|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koji bicikl za koju dob/visinu djeteta?
17.8.2015 16:24:02   
Sunshine28
Evo Em nam puni skoro 3 godine i zeli bicikl za rodjendan i mi planiramo ispuniti tu zelju, samo sto smo bicikl koji se njoj sviđa, a da je nama ujedno ok cijena nasli za kupiti samo preko interneta....

https://bazzar.hr/djecji-bicikli/djecji-bicikl-lara-16-crveni-oglas-416594

e sada, ne znamo koju velicinu uzeti, one od 12 "cola" smo vidjeli nekoliko modela u zivo i ti su definitivno premali za nju, probala je od nesto starijeg djecaka onaj od 16 "cola" i fino punom nogicom stane ne pedale i moze ih okretati, ali, iskreno, kada sjedi na sjedalu nogama ne dira pod - sto svi kazu da je zlatni pokazatelj da li je djetetu bicikl taman...
dakle, sve govori u prilog da bi trebali kupiti neki od 14 "cola", ali me strah da ce ga sada vozati mjesec dana dok ne zaredaju kise i hladno, i da ce joj na proljece biti na knap...i gdje smo onda....
ili se taj od 14 cola ne prerasta tako lako user posted image

znam da je najpametnije odgoditi kupnu do proljeca, ali ona bas zeli bicikl, zica ga mjesecima, nesmotreno smo joj obecali i rekli da ce dobiti za rodendan i sada nema povratka, ne zelim pogaziti rijec....tak da....

visoka je cca. 98cm....

kakv ste vi bicikl kupili svome trogodisnjaku? mislim na velicinu
(napomena, ne zelimo "like a bike", nego bas pravi bic)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koji bicikl za koju dob/visinu djeteta?
17.8.2015 17:19:05   
BUMBI
Najbolje bi ti bilo kad bi nju odveli negdje da proba voziti takav neki bicikl tj.vec ili manji

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koji bicikl za koju dob/visinu djeteta?
17.8.2015 17:21:21   
BUMBI
http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/djecji-bicikli/tricikl-schwinn-trike-slika-37229578.jpg&imgrefurl=http://www.njuskalo.hr/djecji-bicikli/tricikl-schwinn-trike-oglas-11876116&h=690&w=881&tbnid=l2nKR0-sToxdDM:&docid=JFhfS2GDoVq6yM&ei=lfvRVbPKJIvZU_OIgxA&tbm=isch&ved=0CBwQMygCMAJqFQoTCPPo_ai1sMcCFYvsFAodc8QAAg

nadam se da ce se vidjeti slika.Mi imamo ovako jos od D i prezadovoljni smo s njim.A imam i od necaka.onaj obicni mali

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koji bicikl za koju dob/visinu djeteta?
18.8.2015 8:30:20   
Snjeguljica_83
Mi smo kupili našoj kćeri za 4. rođendan i visinu od 104 cm bicikl od 16 nečegauser posted image . Htjeli smo 14, mislim da bi bilo bolje/idealno, ali nismo pronašli. Ok joj je, vidim i djecu od 3,5 g. na toj veličini. Kad se popne izgleda mi pun o veće i zrelije. Prava cura!user posted image A sad za 3-godišnjakinju n eznam... Postoji stranica:

http://www.bike.hr/kako-odabrati-velicinu-bicikla/

U zadnjoj tablici je odabir dj. bicikala ozbirom na visinu u cm.

I nama se u glavi vrzmalo pitanje: a što ako ga bro "preraste"? Zato je možda on sada mrvicu velik, ali.... sustići će ga. Premda je i sada odličan! Čekamo jesen i vožnju....user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 18.8.2015 8:31:27 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koji bicikl za koju dob/visinu djeteta?
18.8.2015 9:55:41   
Sunshine28
Bumbi super mi je vas, ali nece tricikl, ima vec jedan od Smart Tricka, ali zeli "pravi", stalno zaskace djecu u praku koji dodu sa tim sa pomocnim tockovima, a jos ako je neka curica pa joj bicikl ima kosaricu ne odvoja se od nje....tak da....

probala bi ja njoj taj od 14 "necega" (meni su rekli da se to zove "cola" - mislim da se odnosi na promjer gume), ali je problem sto u trgovinama, ne znam zasto, te velicine nema, prodaju samo 12 i 16 user posted image ali na netu ima taj od 14....

Snjeguljice vidim za 104 cm je 16 ok, to sam si i mislila, ali moja Em je 98cm, mislim biti ce ona do proljeca sigurno preko 100, raste kao gljiva....zato i kontamo uzeti 16...
reci mi, jer ti cura kada sjedi na 16 dodiruje nogicama pod? koliko? i jer joj bicikl tezak? mislim, jer napinje da tiska pedale?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koji bicikl za koju dob/visinu djeteta?
18.8.2015 10:14:25   
sminkret
Mi smo curki kupili za 5.rockas od 16 cola. Sad ima 6 i pol, visoka je 120 cm i jos joj ok. Valjda ce sljedece godine novi, ili one sljedeće. Tak da mislim da bi za tvoju bio idealan od 14 cola. mislim da ne treba kupiti veći još ako ga ima ko nasljediti. Bitno je da nogice mogu dosegnuti pod to osobito dobro dojde kod prelaska preko ceste.
E da meni je ova tablica nekak bliža http://www.vecernji.hr/bicikliranje/bikehr-vodic-kako-odabrati-idealan-djecji-bicikl-956303

I paziti na "snagu" koju treba da okreće pedale. Zašto to pišem, naša susjeda je uvjek dobivala rabljene bicikle i pedalirala ko od šale. Moja je i prvi od 12 cola i ovaj drugi od 16 dobila novi pa se namučila tok ga je malo razradila user posted image Zato braco neće imati s tim problema user posted image

< Poruku je uredio sminkret -- 18.8.2015 10:20:38 >


_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koji bicikl za koju dob/visinu djeteta?
18.8.2015 10:18:04   
Sunshine28
ma i ja sam sklonija manjem biciklu jer evo, cekamo seku, pa ako ga i brzo preraste ostat ce za drugu curu, a njoj cemo uzeti taj veci...
samo je mm kum isprao mozak kako je bolje odmah uzeti veci.....

imamo jos max. 3 tjedna za odluku, a onda ga moramo najkasnije naruciti tak da cemo jos svakako pokusati pronaci po trgovinama barem jedna taj od 14 cola da ga proba....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koji bicikl za koju dob/visinu djeteta?
18.8.2015 11:54:12   
Snjeguljica_83
Sunshine ako joj spustim sic do kraja, tada dodiruje nogama pod, ali ne punim stopalom, čini mi se, nisam sigurna. Ma nisam išla za tim.
Lakše pedalira, ako sic nije do kraja spušten... Isprobavamo... Narasla je još pa jedva čekam isprobati najesen.

U početku se naprezala kod okretanje pedala. Bio je nov bicikl pa dok se nije razradio, a i dok nije skužila sistem rada.......user posted image
Prvih par dana je bio težak, a poslije sve manje....user posted image



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 18.8.2015 11:56:11 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!