|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 10:02:28   
BUMBI
Hej MZuser posted image Baš mi je drago da su cure dobro i da je T lijepo prihvatila sekuuser posted image
Super i za bicikluser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 10:03:00   
mamino zlateko
Ooo i bumbi je tu!! Bas si mi falila...kako si? Kako decki?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 10:06:07   
BUMBI
I ti meniuser posted image
Mi isto dobro,D će na jesen u školu pa sad obavljamo te razgovore i to sve,a L malo zeza s spavanjem,inače je superuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 10:09:10   
mamino zlateko
Vec je tako velik?kako ide brzo vrijeme..user posted image za velike decke..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 11:18:26   
chipa
user posted image

najčešće sam na RR sa kompa ali često sa moba čitam šta pišete cure user posted image al tipkat preko moba ... užas user posted image

Parlaonice su najčešće uz kavu ... pa ajmo vidjeti ko kakvu voli? user posted image

Meni jedna veeellllikkkka sa mlijekom i puno puno šećera user posted image može i turska ali u zadnje vrijeme instant user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 11:40:18   
mamino zlateko
Kod mene samo nesscafe i capucino i to u velikoj salici i obavezno s mlijekom..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 12:15:04   
Sunshine28
opa! user posted image user posted image
kod mene je u tijeku kuhanje druge kave - znaci crna, truska, sa malo mlijeka i umjetnim sladilom user posted image
ja kuckaram inace sa posla najcesce, ali kako sam sada na bolovanju sa kucnog kompa...
i ja mrzim kuckati sa mobitela, to nikada ne izade na dobro....

kod nas je rucak jos u zraku, odnosno u vodi - odmrzavam neki pureci baktak pa nikako...
ubacit cu ga u vrecicu za pecenja sa karfiolom i krumpirom i mir....

sta se jos kuha danas? osim onih lazanja...mmmmmm......

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 13:55:00   
MaTana
I ja upravo skuhala kaficu, turska, jaka, crna i slatka... user posted image
Neke cure nisam srela 100 godina, u zadnje vrijeme sam samo na Proljetnim bebicama 2013... a staza na raji imam, povremeno dodje do zasicenja, u ovih 5 godina koliko sam tu dosta pitanja je vec prozvakano milijun puta, iz nekog razloga su se kafici ugasili, moje misljenje je da je jednostavno doslo do toga da svima nama sa djecicom 2008, 2009 koje smo tada cinile vecinu ekipe na raji, nije ponestalo tema za razgovor nego vremena za teme... mnoge smo u medjuvremenu dobile po jos jedno dijete, pa posao... dan proleti i ne okrenes se...
Ja sam na porodiljnom jos 20-ak dana i znam da kad krenem radit necu moci dolaziti na raju koliko sam sada dolazila...
Eto pozdrav za sada, ako ima koja da mi se pridruzi na kafici, bilo bi mi drago!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 14:04:49   
MaTana
http://listdose.com/wp-content/uploads/2013/07/coffee-ending.jpg

Pokusala sam zaljepiti slicicu, ali ne ide...

< Poruku je uredio MaTana -- 26.3.2014 14:07:12 >


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 16:31:12   
tinast
pozdrav novim i starim članovima :) pretrazivajući forum naišla sam na ovu temu pa rekoh da vam se pridruzim :) ja pijem uglavnom ness a kod kuće je to nešto jači nego sto se u kafiću radi.

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 23:36:09   
Papalina
večer cure... ima li živih???user posted image user posted image

imate li i vi problema sa hrkačima kao i ja??user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Parlaonica!
26.3.2014 23:40:45   
Papalina
negp htjela sam reći, da sam i ja tu od 2012... najprije smo se družile i navijale jedna za drugu na odbrojavanju pa sam se hb nakon nekog vremena preselila na proljetnice 2013 i tamo smo se super složile stvarno..ali je bezveze to šta se onda pričalo kao da ćemo sve tu nastavit se družit ovo ono i nakraju nas 5-6 ostale tu a ostale nemaju vremen a da se jave a bitno da se bude na fb cijeli dan... mislim ono teško je 5min neš napisat pa dosta da požele dobar dan... to me baš na početku rastužilo..sad sam se već navikla... user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Parlaonica!
27.3.2014 0:07:25   
mamasita
evo i mene ovdje user posted image user posted image
da,baš je nekako ova rr utihnula...nadam se da će tema zaživjeti :)

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Parlaonica!
27.3.2014 7:56:50   
perlica55
Jutro curke, evo i mene u parlaonicu user posted image  user posted image  user posted image
Postala sam ovisnik o RR user posted image  gdje god da jesam,
spajem se na RR. Čak i s mob-a user posted image  user posted image
Fino je družiti se ovak.. Ovo je nešto kao chat?! Ne?
Da, mogli bi ak netko ima nešto "hitno" za pitati,
pisati u parlaonicu. Ko god da je na netu, odgovoriti će..
Lijepo je imati i zajedničku temu, više su mi
dosadile trudilice s odbrojavanja user posted image  user posted image  Šalim se naravno,
ljubim vas sve user posted image user posted image user posted image
Hajde nek netko piše temu za raspravu za danas

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Parlaonica!
27.3.2014 8:03:26   
mišica 666
evo jA ću dati temu za raspravu tj prijedlog. na našem nadam se uskoro živom forumu imamo par aktivnih tema koje meni malo idu na živčeke. imamo proljetne bebe pa ljetne pa jesenske i naravno zimske i tako par puta samo su godine druge iza tih tema i to mi doista nije jasno. zar ne može biti jedinstvena tema bebe rođene 2014. i gotovo a ne se tako rascjepkat. i tako nas je malo da bi se cjepkali na podtemice. i ne zamjerite to je samo moje mišljenje a i uzmite u obzir da nisam još popilauser posted image .


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Parlaonica!
27.3.2014 9:26:46   
daxy
Jutro,tipkalice. user posted image

Kako ste mi danas?

mišice ja mislim da bi bilo OK da je jedna tema (odnosno cijela godina) za djecu,al trudnice su opet drugačija priča jer je razlika po 2 mjeseca dosta velika. Kad su bliže jedna drugoj po terminu imaju iste teme za tipkat. Ovako bi na istoj temi pisale žene koje su tek saznale za trudnoću i one koje mogu rodit svaki tren. Da ne kažem da bi možda ovim drugim bilo dosadno stalno čitat i komentirat iznova simptomiće i muke jedne friške trudnice.

Nadam se da razumijete na šta mislim. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Parlaonica!
27.3.2014 9:30:52   
mišica 666
ja mislim da bi nove trudnice mogle dobiti dobar pogled na ono što ih čeka a "stare" trudnice bi vjerujem rado savjetovale nove u pogledu nekih nejasnoća.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Parlaonica!
27.3.2014 10:44:16   
daxy
Nekako ne vjerujem da bi to bilo tako. Jer bi se starije trudnice morale "ponavljat" kako bi pristizale nove i postavljale ista pitanja iznova i iznova...

Uzimam za primjer odbrojavanja,stalno pristižu nove trudilice s istim/sličnim pitanjima,a mi starije stalno ponavljamo isto...
Nije mi teško,al nekome bi sigurno bilo...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Parlaonica!
27.3.2014 16:27:18   
cuba
Evo samo da se nadovežem na postavljeno pitanje od mišice:
Po meni je bolje da su zasebne teme jer ako npr netko rodi početkom godine a netko krajem (to bi kao sve spadalo pod istu godinu) a razlika dječice je prevelika. Dok se nove mame uhodavaju sa dojenjem i mijenjanjem pelena ove "starije" već imaju male hodače i već su ajmo reći odavno prošle tu fazu, kao i grčeve, okretanje bebica, sjedenje, puzanje, dohranu i sl.
Na temi proljetnih bebica na kojoj sam sada trenutno pišemo kako ćemo proslaviti prvi rođendan i kako nam dječica napreduju u prohodavanju, dok su cure koje su rodile 3mj prije to već sve prošle i šta bi se bez veze ponavaljale. Isto tako one koje su rodile 6mj poslije nas sada tek kreću sa dohranom što smo opet mi već odavno prošle.
Nadam se da nisam previše zakompliciralauser posted image ali mislim da se kuži što sam htjela reći.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Parlaonica!
27.3.2014 18:50:43   
evanoi
evo i mene, ja tipkam s kućnog kompa. i meni je fora vidjeti kako i šta ima, i malo na brzinu pročavrljati.... ja se vratila na posao prošli tjedan tako da se još privikavamo svi na novu rutinu.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Parlaonica!
28.3.2014 1:00:12   
mamasita
mislim da nebi bilo fora da nema proljetnih i mojih ljetnih i tako dalje bebica....ovako je draže i ljepše i onaj tko želi tipkat će,tako da ne vidim potrebu da bi se sve teme npr bebica iz 2013 stavile u jedu temu,jer je svaki mjesec nešto drugačije,a i atmosfera je intimnija i nekako je forica.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Parlaonica!
28.3.2014 1:01:52   
mamasita
CUBA BAŠ to sam htjela rećiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Parlaonica!
28.3.2014 1:04:15   
mamasita
isto tako da ja pišem sa proljetnicama bi bilo smješno jer smo mi mlađi skoro 4 mjeseca i onda bi se opet ponavljalo isto,ta znate kako je svaki bebin mjesec drugačiji user posted image isto ej kao i sa trudnicamauser posted image
oke,objasnila sam što sam trebalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Parlaonica!
28.3.2014 9:00:46   
daxy
Jutro,žene...

Evo kavica. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja častim. user posted image
Nije valjda da ste mi odustale od ove teme? user posted image
Ajmo,raspišite se! user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Parlaonica!
28.3.2014 10:43:35   
as1986
Jutro

I ja sam na proljetnicama,i mi smo od nas par koje se druzimo na toj temi najmladji,tj.mladji smo 2 mjeseca. I nekako ih lovimo. Npr.oni su vec na veliko jeli,a mi smo tek poceli s dohranom,pa sam bila dosadna s pitanjima a kada ovo,a kako ono, a to su oni vec prosli i pisali o tome. Sada kada smo veci je vec situacija drugacija,, sada smo ih uloviliuser posted image Tako da mislim da bi godina stvarno bilo previse. I da oni vec pricaju o rodjendanima,a nas to ceka tek u 6.mjesecu.

Moze li ova tema: dadilja (napominjem nepoznata osoba) ili jaslice?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!