|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
31.5.2015 14:14:05   
noemaa
I 3.post (s moba sam pa da ne prekida.a bas sam ko perlica,nije davolim slat s moba); daxyc,hvala ti na objasnjenju za ff.bome si bila vrijedna ucenicauser posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
31.5.2015 14:59:03   
bubulu
Noemma naravno prvo ekšn user posted image , joj jucer smo se tak smijali, taman smo dosli iz vikse i za pol sata su trebali kumovi doc. A mi smo prije neg dodu htjeli popit kavu, prosetat psa ,otusirat se i keksnut user posted image , joj koji su to planovi i rasporedi bili kak to sve stic user posted image . Al nebi vjerovala na kraju sve uspjeli i jos ih cak i cekali par minutauser posted image user posted image .

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
31.5.2015 15:02:10   
Jupiter
Joj Noema bas mi je drago da postavljaš pitanja o ff jer i ja blenem u sve one opcije pa ni ne znam što bi kliknula. I taj optimizam je jedino što me gura ali i ovakvi razgovori jer iako se ne poznajemo znate više nego mnogi " bliži" prijatelji.
Daxy, oprosti, krivo sam gledala, ff je odredio 24.06 za sljedeću M. I bilo mi je malo čudno ali nisam pratila poslije.
I meni meni je marulja grozna za piti. Ne mogu se nikako natjerati..ali vrkuta je super.!
Perlice moraš bar noge umočiti u moreuser posted image za cirkulaciju a jajnike na sunce! Njima toplina odgovara ♡
Snjeguljice koju to kavu piješ? U zadnje vrijeme ne možeš naći kavu normalnog okusa. Sve mi se čini da ćemo početi opet kupovati onu u zrnu i doma mljeti i biti sigurni da pijemo pravu!user posted image
user posted image
I ja se jedva čekam naspavati, sljedeći tjedan sam pop ali zato već u petak jurimo u Rijeku i opet nema spavanja... na kraju će ispast da ću željeti transfer samo zato da bih na kontu toga dobila bol i spavalaaauser posted image user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
31.5.2015 15:04:57   
Jupiter
Bubulu vi to Ko na filmu user posted image
ma glavno da ste uspjeli! I izgleda da super funkcionirate pod presingomuser posted image
Samo tako nastaviteuser posted image user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
31.5.2015 18:38:10   
Kazimira
Hej curke....ja vas nikako pohvatati....bitno da ima akcije i optimizma....user posted image
Mi počinjemo uskoro, ako treba svaki dan ovaj mjesec jer od danas više nemam user posted image

Mi jučer malo bili u prirodi i danas našli maloj (1,5 g) krpelja u glavi...uvijek nekaj...user posted image

Lidac svaka čast na velikoj obitelji user posted image

Sretno svima user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
31.5.2015 21:58:40   
noemaa
KAZIMIRA, BRRR... ŠTO STE NAPRAVILI - KAK STE ga riješili? sori na vleikim slovima, ne da mi se sad brisat i opet pisat. user posted image

jupiter, kužim te i za spavanje i za bolov i za korisno spajanje s transferom. neka uspije user posted image user posted image

bubulu, odlični ste, svaka čast!

curke... odoh, laku noć svima!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
31.5.2015 22:00:05   
noemaa
i p.s. nisam upisala ipak plus za lh trakice jučer, jer lijepo je objašnjenjo da ak je slabija od kontrolne crte, crta nije pozitivna. eto, tako.

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 7:02:46   
Snjeguljica_83
Jutro!
Najprije o kavi...user posted image user posted image

Jupiter,
ima jedno vrijeme da smo prešli na Victroria Ritual, premda je i Specijal dobra, ali prva je bolja... Ni nisam je htjela promijeniti, ali eto uletila je Gloria, i to pola kg, i nikako je se riješiti!user posted image Okus je bio vodenkast, nikako dobiti jaču kavu. Užas! Neću je više kupovati.... I neki dan kupim Anamaria Minas, e ta je mljac!user posted image

Daxy, kakve su to crne misli....?user posted image Još je rano za bilo što, nemoj tako... Idemo smireno dan po dan...user posted image Navijam!user posted image

Noema, sad kad si naučila ponešto o FF, popuni ga akcijama!user posted image
Već se digla BT?user posted image

Perlice,
opustilo te more, jug, Dalamtinci, ha!?user posted image Neka, neka, suuuuper!user posted image

Folletto
, vidim da ništa od ovog ciklusa kod tebe...user posted image
Ako nas čitaš, šaljem ti user posted image

Imam osjećaj da smo sve u akcijanjuuser posted image Al će biti slatkog iščekivanja....user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 7:30:21   
daxy

Trudilice:



user posted image daxy - 08.06. user posted image
user posted image mali andeo - 08.06.
user posted image chrna- 09.06.
user posted image Snjeguljica_83 - 13.06.
user posted image noemaa - 16.06.
user posted image bubulu - 17.06.
user posted image buba m - 18.06.
user posted image perlica55 - 18.06.
user posted image irchy85 - 23.06.
user posted image Kazimira - 23.06.
user posted image Jupiter - 24.06.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 7:30:22   
daxy

Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 7:57:34   
daxy
Jutro. user posted image user posted image user posted image
Kavica skuhana i poslužena!

Hvala na pozitivnim vibracijama... user posted image user posted image user posted image

perlice jel uživaš na odmoru?

lidac jel se popravilo vrijeme?

bubulu samo ti akcijaj. user posted image user posted image
Svaka čast za organizaciju. user posted image

noemaa jesu bile jednako tamne crtice na LH? user posted image

jupiter ajde nek transfer uspije pa ćeš ti na duuugo Bo i spavati,a 9 mjeseci poslije nećeš spavat skoro nikako. user posted image user posted image user posted image

kazimira krpelj? brrrrr
Naježim se. Jeste išli doktoru da skine? user posted image

snjeguljice ja zadnje vrijeme uzimam To je to u Studenca.
Prije sam kupovala Gloriu,al se pokvarila. Pa sam prešla na Victoriu pa se i ona pokvarila.
Taman otkrijem neku dobru kavu,ona se pokvari. Ja ne znam šta je to.
A kava mi je jako bitna. user posted image

Kad smo kod kave,jeste li gledali onaj prilog u Provjerenom o kavi u kafićima?
Ja sam se zgrozila.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 8:45:52   
perlica55
Jutro cure, akcija se na veliko user posted image
Joj tema je kava, ja sam uzimala Arabesku , pa Viktoriju,
na kraju sam odustala... Uzimala kod frendova Arabiku, pa se
i ta pokvarila, onda smo si kupili aparat i sada uživam u Illy kavi,
koja mi je doma super, a po kafićima užas, ljuta, kisela, fujj...
Juče smo stigli u Du, fino je, al gužva kao da je 1.8.
Moram pregledati grafove, al sam na mob pa mi nezgodno...
Kazimira užas za krpelja, mi smo malom od brata, natopili ga
maslinovim uljem, pa kad je krepao, izvadili ga pincetom i octaniseptom
dezinficirali ubod...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 9:09:50   
lidac0605
Bok curke!

Kad smo već kod kave user posted image user posted image user posted image ...ma meni su sve te kave na isti kalup,jedina koju ne mogu pit je Barcaffe jer je tolko jaka da me tepe.

Vidim,akcija se na veliko user posted image user posted image user posted image ...i Noema mi se ozbiljno primila posla user posted image ,bravo,bravo!!

Kad smo kod krpelja user posted image -moj junior je prošle godine imao boreliozu,krpelja nismo nikad ni našli(na stražnjoj strani noge ga je imao) jer ga je vjerojatno svrbilo ili kaj pa je dijete posvrbilo i skinuo ga.I to je izgledalo ko malo jači ubod komarca,da bi nakon 2 tjedna nastao tipičan kolobar promjera preko 10 cm-fala Bogu da sam to kaj jesam i da radim tu di radim,pa sam već 100x vidla boreliozu-odma sam znala kaj je to,s njim pedijatru i bio je 3 tjedna na penicilinu...užas...a vjerojatno ga je zaradio doma na dvorištu jer je imao naviku da se provlači i sakriva u živicu i među lješnjake i eto ti vraga.Od tad nejde više ni blizu tom grmlju...

Ja sutra opet kod ginića...na briseve..možda bude dobre volje pa mi pokaže malo i bebušku,da vidimo to srčeko user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 9:13:44   
Kazimira
hej.....
Mm je izvadio sa pincetom i natufkali sa alkoholom, navodno se ne bi smio s uljem i bilo čime jer onda ispusti svašta dok ne krepucne.....sreća, bila je mirna i surađivala je, inaće ja mali vražičak user posted image  Za sada se ništa ne crveni pa ne bumo doktoru.....samo sam ih onda od glave do pete dodatno pregledalala i mene počne sve svrbiti samo na pomisao user posted image

Ja evo pijem Barcaffe i baš mi je fina.....tako znam kod sveki piti kavu i uvijek slaba, pa se ja ponudim skuhati pa dodam još kave a ono isto, moram joj donijeti ove...uvijek bi fali onda "šut" user posted image

Šaljem svim trudilicama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 9:18:32   
Kazimira
Sreća pa je mala plava i da se tajo s njom stalno igra i glupira i skužio u kosi, da je crna teško da bi vidjeli.....mi smo se malo šetali po šumskim putevima, a ona najmanja i još je pala i skoro napravila salto u lišću, ne pitajte kako user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 10:19:05   
Jupiter
Daxy ima Snjeguljica pravo. Nisam ni primijetila da si napisala tako nešto tužno... Želim optimizam do samoga kraja! Prije ne možeuser posted image
Nisam pratila provjereno ali mogu mislit što se sve radi..Jedino što sam čula je da u kavu koju kupujemo miješaju cikoriju i otud slabi okus kave. Meni nedostaje onaj starinski mlinac i mamino mljevenje svako jutro ♡♡
Krpelji su opasna mala bića! I dobro kažeš Kazimira da je sva sreća da ti je svijetle kose pa da se vidjelo na vrijeme. Nadam se da će biti sve u redu ali redovno provjeravajte stanje. Gledali smo na dokumentarcu kako se bacaju sa biljke čim osjete prisustvo toplokrvne hrane, ovaj se bacio na psa pa je bilo podnošljivo za gledanje ali upravo nevjerojatno jer sam mislila da se sa poda, zemlje pokupe..
Lidac ti lijepo gin kaži da se trudnici ne odbijaju zamolbe jer bu dobio ječmenacuser posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 10:32:07   
chrna
Dobro jutro curke! Evo mene samo da vam user posted image
Čitam vas, al eto MD i ja nakon 2 mjeseca uspjeli imati slobodan vikend, zajednički hihihihi s obzirom da radimo i on i ja u tri smjene, nikak da nam se poklopi da smo skupa free. Tako da ovaj nam je vikend bio savršen, išli smo kod bake u zagorje, u subotu roštiljali 2x, u nedjelju radili kotlovinu, sunce, dvorište, baka, pesek, mir,tišina, totalno opuštanje..... Išli s nama frendovi, tj.još dva para dečka i cure, svi smo spavali gore jer imam veliku kuću i ljepo se zabavili. Malo se opustili, akcijali naravno, i baš nam je bilo super. Još mjesec dana do ivf, kaj smo bliže to me više frka :(

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 10:32:49   
danery
jutro user posted image ....dobro,dan user posted image ,tek sam se ustala,al ajd user posted image

vidim tu ima i kavice user posted image ,i krpelja user posted image

kod nas zasad nijednog nismo našli,a mala je redovno vani po travii na dravi,valjda imamo sreće user posted image

ohohooo,lidac, pa sutra ćemo skupa na pregled user posted image mene je naručio u 8 ujutro,baš me zanima što će reći....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 10:53:09   
lidac0605
Ja moram doć u pol 10...jesi prestala krvarit?Koze prošle?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 11:06:44   
bubulu
Dan cure, user posted image ? evo ja ću sad drugu ić srkat...
Uf krpelji...grozim ih se, al grozim se i pauka a krpelji su mi u tom nekom rangu po izgledu i ogavnosti+ kaj su opasni...diš gore kombinacije.
To sve treba potamanit, ne znam čemu uopće postoje user posted image

Ja sam danas dok sam pila kavu i guštala ko prase u cigari, se malo zbedirala jer mi je lupilo u glavu da ubrzo neću smjet ni primirisat cigareti...nije da sam okorjeli pušač niti pušim puno, al ta jutarnja uz kavu mi je sve na svijetu user posted image , baš ju zguštam...

Joj još uvijek vas nisam sve pohvatalauser posted image koja što, kako, sve mi je još science fiction user posted image
al ajde svima vam šaljem user posted image dok ne pohvatam ja to i ne povežem malo u glavi.

I za kraj AKCIJAAA bez izgovora molim lijepo user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 11:06:46   
danery
jesam,imam još idući tjedan duphastona za popiti i nadam se da će to biti to....
koze pobjegle user posted image ,nek ih user posted image nosi user posted image user posted image
krenula cura u vrtić,ja sam sad paf kako sam sama kod kuće,sve mi čudno user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 12:38:01   
noemaa
Bubulu,trudnoca ti je dobar motiv za prestat pusit.user posted image
Kazimira,aj samo da je krpelj sigurno izasao.
Perlice,nastavi gustati i akcijati.user posted image
Snjeguljice,si vidjela,ha? Brzo mi se digla bt,nadam se samo da mi 13dc bude oznacen ko O,da ne bude opet aanovul.user posted image tebi grafic lijepo izgleda.user posted image
Lidac,pomogla tvoja prasinauser posted image sretno na pregledu! Daxy,jesi bolje danas?
Chrna,samo tako dalje!
Hipo,jupiter i sve ostale...pusaaa

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 12:52:11   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: noemaa

Snjeguljice,si vidjela,ha? Brzo mi se digla bt,nadam se samo da mi 13dc bude oznacen ko O,da ne bude opet aanovul.user posted image tebi grafic lijepo izgleda.user posted image



Meni izgeda tvoj ovulacijski. E fino... Sad čekamo i brojimo.....user posted image Nek nam bude isti DPO i idemooooo!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 13:05:38   
bubulu
Noemma znam da je i tome se najviše veselim, toj motivaciji user posted image baš sam i mužu rekla da mi je to prva prava prilika da prestanem pušit, i da poslije poroda ak pogledam cigaretu neka me nabi u top i ispali na mjesec user posted image . A onda s druge strane tako guštam ujutro uz kavu da to nisu istine user posted image valjda zato kaj znam da mi je to zadnje user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje lipanj 2015.
1.6.2015 13:21:19   
lidac0605
Danery,kaj ne bi trebala sad pit Duphaston do kraja 1.tromj.?Ja sam ga uzimala zadnje 2 trudnoće zbog krvarenja i morala sam ga pit do 15.tj.bez obzira kaj je krvarenje davno prestalo...mislim da ak ti ga već daju,da ga onda uzimaš skroz dok posteljica ne preuzme sav posao na sebe,tj.do kraja 1.tromjesečja...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 1.6.2015 13:22:15 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!