|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne mame 2016.
13.8.2016 15:56:08   
danery
ojla user posted image
kod nas danas girl's day,mm otišao na fajt,a ja se fajtam sa namještajem,razmještajem namještaja user posted image i pretumbavanjem obleke....
cure su 80% obleke preeerasleeeeeeeee user posted image user posted image mala ostala na par bodića kratkih rukava/bez rukava i gegica,ovo ljetno piši kući.dobila brdo za krštenje kratkoga,a bome i knap,tak da....al ajd,stvar spašavaju lidlove krpice,stvarno imaju veće modele peri-deri,pa ću malo dopuniti zalihu kad što ulovim i mir....
velikoj sam nakupovala trenerki i čarapica,donjeg veša u h&m-u,kiku,patike našli za vrtić u deichmannu,papuče u cicibanu.....treba već br.33 user posted image user posted image ,i to upela na tamnoplave,muške,kakvi roza i lila,joooook,našpotala prodavačicu da neće takve,nego plave....
pošto pol vrtića ima iste papuče,našit ću joj koje šareno dugme na kraj trakice prek noge i mir,da zna koje su njene...
u čet madam slavi 6.rođoš,a gospica je danas ravno 4 mj. user posted image

noemaa,super je mala podnijela put,malo kmekala pred kraj,al sve u svemu,i do mora smo mogli user posted image user posted image

inače smo spali na 4-5 sisanja kroz dan,neće više user posted image ja nudim,gurkam,šetuckam s njom na rukama,tako bi uvijek prije uhvatila,a sad ma kakvi user posted image dodajem joj sad već 2,nekad 3 flašice ad-a,pa je makar sita....šmrc user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Proljetne mame 2016.
13.8.2016 16:07:38   
subby
Ajooj bas mi zao zbog sisanja.. Al barem uzme nesto :) wow, vec 4 mjeseca! Bome. Jel moze vec drzat sama glavicu? A velika sest. Kad se krece u skolu?

Moj izgleda ima tegobe sa zubicima, iz cista mira se intenzivno rasplace i treba par minuta nosanja da se smiri. I voli zvakati nase prste i gura svoje obje istovremeno u usta user posted image

A sto se tice nejednakosti sisa, bas me briga.. Vise ne mislim na to. Ako bas bude trebalo stavit cu ko sto ste rekli umetak na jednu stranu i dobro.

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Proljetne mame 2016.
13.8.2016 22:50:12   
noemaa
Subby, i moj gura sve prste u usta i slini jako. Al nekako si mislim da je jos prerani za zubice.user posted image

Danery,moj isto smanjio broj obroka danju. Ja si kontam da je to mozda zbog topline.user posted image nudim mu svejedno,ali on se drzi svog.u zadnje vrijeme i nece cicat kako god; zeli mirne uvjete i lezeci polozaj.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Proljetne mame 2016.
13.8.2016 23:11:29   
subby
Hehe normaa pa tvoj vec pravi. Samo uzivajte kad je vec prorijedio :) Moj bome danju svaka 2 sata, a nocu rjedje (kako kad).

Danas smo imali epizodu.. Od pol 8 ga po rukama nosali. Krevetic i sobu ni vidjet. Zvace nama ruke, gura na silu sebi ruke u usta, sve zvace, bas ga zubici dohvatili.. Umorio se i on i mi. Dok se nije od plakanja i nelagode po desnima umorio da je zaspao. Imamo ono sto se stavi u fridz, ali nece to, ne pase mu..

Nadam se da ce kratko potrajati.. Uh.

Bili danas do outleta, ugrabila si patike brzinski, super povoljne ispale. Ove sto sam za trudnocu kupila sto se nataknu su pocele previse smrditi, al sam skuzila da je to do brenda, Riekersice smduckaju.. Sad sam Nike uzela, sportske. Nek su udobne, ko da cu sad negdje ici user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Proljetne mame 2016.
14.8.2016 23:18:53   
danery
Vecer user posted image
virkas,subby,ha user posted image
Mi ( mm i ja) danas solo,ajmo reci....velika cura spava kod bake,a mala vec krnja naveliko....zaspala njuskajuc dekicu i pipkajuc neki plisani jastucic....cudo jedno kako se unjonji uz to...jos se nisam navikla da ne treba drzanje na rukama da zaspe,starija me godinama time znala zezati,a ova....
Proslu noc je prespavala cijelu bez sisanja,probudila se oko pola 3,pokakala se,presvukla ju i ma kakvi sisat....e sad cemo vidjet sto ce nocas biti....
Opet mi je kakala slinavo i zeleno nakon mog mlijeka,a zuto nakon ad user posted image
Danas je smazala malo kasice od banane,bolje receno oblizala zlicu naveliko sama....
Bili popodne kd prijateljice,pa se madam nosala i drzala sva hepi user posted image a bome poteska je vec ihahaa...
Mene spopale neke gljivice nakon one mini menge,bljak,sreca pa mi ostalo vaginaleta i kreme otprije....

Starijoj za 4 dana rodos,mislili ioj kupiti mali tv za sobu da moze skicnuti crtice kad zazeli,a ne da mi ne mozemo nista gledati od nje,a i da ne bude stalno da ne moze od nas....a kao iznenadenje sam mislila da ju odvedemo na panoramski let iznad grada,ja sam to oduvijek htjela,a nikako otici....moram sutra nazvati da probam dogovoriti termin....ako uspijm,nadam se da se nece cura prepasti....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Proljetne mame 2016.
14.8.2016 23:51:40   
subby
Haha virkam dok mali jede najcesce. Ovisi kako je raspolozen pa i tipkam user posted image

Danas nam je bio ok dan, spavao je bas lijepo, igrali se, bila frendica, cak mi malo i popeglala robe :D

Meni se cini da ce njemu prvo cetvorke ili trojke, oni vampirski krenuti hahaha
Al samo nek prodje u miru i bude njemu ok :)

Jel spavate na stomaku ako dojite? Citala sam svasta, a ja bas volim na stomaku i ledjima, zazelila sam se bas u trudnoci :D

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Proljetne mame 2016.
15.8.2016 9:07:46   
danery
Jutro :)
Moja prdilda se nocas 2x ukakala user posted image sisat opet jok,al sam joj uvalila malo izdojenog mlijeka....jutros opet borba,dreka da uhvati,na kraju ju prebacila k nama u krevet,grofica se rasprostrla ko prava user posted image
Evo sad zjaka u mobil,nesto njurga,mogla bi zaspat skoro....
Ja spavam kak stignem,isto volim na stomaku....sto pitas,sto si citala?



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Proljetne mame 2016.
15.8.2016 10:03:32   
subby
Citala sam kao da je nekome mlijeko stalo il se smanjilo radi toga. Meni osobno nema bas nekog smisla, al ajd.. Svasta se moze procitati, nije uvijek za povjerovati.

Moj jutros na svakih sat i pol jeo. Mi jos mislili mozda se upiskio pa ga presvlacili, a ono dreka sve dok ga nismo prikacili na sisu. Probudio se princ u 6 i spava mu se, al gleda u roletne kako svjetlost prolazi izvana i smije se. Na kraju smo spustili skroooz pa je zaspao za minut user posted image

Mene ledja bolila jucer.. Mislim da cu poci u teretanu uskoro.

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Proljetne mame 2016.
15.8.2016 21:37:44   
danery
Dakle gospica se vecinu dana prederala,a mlijeka ak je 4 dcl na cijeli dan popila,puno sam rekla....predvecer klonula,pa smo za svaki slucaj bili u dezuri....veli doc aha,zub je tu,grlo mrvu crveno,ugl.nis strasno,nek dam cepic pred spavanje-haha,a ona kaka nocu zadnjih dana bar 2x od te kljovice,a sirup povraca user posted image dakle ne znam sto je gore user posted image
Sad navecer je konacno fino popila mlijeko i nakon pokusaja sirupa sve povratila user posted image
Starija je bila druga prica,sve lijekove gutala,al nos cistiti nikako nije dala....no....bit ce ovo vesela i duga noc....

Sutra ionako idemo na kontrolu,pa se nadam da ce se do ujutro ipak malo smiriti stvar,ili buknuti,pa da se dobije terapija ako zatreba....bah....user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Proljetne mame 2016.
15.8.2016 21:52:42   
subby
Ajooj bas mi je zao.. A da pricekas dok kaki i nakon toga joj das pola cepica i provjeris dal je djelovao pa ako je ok, iza drugog kakanja i drugu polovicu? Mozda i sirup malo po malo da ne ispovraca bas sve.. Nadam se da ce joj sve uskoro biti dobro :)

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Proljetne mame 2016.
16.8.2016 0:38:56   
subby
A da probas izbaciti dohranu, da pije samo mlijeko? Citala sam da se bebama probavni sustav razvije dovoljno za hranu tek sa 6 mjeseci, da prije toga nije zreo. Jel joj dajes BioGaiu? To bi trebalo biti za zeludac i probavu, samo sto joj treba oko tjedan do dva da se akumulira u organizmu da bi se vidjeli rezultati. Sad ni je ovo palo na pamet, nadam se da neces to shvatiti kao neku kritiku vec savjet/misljenje. Samo nek je maloj gospi dobro :)

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Proljetne mame 2016.
16.8.2016 6:50:42   
danery
Ma subby,sve 5,no sikiriki zbog " kritiki" user posted image
Ja bi drage volje da pije samo moje,al kolcinski ga vise nema dosta...osim toga,ako ne sisa,izdojim,al manje nego bi se pravilo da hoce sisati...
Skuzila sam da kaka nocu kad predvecer popije ad,to mogu promijeniti,jer kad je nocu sisala i pred spavanje,nije bilo problema nikakvih,ql kad sad neceeeeeuser posted image predere se dok ju pokusam staviti da povuce,pa bude show....i nis opet....a hranu drugu ne jede,osim sto je na par puta pojla ajmo rec par zlica kasice od banane,i to vise olizala zlicu nego ista progutala,tak da je samo na mlijeku....
Prebacila sam ju na hipp combioik da ne mora uzimati kapi,ali veli pedica da su te 1-2 bocice ad-a zapravo skoro zanemarive sto se probiotika tice jer vecinu moje pije....mah....tko ce ga znati....za svaki slucaj sam joj ovih dana daval linex kako mi je ona rekla,pa opet isto....
Temp nije rasla nocu bogu hvala,uspjela sam joj pomalo na spricu dati sirup,evo i kroz noc ozednila pa posisala nesto,popila vode,sad oko 6 isto sisala opet....glavno da ne dehidrira....kad se prpbudi,idemo na pregled....

< Poruku je uredio danery -- 16.8.2016 6:58:31 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Proljetne mame 2016.
16.8.2016 8:08:59   
lidac0605
Jutro...malo da se ubacim zbog Danery user posted image

Danery,nemoj joj davat Hipp combiotik,od njega ti kaka 1000% sam sigurna(pogotovo ak veliš da popije navečer pa po noći kaka!)...ja sam ti svom M dala taj combiotik,pa mi je od njega kakao po 8x na dan i to baš ko proljev...mislim da je to više za bebe koje imaju problema sa zatvorom i kakanjem sto posto,kaj god ko reko...i jako mi se frkal od njega,ko da ga je grčilo,nikak mu nije odgovarao...sa Milumilom sve ko rukom odnešeno.Mijenjaj formulu...ili joj daj obični Hipp(Hipp 1 bio) ak si već prešla na Hipp

< Poruku je uredio lidac0605 -- 16.8.2016 8:09:33 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Proljetne mame 2016.
16.8.2016 17:17:29   
danery
Uh,hvala ti,lidac,i ja kontam da ju ti probiotici uflitase,jer kad je pila obicnu Bebivitu dopodne,bez Linexa,sve je bilo ok....danas opet show,zeleno,sluzavo,bljak....mada veli doktorica da je sve ok,temp.oko 37,7....kilica 7,5,67 cm duga...

Kasice mogu davati,prvo rizu,i sokice i voce....al zasad dok ne stane kakanje nis od toga,jos ce se gore utoljiti....
Sve u svemu,sve ok,al moguce svasta....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Proljetne mame 2016.
16.8.2016 23:13:01   
lidac0605
Ma sto posto je od tog combiotika,prestani joj to davat vidjet ćeš da će prestat i kakat...mojih je četvero odraslo na Hippovom mlijeku i bila sam do sad stvarno uvijek za Hipp al ovo sad kaj rade s tim mlijekom nije normalno...evo mom M,koji je peti Hipp nikak nije sjeo,odmah sam skužila da je puno rijeđi nego je bio recimo prije 17 god kad sam ga davala kćeri,a taj pak Combiotik mi se čini totalno sr_nje,da prostite...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Proljetne mame 2016.
17.8.2016 9:32:07   
danery
Jutro....
Kod nas festival nocas,dreka u 2 navrata,a nece sisat,popila caj i dalje aurli,komirana sam....ajd noc,ngo sto ni ujutro ni prismrdit sisuljkama user posted image popila ad,sad pred spavanje malo posisala....izdojila sam,pa ostavila za kasnije....bah....uglavnom nwvecer je sisala i nije skoro nis kakala,oprdila pelnu malo
Ugl.,tmp.hvala bogu nema user posted image bolje je raspolozena,jucer smo od jutra do 3 popodne bile vani....prespavala je skoro cijeli dan i zaspala u 8...
Kod nas gore urnebes,puna soba odjec koju su cure prerasle,pa cu to za vikend odvesti kod mame,kod nas nema dogoljno mjesta tj.ormara....izem
ti i potkrovlje i muza kvazistolara koji ce sve napravit,a nikad nista user posted image da bar ima za kupiti stogod,al to sve ogromno ili sitno,lakirano,sareno,nacickano....i skupo u 3 krasne,a kvaliteta nula bodova....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Proljetne mame 2016.
17.8.2016 23:05:03   
danery
Gospica ostala u bolnici,,crp 108,urinoinfekt user posted image oko podne zafurila na 39.3,pedijatrica ju pogledala,dala uputnicu za bolnicu da sve na licu mjesta provjerimo,kad ono....jos su joj krv dva puta vadili i prstice zmikali,dok smo odnijeli u lab,krv se zgrusala user posted image valjda mala kolicina,pa zato....
Ugl....nocas spavam u komadu,ako uspijem zaspati user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Proljetne mame 2016.
17.8.2016 23:07:48   
lidac0605
user posted image žao mi je Danery...nadam se da bu brzo bolje user posted image
A kaj nemreš bit s njom,tipa mama dojilja user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Proljetne mame 2016.
18.8.2016 6:55:16   
danery
Ma mogu,od 8 do 8 navecer....al posto ne sisa iskljucivo,onda cu ici preko dana i biti tamo...jedna je curica od 7 mj isto u sobi,mama nije iz Os a i iskljucivo sisa,pa je u internatu....
Sto je js gore,velikoj danas rodos,dijete svo u iscekivanju,mos mislit,i sad op,bolnica....a sto je,tu je,proci ce valjda brzo,bit ce drugo sve na redu kad se oporavi gospica...mada i jucer cim je popila sirupic za temp.fino se naspavala,zivnula,dobila infuziju i bilo dijete sasvim pristojno....pristojnog zdravstvenog stanja,zapravo,inace je isto tako poprilicno pristojna beba user posted image
Nije sjajno sto je tamo,al da ne mora,ne bi bila,i eto....proci ce,i ne ponovilo se....
Uff,idem srknut kofi,popakovat drnde,pa gas....

Kak ste vi ostale,neko zatisje opet user posted image je li zahladilo kod vas,evo ovdje svjeze bome....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Proljetne mame 2016.
18.8.2016 7:58:37   
lidac0605
Ma ne brigaj,klinci se brzo oporavljaju,vjerojatno će morat bit bar 5 dana ako su joj krenuli davat venozno antibiotik-to su meni u zaraznoj rekli davnih dana kad je moj dečko br.3 imao kozice i na njih dobio šarlah(sa 6 mj)-da mora bit min.5 dana na venoznoj terapiji da onda može dalje na usta...
I bolnica je za ljude...ihhhh,kolko puta su moji biliiiii i za kakve boleštine(B je imao autoimunu bolest koju dobije 1 na 100000 djece,pa si ti misli),evo ih svi veliki,zdravi i niko se tog ni ne sjeća user posted image

E sretan roćkas velika seko...dobar party kad seka ozdravi ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 18.8.2016 7:59:54 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Proljetne mame 2016.
18.8.2016 10:39:05   
subby
Lidac svaka cast na rijecima utjehe, i meni je bilo tako zao sad kad sam procitala i ne znam sto bih rekla, ali eto ti si sve rekla. Meni je bas zao jer ko da ju poznamo i pratimo ju kroz sve postove, njen razvoj i dogodovstine :) al bit ce dobro:) ja uvijek kazem, srecom pa zivimo u dobu gdje se sve to moze detektirati i lijeciti pa djeca ozdrave ;) drzimo joj five i saljemo puse

Moj je sinoc tako plakao.. Ne znam jel moguce da je od zuba. Zagleda se u nesto i odjednom napravi tuznu facu i brizne u plac. Mi ga nosamo dok se ne smiri, onda se smijulji i opet tako krene odjednom plac, al to je jaki plac. Na kraju veceri je poceo tako plakati da se nije smirio pa smo mu dali pola cepica za bebe pa se smirio. Iza toga jecao je pola sata na meni i zaspao tako.

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Proljetne mame 2016.
18.8.2016 16:01:59   
danery
Ma gle,ja sam s gakvim ajmo rec kriznim situacijama nogama cvrsto na zemlji,sto se ne moze kod kuce pomoci,zna se kako ide....
Proci ce,ozdravit ce,ako se stogod pokaze dalje,rjesavat cemo i amen....mogu ja sad kosu s glave cupati i kukati,al to ne mijenja cinjenicu da je bolesna i da je na odjelu....i dobro,kako je tako je....
Gospa se naspavala,pocuclala flasicu,posisala Desanku user posted image ,isklafrala se i zaspala oko 3....a posjete do 4....i sad sta,sjedit jos sat dok spava pa da ju ostavim uplakanu? Jok...uspavala,pomazila i kuci....mozda cudno,al meni logicno i najbolje za sve...

A kak kod nas sve ide na smijesan nacin,ja sam jucer zjakala u plafon dok je doc sa cak 3 dlake na mladahnoj bradici pokusavao okrenuti gospu,a ona mu se objesila kao vreca krumpira i nabacila kes user posted image ,onda ju okrenuo na trbuh,a ona se raskrecila kao zaba i lize onu prostirku sve u 16,a mm iza doktora pizdi i lamata rukama,pokazuje mi na njega i pita koliko smo duda ponijeli,da nam trebaju 2,jedna za malu,a druga docu,hahahha user posted image

< Poruku je uredio danery -- 18.8.2016 16:06:51 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Proljetne mame 2016.
18.8.2016 22:36:31   
noemaa
Danery,zao mi malene, ali bit ce sve dobro,kak i sama kazes!!! Drzite se!

Subby,dobro ste napravili. Cc,pola sata treba cepicima da pocnu djelovati,a i manje...

Mi sutra k pedici na kontrolu s tri mjeseca i cijepljenje.

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Proljetne mame 2016.
18.8.2016 22:38:25   
noemaa
Pisem male postove jer sam s moba.

Vrijeme takobrzo leti.

Ja sinoc bila vani s kumom,na predstavi Dame biraju. I nismo vidjele kraj jer je pocela kisurina.user posted image user posted image bas su nam se muzevi smijali,nis od golotinje.user posted image

Kako ste vi,cure?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Proljetne mame 2016.
20.8.2016 15:25:15   
Snjeguljica_83
Hejuser posted image

As, vidim da virkas... Kako si, kako maleni?user posted image

Danery, joooj, jako mi je žao zbog male. Suosjećam, draga... Nadam se da je stanje sve bolje. Ma znaš da ce sve biti dobro. Šaljem zagrljaj objema!
Ajde javi nam kako je sada!?user posted image

Bili smo na uzv kukova. Sve 5!user posted image Jako sam sretna, obzirom da sam mu počela široko povijanje stavljati tek s mjesec dana, i to samo navečer. Malo me pedijatrica bila prenula, ali super je ispalo...
Imamo gotovo 6 kg! Fali nam par grama...user posted image

Ivchy, Subby, gdje ste???

Jedva cekam na more.popodne... Aaaaa...
E da, osisala sam se, ali nije to to....user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 20.8.2016 15:33:09 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

teodora ili ana
pisonjica



teodora (30%)

ana (70%)


Broj svih glasova: 116

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!