|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 10:57:41   
Jupiter
Snjeguljice Baš je bezveze da ti nije htjela napisati recept A u free prodaji ga možeš kupiti..iako moram priznati, kad sam i ja pitala svoju odgovorila je da mi to još ne treba, pa pitam za vitamine b skupine, ne, ni to mi ne treba...ali ipak na kraju mi kaže da si idem podići u ljekarnu folnu.
Daxy i ja sam na duhanu i motanju. Iako me grize savijest taj gust vam ne mogu opisati. Ali mi nabavljamo duhan na šverc-komerc način, pa se tješim da tu nema toliko sr***a kao u kupovnim cig.
Također sam se sveto zaklela da prestajem na prvi dokaz trudnoće!
Ovdje u Istri je također počela sezona turista. Bili do mora u nedjelju A kupača koliko hoćeš :) samo sam zavrnula nogavice do pola i žalila što se nisam izdepiliralauser posted image user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 11:29:34   
perlica55
Snjeguljice, odnio vrag njih i recept user posted image
Srećom pa je Folacin 30-ak kuna, kaj bi bilo da je 3000...
Joj mrzim, ak na nešto imam pravo, da se osjećam ko zadnje user posted image
kad idem tražiti..
Jupiter, daxy, ja sam vam strastvena pušačica cigareta user posted image
Prosto ih , OBOŽAVAM user posted image .. Nakon obroka i kavice je obvezna barem
jedna/dvije... Dnevno 12-15 kom... I kaj je najgore, nemam niti
najmanje na svijetu grižnje savjesti user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 12:43:59   
daxy

Trudilice:



user posted image daxy - 08.06. user posted image
user posted image mali andeo - 08.06.
user posted image chrna- 09.06.
user posted image Snjeguljica_83 - 13.06.
user posted image noemaa - 16.06.
user posted image bubulu - 17.06.
user posted image buba m - 18.06.
user posted image perlica55 - 18.06.
user posted image irchy85 - 23.06.
user posted image Kazimira - 23.06.
user posted image Jupiter - 24.06.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 12:44:01   
daxy

Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 12:49:23   
lidac0605
Vid' ti opakih pušačica user posted image user posted image user posted image !!!

Ja sam vam prestala pušit prije 9,5 god,pušila sam od svoje 15.god pa kutiju plavog Ronhilla dnevno,bila sam strastveni pušač,nisam mogla zamislit život bez čika,al sam se zainatila sama sebi irekla da neću više jer sam došla do faze da sam ujutro uz kavu popušila po 8 cigareta!Bilo mi je grozno teško,mirišale su mi još narednih godinu dana,a onda je to sve izblijedilo i danas mi smrde i ne mogu zamislit kaj mi je to trebalo u životu....a moj svekar vam je prestal pušit prije 6 godina,nakon 50 godina pušenja!!Tak da mislim da je sve stvar u volji,niš drugo...

ja došla od ginića,uzeo mi briseve,moram dat urinokulturu i doć na uzv za tjedan dana...nije danas niš gledao,osim ovak palpacijski,reko da sam zatvorena i da ak mi se pojavi malo krvi da je to od uzimanja briseva,da se ne prepadnem...eto,sad još tjedan dana čekati da vidim bebušku user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 12:50:35   
daxy
irchy nek ste odakcijali! user posted image user posted image
Lijepo se odmori. user posted image

perlice hvala na informaciji,pogledat ću.
Lijepo da imate smještaj kad vam zatreba. user posted image

danery nisi ni prva ni zadnja koja se zeznila za pregled. user posted image

kazimira jel to imate pravi bazen?

snjeguljice baš je koza ta sestra. Ne bi da Folacin košta 100kn i da će ga ona platit. user posted image

jupiter,hajde nek nisam jedina motačica. user posted image user posted image

lidac ajde brzo će proletit tjedan dana. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 2.6.2015 12:51:53 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 12:59:32   
Snjeguljica_83
Daxy imaš VIP!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 14:06:35   
Kazimira
Daxy da je bar pravi.....veliki okrugli stane nas puno nutra.....klincima oooogromno......user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 14:29:37   
bubulu
Hej cure user posted image , ludi dan!

Vidim sve motamo ručno cigareuser posted image , skup sport je to... Ja isto daxy te male pušim i u prosjeku popušim oko 5 dnevno... Nije puno, znam al i to me smeta, a nemrem si pomoć, pogotovo uz kavu te 2 su mi gušt kakvog nema user posted image .
I iskreno potajno se nadam da kad bum saznala da sam user posted image da ću imat mučnine i da mi neće nikako pasat,pa da će mi bit lakše prestat. Sesrta mi isto puši i kad je ostala trudna je odmah ostavila cigarete al je zato kad je rodila jedva čekala da mali zaspi da si može zapalit, frikuša. To si nikak ne želim, neg baš skroz se ostavit toga i ne vračat se pušenju, vidim trudnoću ko neku priliku za to, a sad kaj bu mi puhnulo u glavu bumo vidli, nadam se da kad prestanem da se nebum vratila cigarama.

Ja sam danas na telefonu i zivkanju razno raznih udruga za zaštitu životinja. Naime kraj kuće mi je potok i već treći dan dolje na jednom malom komadiću suhe zemlje čuči vrana, ne znam jel slomila krilo ili kaj da nemre nikud nikam :( ... Nemogu nikako do nje i samo gledam kak se pati i ugiba. Uspjela sam doć do jedne udruge za zaštitu divljih životinja pa me uputili na hitne slučajeve dumovca, e sad oni su rekli da će doć provjerit, uzeli adresu i broj telefona i sad samo mogu čekat i nadat se da će stvarno i doć. Tužno user posted image

Jurim sad dalje, svima user posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 20:47:28   
daxy
snjeguljice bilo je i vrime da mi se FF smiluje. user posted image

kazimira nek djeca guštaju! user posted image user posted image

bubulu nadam se da je netko došao spasit jadnu životinju. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 21:14:54   
noemaa

IZVORNA PORUKA: Jupiter


Baš je bezveze da ti nije htjela napisati recept A u free prodaji ga možeš kupit


da, i meni to čudno user posted image

lidac, brzo će proći tih tjedan dana, strpi se! user posted image

kazimira, glavno da je bazen s vodom, je li pravi, koga briga user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 22:03:38   
noemaa
I,bubulu,je li netko stigao u pomic vrani?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
2.6.2015 22:53:09   
bubulu
user posted image je dosli su iz dumovca, izvukli su ju i odnjeli u transporteru. Ja taman nisam bila doma al mi je sestra rekla user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 6:51:19   
noemaa
Super,bravo zanjih i bravo za dobrociniteljicu bubuluuser posted image
Dobro jutro svima!
Jaopet u busu,idemo u liku. Jutros mjerila tempicu i nakon 3min zaspala,a toplomjer pao na pod. Dobro da se nije razbio.pa sam nastavila mjerit bez tresenja,valjda je pk.izmjereno.
Kako ste vi? Bit ce jako vruce danas...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 7:20:07   
lidac0605
Ola,curke user posted image

Noemice,sretan put u Liku user posted image ...ja sad imam samo ružna sjećanja na Liku jer sam prije 2,5 mj išla tam na sprovod kolegici s posla s kojom sam bila dobra user posted image ...tempica ti je super,ja mislim da nema veze kaj si nastavila mjerit bez tresenja kad mjeriš sa živinim,on je najpouzdaniji i pokazat će tempicu onakvu kakva je.

Ja kafendišem od 6 sati...nikak ja na zelenu granu s tim spavanjem po noći.A po danu bi onda spavala svako malo...
Naravno da mi je danas proslinio neki smećkasti iscjedak od tih briseva jučer...to sam i mislila da bude jer sam jučer odmah vidla kad mi ih je uzeo da je na jednom svježe krvi,znači oštetio je tu nabreklu sluznicu...inače-napuhnuta i dalje,svaki dan,cijeli dan,imam jedne hlače koje mogu zakopčat jer su mi prije trudnoće bile prevelike oko struka,a sad su mi onak-na knap,povremeno mi sve smrdi i ima preintenzivan miris,slatko ne mogu ni primirisat(od onoga kaj ja smijem jest),al bi zato mogla jest meso do iznemoglosti,sise sve više bole-sad mi ih je već problem i obrisat nakon kupanja,al su i narasle user posted image -više ne stanu u moje dvojka grudnjake user posted image ,prištava sam više nego u 13.godiniuser posted image ,ostalo sve 5 user posted image

Danery,sretno danas na pregledu,javi kak je prošlo user posted image

Daxy,odličan skok na grafiću user posted image

Ostale spavalice,di ste,kak ste?

< Poruku je uredio lidac0605 -- 3.6.2015 7:33:44 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 8:24:05   
danery
Evo javljam se iz bolnice,nocas jako prokrvarila pa su me ocistli,bebi nije kucalo srceuser posted image

Vama ostalima drzim fige da sve bude dobro i kako se nadate i ocekujete user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 8:39:19   
Snjeguljica_83
Jutro!

Daneryuser posted image užasno mi je žao...user posted image Ne mogu naći rijeći utjehe......user posted image user posted image Nadam se da si sada dobro. Kako si?
Šaljem user posted image

Ne volim ovakve vijesti!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 8:39:38   
noemaa
Danery,jako mije zaouser posted image drzi se,draga! I ja sam nedavno to prosla pa mozda mogu pretpostavit kak ti je. Misli na svoje klince i odmaraj.user posted image kad se oporavis,bude novi pocetak,nova srecicauser posted image
Lidac,posalji meni dio simtomauser posted image ,rado ih prihvacam!
Daxy,nek tempica i dalje bude di je sadauser posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 8:41:00   
sremica3
Ja sam sad u 37 tt,termin je 26.6. Ali mislim da ce to i prije!!!Koliko nas ima koje rađamo u Petrovoj u ovom mjesecu?!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 8:45:20   
daxy
Jutro,cure. user posted image user posted image user posted image

danery jako mi je žao. user posted image user posted image
Drž se. Brzo prizdravi,nađi snage negdi za dalje. user posted image user posted image user posted image user posted image

lidac lipo je tebi,samo mesinu bi jela. user posted image
Nek brzo prođe taj spoting.
Moja gin je jako nježna i do sada nisam imala nikakve spotinge poslije PAPe ili briseva...

noemaa sretan ti put. user posted image

bubulu bravo za ekipu i spašavanje vrane!
I tebi jedan user posted image za reagiranje! user posted image


Jučer me bolio lijevi jajnik. A moram na one simptome dodat i povećan apetit. user posted image
Koliko jedem,sramota me. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 8:48:32   
daxy

IZVORNA PORUKA: sremica3

Ja sam sad u 37 tt,termin je 26.6. Ali mislim da ce to i prije!!!Koliko nas ima koje rađamo u Petrovoj u ovom mjesecu?!



Na krivom si mjestu.

Idi na : Forum -> Trudnoća -> Razgovori u očekivanju (djeteta) -> Tu nađeš odgovarajući forum. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu sremica3)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 8:58:14   
Kazimira
Draga danery user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...žao mi je user posted image user posted image

Lidac ja nemrem niš obući a nisam trudna....jučer me skoro kap strefila kad sam stala na vagu user posted image .....evo sad sam si pojela jabukicu user posted image  i pijem user posted image  , a onda bum user posted image user posted image user posted image

Sve se bojim koliko bum tek imala kad bum trudna....user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 9:06:43   
bubulu
Jutro cureuser posted image
Danery user posted image žao mi je, drži se nekako i skupi snage za dalje.user posted image
Lidac po simptomima ja prognoziram curku user posted image
Daxyi mene ovaj ciklus boli lijevi jajnik pa eto user posted image nama ovaj mjesec za lijevi jajnik user posted image , a ti još malo pa piš piš, ajmo otvori ovaj mjesec trudilica sa jednim user posted image ko kuća da te mi ostale možemo slijedit user posted image

Joj cure nije to niš kaj sam napravila, ja se iskreno nadam da bi svatko s imalo srca to učinio... Ja sam jako slaba na patnju bespomoćnih bića.

Uživajte u vručem danu i nadam se da ste se znojile sinoć user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 9:30:30   
hipo
danery user posted image user posted image user posted image jako, jako mi je žao! Znam da bol uvijek ostaje, al se nadam da ćeš naći snage za dalje! user posted image

Noema sretan put! Temperatura izgleda dobro!

Lidac ti razni smradovi su mi najgori, na kilometar nanjušim znoj, dim i ostale gadosti, fuj! Sad je zavrućilo pa je vožnja tramvajima i busevima postala noćna mora sa svim onim dignutim neopranim pazusima user posted image user posted image user posted image
Nadam se da će ta sukrvica brzo nestat, znam da je kako ti je doktor reko od briseva, al bolje da je ne vidiš.

daxy samo ti papaj. Mislim da su i mene nešto boli jajnici prije nedolaska user posted image
i u prvim tjednima. Bila sam se prepala da su ciste, al je nakon nekog vremena prestalo.

bubulu drago mi je da su spasili pticu, bolje nego da ju je neka maca dograbila. Pred par godina mi je brat (dole na otoku dok sam bila na GO) našao pticu koja je pala iz gnjezda. Gnjezdo je bilo skroz visoko na kući di nitko ne živi pa je nismo mogli vratit. Bila je mala i nije mogla letit. Od susjeda smo nabavili krletku i davali joj jest muhe (bilo je ljeto pa smo ih nećaci i ja lovili user posted image za ptičicu). Nekako smo se ptičica i ja sprijateljile i mogla sam je držat u rukama i hranit je. Par puta dnevno smo je pustili da leti po tatinoj radioni da se vježba letit. i tako nekih tjedan dana dok nije mogla sama savladat par krugova po radioni bez da smotano padne. Kad smo skužili da joj ide, pustili smo je s balkona i letila je i letila....To je bilo izvedivo jer tada moji nisu imali mačku. Jednom mi je prije susjed donio iz polja ptičicu al je moja maca vrebala iza tegle, i trenutak moje nepažnje je završio ko u crtiću, maca s pticom u ustima, samo perje na podu. Sekunda i više je nije bilo. user posted image

Kazimira ko zna, možda u trudnoći dobiješ manje kila od mršavih cura?

Jupiter, Irchy kako ste?

Mali andeo šta ima s tobom?

vilić zuba opet si nam nestala user posted image fališ!

Vani je zavrućilo, kod mene u uredu je 22.5, super! Donjela sam si gablec, neću mrdnut na ovu vrućinu do kraja radnog vremena user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
3.6.2015 9:49:07   
lidac0605
Danery,žao mi je user posted image ...pa kak sad,uffffff...katastrofa...odma me neka panika hvata...drži se,mislim na tebe user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

carski rez
Admin

koliko vam je trajao oporavak od carskog reza?

5-10 dana (52%)

mjesec dana (29%)

nekoliko mjeseci (9%)

više........ (9%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!