|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimska djeca-2012/2013
14.3.2014 9:22:47   
daze
Evo meuser posted image
Ja sam u guzvi ovih dana,jednu smjenu na poslu,u drugoj smjeni drzim repeticije.jos je suncano,pa trcim kuci s posla po M i idemo u park i setnju,poslije obavljam sta imam po kuci tako da citam sta pisete kad pisete al dok ja natipkam s mobitela izludim tako da mi se najcesce nedauser posted image
I mi bili na sistematskom, M ima 79cm,9400g tako da nije primila ono cjepivo s godinu dana,i nece dok ne napuni 10kguser posted image
Za razliku od Noice ona je vristala iz sveg glasa i bacala se.cudim se kako je zena uopce pregledala.
Inace je tvrdoglava pa ne odustaje od svog nauma dok je ne odvuces.tocno zna sta se nesmi dirat,ide prema uticnici i gleda me i smije se i govori ne-ne-ne.da ne govorim da je razmazena jer je jedinica pa kad dode kod rodjaka im sve otima iz ruku pa vristi ako joj nedajuuser posted image kakvi su vasi po tom pitanju

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zimska djeca-2012/2013
16.3.2014 16:10:22   
evanoi
user posted image user posted image user posted image napišem cijelu poruku i server mi ju izbriše, a zab sam ju kopirati! user posted image user posted image user posted image
uglavnom, moj ide sutra vaditi krv i urin. idu li i vaši s godinu dana? daze, nisam znala da se to cjepivo može primiti samo s više od 10kguser posted image
i moj se ljuti kad nešto hoće, a ne damo mu. pogotov kad mu se uzme iz rukice. ako to učini neko dijete, on se lijepo ne da, i natrag iščupa igračku i ode s njom. trči, pada, nogice pune masnica. danas je tati pomagao zidati zidić ispred kuće. vadio je iz jedne kante pijesak i sipao ga u drugu kantu. bio je sav ozbiljan, presmiješno!user posted image
bumbi, kad ti se malac probudi, ti ga vraćaš u njegov krevetić ili? gdje spava? i moj se češće budi uglavnom, ali ga ja nakon prvog buđenja uzmem k nama u krevet jer mi se ne da trčati iz sobe u sobu... čak ni 2 m kolika nam je razlika. user posted image a cica li ga cica. sad opet i danju... taj se neće odviknuti tako lako...
u petak sam bila na primoporedaji u školi i u uto počinjem raditi!!! baš mi je glmp, nakon godinu i pol odmaranja opet se vraćam na posao.....

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zimska djeca-2012/2013
17.3.2014 14:05:10   
sminkret
Danas je kod nas ljeto! 26 u hladu. Samo sam klince vani skidala, Pavao mi je bio u bodiću dugih rukava, moramo u nabavku bodića. Opet iz zime u ljeto. Ali mislim da ce doći jos koji hladni val, al svejedno, bodići nam trebaju.
Daze, jel stvarno nije M primila cjepivo? Smješno mi je jer se pitam kad bi moja O primila to cjepivo s godinu dana, mislim da ona i s 2 godine nije imala 10kguser posted image uglavnom, s tim cjepivima ionak ne treba žuriti tak da je po meni ok da vaša pedica čeka kilažu. I lijepo ti je visoka!user posted image
Mi još muku mučimo sa tom ludom dvojkom, svako popodne proljev, nekoliko dana temperaturica, osip. A najgore cendranje! I trebala bi mu ostaviti kacigu na glavi za po kući. Juri i zaletava se ko lud, pa samo pokupi štok, pun je masnica po glavi.
Evanoi, sretno sutra!!! I da ti Noica pruži mirne noći, nego, stalno te zaboravim pitati, pisala si da mu daješ voće u komadu, ja mu tak dajem bananu, ali recimo jabuku se ne usudim. Ti mu svo voće tako daješ?

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zimska djeca-2012/2013
17.3.2014 20:27:39   
Jully
Bok mame, često vas se sjetim, ali jednostavno ne stignem. user posted image Ujutro odvezem malog u vrtić pa obavljam papirologiju za firmu, a tu je još i vrt i pčelinjak... Jučer sam nahranila 90 košnica. Već dugo nisam mogla u pčelinjak i baš mi je falilo, Stvarno opušta user posted image Bili smo u subotu u Celju na pčelarskom sajmu čitav dan, a Ivana su čuvali djed i baka. Meni je to puno teže palo nego njemu user posted image
Mi imamo 10,2 kg, 86 cm i 12 zuba. Hoda ko zmaj, samo što smo na brijegu, pa mi se zna zatrčati po nizbrdici prema šumi pa ga stalno moram imati na oku. Stalno nas oponaša, šarafa kosilicu sa tatom, kopa po cvijeću samnom, priča sve više. Kaže mama, tata, baba, dede, glava, alo, hvala je aja, vava, sat, mačka je cica, krava muuuu, a ovca meee, papa, bok, cvijet, sok, auto je brrrrr i naravno zeeeec. Spava super, nemamo uspavljivanje, sam legne u krevetić, pokrijem ga, dam mu dudu i to je to od 20 do 6:30. U vrtiću spava od 11:30 do 14 i na putu kući u autu (vozimo se 30 kilometara svaki dan). Ponekad odspava popdne sat vremena, ali na našem krevetu i ja moram ležati pored njega. Jako voli plesati i pjeva nešto na svom jeziku. Obožava slikovnice i crta već na veliko. Često promaši papir pa nastavi na laminatu user posted image Klopa sve što i mi (osim pašteta, hrenovki, kobasica...), ali ne želi ni probati salatu i naranču. Većinom je jako vesel i raspoložen.
Toliko od nas za sada, javim se kada ugrabim vremena i hvala svima na čestitkama za rođendan.

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zimska djeca-2012/2013
17.3.2014 21:35:13   
evanoi
da, sminkret, ja mu sve dam u komadu voće. onim jedinicama si odgrizne i onda gricka, mljacka. bar se malo i zabavi. user posted image na tanje kriškice mu narežemo (jabuka, kruška, mango) ili cijele kriške naranče, mandarine i on uživa. user posted image
i moj cendra zbog tih dvojkica, donjih. gornje izašle, a i njih je pošteno odcendrao. user posted image
jully, tvoj se jako lijepo izdužio, bit će košarkaš user posted image vidim da melje 100/h. user posted image
mi danas vadili krv i urin. dobro da mi je prijateljica unaprijed rekla da kupim vrećice za urin i objasnila mi kako ih stavljati jer u bolnici mi ništa nisu rekli, samo onak iz topa: prvo urin, lijevo, a onda soba 6 krv. i sad se ti slikaj. zamislite da nisam imala pripremljene vrećice, dok bih skužila da ih moram kupiti (a apoteke u krugu bolnice nema), baš bi bilo veselo!!! uglavnom, uspjeli smo, nije plakao ni suzicu kad ga je dokt.bocnula u prstić. sve ga zanimalo, trčao po čekaonici i ful glasno brbljao 100/h s bocom čaja u ruci, svi su mu se smijali.
a sutra na posao, stoga... odooooh na pripreme!
uživajte u suncu i javite se! user posted image

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zimska djeca-2012/2013
19.3.2014 7:03:52   
daze
A ni ja nisam znala da nece moc primit cjepivo do te kilazeuser posted image
Iako je tako bilo i s onim cjepivom kad je bila beba,primila ga je kad je napunila 5kg a ne kad je trebala.
Vidim da ste sve zazuzete pa rijetko pisete,nije ni cudo,s obzirom da neke rade,neke imaju i vise djecice,jos lipo vrime pa smo svi vani...ma bitno da se ponekad javite cisto da znamo kako su djeca i kako napredujuuser posted image
M izbijaju cetvorke,nervoza na kvadrat,nikad ovako nije bilo.nekidan je imala i fibricu,nista joj se nije dalo. Noc je ok,mazem gel pa zaspe al po danu je ajme.nema mi mame tjedan dana pa su svakakve kombinacije za cuvanje,ujutro samnomn pa je vodim sveki na par sati dok mm ne dode s posla i skupi je.na jesen ce definitivno u vrtic,ako ne upadne u drzavni ide u privatni.sestre mi idu studirat u zagreb,mater ce ic s njima tako da ostajemo bez baka servisauser posted image
Jully svaka cast,dobro ti sve stignesuser posted image kad veterinarska starta s radom?
Sminkret onda je i tvoja ozanica bila mrsavica?user posted image
Evanoi kako je prosao povratak na posao,jel se kuma snasla s Noicom?kako si se ti snasla bez njegaïuser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zimska djeca-2012/2013
20.3.2014 7:24:39   
Lotte
Moj noa je imao 9 kg i primio je cjepivo. Valjda je to kod svakog pedijatra drugacije!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zimska djeca-2012/2013
20.3.2014 9:38:12   
BUMBI
Vidim da je moj L ovdje najtežiuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zimska djeca-2012/2013
20.3.2014 21:39:59   
evanoi
evo me, umorna nakon 3 dana posla... dođem doma, preuzmem noicu, ručak, spremanje, noica na spavanje, a mama pranje suđa, opet noica i aktivnosti i do večeri sam glmp. a onda kad gospon zaspe, ja još na pripremice user posted image ipak, moram priznati, nisam više toliko pedantna što se tiče priprema kao prije bebača. ipak mi je sad on na 1.mjestu , a i moje zdravlje. no, svejedno, sat mora biti kako treba pa ne mogu izbjeći još posla.
uglavnom, noica je super, ne plače ujutro kad odemo. kumica mi je predivna s njim, sve lijepo naprave kao i da sam ja doma. tako da mirna srca odlazim na posao. on jedino kad dođemo doma, bude sav sretan i onda se rasplače ako mi odmah nakon 3 min odemo u wc, npr. tako da je sve ok., zapravo. user posted image
sutra je kuma neće moći čuvati jer je otputovala na 3 dana pa će brigu preuzeti moj tata. eeeee, tu me sad malo frka jer muški ko muški, a još i u tim zlatnim 60-im godinama... user posted image no, neću paničariti. maleni ga voli, tako da će valjda sve biti ok.!
kako ste vi? lijepi dani i kod vas? bumbi, neka je debeljuco, glavno da je zdrav debeljuco!!!
lotte, kako tvoji malci?
jully, počela veterinarska s radom?
daze, i mi planiramo u jaslice u 9.mj. a možda je ta tvoja pedica puno pametnija od naših. stvarno nema potrebe žuriti s tolikim cjepivima. čak sam čula za ovaj s godinu dana da bi bilo dobro odgoditi ga što je više moguće (jer je jako teško) ako dijete ne mora u jaslice. tako da smo ga mi malo odgodili....

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zimska djeca-2012/2013
24.3.2014 20:51:10   
evanoi
curke, gdje ste? lijepo vrijeme, gužva, posao? ja u totalnoj gužvi otkako radim. a samo da se malo požalim - zadnjih par dana micek jaaaaako zeza s doručkom i večerom (mlijeko plus žitarice ili linići). užas jedan. večeras i sinoć pojeo niti pola. user posted image događa li se i s vašim klincima tako nešto? ja kontam da su zubići, ali neki mi govore da je to povezano s mojim izbivanjem iz kuće zbog posla. user posted image a po danu staaalno traži cicu. ni ne znam kako ćemo se odviknuti jednom, a dala sam nam rok ljeto kad budem na praznicima pa ću valjda moći nekako.
ostalo je ok.
javite se, pusa svimaaaa!user posted image

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zimska djeca-2012/2013
25.3.2014 17:24:22   
daze
Ma ja stalno u nekoj strci pa ne stignem pisat iako redovito povirim jeste sta pisaleuser posted image
Kod nas nista novo,nervoza od zubiju malo popustila.evanoi i M je zadnjih dana slabije jela sta sam ja isto povezala sa zubicima.
S posla idem po nju pa u park.trci okolo,ne osvrce se di sam jauser posted image u subotu bili na rivi,masa ljudi,jos bio derbi pa grad pun ljudi.ona nece da bude u kolicima dok smo ja i prijateljice pile kavu tako da se ta kava pretvorila u trcanje za njom.ide u guzvu,ne ometa seuser posted image nisam uspila progovorit dvi rici s prijama,stalno sam isla za njom.cini mi se da mogu zaboravit na ispijanje kaveuser posted image
Jucer na igralistu,ja i jetrva uzele kavu za van,kao pit cemo na zidicu dok njen mali sidi u kolicima jer jos ne hoda a M ce okolo setat,prostora koliko oces a na oku mi.ona na kraju skuzila prolaz na nogometni teren i stalno isla tamo i zalijecala se medu decke da im uzme balun.user posted image i ta kava mi je propalauser posted image
Sve svemu,ziva je jako.nema mira nigdi pa joj dosadi ako smo u kuci tako da je danas bas grintava jer nismo isle vani radi kise.Nadam se boljem vremenu uskoro jer cemo poludit doma zatvorene.
Kako ste vi ostale,sta ima?

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.3.2014 8:39:47   
Lotte
Mi poslijepodneva provodimo na dj igralistu ispred moje zgrade koje vrvi djcom i njegovim vrsnjacims. Tako da si mi mame skuhamo kavu klinci se igraju! I da, zaboravila sam spomenuti da se lijepo priviknuo na jaslice!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.3.2014 10:04:36   
BUMBI
Evo i mene..ja isto uspijem nabrzinu pročitati šta ima,loi ne stignem pisati..i sada brzinski pišemuser posted image
Lotte super što se N lijepo priviknuo na jasliceuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.3.2014 14:19:51   
sminkret
Daze, kad čitam kako pijes kavu, vidim sebeuser posted image Samo ja sam s P vec bila pripremljena na to, s O mi je bio šok. Uglavnom, još godinu dana nas čekaju takve kave, na rate. Super Lotte da vi mozete sjediti a klinci se igraju, i nama igraliste kod zgrade, i ekipa, ali on bi pojeo sve smeće, grančice i sl., pa podleti pod ljuljacke i uopce ne gleda dal se ko ljulja, naučio se i popesti do tobogana, tak da nemam nište predaha. Ali ne žalim se, ovaj put sam bila spremnauser posted image
Evanoi, i moj ti je brljavio po jelu nekih tjedan-dva, ja krivila zube,a bila i neka viroza, vec mislila da ce prestat jesti, a sad pa ga ne mogu nahraniti, stalno u kuhinji traži jesti i priča "mam, mam". A mozda mu je i malo šok što te više nema cijeli dan za sebe. Bude se sve popravilo!
Konacno mu izbila i druga dvojkica, tak da sada ima 7zubića. Za 2 tjedna ide na sistematski pa vam javim mjere. Daze, moja O ti je mršavica na kvadrat, mislim da sad ima nekih 15,5kguser posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zimska djeca-2012/2013
27.3.2014 18:46:03   
evanoi
večer svima! evo mi još jedan cendravi dan prolazimo. puno visi na cici, ali je nešto počeo jesti. danas je probap prepeličje jaje. dobili od susjede pa smo ga odmah popapali za ručak, a kako je malo, taman je njemu doza s obzirom da ovih dana slabije jede.
cure, što vaši jedu za večeru? moj odbija (možda je to samo period ko što sminkret kažeš) kašice pa sam mu jučer htjela dati kruh s abc sirom. kruh tamani ko blesav, a kad sam mu namazala sir, stisnuo je usta i rukicama držao taj kruhić kao da je upao u wc školjku. user posted image na kraju sam mu sir zakamuflirala, napravila mu kao male sendviče da se ne vidi, i onda je s oduševljenjem jeo. ma joooooooooooj, komplicirani maleni ili zubići veeeliki user posted image
sminkret, tvoj je mali gricko! ma i moj je ko tvoj, sminkret, kad smo u parkiću, on ide po svom i ništa ga ne dira. i hoće se penjati po toboganu od dole, pa se samo skliže, ali on je uporan. user posted image
cure, kako ste vi prošle kad /ako ste morale uzeti urin klincima zbog sistematskog? mi se još mučimo. danas promijenili 3 vrećice i nijedna nije bila uspješna, sve ode po pelenama user posted image

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zimska djeca-2012/2013
27.3.2014 23:16:20   
sax52341
Evo i mene da se malo javim. Vise ne znam da li sam to pisala, mi ga ispisali iz jaslica. Bio je vise bolestan nego zdrav (iako to nije bio jedini razlog) raspitali se za tete cuvalice i sad je kod jedne predivne tete kod koje ide s veseljem. Ona cuva jos troje njegovih vrsnjaka, vesel je kad ga ostavim i kad dodjem po njega dobro papa i spava, odu u setnje i vidim da je kod nje neke stvari i naucio. Jos kasljucka i nikako da se toga rijesimo.
Evanoi sto se vrecice tice koza treba bit cista i suha tako da je najbolje da mu je namjestis nakon kupanca I bitno je da je dobro pricvrstis oko pimpaca pogotovo odispod i kad mislis da je piskio na stojecki ga skini - tako si sigurnija da se nece izlit van. Inace njima treba jako mala kolicina za analizu - sretno!
Mi jos nismo bili na sistematskom, malo to odgadjam dok se ne rjesi tog dosadnog kaslja, mjerili smo ga i vagali doma i po nasoj procjeni ima oko 82 cm i i 10800 gr

_____________________________

M 29.12.2012

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zimska djeca-2012/2013
30.3.2014 11:43:45   
evanoi
sax, to s boleštinama u jaslicama je taaaako tipično, da. a koja je razlika u cijeni između jaslica i teta čuvalica? to s kašljucanjem, da nije neka alergija?
ma joj, pa i malu količinu za nalaizu su i dobili. ali onda nam je na nalazu pisalo: ponoviti urin. user posted image sad ćemo sutra ponovno doma eksperimentirati... user posted image
sax, vidim da je M jaaako narastao, bit će pravi maneken ako vaše mjere štimaju user posted image
ostal, kako ste? daze, bumbi, sminkret? sminkret, si počela raditi? jully, ambulanta? lotte, tvoji malci?
mi još ovaj tjedan spokojni s kumom dadiljom, a onda ona počinje raditi i već mi je muka tko će ga čuvati. stalno se dvoumim između jedne rođake - starije (70g) koja se sama ponudila, i mog tate koji bi ga čuvao u kombinaciji s drugom tetom. ne znam, ne znam...
uglavnom, puno smo vani, trči, penje se, sad je usavršio i silaženje niz stepenice sam. lijepo se ili sjedne pa se spusti, ili se rukicom drži za rukohvat i polako spušta nogicu. presladak je.

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zimska djeca-2012/2013
30.3.2014 22:01:37   
sminkret
Evanoi, nisam jos njemu trebala uzimati urin, al znam kad sam trebala O da je bila muka tu vrecicu poljepiti curici i svi su mi govorili kak je deckima lakse user posted image Ja sam primjetila da kad se P ide kupati i kad ga skinem i stavim u kadu, i ako on odmah ne sjedne u vodu, pocne pišati, pa ne znam dal mozda i tvoj Noica tako u kontaktu s vodom?
Mene posao ne ceka... A i s muzem se dogovorila da odgajam djecu, htjela bi i s P biti bar prve tri godine doma. A i kakva je situacija u vz s informaticarima, ne grebu se bas za mene.
Nadam se da ces nekako skoordinirati čuvanje!


_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zimska djeca-2012/2013
31.3.2014 7:56:19   
daze
Jutrouser posted image
Sax steta sta ste ga morali ispisat iz jaslica,al jasno mi je da je bezveze kad tako malo ide malo ne.i mene strah tih ucestalih bolesti kad M krene u jaslice.pogotovo sta je nece imat ko cuvat ako ja budem radila.
Evanoi vidim da i vi muku mucite s organizacijom cuvanja.nezgodno je to,pogotovo ako noa nije navikao bit s tim tetama.al dobro,brzo se oni naviknu.ja sam prije dva tjedna ostavljala malu kod sveki jer mi mame nije bilo,bila je kod njih svega 2 sata dok je mm nebi pokupio.prva dva dana im je bila grozna,nije nista htjela jest i baka je morala nosat na rukama al vec treci dan sve okuser posted image
Neznam koliko pratite vijesti,al ja sam ovih dana zivcana.naime,ja sam trebala dobivat novce za strucno osposobljavanje u skoli i onda vlada kaze da nemaju love za to.pa prvo da ce ukinut a onda da ipak nece al svejedno nemaju sredstava za platit namuser posted image
Ako se sta ne promijeni,godinu dana cu besplatno radit.mislim,nije ni 1600kn neka velika lova,al danas svaka kuna znaci tako da me to strasno razljutilo.
Sminkret tvoj P se popiski kad ide u kadu,a moja M se svako malo pokakauser posted image onda minjaj vodu,peri kadicu pa ponovo.

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zimska djeca-2012/2013
31.3.2014 23:38:20   
Jully
Ja mislila sada ste 20 strana napisale, kad ono svi vani na sunčanju, kavici, šetnji... Ja još ne radim user posted image imam katastrofa arhitekta user posted image Nešto će nadam se biti za 2 mjeseca. Idem na kongres za vikend i malog ostavljam na 2 dana baki i djedu user posted image Mi se isto borimo sa kašljucanjem, ali nemamo većih problema. U jaslicama je super, a i doma je sve bolje i lakše. Sada već zna tražiti što želi (papa- gladan sam, šaja- žedan, pupa-pupa - daj me već jednom okupaj i stavi na spavanje, jedva gledam) jako puno priča, pleše kad si sretan i hoki-poki. Najvažnija stvar je da počinje tražiti nonu, viče kako-kako i sam sjeda na nju (doduše prekasno, ali se trudi). Nismo još ništa stigli obaviti u nonu jer stalno smo po vani, ali bitno da smo krenuli lagano sa odvikavanjem. U kući je u boksama i sav si je bitan. Dobio je pješčanik od bake i nema mjesta po kući gdje nema pijeska, naravno da je morao utvrditi i okus user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zimska djeca-2012/2013
1.4.2014 20:45:45   
evanoi
evo danas dan s tri čuvatelja prošao uspješno. prvo s didom (moj tata) i nonicom (naša rođaka preko 70g), poslije s mojom strinom. preživio, nije plakao. user posted image ma sve te ljude on poznaje tako da ne brinem zbog toga, već više jer je po cijelom kvartiću. user posted image
za večeru sam mu počela davati ono što jedemo i mi pa bolje jede. kao i za ručak, uostalom. krutu hranu sam jede, uzima komadiće prstima i papa. čak i u žličici pokušava.katkad uspije staviti u usta,katkad ne. popodne smo išli mm i ja s njim u šetnju. polovicu puta je prehodao,pretrčao. uživaaaaa!!!
daze, ful te kužim. prosvjeta,kao i zdravstvo su zadnje ruše na svirali u RH. user posted image si čula onu spiku da mi mlađi prof. ćemo dobit 200kn više na plaći, a oni pred mirovinu gube 500kn!?! mislim, di je tu smisao i motivacija???? radiš 20 god i imaš plaću ko onaj s 5 g staža. user posted image
jully, i taj tvoj arhi baš zeza. nadam se da će ti ok.proći vikend, i da će se maleni dobro snaći... vidim da je brbljavac pravi.user posted image
daze, a jaslice,dolaze li u obzir ak budeš radila?
sminkret, ako financijski možete, super je da budeš tri god s P. user posted image

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zimska djeca-2012/2013
5.4.2014 14:52:41   
BUMBI
Hej cureuser posted image
Dobro zabusavamo na temiuser posted image
Mi smo svi dobro,samo L jos uvijek zeza s spavanjem,tijekom noci se bas cesto budi tj.spava on ali sad u zadnje vrijeme se budi u placu i cim malo popije caja nastavi spavati i tako svako malouser posted image
Sta vasi piju?
L pije jako puno soka,a tijekom noci i pred spavanje caj,vodu nema sanse da popije

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zimska djeca-2012/2013
8.4.2014 16:15:56   
sminkret
Bili danas na sistematskom. 10,3 kg, 77cm. Ali mislim da ima koji cm više jer se toliko derao i grčio da smo ga sestra i ja jedva nekako razvukle po onom za mjerenjeuser posted image opseg glave nisam ni čula koliko se derao user posted image Bili smo naruceni u najgore doba, u 14h, a on ide spavati u 13.30. Tak da je cijeli pregled prošao u deračini.ali dobro, brzo smo bili gotovi. Poslije injekcije je samo zaspao.
Puno smo vani, razvozimo seku a mi secemo i obilazimo igralista, ganja golubove. Voli se voziti i na tricikliću, bacati loptice, ganjati mjehuriće... Puno smo vani, ali on ipak vec ujutro donese mi cipelice da idemo vanuser posted image
On pijE čaj ali po noći mu nista ne dajem. Poceo je i ljepse spavati. Malo je poceo zezati s jelom, ali jos uvijek lijepo papa. Samo bi stalno jeo kruh.
Pusa svim malcima, i uzivajte u lijepom vremenu!

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zimska djeca-2012/2013
8.4.2014 20:40:57   
evanoi
vidim ja da je moj miš najniži ovdje. bome ti je P lijepo narastao! user posted image čekaj, O ti je sad prvašica, jelda?
cure moje, mi smo dobro, ali - jedno veliko ALI - štrumfić je totalno poštrumfaouser posted image cica 150/h. ne da se nismo odviknuli, nego sad i preko dana traži 500puta cicu, točnije kad god sam u blizini. o noćnim podojima da i ne govorim. čim dođem poslije posla preuzet ga od tate, susjede, sestre, odmah osmijeh na lice, a rukica u mamine cice! user posted image i onda se ne želi odvojiti, bude drekaaaaaa. pa prije popodnevnog spavanja, pa poslije, pa navečer prije spavanja, u jutro u krevetu i nakon što izađemo iz kreveta.... mislim da ću svisnuti!!!

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zimska djeca-2012/2013
8.4.2014 20:42:10   
evanoi
i da, bumbi, dok god postoji tvoj L, onda je meni lakše da nije moj malac jedini nespavač noćni user posted image moj preko dana pije vodu ili čaj ili revitu, a noću, naravno, cicaaaaaaaaaaaaa. user posted image

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!