Odbrojavanje - kolovoz 2018. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Snjeguljica_83 -> Odbrojavanje - kolovoz 2018. (9.8.2018 12:48:54)


Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Andy1 - 18. 8.

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani 26. 8.











Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (9.8.2018 12:50:12)

Sretno djevojke!!![sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (9.8.2018 15:39:34)

Sretno u kolovozu cureeee!!🙏🙏🙏




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (9.8.2018 16:41:03)

Sretno! 




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (9.8.2018 20:06:27)

Sretno cure!!!
Ja ovaj mjesec ne - ne trebam dobiti. Hahhahh Tek u 9. 🤗Vadila dam jučer hormone, moram pokupit nalaz pa ću doć postavit tu pitanja. Na VV cijeli odjel na GO do 20. 8.,nisam mogla obavit pregled. 
Hipo, eto i ja imam super osjećaj da će sve biti ok, samo opušteno 😘




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (9.8.2018 21:12:02)

Hvala mali bav, sretno s pretragama. 




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (10.8.2018 6:53:05)

Mini Bav, sretno na pretragama i neka ti bude plodna jesen!!!😃




belina -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (10.8.2018 7:39:18)

Mini Bav ti i Leilani ste sljedece...🤞🤞🤞




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (11.8.2018 15:00:46)

Hvala cure ❤
Mini Bav sretno s pretragama 😘
Nama sutra zadnji dan mora, sad se pakiramo, ujutro rano pičimo na trajekt za Split i onda do mojih u Šibenik jer su trenutno tamo blizu na godisnjem, skupa ručamo jos se iskupamo i pravac ZG. Brzo prošlo. 😣 I nadam se da cemo jos danas nabaciti akciju 🤣 




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 8:09:50)






Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Andy1 - 18. 8.

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani 29. 8.














Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 8:11:49)

Krivi datum sam dala, pa ispravljam. 
Kako ste drage moje? 
Ja sam šlapiš 😕  Jutro nakon godišnjeg je bezveze...




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 8:43:23)

Leilani, meni se bliži GO 27.8., a posla kao u priči. [sm=smiley11.gif] Kaže se da je organizacija pola posla pa tako da ću se dobro organizirati.
I (u) kući ima puno posla. Mislim, da mi je čarobni štapić na samo jedan dan...[sm=zz_rolleyes.png]

Kako ti je bilo na GO?[sm=smiley1.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 8:54:29)

Jutro, jel vruce? Snjeguljice jesu poceli kakvi simptomi? Mene ubija ova vrucina. Jutros mi je muka, bljaaaaak. 




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 10:09:13)

Hipo, jutros kao da mi je nešto muka, ali nije strašno. Ne znam jesu li počele mučnine ili je to samo izolirani slučaj.[sm=smiley36.gif]
Drugo ništa ne mogu izdvojiti.




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 10:56:05)

Aj vidit cemo. Meni se jutros bas povracalo od svih smradova, inace samo imam na jeziku odvratan osjecaj da mi je nesto crklo. 




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 20:19:53)



IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Leilani, meni se bliži GO 27.8., a posla kao u priči. [sm=smiley11.gif] Kaže se da je organizacija pola posla pa tako da ću se dobro organizirati.
I (u) kući ima puno posla. Mislim, da mi je čarobni štapić na samo jedan dan...[sm=zz_rolleyes.png]

Kako ti je bilo na GO?[sm=smiley1.gif]



Definitvno je organizacija pola posla. I meni bi dobro dosao carobni prije god. Ocistila sam cijeli stan jer se volim vratiti u cisto. Na god je bilo lijepo, Brac je predivan, samo vrucina me dotukla, terasa nam je gledala na zapad i onda cijelo popodne vrucina, bez klime bi bilo nemoguce biti u apartmanu. Spavali smo pod klimom. Ali da mi je jos tjedan dana bilo, bilo bi super, stvarno je proletilo. 




andy1 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 21:57:10)

Evo samo da javim, mala pobrala temperaturu, cijeli dan borba, kuha ona, ja skupa s njom jer se samo hoce nositi - ispravak: hoce samo da ju ja nosim. Sad je sluzbeno kapitulirala, ja skupa s njom, crkle mi noge i kukovi. Jer cmizdri cim sjednem, pa ju moram nositi i nositi i hodati. Vristi na sve druge i na stvari koje ju inace "oraspoloze", pola dana mi je na rukama spavala. Ovaj mjesec racunam da cu sigurno dobiti kilu. Vise ne znam sto me sve boli, tako da definitivno moram do gin, zivcira me svako toliko neki pritisak i donjem dijelu trbuha, pocne zadnjih mjeseci odmah nakon O i traje 2 tjedna. 2 noci za redom mi je bila tlaka spavati na trbuhu jer me stalno pritiskalo u trbuhu. Eto, neka sam se iskukala i ja 😂 Leilani, drzim fige 😍 Snjeguljo i Hipo, nadam se da ce brzo mucnine proci ( ali ja bi isto jednu mucninu radije nego ove muke po neidentificiranim bolovima ). 




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (13.8.2018 22:56:04)

Mdy drzim fige da sutra mala nosilica bude bolje.Tako ti je i mene stalno bolilo. Pocme malo nakon o i ne pusta do vjestice. Vec sam mislila poludit. Imala sam osjecaj ko da se nesto pokusava skuhat, al zla maternica odbija suradnju. Javi ako dobijes neko objasnjenje. 




andy1 -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (17.8.2018 11:29:35)

Pa gdje su svi? Ja samo mogu prijaviti da je M stigla skoro tjedan ranije od ocekivane, 14.08. Malo je reci da me iznenadila, cak sam se u pocetku nadala da je kao neka implantacija u pitanju. Kupujem si psa ako do 12. mjeseca ne budem trudna. Slijedeci tjedan odoh do gin. Izmedju ostalog, vec znam da ce mi reci da se opustim, a svi vec znamo kako to volimo cuti. Inace, ova M ide u kategoriju obilnih. U zadnjih par mjeseci sam prosla kroz par duljih ciklusa, a oskudnijih, pa evo jedan turbo kratki i obilni... Stvarno se trudim sto manje "zamarati" svime, tj izracunima, ali iskreno, sto sam starija, to manje strpljenja imam. Kako nase trudnice? Ima li novosti?




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (17.8.2018 12:05:54)

Andy zao mi je zbog vjestice. Istina  to da se opustimo i strpimo je najgore sto nam netko moze rec.Meni je muka, malo me boli, sise se napuhuju, bradavice bole, sizim cekajuci pregled. Muzu isto dojadi bit tu kod njegovih jer ga sve nervira a se sve nadam da cemo i prije srijede u zg. Ako se to dogodi probat cu pregled prebacit za ranije. Piskenje me budi oko 3 ili 4, pa ne mogu zaspat. Nekako mi se cine svi simptomi jaci nego u prvoj trudnoci, al možda je  to jer je vruce pa mi sve teze pada. Najgore mi je sto ako ne jedem bude mi muka, ne volim se natrpavat cijeli dan. Ne mogu svekrvi naredit kad ce bit rucak ii vecera, kod njih je to sve kako ko stigne, sad jos i nekog reda ima zbog hipice. Glupo mi je pustosit frizider kad ce rucak svaki cas, a i ona kad je u kuhinji imam dojam da smetam. Zato sam jucer u DM uzela neke sitnice pa gricnem da pregrmim mucninu. Jutros sam isla hipicinuzet u duckas neke sitnice  i pitala sta joj treba za rucak kad idem da usput donesem. E sad nije bilo kako je zamislila pa je puhala i prigovarala. Sreca da mi glava danas bolje. 




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (17.8.2018 12:50:35)

Andy,  bas sam htjela pitati kako si... zao mi je i znam kako ti je, mene vidis isto iznenadila ovaj mj, ciklus trajao 23 dana i naravno da sam odmah isla guglati simptome implantacije. I ovaj ciklus sam nekako posebno nervozna i ne mogu se opustiti. Pokrili smo dane i jos cemo, ali mislim da je O bila. Pikao me jajnik dva dana. I ovaj put smo krenuli ranije tak da nisam vrsila pritisak. Ali bas razmisljam o tome i onda ono opusti se, i tako u je...krug! Tak da kao da sam pisala tvoje rijeci. Neka pesonja donese srecu pa da budes i trudna i imas psa. 
Hipo, a bas nezgodna situacija, iako ne bi trebala biti pogotovo jer si i trudna, ali kuzim te u potpunosti. Nikako ne volim biti sa sveki u kuhinji, srecom pa ni ona bas ne voli da joj se netko petlja, pa nekako ide. Izdrzi jos malo i drzim fige za raniji pregled pa da budes mirnija. Mi danas putujemo kod njegovih, a ono, ne ide mi se nikako, najradije bi da me svi puste na miru, a opet bih htjela biti s MM jer se ovaj tjedan uopce ne viđamo kad radi od jutra do navecer. I bas sam nikakva. 
Ostale, puse velike saljem! 






belina -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (17.8.2018 15:17:08)

Pozdrav cureAndy davno davno ima koju godinu sam ja tu pisala iste simptome kao i ti, pritisak od O pa do menge. Moj ginekolog je rekao da poslije O nekakva voda se stvara pa pada na maternicu bla bla neko objasnjenje je dao ne sjecam se. Kako amo dugo radili na bebi ja sam sebi protumacila da se nakon O dole nesto kuha, dogada, pokusava, ali na kraju ne uspije😂😂 Hipo ajme mogu mislit kako ti je, jos plus sta te peru hormoni. Hvala bogu moja sveki ne voli da joj se itko mjesa u njenu kuhinju a tako i ja. I to postujemo. Sta te briga ti pitaj kad ce rucak mora udovoljit trudnici😅Leilani mogu mislit koja je depra nakon GO😞 mi smo bili u Zagrebu, zagorju i lici bilo nam je divno a sveki mi je pocistila kucu dok nas nije bilo😂😂😂 ja sam je zamolila samo da usise tapet dok nas nem jer ja nisam stigla a ona je upicanila cijeli stan. Bio je gust doci u cisto.Snjeguljice di si kako si?




hipo -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (17.8.2018 16:07:17)

Belina, ne zna ona da sam trudna. Kako reagirala prosli put, najradije joj nikad ne bi rekla nego rodila, pa nek primijeti. Super  sto je tvoja tebi ocistila stan. 




Leilani -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (19.8.2018 8:30:20)

Belina, bas ste imali lijepi izlet onda. Mi se mozda zaletimo jos na jednodnevno kupanje, ali vidim da najavljuju pogoršanje vremena za vikend pa ce biti upitno.

Hipo a bas mi je zao da je takva situacija, kako je reagirala zadnji put? 
Meni je na kraju vikend kod njegovih ispao odlican, tako da bi rado ostala jos koji dan 🤣🤣 Sinoc smo imali tako dobar, hm hm 😀, kako vec duze nismo, bilo je bas napeto, svi spavaju, a mi moramo biti jako tiho i tak 😀 





belina -> RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018. (19.8.2018 16:22:49)

Hipo sori krivo sam onda skuzila.
Leilani uuu super zavidim...




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>