|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pašteta
10.6.2013 16:25:44   
Sunshine28
evo lete tu neke paštete po ekranu pa se sjetih moje vjecne dileme koja je sada vezana i uz moju Em
jer to jakoooo losa namirnica ili nije nista gora od npr. nekakve salame?
gledam zadnjih dana i reklamu za argetu pa si sve nesto kontam jer to istina ili?

jer dajete djeci paštete?
možda pravite svoje doma?
ima netko neki dobar recept?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pašteta
10.6.2013 16:48:44   
BUMBI
Ja sam D davala,samo neznam tocno kada prvi put.Mislim da sam mu prvo davala tu Argeta bez konzervansa

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pašteta
10.6.2013 16:52:53   
dadls
Ne jedemo paštete a ako baš želi onda junior argetu.

_____________________________

L. 16.12. 2006.
A. 06.05. 2013

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pašteta
10.6.2013 16:57:42   
andydea
MM i ja smo protiv pašteta, ali zato naša Laura obožava koketu i samo joj to kupujemo...ali Hb smanjila je konzumiranje i više ju ne jede svaki danuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu dadls)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pašteta
10.6.2013 16:58:52   
troubled
vrlo rijetko jedemo paštetu i bila kakvagod u tako malim količinama im ne može štetiti...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pašteta
10.6.2013 19:23:58   
Ninaa
Ne volim paštetu to mi je najodvratnija hrana koja postoji ali curka ju voli, nisam joj davala ali jeli su u vrtiću pa sam popustila, F. ne jede zbog alergije. Hrenovke i pašteta nisu namirnice koje volimouser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pašteta
10.6.2013 19:30:54   
cuba
Kad je mm na brodu apsolutno nikakav junk food kod mene ne prolaziuser posted image Al zato kad dođe kući onda se u frižideru nađe i paštete i hrenovki, salame kečapa...a šta ja znam, nije zdravo al opet u tako maloj količini koju dam R mislim da mu ništa neće biti.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pašteta
10.6.2013 19:32:14   
Renata RR
Maloj ju ne dajem, ima 1,5 godinu, sin ponekad s mužem jede argetu junior... Teško bi zabranila paštetu jer ju MM jako voli... Sva sreća da ju ne jede prečesto. Mislim da u manjim količinama ništa nije štetno, ali nije zdravo da dijete baš svaki dan jede salamu, paštetu, hrenovku i sl. prerađenu hranu...

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pašteta
11.6.2013 9:14:54   
sretnaz
Više ne kupujum i ne jedem paštete. Ali najela sam ih se u životu. Bila sam grozna što se tiče hrane kad sam bila mala i valjda je to bio jedini doručak što sam htjela jesti. Sada radim doma paštete i to najčešće kad dolaze gosti pa nudim narezak, paštetu, francusku i slično.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pašteta
11.6.2013 9:24:44   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Sunshine28

evo lete tu neke paštete po ekranu pa se sjetih moje vjecne dileme koja je sada vezana i uz moju Em
jer to jakoooo losa namirnica ili nije nista gora od npr. nekakve salame?
gledam zadnjih dana i reklamu za argetu pa si sve nesto kontam jer to istina ili?

jer dajete djeci paštete?
možda pravite svoje doma?
ima netko neki dobar recept?



Moja malena je alergična na kojekakve aditive, i ostalo, pa jedina paštetica koju jedemo je Vegalina..paštete na bazi povrća i nevjerojatno ali jako su fine--ima ih u Kauflandu, Ktc-u--i dođe oko 3,50 kune, tako da nije ni preskupa..ima s okusom zač.bilja, šampinjona, paprike, chilija (to je za mamu i tatu)..
Ponekad kupim malo pilećih jetrica, izdinstam, lagano začinim i smiksam i eto ti domaće paštete..najbolja, samo ne može stajati duže od dva-tri dana.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pašteta
12.6.2013 15:11:46   
ide maca oko tebe
I mi volimo onu pastetu sa patkicom (argetu junior) i samo nju.. imamo dana kad bi je svaki dan jela, a ima i onih kad prodje i mjesec dana da ne jede.. bilo je u galileu nedavno, istrazivanje oastetama i argeta je stvarno pasteta broj 1.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pašteta
11.12.2013 15:48:31   
bubi13
moja jede paštetu koju ja sama napravim, hvala Bogu niti jednu drugu niti neće.

(Odgovor članu ide maca oko tebe)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pašteta
28.11.2014 8:40:10   
monstrum
IZVORNA PORUKA: bubi13

moja jede paštetu koju ja sama napravim, hvala Bogu niti jednu drugu niti neće.


odlično.. meni moji klinci isto kažu da im je najbolja ona koju pravimo kod kuće..
Jedina mana je što je nemaš baš onaj tren kad poželiš, ako nisi prije napravio user posted image

(Odgovor članu bubi13)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pašteta
28.11.2014 15:45:18   
sorina
Nisu ljubitelji paštete,ali kad žele u obzir dolazi samo ona podravka pikant.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pašteta
28.11.2014 15:46:14   
Ela28
IZVORNA PORUKA: sorina

Nisu ljubitelji paštete,ali kad žele u obzir dolazi samo ona podravka pikant.



Tu i mi obožavamo ali blizanci još ne žele ni probati user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pašteta
28.11.2014 16:00:50   
angellah
Meni muž ne da kupit paštete jer su nezdrave, a ne sjetim se napravit sama... Sad ste me sjetile da pokušam user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pašteta
28.11.2014 17:02:17   
monstrum
Ja sam zbog malene morala početi detaljno čitati deklaracije, i iskreno zgadilo mi se preko 60% namirnica koje smo inače kupovali kad sam pročitala što sve ima u njima. user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pašteta
29.11.2014 20:37:52   
Tia00000
Baš rijetko jedemo paštete a kad nam dođe želja onda je to uvijek Argeta Junior, ta mi nekako ulijeva povjerenje koliko toliko

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pašteta
30.11.2014 9:57:08   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Tia00000

Baš rijetko jedemo paštete a kad nam dođe želja onda je to uvijek Argeta Junior, ta mi nekako ulijeva povjerenje koliko toliko


Slažem se .. meni je odlična ova pašteta.. user posted image jesi probala s tunom?

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!