|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
13.9.2015 22:04:04   
nymeria
Vecer djevojke...

Ja jos uvijek brojim a nis se ne desava...

Sutra kupujem test i u utorak piskim... joj kako me strah..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 9:19:32   
lidac0605
Jutro,trudilice user posted image

Noema,trudničice,kako si,kad ideš na kraju na pregled?Navijam da bude sve kak treba user posted image

Jupiter,sretno danas!!!Javi novosti sa pregleda...

Daxy,di si?Kak je prošla inseminacija?

Snjeguljo,vidim Klomifeni su popijeni user posted image ,osjetiš kakvu reakciju?

Chrna,nadam se da uživaš u Dubrovniku,kak si?Ima kakvih simptoma user posted image ?

Nymeria,sretno s testom user posted image

Svima veliki user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 9:47:08   
hipo
Koje zatišje na odbrojavanju user posted image , ima da bude pravi vatromet od plusića i lijepih beta kroz koji tjedan! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 12:03:36   
Snjeguljica_83
Dan, cure!user posted image

Lidac evo, da nisam vidjela da pitaš za mene i klomifene, ne bih se sjetila popiti zadnji.user posted image Ma uglavnom ne osjećam ništa... Ma ni inače ne osjetim, no sikiriki, sikiriki, no no.user posted image
Sanjala sam da je vodeći folikul na lijevoj strani.user posted image Snagom autosugestije, prije tri dana sam osjetila pikanje s lijeve strane.user posted image

Sretno svima u iščekivanju user posted image user posted image

Sutra nam je prvi dan u vrtiću. Držite nam fige!user posted image

P.S. Noema i Lidac, imam izrazito glupo pitanje.user posted image U ponudi papučica ima svega. Kakve je najbolje izabrati za vrtić? Ja ih nekako zamišljam kao balerinke. user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 12:07:03   
Jupiter
Hej cure drage, dobar dan želim!

Sad došla iz Rijeke. Gin nije bila zadovoljna viđenim na 12 dan ciklusa, folikuli sasvim mali, sluznica na 7mm.
Predložila sam da, kad već nije dobro, odgodimo za sljedeći mjesec ali mi je rekla da neka dođem još u srijedu pa ćemo vidjeti. Bem ti život.

Snjeguljice, Sretno od srca! Nadam se da će klomici sad kad si uzela malo veću dozu dati bolje rezultate.

Daxy, i za tebe jako navijam! Nadam se da je bar sa poslom malo lakše..

Chrna nam sada uživa, mrvica bira naj poziciju i kad se vrati javiti će nam veeliku betu!

Nymeria, nadam se da je to to i da će te vještica zaobići!

Lidach, Hipo, Perlice i Noema, mazim vaše mrvice i nadam se da pazite na sebe :)

Pišemo se!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 12:30:40   
lidac0605
Snjeguljo,ja za vrtić uvijek uzimam nešto tipa platnenih tenisica na čičak,i tete su vidim s tim najzadovoljnije jer vele da im je bitno da su te papuče/tene dovoljno čvrste na nogama i ne izuvaju se,pošto klinci tam skaču,trče i sl da im je noga kolko tolko fiksirana u tome..recimo ove naše ne daju da klinci imaju šlape tipa kroksica i sl.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 15:14:36   
perlica55
Dan curke user posted image
Snjeguljice, sretno s vrtićem user posted image Kad ideš
na f-metriju? user posted image user posted image za pikanje lijevo...
Jupiter draga, vjerujem da ti je teško, al ak nije dobar ciklus,
bolje prolongirati FET... Javi nam svakako...
Daxy, pa gdje su detalji s AIHa???? Kad ćeš stići, javi nam user posted image
Sretno, navijam svim srcem user posted image user posted image user posted image
Nymeria, sretno s testićem, nek bude user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 17:45:29   
noemaa
Snjeguuljice,kako je prosao prvi dan? Ja mu uzmem u bambiju ili cicibanu poluotv.papucice na cicak. Zatvorene im ne trebaju jer je uvijek toplo u zgradi. Cicak je ultrapraktican, stisne koliko treba i anatomske su. Jednom sam kupila one koje se samo navuku, sr... Stalno mu ispadale...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 17:46:23   
noemaa
Lidac,je li ono tvoja mrva na avataru?user posted image

Jupiter, hmm... Mozda je ok.tvoj doktor predlozio. Dodes i onda cete procijenit sto i kako. Drzim prste za cudo! Ako ne,nije kraj. Jedan ciklus bude bezvezan,drugi pun pogodak.

Nymeria, sretno sutrauser posted image

Daxyc,izvjestaj? Nadam se da je sve u redu kod tebe.

< Poruku je uredio noemaa -- 14.9.2015 17:50:49 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 19:34:43   
chrna
Ej curke samo kratko da Vam se javim. Evo danas stigli u Dubrovnik. Malo mi je sve to tlaka, sogi, šogorica, sveki i dvije curke od 14 i 10 god i onak sutra idem na zidine, eventualno još prekosutra ovdje i palim dalje s mužem na mir, solo bit u Trogir. Od simptoma ništa, al ono apsolutno ništa. Mislim da ništa od svega al dobro. Vidjet ćemo u četvrtak. Makar niš od toga.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 20:35:54   
lidac0605
Noemuška,da to smo mi na avataru,prije jedno 10ak dana...sad gledam-već je veći user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 14.9.2015 20:36:41 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 20:49:41   
chrna
evo novosti, krenuo je lagani smeđi iscjedak, i sutra će krv. Ništa ovaj put. Baš mi je super godišnji user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 21:03:04   
perlica55
Chrna, koji dan od transfera je danas????
Dok ne provjeriš betu il testić, ne prekidaj terapiju!!!!
Vibram da nas iznenadiš..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 21:45:08   
hipo
Chrna, slusaj perlicu, uzimaj progesteron i samo pomalo. Ko zna mozda je implantacija!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 22:35:22   
nymeria
Vecer ekipa... moje vjestice i dalje nema... test je kupljen... sutra piskim... drzte velike fige... nemogu vjerovat... zar je moguce ipak...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 22:36:39   
nymeria
Draga mozda je ioak nesta drugo u pitanju... nadam se da ipak nije to sto mislis...

Navijam...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
14.9.2015 23:42:07   
chrna
perlice hvala ti. Evo i krv je krenula. To je moja menga inače. Jbg. Sranja se događaju user posted image mislila sam si tak al bar sam bila pozitivna da ću betu vaditi prije vještice. Al nisam dočekala betu.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
15.9.2015 7:03:58   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image


Chrna, žao mi je jako što ti je došla M., ako je to u pitanju... user posted image Nije mi jasno, zar nije rano za nju?user posted image Žao mi je.....user posted image Mogu samo zamisliti kako se osjećaš, još si na GO...user posted image Šaljem ti zagrljaj utjehe!user posted image

Jupiter, bezveze za bezvezni ciklus.user posted image No, neka bude kako doktor kaže... Držim fige da se možda nešto promijeni, ako ne, držim fige za sljedeći ciklus!user posted image

Lidac i Noema, hvala vam na pomoći. Na kraju sam došla u trgovinu i rekla tetama da tražimo papuče za vrtić. Problem riješen! user posted image Imali su u ponudi upravo ono što ste vi opisale, a ne one moje fantazije. user posted image

Istina, najbolje je uzeti poluotvorene papučice na čičak. Uzela sam i ja te, dovoljno su lagane i mislim da će biti izdržljive, na čičak su. Isprobavale smo one koje se samo stave, na lastik gore, ali teško se obuvaju, trebaju broj veće da noga uđe unutra jer lastik smeta pa onda su mrvicu velike pa bi se uskoro izuvale. Ovako čičak stisne, super smo zadovoljne!user posted image Jučer smo bile u šopingu, kupile u gradu što smo uspjele pronaći i isprobati jer nas je ubrzo ulovio pljusak, pa još jedan pa još jedan... Otrčale do auta pa opet pljusak. user posted image Danas se šoping nastavlja, nakon jednog sata provedenog u vrtiću.user posted image

Jučer sam bila satrana od umora. Mislim da će danas biti laganiji tempo pa budemo nešto poduzeli po pitanju akcije, ne.user posted image user posted image

Perlice, na f-metriju idem u četvrtak. A ono je bilo nešto sitno pikanje lijevo, jučer je bilo više pikanja, ali desno. Kako bude. Po zdravoj logici, vrijeme je da lijevi jajnik dođe na red.user posted image

Daxy
, šaljem ti user posted image

Hvala na navijanju, cure!user posted image





< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 15.9.2015 7:07:40 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
15.9.2015 7:59:52   
noemaa
snjeguljice, već ti je 10dc?!? kako vrijeme leti!!! nisam par dana škicala ff-e, i sad očekivala da će biti 5.,6.dc, a vidi... već ozbiljna seksona je u pitanjuuser posted image user posted image da, za papuče si najbolje odabrala. tako sam ja bila kupovala one za navlačenje, pa teško idu, pa ajde broj veći, pa ispadale. nakon 2 dana mi je teta u vrtiću rekla da bi bilo lijepo da kupimo nove papučice jer ovako samo ima problema. tako da te jeftinije su bile skuplje, bačen novac za dva dana jahanja user posted image
ove markice, skuplje, znam mu kupiti i broj veći (da mu duže traju), a čičak sve sredi, nema ispadanja!!! user posted image

nymeria, sretno, jesi li još u krevetu?!? diži se, ženo, tvoj dan d je user posted image

chrna
, draga, ne ojačavaj... ti GO nam nisu suđeni (dobro, perlica je bila iznimkauser posted image ). i ja sam na GO dobila bila, a sva se bila nadala, a onda mjesec iza toga...eto ga!! dakle, nije kraj, dok tTI ne kažeš da je kraj! drži se! user posted image

lidac, pa u kojem ste tjednu/mjesecu? leti li to vrijeme zaista prebrzo, ili ipak imaš bliziće? user posted image


mene boli grlo, kao da su mi se nadule žlijezde. sad moram ispitati što mogu koristiti u ovom stanju, da ne bih nešto zezla. sutra ću kod G prenbaručiti se za termin. sestra me stavila u 9 tt (tek sam neki dan brojala), a lijepo sam čula doktoricu kad joj je naglasila obavezno u 7tt.user posted image
daxy, nema te, fališ... user posted image nadam se da je sve u redu. čuvaj se. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
15.9.2015 8:32:46   
lidac0605
Jutro,trudilice user posted image

Chrna,žao mi je radi user posted image ...

Snjeguljo user posted image za papučice,nek ženskica uživa u vrtiću user posted image ...navijamo za lijevi jajnik user posted image

Noema,22 tjedna smo trudni i nisam se opće fest zdebljala,3,5 kg,al trbuh buja naočigled...već me i moja sister pitala da jel doktor siguran da je samo jedan unutra user posted image ...ah,valjda kaj sam višerotka ili kaj,pa ti mišići nisu više tolko čvrsti,ipak je to već peti podstanar u mojem trbuhu user posted image
Prošli put me na kontroli kod ginića sestra pitala da jel mi treba doznaka za porodiljski user posted image ,ja reko idem na porodiljski u 12.mjesecu,to je samo veliki trbuh user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
15.9.2015 10:32:26   
nymeria
Evo samo da vas obavjestim... test je negativan... 43i je dc... luda sam.. za dva tjedna kod ginicke...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
15.9.2015 10:40:56   
perlica55
Nymeria, žao mi je zbog negativnog testa user posted image
Chrna, kaj da velim, jaaakoooo mi je žao, drži se hrabro user posted image
Snjeguljice sretnooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
15.9.2015 12:01:03   
hipo
chrna, pa kud prije vještica!?!??! user posted image

nymeria, žao mi je radi minusa user posted image

noema, kad bi ti bio onda taj pregled, jedva čekam da nam se javiš nakon njega!

snjeguljice, držim fige da se Emi svidi u vrtiću!

Jupiter, sretno sutra, želim da donesete najbolju odluku s kojom ćeš ti bit zadovoljna.

daxyuser posted image

Curke moje, idem za par dana na uzv, virnut što ova živahna bebica radi. Jako je živahna, sinoć je neka 2 sata u komadu izvodila prave akrobacije a čak nisam jela čokolade ili pila neki sok od kojeg inače poludi.
Bit će da joj je grah od ručka udario u glavu. Mislila sam da će kroz kožu izletit van.user posted image JOš 2 mjeseca, ne znam kakve to opake namjere ima, baš se gura i gura.
Želim vam od srca takvo iskustvo i što prije.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
15.9.2015 12:46:23   
chrna
Dan curke. Ja sam vam budala i banana skroz. Ja se još uvjek nadam. Ak danas predstane, sutra ću još napraviti test. Niš me ne košta. Možda još imam nade ahahaha ono baš sam banana, ma joj. Iznenadila me glupača jer nikad ne dođe ako nemam terapiju, sad me ubila u pojam.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
15.9.2015 13:04:17   
hipo
Chrna, bas puno krvaris ili onako malo bezveze? Jesi zvala Vinogradsku? Pijes li Duphastone ili nesto tako?
Ja se isto jos nadam za tebe. Aj zvrcni Vinogradsku, sad bi sestra Anita mogla bit u sobi, sad im nije neka guzva.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!