|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.8.2014 20:05:09   
bebac24
drage moje ja se ispricavam sta ne stizem uredivati listu kada bi trebalo... ako hoce koja uskociti kad vidi da ja ne azuriram moze slobodno user posted image
kako ste mi vi?
ja pretrpana poslom ali dobro jos malo pa ce i to proci...
evo mi sutra idemo na 4D i jeeeedva cekam viditi svoje malo cudo user posted image user posted image user posted image
sutra smo punih 20t
pola puta je iza nas jeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image
beba se javlja svaki dan i bas uzivamo u tome..
pitanjce jedno u vezi kila...
startala sam sa 64, pala na cca 62 i 8.7 sam imala 63 kg a sad sam na 66 kazem, sve nataste ujutro...dali je to puno u mj dana ili je normalno da su mi se one dvije vratile cim su mucnine prosle a ja pocela normalno jesti?
scarlet drago mi je da je sve u redu sa bebicom a za putovanje napravis onako kako je tebi lakse i sigurnije user posted image
Jana1208 bravo za bebaca user posted image za noge mozda da pijes magnezij?
ja nemam nikakvih problema osim sa trticom ali prezivljavam..kupila si trudnickli jastuk pa je malo lakse iako mi ga dragi krade po noci hahahahauser posted image
eto...jako nam je mirno ali jos malo da sezona prode pa cemo se tipkati stalno

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.8.2014 20:05:54   
bebac24





user posted image


user posted image nicebo - 21.12. user posted image
user posted image scarlet - 25.12. user posted image
user posted image Jully - 25.12. user posted image
user posted image bebac24 - 30.12. user posted image
user posted image Jana1208 - 03.01. user posted image
user posted image Lotte - 03.01. user posted image
user posted image pipipi - 05.01. user posted image
user posted image Štefica - 11.01. user posted image
user posted image Afrodita83 - 15.01. user posted image
user posted image dada2101 - 21.01. user posted image
user posted image lili22 - 03.02. user posted image
user posted image Miisa - 09.02. user posted image
user posted image JELENKO VG - 11.02. user posted image
user posted image Tejči - 02.03. user posted image
user posted image rina26 - 07.03. user posted image
user posted image marinazg - 09.03. [img]http://www.smiley-lol.com/smiley/enfants/bebes/baby.gif[/im

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.8.2014 20:06:25   
bebac24




NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image

dada2101......................................... 11.08.
Lotte......................................... 12.08.
bebac24......................................... 12.08.
nicebo......................................... 18.08.
lili22......................................... 20.08.
bebac24......................................... 28.08.
Jana1208......................................... 22.08.
scarlet......................................... 09.09.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.8.2014 21:52:05   
nicebo
Bebac, to je sasvim u redu. S N u prva 4 mjeseca nisam dobils ni kile, a onda od 16.-20. tjedna 4 kile. Na kraju završila na +14. Nema nikakvih pravila.Obzirom da si u početku izgubila, to je sasvim u redu.
Kod nas sve po starom. Još tjedan do pregleda. Nikako dočekati, ali bebac barem lupka stalno pa je lakše kad znam da je sve u redu.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.8.2014 1:53:17   
depresivnatrudnica
Ja nisam ni znala da ima ova tema,sad je vidjela,pa evo da prijavim termin 20.01.
Inace sam stalno na temi depresija,jer se evo borim i s tim i sa svakim mogucim simptomom trudnoce koji je ikad iko zabiljezio.
Moja prica je pomalo specificna,ali da ne davim, ko bude htio moze vidjeti moje postove na temi Depresija.
Bit ce mi drago procavrljati malo ovdje,buduci sam uvijek sama.

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.8.2014 23:28:13   
Jully
Drage moje da vam se i ja konačno javim. Bili smo na moru 10 dana, a nakon toga nam je krepao telefon i internet user posted image Sada konačno sve funkcionira, samo nikako vremena uhvatiti.
Mali frajer je sve zahtjevniji + skidamo se iz pelena, a meni sve postaje puno teže user posted image Jučer smo se vozali na biciklu i boli me čitava zdjelica, prekjučer sam ga vukla na traktoru i odjednom se predeomislio pa sam doma nosila i njega i traktor. Uz sve to krečimo već 2 tjedna, ali nikako završiti jer je muž svako malo dežuran.
Ja pokrete osjetim od 15.7. Mučnine su konačno prestale, ali pate me druge boljke. Vene su mi podivljale, imam proširene i na koljenu. Lijeva noga mi je ljubičasta koliko mi kapilare pucaju. Od jutra do večeri znam varirati i po 4 kile, a prije spavanja mi se zglobovi na nogam uopće ne vide koliko mi noge otiču. Idiot od mog ginekologa mi je rekao da idem na dijetu za trudnice i ne planira me slati ni na jednu pretragu. Sutra imam opet pregled i ako bude kao prošli, selim se kod privatnika koji mi je vodio prošlu trudnoću.
Mi smo pričali o imenu, za dečka smo se dogovorili još kada smo birali ime za Ivana, pa ako bude braco biti će Lukas, a za curicu smo za sada dogovorili Ema. Mužu se jako sviđa Mia i Una, a meni nikako.

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu depresivnatrudnica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
13.8.2014 22:19:03   
Jully
Evo mene sa pregleda, od ponedjeljka sam u bolnici user posted image Imat ćemo malu Emu user posted image Srećom ona napreduje ok pa se više brinem za sina koji ostaje doma sa bakama i tatom kojeg slabo ima doma user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
13.8.2014 23:40:59   
marinazg
Drage moje evo da se ja napokon javim, nikako uhvatiti vremena. Prošli ponedjeljak sam morala na hitan pregled kod ginekologa jer sam za vikend bila na izletu sa svojim deckima, preforsirala se i dobila rozo-smeđi iscjedak. Ginekolog me pregledao, nije našao ugrusak ali sam na čuvanju trudnoće, strogo mirovanje i pijem duphaston. Jako teško mi to pada jer sam inace jako aktivna osoba a i imam djete od 2.5 godine pa ne mogu divljati sa njim kao prije user posted image
Izgubila sam 2 kile tako da sad imam 49 jer sam povraćala kiselinu tjedan dana pa nisam ni mogla jesti zbog toga. Evo prije tjedan dana su prestale mučnine tako da sada dosta jedem.
Jedino pozitivno je da sam vidjela svoju mrvicu i srceko kuca. Sljedeća kontrola mi je 27.8


< Poruku je uredio marinazg -- 13.8.2014 23:49:50 >


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
15.8.2014 15:53:39   
scarlet
Pozdrav drage moje,
sve se slabije javljamo pa tako i ja; dragi je na godisnjem pa ni ne stignem na internet.
Dobro se osjecam, do sad sam dobila jedno 5-6 kila i zadovoljna sam jer sam u 21. tjednu i to je ok za mrne. u prosloj trudnoci sam imala duplo vise. Napokon smo poceli dogovore oko imena i za sad ce za decka biti ime Marko a za curu ako bude onda Lana. mislim da i jedno i drugo lijepo pasu uz Luku user posted image
pusa svima i cuvajte se Marinazg i Jully.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
16.8.2014 17:11:33   
dada2101
da se i ja javin dok imam 2 min vrimena! :D bili smo u pon kod doktora i sve uredu i izgleda da nam stize braco user posted image user posted image ali nismo jos sigurni pa nikome nismo nista govorili (osim ja tu vama) :D nestignem se javljati u nedjelju smo dosli doma nakon misec dana kod bake i dide pa sada pored malene ne stignem bas na komp a navecer kada ona zaspi oko 9 9 i 15 ja odgledam tv malo i oko 10 i pol sam vec u krpama :D nadan se da vam je sve ok i sa bebama u busama i sa djecicom doma! :D user posted image user posted image user posted image kissss

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
18.8.2014 9:22:06   
bebac24
dobrodošla depresivnatrudnica user posted image





user posted image


user posted image nicebo - 21.12. user posted image
user posted image scarlet - 25.12. user posted image
user posted image Jully - 25.12. user posted image
user posted image bebac24 - 30.12. user posted image
user posted image Jana1208 - 03.01. user posted image
user posted image Lotte - 03.01. user posted image
user posted image pipipi - 05.01. user posted image
user posted image Štefica - 11.01. user posted image
user posted image Afrodita83 - 15.01. user posted image
user posted image depresivnatrudnica - 20.01. user posted image
user posted image dada2101 - 21.01. user posted image
user posted image lili22 - 03.02. user posted image
user posted image Miisa - 09.02. user posted image
user posted image JELENKO VG - 11.02. user posted image
user posted image Tejči - 02.03. user posted image
user posted image rina26 - 07.03. user posted image
user posted image marinazg - 09.03. user posted image


(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
18.8.2014 9:25:55   
bebac24





NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image


nicebo......................................... 18.08.
lili22......................................... 20.08.
marinazg......................................... 27.08.
bebac24......................................... 28.08.
Jana1208......................................... 22.08.
scarlet......................................... 09.09.


(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
18.8.2014 9:46:21   
bebac24
evo malo uređene liste user posted image
pa da krenem redom...
prvo dobrodošla depresivnatrudnice..
zao mi je jako sta prolaziis kroz to tesko razdoblje zivota...
ja nisam depresivna ali se unazad 5godina borim sa napadajima panike..prije je to bilo uzasno dok nisam odlucila poraditi na sebi i svom psihickom stanju...sada je vec puuno bolje i lakse je za ziviti sa tim...
ti nam se slobodno javljaj,malo smo sada rjejdje tu ali kad otidjemo na porodiljne sve od reda cemo se cesce javljati...
Jully draga kako si mi ti ? jesi jos u bolnici ili si kuci? i zasto su te zadrzali? jaooo vjerovatno ti nije lako kada toliko variras,ali to znaci da ti se voda zadrzava negdje u organizmu...a za noge moras onda sta vise odmarati iako je to tesko uz malo dijete uz sebe...bas mi je drago da stize sekica user posted image user posted image
na sljedecoj stranici cemo poceti sa curicama i dceckicima pokraj imena user posted image
marinazg sada odmaraj koliko mozes ipak je mrvica najbitnija, a za bebaca se probajte nekako organizirati da ne ostaje zapostavljen...
biti ce sve u redu samo polako i uzivaj
scarlet pa di si mi ti user posted image
jao kako vam zavidim na godisnjima i ja bi... super da je sve u redu i i imena su prelijepa...ja sam uvijek govorila da ce mi se sin zvati Marko ali kako sam prekinula sa deckom skojim sam bila jako dugo i jako nas je vezalo to ime,onda nista od tog imena...
dada2101 super za pregled i za maloga bracuuser posted image user posted image bit ce muskih ko u prici hahaha
samo vi uzivajte lako za forum user posted image

eto sada kada sam se svima obratila mogu malo i o nama
12.8 smo biili na 3d ,bebac je skroz nisko sa glavicom bio ,a tamo nema puno plodne vode pa se gin jako mucio hvatati lice.. samo da je bio kontra okrenut bilo bi savrseno ...ali mi zadovoljni i time... malac se smijao,mahao,luupkao mamicu i tako...culi smo srceko i naravno saznali spol user posted image i kod nas ce biti deckic user posted image imena i za sina i za kcer znamo jos od lani ali nikome dok se ne rodi nezelimo reci,a spol smo rekli odmah nasima..
ja sam vam ok... radim..eto u nedjelju je tako kisa pocela padati,temp se spustila na 18 stepeni a ja sam se morala lediti dole na plazi zbog jadnog sefa koj ima u glavi da ce mu neko doc...uzas.. tako da sam se naravno prehladila...ali posto daju u7 srijedu opet grdo..cim kap kise padne ja se berem doma pa makar mi dao otkaz...meni je moje dijete najvaznije...
planiram odraditi jos do kraja mj..taman 28.8 imam pregeld kod svoje gin pa cemo viditi sta ce reci za to nisko nosenje ,i onda ako da cu odradit jos tjedan dana u 9mj i idem na bolovanje...malo da odmorim i pocnem u obilazak za stvari user posted image
meni bas ljepo iskoci trbuh tamo di mali lupne i jaako uzivam u tome user posted image
cure koje su bile na pregledu oko 20tog t koliko vam teze bebaci? mi smo na 380 g bili sa tocnih 20t a veci smo za 6 dana
pozz i puse svima

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
18.8.2014 19:20:42   
nicebo
Pozdrav, drage moje!
Depresivnatrudnice, dobro nam došla!
Jully, pa što se dogodi? Javi nam se!
Marinazg, čuvaj se i bit će to sve ok.
Bebac, super za decka!
I ja danas napokon dočekala pregled. Povela sam i veliku seku koja se sva rastopila. Beba je za sad ogromna. 805 g što u kombinaciji s dužinom po ultrazvuku odgovara 25+2, a ja danas tek 22+3 user posted image I N je po procjenama trebala biti velika, ali ovo me već plaši. Ginekologica zadovoljna. Zatvorena skroz i do sad dobila 4 kg. A stiže nam izgleda još jedna cura. Sad još smisliti ime i nabaviti par sitnica i mi spremni

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
19.8.2014 8:28:53   
syringa
drage moje,
samo da vas sve pozdravim!
budite mi sve dobro i zdravo.
želim vam user posted image  user posted image !!!!!!!
big hug svima! user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
19.8.2014 10:28:14   
lili22
Zene samo da van se brzinski javin, bila san jucer na pregledu bebica 300g veselo skace, spol nismo vidili jos je rano, ali nema veze nek je beba ok. Pozdrav svima sad jurin pravit rucak pa na posal. Srynga drago mi je da si se vratila na odbrojavanje, sretno draga!!!

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
20.8.2014 13:40:34   
Jully
Drage moje ja još u bolnici. Smrdali su mi se hormoni štitnjače, pre niski su, pa moram još ostati na pretragama i crp mi je povišeni a nemam nikakvu upalu user posted image Hrana je katastrofa i količinski i sastavom, stalno neka riža i tjestenina a ja sam u fazi kada bi mogla živjeti na mesu. Fale mi jako i jogurt i sir i salata i voće i mlijeko. Danas su bili moji starci i doveli mi Ivana u parkić pred bolnicom. Bilo je kratko, samo da ga izljubim i zagrlim. Sada mi fali još više user posted image
Moja Ema se stalno mrda, vidjela sam ju na 4 D ultrazvuku i prekrasna je. Svako jutro slušam njeno srčeko i to mi je najdraži dio dana user posted image
Sama sam u sobi pa heklam od dosade. Napravila sam kapicu i cipelice. Sada krećem na dekicu.
Snimke ultrazvuka od Ivana su mi doma, a Ema je u 21. tjednu bila 473 grama.
Pazite jako na sebe, pogotovo u ovim promjenjivim danima. Ne isplati se zbog posla riskirati zdravlje svoje bebe. Kada se sjetim koliko me šef u trudnoći sa Ivanom gnjavio. Imam sam stravičnu gužvu i na kraju sam jedno jutro radila tri operacije za redom, bez pauze, nakon čega sam prokrvarila i otišla na bolovanje. Naravno da mi nakon toga nije produžio ugovor user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
23.8.2014 10:43:38   
scarlet
Dobro jutro okruglice!
Upravo pijem user posted image i citam malo forum. Imala sam ovih dana nekih obiteljskih nesuglasica, dosta nerviranja i brige tako da mi je zao sto sve to moja bebica prolazi sa mnom. Znam da osjeca moje osjecaje tj. osjeca da nije sve bas idealno pa imam griznju savjesti. Pokusavam se skulirati radi bebe.
Cure koje imate zdravstvenih problems drzite se!!!
Syringa iznenadila sam se kad sam shvatila zasto nisi za sada sa nama. Drzi se draga!!! Saljem ti puno pozitive i mislim na tebe i ostale trudilice.
Bebac draga jos malo pa ces se i ti odmarati.

Puno pusa svima
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
24.8.2014 9:46:13   
bebac24
poz cure,samo nabrzinu da vam se javim...
jully jako mi je zao sta si u bolnici,ali neka si tamo pod kontrolom sigurnije je i za tebe i bebaca..
e ovako... prosli vikend sam se prehladila i stalno kihala,da bi me u noci na utorak tako nesto stislo sa desne strane da ni hodat nisam mogla cjeli dan, i u srijedu sam otisla kod gin samo da pitam sta je to, ali sam odmah ostala na pregledu..gin nije bilo nista,zatvorena sam i sve super,bebac vec 500g, radila mi opet briseve pa ovu sri cemo viditi ako smo se reijesili ureaplasme i candide,i dala mi je da vadim kompletnu krvnu sliku i secer,stim da me na to nije uopce pripremila...
ja ujutro bila tako gladna i kazem dragom idem odmah da sta prije dodem jesti..dodem tamo a ova kaze,vidimo se za dva sata,sad ces popit glukozu i opet ti vadimo krv poslije...grrr...ok popim ja to bez neke muke,i umirem od gladi jos dva i pol sata hahaha...
u petak zovem za nalaz krv ok,sve super,a secer kaze 6.2 u pon ides u pulu u bolnicu...a ja mooooolimmmmmmmm...sok...
i kaze,ali nemam dvije vrijednosti,cekat cemo pon mozda mi jos posalju..ja brzo zvala lab.i pitala a aparat nije dobro izbacio nalaz... uzas...zivce su mi pojele u tih pola sata a ja na poslu...ugl..nataste je 5.5 a poslje 2 sata 6.2... nije strasno ali moram na djetu mjesec dana pa cemo viditi...
e sad..fora je da do trudnoce sam se borila sa jako nikim secerom ,toliko da sam prije vadenja krvi jela po pola tegle nutelle da me ne sprase u bolnicu,a od kad sam trudna secer raste... tako da me ocito pogodio taj trudnicki...
htjela me odmah na bolovanje ali sam uspila sa njom dog da odradim jos samo do kraja mjeseca i onda mir...
tako da od drugog tjedna cu biti vise ovdje hahaha
ima li koja taj problem sa secerom i sta ste vi papale ?
milslim da sam citala da je scarlet u prvoj trudnoci to prolazila...
pozz svima

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
24.8.2014 10:48:45   
scarlet
bebac, tocno ja sam imala gestacijski dijabetes u prvoj trudnoci jer sam se bila ful zdebljala zato u ovoj pazim, naravno da koji put pojedem nesto sto ne bi smjela, tesko je biti discipliniran.
Ja sam neki dan vadila opet krv i mokracu i cekam iduci pregled, 9.9. pa da vidim kakav je secer a vjerojatno ce me i slati na tu glukozu, tj. mislim da se zove OGTT ili tako nekako. za sad je ok pa se tjesim. nije zezancija taj secer jer kad se sjetim kakav mi je bio inducirani porod onda vise pszim da se ne dovedem u istu sitiaciju iako neki put ni ne ovisi vise o tebi. kad su me u prvoj trudnoci stavili na dijetu tesko ga je bilo normalizirati. na porodu mi je bio 10, a tjedan prije nego me doktorica potjerala u bolnicu 11.
Nije to neka posebna dijeta samo ako npr. jedes muslije onda radje jedi zobene sa obicnim jogurtom. ne jedi pohano vec vise kuhano, izbaci masno, fast food, grickalice i gluposti. Jedi puno voca, povrca, integralno...u stvari kako bi se i inace trebali hraniti.
Nadam se da sam bar malo pomogla.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
24.8.2014 12:33:05   
annalyse
Pozdrav cure, čitam vas redovito al evo da se prijavim i upišem za zimski termin :) - 06.02.2015 user posted image
Trenutno sam u 17. tjednu bez nekih posebnih senzacija i smetnji osim što skoro od početka strogo mirujem zbog hematoma i krvarenja koje sam imala u 10.tjednu. Sada je stanje zadovoljavajuće, beban raste, hematom se smanjuje premda i dalje strogo pazim. Sada mogu malo i prošetati ali se ne usuđujem previše da ne pretjeram. Prva mi je trudnoća i sve me brine, tek sam se nedavno malo opustila.
Cure sa gestacijskim javite se ako treba pomoć sa menijem, kolacima za dijabetičare, muž je dijabetičar pa sam upućena u tematiku.

user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
27.8.2014 19:29:33   
bebac24
pozdrav curke moje user posted image
kako ste mi ?
annalyse dobro nam dosla user posted image
scarlet, ja se ni nisam puno udebljala bar mislil...stalno sam na 67kg tj plus 4kg...
sad kad prestanem radit idem na dijetu...
anna ja cu te skratiti ako ti ne smeta naravno user posted image pa evo mislim da ce se jos takvih trudnica javiti pa ako bis voljela bar ono okvirno napisati sta je dobro za jesti a sta ne..
scarlet sta si ti papala ?
kako su vase bebice ? moj hahar vec par dana luduje toliko da se cudim di ima toliko snage hehehe

(Odgovor članu annalyse)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
27.8.2014 21:23:40   
scarlet
Pozdrav svima!!!
I moja bebica se stalno mice, jako je aktivna i dan i noc haha nadam se da kad se rodi nece bar biti isto i po noci aktivna!
Ujutro uglavnom jedem zobene sa obicnim jogurtom i lanene sjemenke neki put ubacim i malo svjezeg sira. Medjuobroci orasasto voce; bademi, orasi i voce naravno stalno preko dana. Rucak uglavnom nesto kuhano, uobicajeni ruckovi ali koristim maslinovo ulje nista premasno ili przeno, opet medjuobrok isti bijela kava. Vecera kako kad npr. integralni kruh sa purecim prdima, sir, pomidori,paprika,svjezi sir ili kuhano jaje....ako mi se jede slatko kao vecera onda riza na mlijeku ili palenta sa mlijekom.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
28.8.2014 16:15:19   
annalyse
Jedva čekam i ja osjetiti bebine pokrete, ovo do sada sam možda umislila (crijeva,vjetrovi..) al jedva čekam da me baš bubne ;)

Što se tiče menija navest ću prijedloge:

Doručak :-integralni kruh (sama pravim), neki mliječni namaz+rajčica ili paprika
- zobene pahuljice s voćem, jogurt, kefir
- omlet s mladim sirom (može i sa porilukom, tikvicama,mrkvom)
-minimalno maslaca i šećeraški pekmez (pravim sa stevijom)- al samo ponekad

Ručak i večera: sataraši, variva od sezonskog povrća, paprike punjene krumpirom, mrkvom, punjene tikvice, patlidžani, musake (bez krumpira) sa puretinom.Meso skoro sve osim što uklanjam svu mast i kožicu, uglavnom pečeno u pećnici (samo premazati uljem) i grill tavi, lešo iz juhe, na pari.
Salate neograničeno, samo minimano začinim. Juhe sve, samo bez tjestenine i knedlica i vrhnja u krem juhama.
Bitno je da nema pohanja, zaprški, svako varivo se može zagustiti tako da odvadite malo sadržaja, sameljete i vratite, dinstati na malo ulja a više vode..
Ne koristim ni vrhnja za kuhanje i slične gotove umake. Nama se pokazala najgora riža i tjestenina, kuhana mrkva, pečeni krumpiri, kukuruzna krupica, sve od bijelog brašna, baš diže šećer. Ako se baš nešto od toga ne može izbjeći smanji se količina, ne jede kruh i po mogućnosti prošeta iza obroka.

Međuobroci : voće sve, samo da nije prezrelo. Možda izbjegavati preslatko grožđe, lubnicu, banane.

Bitno je jesti često a pomalo,do sita, kod nas je to D+M+R+M+V+M - sve u razmaku oko tri sata. Ne dozvoiti pregladnjivanje pa prejedanje.
Ako ste u mogućnosti da se krećete ne brinite, svako malo pretjerivanje možete blago ispraviti laganom šetnjom.



< Poruku je uredio annalyse -- 28.8.2014 16:26:12 >

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
28.8.2014 16:38:11   
annalyse
p.s. ne bi vas gnjavila sa receptima za deserte, ako želite, samo recite. Držite se!

(Odgovor članu annalyse)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!