|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Namirnice za dohranu
28.11.2014 12:52:36   
angellah
Kad ste uvodile dohranu, jeste li pokušale pripaziti da su namirnice domaće odnosno uzgojene ekološki bez pesticida?
Mi nemamo vrt pa smo prisiljeni snalaziti se... Nekako ne vjerujem ni bakicama na tržnici, čula sam da i one kupuju po trgovačkim centrima.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Namirnice za dohranu
28.11.2014 13:29:23   
monstrum
S obzirom da mi je malena alergična na većinu aditiva, prisiljena sam joj praviti koliko toliko domaću hranu.. imam svoj maleni vrt iako sam u gradu, i sve mi je bez pesticida, ali iskreno mislim da je i to sjeme što ga kupiš pa posiješ nešto, a i sama zemlja daleko od pojma eko. Ali u svakom slučaju i to nazovimo domaće je daleko zdravije od onog iz trgovina.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Namirnice za dohranu
29.11.2014 15:28:12   
vandax
Sta imam domaće, a sta ne kupim na placu ili u dućanu. Ne možeš ih držati pod staklenim zvonom i paziti na sve.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Namirnice za dohranu
29.11.2014 17:08:12   
Tia00000
Ja sam daleko od grada i većeg prometa, imam vrt i pokušavam što više iskoristiti iz njega, domaće i netretirano voće i povrće. Istina je da i tom današnjem sjemenu nije baš za vjerovati ali opet bolje to nego kupovno. Naravno, ono što nemamo to kupimo, treba se naviknuti i na ono malo manje zdravo, slažem se s Vandax.

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Namirnice za dohranu
30.11.2014 9:59:41   
monstrum

IZVORNA PORUKA: vandax

Sta imam domaće, a sta ne kupim na placu ili u dućanu. Ne možeš ih držati pod staklenim zvonom i paziti na sve.



Slažem se..ali moraš priznati da je razlika između paradajzića koje ubereš u vrtu i onih kupljenih u trgovini? Kod mrkve i češnjaka ista stvar... ovo prvo ima okus baš onakav kakav treba imati, a ovo drugo samo liči svom imenu user posted image

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Namirnice za dohranu
30.11.2014 13:54:26   
Ela28

IZVORNA PORUKA: vandax

Sta imam domaće, a sta ne kupim na placu ili u dućanu. Ne možeš ih držati pod staklenim zvonom i paziti na sve.


Tako je i ja se slažem s tobom tu i tamo naručim nešto povrća i voća od nekih ljudi pa mi dostave doma a ako nemam naravno da kupim i u trgovini ili na tržnici pa nemamo svi kuću i vrt user posted image

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Namirnice za dohranu
30.11.2014 13:57:33   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: vandax

Sta imam domaće, a sta ne kupim na placu ili u dućanu. Ne možeš ih držati pod staklenim zvonom i paziti na sve.



Slažem se..ali moraš priznati da je razlika između paradajzića koje ubereš u vrtu i onih kupljenih u trgovini? Kod mrkve i češnjaka ista stvar... ovo prvo ima okus baš onakav kakav treba imati, a ovo drugo samo liči svom imenu user posted image



Slažem se ista stvar je i sa pasiranom rajčicom ne bi nikada mogla napraviti juhu od nje a kada mama sama skuha paradajz e to je druga stvar popila bi i onako bocu bez da spremam juhu hehe tako je i sa kupovnim paradajizom ali što da radim onda ga u sezoni ne bi uopće jeli kad nije domaći a opet ga svako malo kupim user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Namirnice za dohranu
30.11.2014 14:04:27   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28
Slažem se ista stvar je i sa pasiranom rajčicom ne bi nikada mogla napraviti juhu od nje a kada mama sama skuha paradajz e to je druga stvar popila bi i onako bocu bez da spremam juhu hehe tako je i sa kupovnim paradajizom ali što da radim onda ga u sezoni ne bi uopće jeli kad nije domaći a opet ga svako malo kupim user posted image

Ja svoje paradajziće sušim, a nešto se i pojede, a mama je isto zadužena za kuhanje, tako da jedna drugoj uskačemo.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Namirnice za dohranu
2.12.2014 21:46:14   
angellah
Čitam sad na fejsu na jednoj grupi mama pita šta da radi kad beba od 6. mj. ima tvrdu stolicu i pije XX (da ne reklamiram) kravlje mlijeko 2,8% po preporuci pedijatra?!!! Ostala u šoku - ne znam šta je gore - beba od 6 mj. koja pije kravlje mlijeko ili pedijatar koji je to preporučio? user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Namirnice za dohranu
2.12.2014 21:54:16   
monstrum

IZVORNA PORUKA: angellah

Čitam sad na fejsu na jednoj grupi mama pita šta da radi kad beba od 6. mj. ima tvrdu stolicu i pije XX (da ne reklamiram) kravlje mlijeko 2,8% po preporuci pedijatra?!!! Ostala u šoku - ne znam šta je gore - beba od 6 mj. koja pije kravlje mlijeko ili pedijatar koji je to preporučio? user posted image



Slažem se s tobom.. user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Namirnice za dohranu
30.12.2014 9:53:18   
leot

IZVORNA PORUKA: angellah

Čitam sad na fejsu na jednoj grupi mama pita šta da radi kad beba od 6. mj. ima tvrdu stolicu i pije XX (da ne reklamiram) kravlje mlijeko 2,8% po preporuci pedijatra?!!! Ostala u šoku - ne znam šta je gore - beba od 6 mj. koja pije kravlje mlijeko ili pedijatar koji je to preporučio? user posted image


user posted image

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Namirnice za dohranu
30.12.2014 10:08:58   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: angellah

Čitam sad na fejsu na jednoj grupi mama pita šta da radi kad beba od 6. mj. ima tvrdu stolicu i pije XX (da ne reklamiram) kravlje mlijeko 2,8% po preporuci pedijatra?!!! Ostala u šoku - ne znam šta je gore - beba od 6 mj. koja pije kravlje mlijeko ili pedijatar koji je to preporučio? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pametnom dosta.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!