|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nagrade 2. natjecanja Prvi među jednakima
6.9.2013 13:30:12   
evanoi
meni stigla argeta u 8.mj., zaboravila javiti. hvala na poklonima, super je :)

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Nagrade 2. natjecanja Prvi među jednakima
25.9.2013 16:30:48   
ketix1
Prije nekoliko dana su me zvali iz pošte da dodjem potpisati izjavu da mi nisu uručili paket koji mi je Adriatic poslao još u sedmom mjesecu! Dakle nešto su smrdali na pošti tako da mi nije stigla argeta...
Odustajem...

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Nagrade 2. natjecanja Prvi među jednakima
16.10.2013 18:03:59   
ketix1
-

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Nagrade 2. natjecanja Prvi među jednakima
10.12.2016 2:08:10   
ja
Muljaju s zvjezdama kalendara.Trebalo bi po izgledu fotografija da neki ziri odluci a ne tko ima vise lajkova od svojih prijatelja.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Nagrade 2. natjecanja Prvi među jednakima
13.11.2020 16:56:17   
zvagfa
Pa, na ovom računalu možete sigurno uživati u omiljenim igrama i ne odbiti ništa. To je vrlo cool, ja sam veliki obožavatelj igara, ali u zadnje vrijeme, ja radije kockati, ovdje na ovoj stranici https://book-of-ra-free.com/hr/, usput, tu možete osvojiti novac i kopaju se na i7 ili i9 desetoj generaciji u drugim igrama općenito savijati sve.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!