|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica!
4.4.2014 11:52:05   
keyt
Folleto, evo još samo o bolestima u vrtiću, pa možemo zaključiti ovu temu user posted image
Moja je mala prva tri mjeseca u jaslicama odbolovala tri viroze i sad punih 5 mjeseci u kontinuitetu nije bolesna te nije propustila ni jedan dan u jaslicama. I ostala djeca u grupi skoro su stalno prisutna u vrtiću, dakle, poprilično su zdravi. A kako možete i sami zaključiti, na forumu ima dosta boležljive djece koja ne idu u vrtić.
Slobodno vrijeme? Još ga nemam i baš kao što kažeš, rijetki slobodni trenuci znaju mi proteći u paničnom osmišljavanju što bih sad mogla i na kraju ne učinim ništa user posted image Naravno, to podrazumijeva one izuzetno rijetke situacije kada sam uspjela skuhati i počistiti što sam si zadala.
Najviše mi fali dokoličarenje, neobavezno povlačenje po stanu, kuhanje nekog novog jela, polako i u miru, pečenje nekog novog kolača onako u onim trenucima kada si baš raspoložen za to. Fali mi i sjesti u birtiju i bezbrižno ćaskati i ponekad u miru i nadugo šopingirati... Izlasci, večere, putovanja, kozmetički tretmani... uopće mi ne nedostaju user posted image
Ne družim se baš s drugim mamama jer i dalje biram društvo prema vlastitim afinitetima, a još nisam stigla upoznati mamu prema vlastitim afinitetima user posted image Mislim, ne u smislu da ih nema nego je El još mala za neka konkretnija druženja s drugom djecom pa tako i nema previše prilika za zbližavanjem s drugim mamama. Ono u parku je sve prekratko i svodi se na brzu izmjenu osobnih podataka o djeci.

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Parlaonica!
4.4.2014 15:39:30   
cuba
Ah, vrijeme za mene. Šta je to, jel se to jedeuser posted image user posted image
Ma zezam se. Sve je nekako stvar plana i organizacije. Meni se cijeli život promijenio s dolaskom prvog djeteta a sada sa drugim još i više.
Još uvijek se družim sa istim prijateljicama kao i prije djece (neke od njih imaju i svoju djecu) pa imamo i više zajedničkih tema za razgovor.
Meni osobno je najgore što mi se zvijezde moraju poklopiti dok se ja organiziram tipa za frizera, depilaciju iliti nedaj Bože kakav shoping bez guranja kolicauser posted image Muž na brodu, dvoje dječice, dok jednog skipam u vrtić, organiziram čuvanje drugog i tako prođe me volja za ičim.
Fali mi otići u wc samauser posted image popiti kavu u miru i vrijeme sa mm kojeg nažalost prvo zbog njegovog posla a onda uz dvoje djece imamo sve manje i manje. Zapravo to mi najviše nedostaje.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Parlaonica!
5.4.2014 11:54:44   
Sunshine28
meni fale knjige! i onaju gust citanja u miru, u krevetu, pokrivena dekicom bez brige na svijetu....cijeli zivot sam luda za knjigama, a od kako se Em rodila procitala sam samo jednu, zadnji pokusaj sam imala lani na moru, procitala samo polauser posted image
ja sam uvijek citala knjige u dahu, ono, koliko god da je debela 2, maksimlano 3 dana i gotovo pa mi se sada ni da pocetiti citati kada znam da tijekom dana ne mogu procitati vise od dvije stranice od jednom, a navecer sam toliko umorna da gledati ne mogu a kamoli citati user posted image
sada u slobodno vrijeme samo gledam da se naspavam ili u miru, tisini, sama popijem kavu...
evo jucer poslijepodne sjajan primjer - dida i baka odveli Em u stenju, a ja na brzini pravac krevet, odspavala sat i pol, ustala se, a ono sve tiho, kuca u polumraku, mlina...oprala kosu, skuhala kavu, upalila dnevnik i lijepo skrnula kavicu sa sav 4 uzraku na kaucu..i onda su se vratili...sve skupa 2 i pol sata sam bila solo, tako jednostavnih ali za mene kao zaposlenu mamu sa aktivnom curicom od 1,5 godinu savrseno!user posted image user posted image

stare navike sam prilagodila koje sam mogla, druge su nestale...recimo, i dalje pusim ali u podrumu ili na terasi, nikada ne u kuci... s druge strane nema vise druzenja sa prijateljima svake subote navecer uz casicu-dvije - ne mogu vise podnjeti mamurluk, a i zao mi je ostavljati Em na spavanju negdje ako nemam bas u planu neku veceru, svatove, neciji rodjedan...dobar dio prijatelja nam je takoder dobio djecu pa nam je situacija svima ista i kuzimo se, sada se vidamo po djecim rodjedanima, na raznim proslavama, u meduvremenu preko tjedna se znamo vidjeti na kakvom podnevnom playdateu sa klinicima....i tako...
one koji nemaju djecu slabije vidim, ali tako to ide....
e da, i kronicno sam umorna od kako sam se vratila sa porodiljnog na posao i morala sam odustati od perfekcionizma kada je u pitanju red u kuci...dugo sam se trudila, ali sam bila previse iscrpljena, sada svaki dan na brzinu osnovno, jednom tjedno neki veci radovi, a generalke kada mi bog da...ne peglam uopce, prasina je uglavnom inventar...i tako....a da ste mi prije vidjeli kucu - ko apotekauser posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Parlaonica!
5.4.2014 16:13:21   
chipa
ajme knjige, i ja ih obožavam ali uspijem jednu u 2 mjeseca pročitat... što je ništa naspram čitanju dok nisu došla dječica user posted image
što se tiče kuće trudim je se održati u redu i svakodnevno spremam uz mijenjanje pelena i bavljenja djecom jer sam po tom pitanju control freak i stvarno ne volim neurednost i stignem napraviti sve ... dobro prašinu brišem jednom tjedno ili onako usput prođem ali roba ili igračke nakon igre, sve mi mora biti na mjestu user posted image ... znam voljela bi malo olabavit po tom pitanju ali kad je nešto u krvi onda je u krvi user posted image
dok sam imala jednu bebicu mislila sam da ništa ne stižem i hvatala se za glavu a sad kad je tu i druga bebica onda vidim kako mi je bilo "lako" samo sa jednim, a vjerojatno da dođe još jedna beba onda bi mi sa dvoje bilo med i mlijeko user posted image što se tiče druženja vodim se za time "bolje jedan dobar prijatelj nego sto nikakvih" user posted image tako da mi toga ne fali i ne patim od toga da se moram sa ljudima koji su mi dragi viđat 30x mjesečno, draže mi je sa mm otići na neki izlet što mi jako fali ali dobro bit će toga ponovno user posted image
Ono što mi jako fali je pojesti u miru user posted image , da sjednem za stol i bez ometanja pojedem user posted image , da mogu normalno porazgovarati sa mm usred bijela dana a ne kad djeca zaspu jer onda sam i ja za krevet i ništa drugo a kamoli za razgovor user posted image ....
evo bebač zove ....user posted image moram ići user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Parlaonica!
6.4.2014 11:53:08   
Sunshine28
e da, jesti u miru!!!! i to mi fali...
cak sam primjetila da sam ponovno dobila koju kilu jer cekam da Em stavim na spavanje, pa onda tus i da svecano u miru pojedem jedan obrok, a onda je vec oko 22 sata....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Parlaonica!
6.4.2014 15:23:24   
perlica55
Nemam djecu pa slobodnog vremena imam
na pretek. Nekad bi voljela da ga nemam ni minutu user posted image
Družim se s četiri frendice iz djetinjstva,
jednom mjesečno se nađemo na večeri,
i tak već godinama, budući one imaju djecu,
pa ne uspijemo češće, ponekad kavica s djecom ..
Preko tjedna idem na yogu i prije spavanja
obvezno je čitanje u krevetu, to ne propuštam.

Frizer, depilacija, masaža i pedikir kak mi obveze
dozvoljavaju, al i to uspijem svaki mjesec obaviti..
Voljela bi da imam dijete, pa da hodam kao raščupani
vukodlak, al eto, čekamo taj user posted image kao sunce,
možda se nekada budem i žalila kak ne stižem misliti
na sebe user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Parlaonica!
6.4.2014 22:31:17   
Mamii
Večer cure,
Šta se radi kod vas? Evo da i ja odgovorim na postavljeno pitanje. Prije mog sineka, ja sam stvaarno bila "lujka" user posted image Kući sam bila samo ručati, a ostalo vani, po kavama, izlascima, čak i s mm sam bila rijetko jer jednostavno volim imati vremena za sebe.. Tako da mi se život naglo promijenio od kada sam bila trudna, već tada sam nalazila manje vremena za sebe.. E sad se trudim čim prije obaviti kućanske poslove i onda si popijem kavu u miru, prolistam Story, Cosmo, pogledam tv, kupujem na netu.. Na večeru odlazim jednom mjesečno s frendicom, a s drugima pijem kavu otprilike svaki drugi tjedan, a ostalo one dolaze kod mene.. Često si priuštim malo kupovanja sitnica, iako najviše kupujem za sina. Frizur rijetko kao i prije jer nemam pretjerane potrebe, nokte sama uređujem.. Uglavnom, dosta mi fali tog slobodnog vremena, da ne razmišljam što ću kuhati, kada ćemo van, kako ćemo provesti dan.. Ali naravno, kao i vi, uživam u majčinstvu i sve ostalo dolazi u drugi plan..
E sad imam ja jedno pitanje. Koliko vaši partneri provode vremena s djecom? Koliko često, na koji način i koja je dob vaše djece? Sve me zanima user posted image Moj dosta radi, ali redovito izadje s malim van, jedino mi je premali da ovako odu negdje sami, pa jedino nekad idu malo s njegovim prijateljima negdje ali to baš baš rijetko. Ali mislim kad malo naraste da će provodite kvalitetnije vrijeme.
user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Parlaonica!
6.4.2014 22:59:22   
chipa
Sunny, bome sam i ja dobila koju kilicu od tih "svečanih" večera poslije 22h user posted image

Mamii, ja imam sreću da mm radi u smjenama user posted image tako da nisam svako jutro sama od 8-16h sa djecom nego smo svi skupa zajedno ... kako imamo malu bebu od 4,5 mjeseca ja provodim pretežno vrijeme sa njom dok mm sa sinom od 20 mjeseci i jako sam sretna što stvarno puno vremena posvećuje djeci i zna ih i pričuvat (dok ja odem do trgovine, na pregled, zubaru, itd. i to prakticiram bar jednom tjedno da se malo izluftam user posted image ) i nahranit i presvući sve .... user posted image mi smo oduvijek non stop skupa i gdje god da se ide idemo svi zajedno user posted image i nemam problema sa tim da odu negdje sami pa u koga ću imat povjerenja ako ne u mm user posted image i iskreno, ne bi to za ništa mijenjala ... a opet kako se kaže nije bitno kvantitativno nego kvalitetno vrijeme provedeno sa djecom tako da se ne brini što možda ne provode puno vremena skupa,doći će i taj dan kad će i kvantitativno i nastavit kvalitetno vrijeme provodit zajedno user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Parlaonica!
7.4.2014 11:46:41   
Sunshine28
mm zapravo provodi puno vise vremena sa nasom curom nego ja...ona ima svoj obiteljski posao za koji administraciju radi od kuce tako da je on s njom od jutra pa skroz do cca. 16h dok ja ne dođem, a onda on fizicki ode na posao do navecer, a mama nastupa user posted image
on ju ujutro ustaje, igra s njom, daje joj hranu, ide spavati s njom poslje rucka....malo je cupavo kada mu se papiri naslazu pa mora i biti s njom i puno raditi od kuce ali uspjeva on to sve...cak i rucak nekada skuha user posted image

obzirom da ja nisam dojila kod nas je potpuna ravnopravnost od prvog dana, oboje ju jednako hranimo, presvlacimo i sve sto treba....samo sto sam ja dezurna po noci jer mm spava kao top i nikakvo uralanje ga ne moze probuditi...i za spavanje u kreveticu samo mama....sa tatom ce zaspati samo u bracnom krevetu, ali bolje i to nego nista user posted image
u svakom slucaju tata nam je mrak user posted image

jedino sto se u ovaj kombinaciji nas dvoje jako malo vidimo user posted image

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 7.4.2014 11:47:50 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Parlaonica!
7.4.2014 16:10:01   
as1986
Dan

E sada redom

Da li imam slobodnog vremena? Nemam ga. Od kada se rodio A pa do sada,znaci ubrzo 10 mjeseci s njim sam 24 sata. Mozda sve skupa 4 do 5 sati da sam bila bez njega. I to par puta kod frizera po 20 minuta i jedan skok do posla u trajanju od 3 sata. Tako da sam za sada 24 sata sa njim. A fali mi sto kazete da jedem na miru,da se otusiram na miru,da odem u wc na miru user posted image user posted image da se izvalim i iskljucim mozak od svega user posted image Nekada znam biti tako umorna,ali za sada se ne zalim. Izlasci i kavice i trgovina i setnja bez njega jos nikako se nije dogodila. Cak je i kod ginekologice bio samnom. Frendice mi uglavnom imaju djecu pa svaki dan setamo s njima.,nama ok.

Da li mm pomaze? Kada je s nama onda svaki dan ga cuva,igra se s njim, i uspavati ga zna. Kada se tek rodio mogu reci da je tih prvih 20 dana dok je bio s nama, on vise radio oko njega,presvlacio ga,kupao,drzao da podrigne. Kada je ovdje uvijek idemo zajedno svugdje. Tako da stvarno imam muza za petuser posted image


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Parlaonica!
8.4.2014 8:57:21   
daxy
Jutro. user posted image

Slobodnog vremena nikad dosta.
Ja sam sretna što ga imam poprilično puno,al opet ga ne stignem iskorist za sve što bih htjela.
Kampiranje,planinarenje,veslanje obožavam. Za prve 2 stavke treba izdvojit dosta vremena i planiranja (složit slobodne dane MM i moje sa vremenskim prilikama i sl),a 3 kad god stignem ali jedino ljeti,zimi je to nemoguće. Najgore od svega je što patim od photodermatitisa i sunce mi je najgori neprijatelj iako ja njega obožavam,pa se moram trackat faktorom 50+,na to ode dosta vremena.
Ovi zatvoreni sportovi tipa pilates yoga i teretana nisu za mene.
Kad je loše vrime MM i ja se izvalimo na kauč i gledamo filmove i serije na laptopu. Jednostavno obožavam to naše privatno malo kino druženje. user posted image
Ja sama obožavam radit svojim rukama,sadim cvijeće oko kuće ponekad i susjedima zaplijenim malo zemljišta za ljubičice il neko drugo cvijeće,nisu se bunili do sad user posted image ... Sad mi je u planu sadit jagode,maline i kupine. Hm... Obožavam.
MM i ja sve radove u i oko kuće obavljamo sami. On ima iskustva na građevinskim poslovima,a ja "kradem" znanje od njega,pa već sad baratam alatima ko muško. user posted image Ponosan je na mene. user posted image
Kad se ne bavim ovim gore navedenim bavim se onim šta jednostavno obožavam: ORIGAMI.
Svi prijatelji već imaju više mojih umjetničkih djela u kući,a ja sama ne znam gdje ću sa svim šta napravim. Pune kutije papirnih beštijica,slika,vazica, cvijeća....

Kao što ste vidili,slobodnog vremena mi jaaako nedostaje.
Za prijatelje uvijek nađem vremena,iako nemogu isto reći za sve njih. user posted image
Neke prije su zaboravile na sve i ne odvajaju se od kuće muža i djeteta. Žao mi je,al brate takve mi ne trebaju,nek ostanu tamo gdje jesu. Druge s djecom su malo normalnije po tom pitanju pa odemo u šetnjicu svi skupa (nekoć s kolicima,sad djeca hodaju,pa šetaju s nama). Ja dođem kod njih il oni kod mene na kavicu,djeca ne smetaju,dapače...
Ne izlazim kao nekad,niti mi nedostaje. Kad mi se izlazi izađem,al to je rijetko,jednom,dva puta u 2,3 mjeseca. Iživila sam se,sad sam više za laganini druženja uz roštilj il kakvu večeru. Tad se okupi dobra ekipa,pa guštamo...

Sto se tiće kuće i kućanskih poslova,MM je blagoslov s neba jer sve radimo kako tko stigne. Kad radim doma me čeka ručak,tako i kad on radi njega čeka. Kad smo oboje doma kuhamo skupa jer volimo papit oboje i eksperimentirat s okusima i hranom.

Gledam prijateljice koje su postale mame i uspoređujem ih jedne s drugim. Karakter je presudan,neke uvijek izmigolje koju uru za sebe,dok se druge uopće ne trude. Jednima se divim,drugih mi žao. user posted image

Nadam se da ću i ja uskoro postat mama,pa da zaboravim gdje su planine , čemu služi veslo i kako napravit ružu od papira. user posted image Iako sam sigurna da ću uvijek naći malo vremena za sebe. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Parlaonica!
10.4.2014 22:22:17   
Mamii
Večer!
Gdje ste cure, utihnula Parlaonica user posted image user posted image
Ja sam svoga uspavala u 8 i 30 pa uživam u slobodnom vremenu.. user posted image
Evo potaknut ću ja malo rasprave sa par pitanja:
1. Gdje najčešće kupujete djeci robicu, kupujete li što na internetu? I kupujete li unaprijed (po veličinama) ili kako naletite?
2. Kada ste davale prvi put bebama čokoladu, čokolino i takve slatke stvari? I u kojim količinama?
Javljate seee!
user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Parlaonica!
11.4.2014 22:49:27   
Wukovarka
Dobro večer od još jedne odlutale rajke..ajme davno je to bilo user posted image

6 dugih godina.....

Baš mi je drago viditi da ima i starih forumašica ovdje

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Parlaonica!
12.4.2014 10:22:40   
anaxx
Ej wukovarka, tebe stvarno nije bilo stoooo godina.....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Parlaonica!
12.4.2014 21:26:54   
ribica1
Evo nas polako se vracamo user posted image

< Poruku je uredio ribica1 -- 12.4.2014 21:27:33 >


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Parlaonica!
12.4.2014 21:35:04   
MaTana
Sve vise i vise starih poznatih nickova srecem user posted image user posted image
Wuki, Ribice welcome back!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Parlaonica!
12.4.2014 21:43:43   
mamino zlateko
Bas lijepo da se stare rajke vracaju...a mene zanima sta je s pepeljugom i mariolom...fale i one..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Parlaonica!
12.4.2014 22:10:56   
MaTana
Pepe se bas nestigne javit pored njih cetvero :)

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Parlaonica!
13.4.2014 16:32:36   
Wukovarka
Hello....ajme kao u starim danima user posted image

Pepe uživa uz svoju princezu sada, zapravo svi uživaju sada uz žensko pojačanje

Ja sam uvijek ovako usput uz posao, jednostavno ne stignem drukčije na komp

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Parlaonica!
13.4.2014 18:39:21   
ribica1
Uf ja pak nikako do kompa na poslu ne stignem a doma ako mu se samo priblizim evo mog priljepka kraj mene i onda hoce crtice tako da fala bogu na pametnim mobitelima jer to mi je jedina veza sa svijetom :)
Evo bas frajerica mjesi po plastelinu i gleda crtic tako da ja malo mogu tipkat po mobitelu!
Jos malo pa vecera i spavanje a ja moram pripremit rucak za sutra i sebe spremit za na poso i u krpe!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Parlaonica!
14.4.2014 14:25:22   
ribica1
Čekam ja sinoć da će se netko pojavit al nema nikog user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Parlaonica!
14.4.2014 16:52:48   
ucitelj
Helouuu zemskice drage evo i mene k vama nisam dugo bila kako ste jeste zivahen? Da se ukljucim i ja u temu...parlaonica exstra ideja...8god nisam mogla ostati trudna i stalno sma visila po dr i ovo mi je puno znacilo kod trudnoce i poroda i kasnije...hvala rajkama sto postoje...a slobodnog vremena imam isprogrammirana sam sve u detalje i imama kad i za sebe idem 2 puta tjedno po 3 sata na zumbu od tog 2 sata zumbam 1 pijem kavu ili cakulam s frendicamam a muz se bakce s klincem sad kad je vci i on sam jedva ceka da se druze moj m ima 2 god i 8mj i stvarno je super diejte jedino mi posao fali jer sam uciteljica po zanimanji i samo imama zamjene stalne ....<3

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Parlaonica!
14.4.2014 21:49:52   
ribica1
Vecer ima koga?
Kod nas pocelo jako grmit i padat tako da smo sve pogasili i u krevetu vec, ja malo tipkam s mobitela user posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Parlaonica!
15.4.2014 5:44:50   
ribica1
Eto opet nikog, o tome vam ja pricam na fejsu bi vec njih barem 10 javilo!
Ja zaspala cekajuc, a za par minuta dizanje uz kreveta i pravac poso a popodne idem u sloveniju!
Javim se navecer mozda se skupi ekipa!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Parlaonica!
15.4.2014 8:06:06   
danery
ola ribice :)
šta stvarno nikoga više nema tu user posted image
i ja x puta škicnem malo da vidim ima koga za klafranje,a ono niš.....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!