|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 14:42:34   
hipo
Chrna, drzim fige da oplodnja dobro prodje a i da se bebica nakon toga primi i cvrsto drzi za tebe narednih 9 mjeseci. Sto si odlucila s putovanjem u Dubrovnik?

Daxy, plivaci na godisnjem user posted image neka, jos kojimdan, a onda žestoki treninguser posted image

Noema, mali andeo, vidim nema vjestica, nek i ne dolaze!
Jupiter di, si kako si?
Snjeguljice, je li sve ok?

Pinky, drago mi je da je M bolje s AD!
Lidac, perlice, kazic, citam vas i spijuniram redovno user posted image

Bila kod dr danas i u firmi na dva sata i sad sam umorna ko da sam kopala. Idem malo odmorit pa rjesit sudje koje se odbija samo oprat.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 15:36:14   
Jupiter
Hej cure

Samo ću kratko.
Test ne radim, ff je pogriješio za 4 dana, sigurno. Vještica samo sto nije.

Chrna, nije stvar u količini, već u kvaliteti. A dovoljan je jedan. Hrabro si podnjela sve to, svaka čast.
Čitam vas redovno ali nisam za druženje.
Zapravo, osjećam se grozno. Oprostite mi.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 15:52:26   
hipo
user posted image user posted image Jupiteruser posted image user posted image svi imamo šugave dane, mene tjedan dana tako drzalo, danas sam malo bolje. Zelim ti da se sto prije prestanes osjecat fujkastouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 15:54:32   
chrna
perlice amh mi je bio preko 100 ne sjećam se kolko, al doktor je rekao da je dobro i ovo. Da puno žena s pcos nema niti jedne js. Danas je tako, sutra ćemo sve vidjeti i biti pametniji.
hipo a za Dubrovnik nemamo pojma. Sve zavisi od sutra. Ak se kaj oplodilo i ak će bit et, slušati ćemo doktora i napravit kako će nam on reć. Ako veli da možemo ić ići ćemo ako ne onda ćemo ic sljedeće godine sa bebicom user posted image kakva pozitiva, nemam kaj reć.
Jupiter točno te kužim, i banana i depra dani i ja sam ih imala xy al nemamo niš od toga. Glavu gore, i ja kad sam bila u banani maximalno sam se družila po okolo samo da ne mislim o ničemu. Drži se draga, još malo i ideš po svoju bebicu user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 16:36:29   
plavo oko
hej cure...nisam dugo bila tu pa ne znam jel kojoj uspjelo zatrudnjivanje?? evo ja jos mjesec i pol i na svijet dolazi curka...

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 16:47:25   
hipo
Chrna jako jaaaaako navijam za dobre vijesti! user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu plavo oko)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 18:01:57   
chrna
hipo i ja se nadam dobrim vijestima sutra!

Jedino kaj me sad počelo buniti dakle dobila sam terapiju 1x1 andol, 3x1 duphaston i 2x1 folacin, nije mi jasno čitam po svugdje okolo sve cure u ivf postupku su nakon punkcije dobile utrogestan i sad mi nikako nije jasno zakaj ga ja nisam dobila???? Nema mi druge nego čekat jutro i zvat gore i pitat...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 22:05:21   
noemaa
jupiter, draga, jaako mi je žao. user posted image user posted image user posted image user posted image taaako sam se zdušno nadala za tebe i prvo provjeravala tvoj graf. užasno puno ti želim da je to zadnja M u idućih godinu dana i da nakon nje prvi postupak urodi user posted image mora, mora!!! pa kako sam čitala i čula, anovulacija koju si navela tamo na postu o trudilicama je problem koji je rješiv i koji se uspjeva srediti da bebač ipak stigne. drži se, i dođi kad osjetiš potrebu! grlim te

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 22:08:12   
noemaa
perlice, sad čitam, curica mala... pa to je predivno! eto slatkih muka, bacajte se na smišljanje imena. user posted image

hipo, jeste vi našli ime? lidac?

chrna, neka ti kvartet ostvari tvoju najveću želju i donese user posted image user posted image

meni danas jako turbo dan, sva u žurbi. još da zdržim sutra pa za vikend - u tom slučaju - testić. pusa svima



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
3.9.2015 23:33:07   
lidac0605
Joj,Noema,ja imam imena još prije nek sam ostala trudna user posted image .Bit će Mauro user posted image ,da je bila curka bila bi Beata user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
4.9.2015 8:17:35   
perlica55
Jutro cure

Jupiter, jakoo mi je žao zbog user posted image  user posted image
Chrna, amh preko 100 user posted image  Ak ćeš moći,
vidi u kojoj jedinici je izražen... Čekamo izvještaj,
nek su se sve js oplodile user posted image  user posted image
Noema, snjeguljice sretno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Daxy, nek na f-metriji bude finih folikula user posted image

Ime za curicu još nemamo, javim kad odlučimo, iako ne vjerujem
da će curka dobiti ime prije neg je vidimo user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
4.9.2015 8:49:44   
buba m
DOBRO JUTRO SVIIIIMAAAAA! user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo danas je bio vrtićki dan br.4 , moj mali glumac pokušava glumiti da će plakati ako odem i tako, ali mama je tvrd orah, naravno u sebe se lomim ali i ja glumim user posted image odlučnost i strogoću user posted image i puštam ga u vrtiću, do podne... Nek se dijete igra user posted image
Mene opet muče grčevi u crijevima. Sve se nadam nekim značajnim promjenama i trudnoći, ali temperaturica mi je preniska i jučer mi se desilo jos par pms simptoma; pojela sam cijelu čokoladu i osjetila potrebu za čišćenjem kupaonice i to odradilauser posted image
Buraz mi je dobro, dalja obavlja pretrage, dijagnosticirali du mu nekakav fenomen... Sad je još na bolovanju i ne znamo do kad će biti tako...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
4.9.2015 10:24:52   
chrna
jutro curke
perlice AMH mi je 126.6 pmol/L REF.intervali su 1.2-52.7
oplodile su se 2 js, rečeno mi je sutra opet zvat da se vidi kad će biti transfer, možda u nedjelju možda u ponedjeljak.... pitala sam embriologa kaj se može dogodit da nekaj nebude štimalo i sa te dvije do sutra, reko mi je da ne, da se ne brinem, a i da su one dvije koje se nisu oplodile da nisu tolko loše al da nisu još bile zrele tako da će ih pustit do sutra, da vidi šta će s nnjima dalje.... user posted image
tolko opet problematike u glavi, vratit jednu ili dvije, ak vratim jednu i ne primi se, onda cu sama sebe pojest jer zakaj nisam vratila 2 pa bi se mozda jedna onda oplodila?! nisam pametna user posted image
i pitala sam dr.koja je mogucnost hiperstimulacije s obzirom da imam pcos reko mi je da nisam u rizicnoj skupini, i sestra mi je vadila estradiol i bio je malo povisen, ali veli to je normalno kad je ful stimulacija, tak da nista zabrinjavajuce....


ostale curke?! ja vam se odmah ispricavam, jer niti sama više neznam kaj mi je u glavi, i uopce nisam u toku sa ostalima, grozna sam znam. citam vas, al nemrem popamtit koja ne ceka vjesticu sad uskoro , oprostite mi jos jdenom..... user posted image


< Poruku je uredio chrna -- 4.9.2015 10:29:12 >

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
4.9.2015 12:28:39   
perlica55
Chrna, user posted image  user posted image  user posted image  za dva embrija, samo nek se nastave pravilno dijeliti...
Kolko vratiti???? UH, znam kak ti je, razgovaraj s TM, pa se dogovorite..
Kod nas je bio dogovor ak budu blastice, vraćamo jednu, ak budu 8-stanični,
vraćamo 2... Od 2 sada imamo jednu user posted image  u buši...  Zbilja mi je sada
draže da se nije čekalo blastice jer tko zna kolko bi ih uopćre opstalo.. Tu se
u potpunosti slažem s amerikancima da blastica nije tolka sigurnost 
da će doći do implantacije, al je veća vjerojatnost da će 8-st u mami prije
nego u labosu rasti u blasticu. I sama sam primjer user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
4.9.2015 13:18:11   
noemaa
cure, ja vas čitam i pokušavam jutros pisati, ali stalno nešto zafrkava wi fi na mobu pa me izbacuje. user posted image

meni se tempica lagano spustila, malo sam žnj, ali još s nadom. ništa, jedino ak je ff pogriješio datum - e onda bi M trebala stići sutra-preksutra. budemo vidli sutra tempicu pa će sve biti jasnije. govorim si: sve će biti kako treba biti bez obzira što ja sad mislim o tome. i to me malo drži.

chrna, sretno s js i da odlučite što vam srce kaže, možda tako bude najbolje! user posted image

lidac, ti si onda jako organizirana žena. user posted image user posted image a perlica, imaš li barem skupinu imena, a onda kad rodiš se budeš samo odlučila između njih?



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
4.9.2015 13:32:25   
danery
noemaa,sutra čekamo user posted image ,kakveuser posted image ,kakvi bakarači user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
4.9.2015 14:31:19   
lidac0605
Eto svašta napišem i izbaci me...grrrr...ajde opet Jovo nanovo user posted image ...
Noema,tempica je pristojna,ne odma coprati,mora bit user posted image user posted image držim fige za testić user posted image
Chrna,nek se stanice dalje pravilno dijele i držim fige za uspješan transfer user posted image ...ma vrati ti obje,pa kaj možda dobiš bliziće user posted image
Daxy,Jupiter,sretno s vašim postupcima user posted image nek budu uspješni user posted image
A di nam je Snjegulja?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
4.9.2015 15:16:20   
hipo
Ovaj forum postaje nepodnosljiv s izbacivanjem. Zivce mi kida.
Chrna, nek se sve nastavi dobro, drzim fige za najbolji moguci ishod, a to je user posted image

Jupiter, drzi mi se, svima grane sunce, bude tebi i muzu, veliko i sjajno!

Noema, ja se nadam za tebe, ati kako hoces user posted image

Mislim i navijam za sve vas.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
5.9.2015 8:43:48   
lidac0605
Jutro,trudilice!user posted image
Pa di ste,sve spavate sad uz kišu?!
Noema,vidim tempica je ok,di je više taj testić,ja već došla s nadom u dobre jutarnje vijesti,a ono niš...


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
5.9.2015 8:51:51   
lidac0605
zeza me net za popi_dit....malo oće malo neće
Chrna,držim fige za dobre vijesti danas user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 5.9.2015 8:54:18 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
5.9.2015 11:57:08   
noemaa
evo me, zeza me internet cijelo jutro. konačno se otvorio. user posted image
radila sam jutros testić i pokazao je slabašnu trudničku crticu. user posted image slabašna, ali i to se računa, jelda?
sretna sam, ali dok mi G ne potvrdi da je to zaista to, ne mogu se previše veseliti s obzirom na događaj u veljači, znate i same uostalom.

pusa svima user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
5.9.2015 12:06:47   
perlica55
Noema čestitam od srca user posted image user posted image
Nek ovaj put bude sve kak treba user posted image
Ponovi testić za dva dana, da vidiš dal beta raste tj. dal tamni
druga linija...
Evo nam prve ponosne user posted image u rujnu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
5.9.2015 12:45:59   
Jupiter
Noemic, draga, čestitam od srca!
user posted image user posted image
To je sigurna stvar, temp ti je super :) Simptome si isto navela tako da ćemo samo sačekati gin da nam kaže ono što već znamo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja naručena u rijeku 09.09. Na dogovor. Idemo dalje.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
5.9.2015 12:52:52   
noemaa
Hvala,perlice,jupiter.
Perlice,dakle mislis da se i na taj nacin (ponavljanje testa) moze skuziti duplanje bete? Sad sam radila s clearblue iz dm-a, kao preko cijelog dana se moze raditi,dva su u pakiranju, 30ak kn.

Jupiter, vec iduci tjedan,dakle? Nekauser posted image ne znas kako mislim na tebe i strasno ti zelim da je ovaj dogovor samo pocetak lijepog zavrsetkauser posted image user posted image ne daj se,hrabrice nasa!

Chrna,kako je proslo?


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
5.9.2015 13:33:56   
perlica55
Noema kod mene je bio Gravignost ultra, kupila sam dva testa, nakon dva
dana je linija bila malo tamnija....
Koristila sam oba puta prvi jutarnji urin jer je tada koncentracija
HCGa najveća...
Vidjela si primjere na RR gdje je beta bila preko 100, a testić jedva pozitivan...

Bitno je da se ne nerviraš, budi pozitivna, vjeruj da će biti sve super i tak
će biti... Kako bi izbjegla veliki stres, ne žuri na pregled, jer se rano niš ne može vidjeti.
U MPO vodama prvi UZV kod specijaliste bio je 4 tjedna nakon transfera, tj.
6 nakon zadnje menge...
Sretno user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!