene uvijek kaze ako hocu ici neka samo dođem po uputnicu kod sestre.  Ali ne zeli da me to frustrira. Kazem, stvarno je inace ok, ali za vađenje hormona je oprezna  😑 A ne znam imamo li mi uopce kakvo pravo vaditi hormone ako ne idemo na MPO?  Jer i to stanje se mijenja, pa bez obzira isla ja dalje u bolnicu ili ne. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 13:45:27   
hipo
Pa ja mislim da se hormoni ne vade samo radi mpo. Al ako ti ne da, ne da. Ne znam koliko ti je komplicirano otić na konzultacije, al u većini klinika se na konzultacije ne čeka, čeka se na IVF ljekove koji mjesec, kako gdje, kako kad, na konzultacije i inseminaciju dođeš brzo na red. Inseminaciju možeš obavit čim skupiš sve nalaze. Treba se samo odlučit. Al kažem, nekad nalazi ukažu na problem, pa se to rješi i bez mpo. Upala nekakva, miom, endometrioza, septum, polipi, ima svašta što se može, mora riješit, začepljeni jajovodi.....sto stvari je moguće.
Već dugo pokušavate, fakat se može dogodit da sutra zatrudniš, al ono, ako su vam zvijezde složene da sada hoćete, odite po neku pomoć. Ako ti štrebsa ne da uputnice, odi specijalisti, uostalom uvijek je dobro čut još jedno mišljenje. Možda se iz nalaza pokaže da nešto banalno trebaš rješit, ovako ne znaš.
Meni su ti u Vinogradskoj super bili. Bila sam kod dr. Bolanče i Tomića. Sestre na odjelu preljubazne. Svi nasmijani i željni da ti pomognu, osjećaš se ko da imaš cijeli tim za sebe koji ti želi pomoć da dobiš bebu.
Na konzultacije sam čekala tjedan dana.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 14:14:28   
Leilani
Hvala ti. Mi smo inace bili na jednoj inseminaciji na Sv. Duhu, na zalost bezuspjesno tak da sve znam i to mi je bilo grozno iskustvo jer imala sam valjda najgoru mogucu doktoricu. Od tada smo rekli ajmo probat bez doktora s tim da mu je tada i spermio bio jako lo, a zato si ja mislim da se nije kod mene nesto mozda pobrckalo. Iako sam od tad jos jednom vadila hormone i bilo je sve ok. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 14:20:51   
Leilani
E da i jedan stari ginekolog koji radi na zamjeni kad je moja na godisnjem isto mi je savjetovao Vinogradsku ili Škvorc. Samo ne znam, jel postoji mogucnost konzultacija i nakon 13 sati, jer kako radim uvijek ujutro, u skoli sam asistent, ove godine sam u novoj skoli, a na probnom roku sam jos, ne mogu uzet slobodne dane. Pa me muci to i brisevi isto, jer su uvijek ujutro :( A i vađenje krvi, to bih morala ciljati jedino kad pocnu zimski praznici. Bas sam u nezgodnoj situaciji s vremenom. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 14:50:11   
hipo
Za spermio mi je jednom tomic rekao da jedan mkze bit katastrofa, slijedeci genijalan. A i mi smo neki njezni cvijetici  na hormone i ciklus nam svasta utjece pa se sve to lako posemeri, ali se i da urihtat.Oni rade ujutro folikukometrije, aih i aspiracije isl. Mislim da sam konzultacije imala oko 2 popodne. Inace za nazvat ih uvijek zovem iz 13h jer im tad nije guzva i neka sestra je uvijek pored telefona i ima vise vremena. Kuizm za problem s vremenom, al evo barem prvi korak konzultacije mozes kasnije odradit. Ako hoces iskopam broj. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 14:58:54   
Leilani
Hvala ti Hipo, mozes mi dati brojcek pa cisto da imam kad i ako se odlucim za bolnicu. Super za vrijeme sto se barem konzult.mogu poslijepodne. 😊 A sto se tice spermiogr., MM-ov  se bas postepeno popravljao od tog caja koji je pio. Godina dana je trebala. Uskoro ce ici opet da vidi kako je sad. 



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 15:34:24   
hipo


user posted image user posted image
Evo broja i fotke pretraga koje oni traze. Nadam se da ces se moc dogovorit popodne. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 16:02:53   
Leilani
Hvala puno :) Sad sam bas isla kopati po starim nalazima i vidim da su detaljniji u nalazima od sv.duha. A vađenje toga svega mi je trenutno stvarno nemoguca misija. Nadam se da cu bar nesto rijesiti kod svoje gin. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 18:51:37   
Leilani
Narucila sam se kod svoje gin, ajme tek 27.11. 😣 I trazit cu je hormone, jer ipak si mislim, pa sto ako ja ne zelim na mpo, pa imam pravo dobiti uvid u svoje stanje, obzirom da se od zadnjih pretraga nista ne desava. A do tad cu otici preko jednog popusta za 90 kn na TSH i fT3 i fT4. Idem korak po korak. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
1.10.2018 19:35:34   
hipo
Glavno je imat neki plan. Kako si rekla, korak po korak. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.10.2018 11:25:41   
andy1
Bok cure, evo me natrag, malo sam u strci bila, nikako se javiti. Da ima nesto novo, znale biste vec. Danas dobila, drugi put od zadnjeg sluzbenog odbrojavanja na RR. Nisam se nadala, pa me nije ni pogodilo bas, iako sve redovno pokrivamo. Za sada obavila uzv, sve ok. Ako ne bude rezultata do 12. mj, mislim krenuti u obradu. Nemam zivaca ni strpljenja vise, a ova moja mala sefica zadnjih dana stalno govori seka, seka, seka. Definitivno ne zelim da ostane jedinica, pa cemo se i na glavu posaditi ako treba. Kako ste nam trudnice nase? Hipo, jesu prosle mucnine vise? I jeste rekli starcima od muza? Reakcija? Snjeguljo, kako guras sa svojih dvoje +1? 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.10.2018 21:19:36   
belina
Leilani veseli me kad vidim da radis neki plan, samo ti kuhaj... napravi sta god mozes, reci svojoj ginicki da ides u mpo vode laganini i da zelis doc vec s nekim osnovnim nalazima da ne gubis vrijeme. Tako sam ti ja. Kad sam dosla prvi put na konzultacije imala sam sve zive nalaze, od svih hormona, krvi, pape, brisevi, amh, spermio😂😂i zena me odmah poslala na propuhivanje. Ono... za 3 dana... tako da: ima da ti da sve sta trazis😂😂😂I ja sam morala tako ciljat za pretrage jer mi je nastava bila uvijek ujutro, ali hvala bogu na divnim kolegicama koje bi me pokrivale ako bi zakasnila na prvi sat.  Probaj nastimat zimske praznike, a i uglavnom se sve vadi rano pa mozes stic na nastavu.
Svasta moramo proc dok dodemo do cilja... ali nemoj da te jedno negativno iskustvo pokoleba, mozda te ceka neki divan lijecnik/ ca koji ce ispuniti tvoju zelju.A sta je najtragicnije kao sta je hipo rekla mozda je neka glupost koju uspijes brzo rijesit.Sta god da bude jedva cekam da krenes!!!!

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
7.10.2018 7:14:00   
Snjeguljica_83
Andy, guram nekako. Sve više sijedih imam. Kako koju vidim, tako je iščupam. One koje vidim.😂I dalje mi je muka, a pogotovo na kruh i mlijeko. Osnova moje prehrane.😂😂Žao mi je zbog neuspjeha. 😢Ali vidim da si jaja i odlučna, takva sam i ja bila jer nisam htjela da moja kćer bude jedinica... Tako treba!! 😊Bit će!😍

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
7.10.2018 7:15:31   
Snjeguljica_83
Leilani, cilj imaš, a sad i plan.Nije lako, borba je to.Želim sreću, kao i do sad.😚😚

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
7.10.2018 7:17:11   
Snjeguljica_83
Otvorit ću vam temu listopad pa, iako ne stavite datume, pisat ćemo tamo jer je već prošao voz kolovozu.😁

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 220
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!