|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne mame 2016.
9.7.2016 11:44:58   
Snjeguljica_83
Hej...

As, E ne ide u vrtic jer sam ja isla roditi i nismo se ni snasli kako treba, mm ju je vodio kod mojih jer radi. Nezgodno mu radno vrujeme za dolaziti po nju. Isto tako, osjecala se da je vise ne volimo pa da ne pogorsamo stvar... No, ljeto je i praznici. I tako tako smo je mislili pustiti osmi mjesec kuci... Na jesen stvari se mijenjaju, imamo dogovor r s njom.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Proljetne mame 2016.
9.7.2016 11:47:57   
Snjeguljica_83
Privikavamo se jos, ali sad je med i mlijeko kakva je situacija bila... Ema je sve bpljs, idemo van svi zajedno ili ja s klincima ili samo mi cure. Najbolje mi je kad navecer malog uspavamo, mm ostane s njim u sobi, a E i ja citamo pricu, gustamo mi cure, a decki tamo...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Proljetne mame 2016.
9.7.2016 11:50:20   
Snjeguljica_83
Robicu nosi 56 i 62, sto dodje pod ruku, ali dugi rukav. Hm, da prijedjnnem. i ja na kratki? Kapa im ne treba za van?

Lijen je za podrignuti, uffff... Tu i tamo ga muci prdenje, a nakon sto se iskaka posteno, bude miran.
Prije dva dana sam popila jacu kavu, bio je cijeli dan nervozan. Sad sam smanjila pa se vratio u normalu...

Uspavljujem ga: nekad se uspava nakon hranjenja, samo ga stavim u krevetic, nekad mu dajem dudu do besvijesti, a navecer zaspi na sisi i bude s nama do jutra.



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 9.7.2016 12:00:32 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Proljetne mame 2016.
9.7.2016 11:55:32   
Snjeguljica_83
Krvarenje mi prestalo, jucer imali vecu set_nju, bio dan bez placa nakon dva tjedna, uzivala s klincima, nisam se umors
A, ledja nisu naaaapokon boljela, zivot se polako vraca u normalu!

As kao i ti, uspavam ih barem da sat vremens spavaju skupa pa tu odrijemam ja...

Noema, zavidim na kupanju!!!

Danery, ma odakle ti snage organizirati krstitke po ovoj vrucini? :D



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 9.7.2016 11:57:57 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Proljetne mame 2016.
9.7.2016 18:14:46   
as1403
Dan..
Uff kako je vruce ili je samo meni?
Snjeguljice ma super si se ti snasla svaka cast..
Mi smo jutros isli kod dezurnog pedijatra i Arian je dobio antibiotik 7 dana. Vec 4 dana temp,na jucer nije i onda opet navecer 38.8..
I Ilana je pogledala jer mi kao malo kasljuca kao da mu se osusi grlo, kaze ok je..
I tako luda sam vise doma od utorka..
I bas sam umorna i nenaspavana...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Proljetne mame 2016.
9.7.2016 18:29:26   
Snjeguljica_83
As, pakleno jeeeee.... Imas klimu? Zao mi je zbog A jer je bolestan... Vjerujem da si spalila na zivce biti kuci! Ujutro dok nam je hlad, E i ja budemo na balkonu. To me spasilo dok nisam pocela ici van. Pokusaj i ti. Zar uopce nisi izasla od utorka, bar kad.ti je muz kuci?

Sad sam poslala mm i E na more. Ocekivala sam malca da se probudi, al uziva i spava... Planiram otici malo s njim van. Veceras je vatrimet pa mm i E idu gledati.

Imali smo prvo kupanje prekjucer. Svidja mu se!



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 9.7.2016 18:30:30 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Proljetne mame 2016.
9.7.2016 21:42:45   
danery
večer user posted image
mi smo danas imali vesel dan,bili smo kod prijateljice iz bolnice u babinju/na druženju user posted image
bome smo se mame iščudile jedna drugoj kako su nam bebe porasle,istegle se obje,al moja okrugla pa više miruje,al ova druga živo srebro,malo tanja,pa igra,hopsa,mlati kao osica oko sebe,tu bome ostavit nasamo jok user posted image neka meni moje bumbike,sreća pa ju stomak drži nasukanu na mjestu user posted image

netko pitao za veličinu obleke....ma moja treba toliku jer je pupasta,široka je i ogla,kao malo prasence,pa još pelena....a ne volim da ju zateže bodi,onda i pelenu stisne,sve promoči....74 je taman,al kad se upiški,jok brale,ne valja,uteže user posted image zato 80....

danas me starija pita mama,jel tebi dosta jedno dijete ili dvoje....ljubomorna malo,al neće da prizna....
a ja kontru:a jel tebi dosta jedna baka ili dvije? veli ona jedna,a reko' a što onda kod druge ideš na vikend,haaaaa....e ušuti mudrica,pa misli,pa blebnePA DA DRUGA BAKA ODMORI user posted image
pukla sam od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Proljetne mame 2016.
11.7.2016 17:42:30   
subby
Jedva cekam zahladjenje..
Dajem mu da doji skoro svakih sat-sat i pol, cim primijetim da je nervozan ili place. Mi nemamo klimu trenutno pa se snalazimo. Primijetila sam da ima kvrzicu ispod lijeve bradavice koja je crvena odgore. Sada je poceo kakiti rjedje, al zato obilnije. Sad je spavao i u snu plakao i smirio se..

Jednu noc je jeo svakih 4 sata.. Ustali naspavani. Nadam se da ce se ponoviti ili ucestaliti to..

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Proljetne mame 2016.
12.7.2016 22:26:58   
ivchy81
Ej curke user posted image
Mi obavili krstitke u subotu user posted image mala je poslije bila tako nervozna, nikakva, nije htjela jesti, ja počela plakati skupa sa njom user posted image već sam bila luda, al je na kraju dana kad je siroče došlo k sebi malo, prihvatila cicu i onda začorila user posted image
Stvarno se izmučila po toj vrućini user posted image tako mi ju je bilo žao user posted image
Bitno da je to sad iza nas, da smo i to riješili user posted image
Moja malena se voli kupati user posted image baš uživa, pogotovo po ovim vrućinama user posted image očito da kuži kak ju to osvježi lijepo user posted image
Bila je patronažna prošli utorak i nije ju mogla izvagat user posted image user posted image ne stane na vagu kolko je dugačka user posted image al ima preko 6 kg, a tek krajem osmog mjeseca idemo na kontrolu kod pedijatrice. Baš me zanima kolka bu do tad bila user posted image
Neznam kak je kod vas, al ove vrućine su koma user posted image mi svi nikakvi od toga, a bebici je valjda još gore user posted image voli biti na rukama, al kak je sad ovak jako vruće, onda nemre dugo biti, jer joj postane još više vruće, ma katastrofa user posted image
As1403, nadam se da je Arian bolje user posted image
Snjeguljica83, user posted image za prvo kupanje i kaj mu se sviđa user posted image

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Proljetne mame 2016.
13.7.2016 9:41:44   
subby
Gdje su svi isparili u toj vrucini.. Kod nas isto bilo grozno tih dana, nikako spavati ni jesti, vruce svima. Ja sam ga hranila na kraju lezecki da bude sto manje kontakta sa mnom da ga ne grijem.. Srecom pa je proslo, sad je kisa i 18-20 stupnjeva pa je lakse. Poceo je vec puno pricati, ajme ujutro, ne mos ga zaustaviti, nece dudicu nego samo lamata rukicama i nogicama, smije se, pjeva on nesto svoje, dudu ni cut.. I kad mu bide dosta onda hoce da se s nama zabavlja.. Ma joj, tko onda ne bi nasmijao se kad se on smijesi tako lijepo, koliko god nam se spavali.. Srecom pa je ovih dana to oko 7 pa se taman i mm sprema za posao pa svi skupa se druzimo i spremamo.

Sad jos nema kise pa cemo mi do trgovine i lagano u setnju ako nije jako hladno ili vjetrovito, obuci cu ga dobro.

Ivchy bas ti je napredna cura, svaka cast :) Samo nek prodju te vrucine da nam bebe budu bolje.

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu ivchy81)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Proljetne mame 2016.
14.7.2016 10:40:41   
as1403
Evo i mene napokon...
Arian je bolje Ivchy user posted image kaslje jos uvijek ali nema temp, jos danas i sutra antibiotik...
Meni je jucer prosla temperatura, isto kasljemuser posted image Ilan isto kaslje, inhaliram ga i natapam nosic fizioloskom i izvlacim mu.. on hvala Bogu nije ima temp, nadam se da ju nece niti dobiti. A nisam ju niti ja dobila od prehlade nwgo sigurno i umor i ne spavnje i ova prehlada i vrucine..jucer mi je bila 38 oko 15 sati da bi se sama od sebe spustila oko 19 na 37.2 i evo dans nemam...
Vidim vi ste super.. snjeguljici palo prvo kupanje...snalazite se...
Ivchy vi ste isto velikiuser posted image super daje sve proslo ok za vikend..
subby isto vec pravog decka imauser posted image
Danery kako idu pripreme? Koji datum cekamouser posted image
Pchelitze kako ste vi?
Noema kupate li se?

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Proljetne mame 2016.
14.7.2016 13:42:09   
ivchy81
Bokić curke user posted image
Vidim ženske da vaše bebuške sve redom lijepo mrmljaju nekaj, guguću, pričaju, smiju se itd...user posted image Tak i moja malecka user posted image nekad tak nekaj čudno izvali, neki zvuk dok se "razgovara" sa svojim prijateljima na mobilu ili na ogradici od kimbe da je to za riknut od smijeha user posted image
Stalno nekaj novog, svaki dan, tako su slatki ti njeni "razgovori" da je čovjeku to tako milina za slušati user posted image
Mi smo danas bile na kontroli kukića, jer je mjesec dana morala nositi široko povijanje, ali je sve super user posted image nema više potrebe za širokim povijanjem user posted image Jupiii, tako sam sretna zbog malene, jer je mrzila nositi te pelene po ovim vrućinama, doslovno je počela vrištat svaki put kad bi joj mjenjala pelene i ove vraćala natrag user posted image Tak da smo i sa tim gotove, hvala dragom Bogu user posted image
As1403, drago mi je što je Arian bolje user posted image user posted image
I ti si imala temperaturu? Ja zaboravila napisat da sam ja cijeli ponedjeljak preležala i kurila u krevetu, koma živa user posted image
Počela me ujutro jako boljet glava i svi mišići i mislim si da bu valjda prošlo samo od sebe kad odem još malo odspavat kad i bebuška, kad ono klinac, meni postaje sve više zima, znojim se ko luda, idem mjerit temperaturu, kad ono 37.2, pa malo kasnije 37.6, pa opet kasnije 38.2, kad na kraju došlo već na 38.6, zovem doktoricu opće prakse, objasnim joj sve i velim joj da dojim pa me zanima kaj smijem popit za temp.ona veli lekadol i lupocet, ode svekrva u ljekarnu, donese tablete, krknem odma jednu od 500mg i poslje meni bolje, kad opet malo kasnije temp., al malo slabija, krknem ja još jednu i na spavanje, a ujutro mi bilo puno bolje user posted image na svu sreću popodne sam bila skoro ko nova user posted image samo kaj me još glava bolila, al nju sam riješila sa natakanjem puuunooo vode user posted image Očito da su subota i nedjelja bile malo previše za mene, em ono sunce u subotu i štikle, em opet sunce u nedjelju i hodanje od sat vremena po strmoj nizbrdici, ajme kaj si ja sama napravim, koma živa user posted image Srećom, brzo je prošlo i bez posljedica user posted image

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Proljetne mame 2016.
15.7.2016 13:21:56   
danery
Ola,evo i mene malo user posted image
Ovih dana veselo kod nas,em uvrijedenih baba toboz nepozvanih na krstenje na izvoz user posted image ,em kratki fitilji u kuci,pregledi,potrage za cipelama za stariju,ma....ugl.,sve je rijeseno user posted image
Bili na pregledu kukova,sve je ok,mala je ko zmaj,produzila nocno spavanje do 4,pa se ja budim s kamenjem u grudnjaku....al ajd....navalila opet sisati,skoro ne pije nis na bocicu,valjda ovaj skok....
Jucer sam skoro srcani dobila,ova moja velika persa mudruje i smislja,iz dana u dan....kakve su to igre i analize,da ti mozak ispari....jucer je ubacila maloj kosarlasku loptu u kolica na glavu,mene kad srce nije izdalo....vidim loptu,cujem plac,nogice lamataju....ajme....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ivchy81)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Proljetne mame 2016.
15.7.2016 13:55:55   
ivchy81
Danery, jel malena dobro? Sva sam se prepala sad kad sam pročitala user posted image user posted image Kak ovoj tvojoj mudrici svašta padne na pamet, nemreš vjerovat... Daj javi jel bebuška dobro...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Proljetne mame 2016.
15.7.2016 14:42:42   
danery
Ma ok je sve srecom....al mos mislit kad sam stala drecat na veliku,mozak mi otisao u tilt,mislim da su susjedima oko nase kuce popadale gace od staha kad sam razvezla....nije ona namjerno,znam,al toliko ne slusa iako sam 101 x rekla ne lopta na ulici i oko kolica,al dzaba...
Jos moja mudra sveki kaze ti si kriva sto si maloj dala da se loptom igra user posted image ionako mi je negdje prije bubnula da je za malu najbolje da je uz nju,da citaju enciklopedije i uce slova....pop..la sam....da se u drugu babu pretvori,prepametnu i nesposobnu za komunikaciju sa vanjskim svijetom....bah...

< Poruku je uredio danery -- 15.7.2016 14:48:59 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ivchy81)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Proljetne mame 2016.
17.7.2016 15:57:21   
noemaa
Bok, cure! Ja u gužvi, ma niti ne tolikoj, već u brzini user posted image Veliki gospon ima stalno nekakva druženja s frendićima pa ga razvozi tu i tamo, a mali gospon traži svoje... Danju. Noću je dobar. user posted image user posted image


Danery
, ovo za loptu... ahhh... situacija koja se može svakome desiti s više djece... Pa ne možeš 24h dnevno visiti nad djecom i svaki njihov pokret kontrolirati. To bi bilo suludo!!! Ali starci su uvijek tu da odkomentiraju naše "propuste"... Grrrrr....user posted image


Ivchy
, zašto je morala nositi mjesec dana široko povijanje? To je, kao, pomoglo??? Kako ste, jesi li totalno ozdravila i napunila se energijom? Vidim tvoja micekica jako lijepo napreduje... user posted image I veeeelikaaaa jeeee!!!! user posted image


As, jesu li ti ozdravili dečki? ajde, nek ih je uhvatilo baš za ovog bezveze vremena, a od sutra nek se ne ponovi da možete fino na more!!! Jesi i ti bolje? Baš vas je strefilo sve!!!


Subby
, tvoj je veseljak! user posted image Oko 7 imate buđenje... nama je to standard, čak i "kasno" buđenje kako smo se navikli sa starijim da je budan već do 6:30. user posted image


Snjeguljice, kako si ti? Kako je noel? Jeste bili već na moru? kako je ema, prihvaća li polako promjenu?


Moj jona je postao zezator preko dana. hoće spavat, al na rukama. Hoće van, al na rukama. Dobro - imam maramu pa ga stavih ovih hladnijih dana u nju i tako smo fino šetali. No kad je onak vruće, 30 stupnjeva, nekako mi nije baš za u maramu da se prekuha tamo!

Vole li vaši klinci i klinceze šetnje u kolicima? Ja sam sretna ako u njima uspijemo napraviti 100 m. user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Proljetne mame 2016.
18.7.2016 8:54:42   
Snjeguljica_83
Hej....

Noema, E prihvaca brata sve vise, napredujemo svaki dan. No, svaka cetiri dana se pokvari pa se onda kao vrati na pocetak sa svojim ponasanjem u ispadima...
Pomaze mi oko malog, narocito oko kupanja...
Imam dobru vijest! Maknula sam AD, samo smo na dojenju, osim navecer prije spavanja, kad mu dam jer mi se cini da mu bad tada treba
Idemo svi skupa kasno spavati, ne prije 23:30. Noel se onda meskolji oko 2 pa 4 pa 6,7... I onda je miran do 9,10. Ja prezadovoljna!!!
Lijepo posisa jednu stranu, budna budem oko 10 min i onda opet spavanje.


Voli se voziti u kolicima, za sada, dok jos puno spava... Ali kad pocne biti budan.... Ne vjerujem da ce htjeti.
Inace, nakon obroka bude budan oko sat i onda bi spavao, ne prije

Planiramo ici na more u 8.mj. sad ce opet zagrijati pa... Nema nista lose u tome da se ja okupam, zar ne? S N i tako

Na moru nismo bili jos.


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 18.7.2016 9:09:13 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Proljetne mame 2016.
18.7.2016 9:11:21   
Snjeguljica_83
Nastavak.

N i tako tako bude vani u set__nji pa moze biti i na/uz more, zar ne? Imat ce mjesec i po. Nece se on kupati....
Sto mislite?

Mame, sve bebe nam lijepo napeeduju, bas sam sretna!user posted image

Danery, dobro je zavrsila situacija... Bas gadno. Joooj.....

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 18.7.2016 9:15:16 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Proljetne mame 2016.
19.7.2016 0:01:14   
noemaa
Ma naravno da mozes na more s noelom. Ionako bi bio vani,a sto je bolje od morskog zraka?!
Bravo za ad, spavanje i emino prihvacanjeuser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Proljetne mame 2016.
19.7.2016 21:53:05   
danery
Ola...ja vec danima pisem,pa me izbaci...
Krstenje proslo,bilo super,sad oporavak od larme i guzve...
Gospa nervozna,ruke stalno u ustima,ne bi bas sisala....maloprije sam pipkala desni i kao da neki miiiiini spic napipah user posted image dudu pljuje,ne bi na lezeci spavala,nego uspravno kao metla....samo snima,snajpa,zjaka....i polako se podize da bi sjela.....turbo mala,nema vremena na bacanje user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Proljetne mame 2016.
19.7.2016 21:56:04   
danery
Vidim vi po moru setkate,blago vama..mi stavili bazen,a ono zahladilo,pa mislim kakve smo srece user posted image al ajd,valjda ce prigrijat uskoro....zasad je dobro ovo osvjezenje pa mogu s curama u park bez da plazimo jezike za pola sata....
Gibam staviti gospu u krpe,i ja sam umorna....pozz svima,tipkam sutra malo vise ako stignem....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Proljetne mame 2016.
20.7.2016 9:07:49   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image

Danas slavimo prvi mjesec!!!!!user posted image

Prijavljujem da sam se vec dva puta okupala u moru...user posted image divnoooooo

As, gdje si?? Idete vi na more?user posted image

Danery, kako je proslo krstenje? Je li H bila dobra? Mi cemo krstenje ostaviti za proljece. N ce biti veci i ponasat ce se primjerenije nego sad kad je beba. user posted image tako smo i E krstili kad je imala 13 mj.

Da radim, ovo bi bio tjedan kad odlazim na GO.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Proljetne mame 2016.
20.7.2016 23:10:44   
as1403
Hej evo mene novi pokusaj haha
Decki spavaji ok su noema hvala Bogu..
Dosli doma oko 22, I standardno zaspao u kolicima u svoje vrijeme... A je zaspao cim smo dosli doma.
Danery super da je sve zavrsilo i da je sve super proslo... ma gospa je prava...
Noema moj zaspi uvijek u kolicima...
Snjeguljo super za izbacivanje ad..i kupanje...
Ostalo isto vidim su ok...
E sada sto se tice meneuser posted image ja se nisam jos kupala u moru...
Dan nakon sto mi je prosla temp probudila sam se s upalom uha.. goru bol u zivotu nisam osjetila. Mozak me bolio da sam plakala sam od sebe..navecer opet dobila temp i nekako je to proslo.. sljedeci dan ok.. da bi navecer dobila neke napadaje boli u ledjima i zeludcu. Cijelu noc nisam spavala i ujutro isto nisam bola dobro od te boli, ma nisam mogla disati i vec sam se spremala za hitnu i samo sam odjednom sve povratila i bol je nestalauser posted image nakon par minuta vise se vratila nije. Nesto bijelo je sve izaslo iz mene..oprostite na opisivanju..
Opet dan dobro pa luda bol u sinusima. Inhaliram se jer sam puna svega... sinusi ne bole a i bolje sam, idemo u set_nje.. stvarno mi ih je zao bilo ali nisam bila sposobna ziviti .... smijesno mi je kako me sve nesto napalo u isto vrijeme.. a valjda umor i iscrpljenost..
Tako da nisam.se okupala sttah me zbog uha bar jos malo...


< Poruku je uredio as1403 -- 20.7.2016 23:22:40 >

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Proljetne mame 2016.
20.7.2016 23:21:23   
noemaa
Danery,eto,i festanje je gotovo. A i hladniji dani. Bar kod nas,opet ugrijalo...


Snjeguljice, super za more,bas pase,jelda?!


As,u kolicima ti zaspe... Moj micek samo jednom tako uspio i nikad vise. Kad mu se spava,urlik vuka i ajmo na ruke... Ok.,osim jucer, nakon dugog nosanja, otvoreenih okica zaspao sam u kreveticu. Naravni da se danas to nije ponovilo.user posted image


Subby,ivchy, pcelitze,kako stevi i vasi klinci?


Mi sutra k nonicima idemo, sat vremena voznje, nadam se da ce maleni biti ok.prosli put ga je malo izivcirala voznja...



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Proljetne mame 2016.
20.7.2016 23:23:58   
as1403
Da u kolicima..
Ste bili vi na uzv kukova noema snjeguljo?

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!