|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR?
20.6.2013 14:04:32   
PinkyFunkyBirdy
Evo nam zaglavlja i podnožja! user posted image user posted image user posted image
Puno hvala Renata! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Problemi na RR?
20.6.2013 14:06:56   
Renata RR
user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Problemi na RR?
21.6.2013 13:02:52   
daxy
Renata nadam se da te ne gnjavim.

Nisu još popravili ono šta sam napisala prije,al dobro.

Sad imam drugi problem. Sa Fertility Frienda sam kopirala ovaj link:

<a href="http://www.fertilityfriend.com/home/45a06c/">My Ovulation Chart</a>

koji bi mi trebao stajati u potpisu,ali on ne radi,odnosno umjesto da piše "My Ovulation Chart" (taj dio je po defaultu,kao što vidiš u potpisu koji ima Pinky) stoji mi obični tekst na koji se naravno ne može kliknuti.
Inače,umjesto ovog "my ovulation chart" između > i < možeš napisat šta ti srce želi i to bi MORALO funkcionirat kao link,recimo ja bih napisala "Moj ovulacijski grafikon" i taj bi link odveo na moj grafikon isto kao ovaj što ga sad imam u potpisu,samo bi bilo mnogo ljepše za vidit.
Ovakav potpis mi ne odgovara,a znam da mora fonkcionirati jer su cure i prije to stavljale...
Na ovoj stranici kad klikneš share,dobiješ popis linkova za C/P na forume,stranice,itd i ja sam ih probala paste u potpis,al ne funkcionira nikako. Ako ti se da,baci oko: http://www.fertilityfriend.com/home/45a06c/?full=1#share

Za sada funkcionira ovakav link koji sad imam,ali bih voljela da se to napravi. Hvala ti unaprijed šta me trpiš.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Problemi na RR?
21.6.2013 16:27:02   
PinkyFunkyBirdy
Daxy, nemoj taj sa <> već onaj gdje ti piše url (imaš ako pod Sharing - Get code klikneš na Get Sharing Code/Buttons - i uzmeš onaj pod Simple Link).
Evo moj samo makni zvjezdice koje sam ubacila da ne skuži da je url i dodaj svoju stranicu [*url=http://www.fertilityfriend.com/home/38e4b7]My Ovulation Chart[*/url*]

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Problemi na RR?
21.6.2013 16:36:15   
daxy
Probala sam i taj link stavit u potpis. Al nije upalilo.
Pokušat ću opet,prvo ću ga upisat tu u komentar,da vidim

My Ovulation Chart

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Problemi na RR?
21.6.2013 16:38:26   
PinkyFunkyBirdy
Vidiš da radi! user posted image
Ma, nema na čemu. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Problemi na RR?
21.6.2013 17:03:08   
daxy
Pinky hvala. Ti si sveznalica! user posted image user posted image

Kako sam i napisala gori u prvom postu probala sam ih kopirat [i jedan i drugi] ,pa mi nije prikazalo, pa sam oduzimala,pa dodavala i svašta nešto. Nije tilo i gotovo.

Možda sam nešto krivo napravila,možda nije htjelo taj moment.
Važno je da sad radi.
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Problemi na RR?
15.9.2014 13:37:35   
Zvonki
Podižem temu. Iritira me što mi poruka ide unedogled u jednom redu pa je ispravljanje grešaka u tekstu gotovo nemoguće dok ne vidim objavljenu poruku.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Problemi na RR?
4.3.2015 23:40:42   
maryann01
cure pomoć,gdje se na mojoj ringeraji nalazi mjesto za potpis,nemogu pronaći da si nadopišem

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Problemi na RR?
16.3.2015 9:45:03   
maryann01
zar nitko ne znauser posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Problemi na RR?
17.3.2015 13:32:46   
angellah
Odeš na Moja Ringeraja, postavke i gore ideš na "forumi" - pa tamo vidiš potpis user posted image

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Problemi na RR?
22.3.2015 22:59:01   
maryann01
hvala evo upalilo je,nisam dugo bila pa se nisam snašlauser posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Problemi na RR?
17.12.2015 20:55:42   
subby
Hej,

postoji li neka mogucnost ili uvodjenje opcije da se lakse dodje do teme na kojoj je korisnik pisao postove? Svaki puta ako ne idem preko linka u mailu moram ici po forumima i kopati da nadjem gdje je tema, a kad ju nadjem moram sto puta pritiskati sljedeca stranica dok ne dodjem do trideset_ i neke. Zar ne bi bilo prakticnije staviti link za posljednju stranicu kao sto to inace forumi imaju? Ili ja nesto propustam ili je ovo ogroman propust... Nema smisla stavljati bookmarke jer cim se jedna stranica popuni i automatski otvori nova, link se mijenja i opet dolazimo do scrollanja (listanja).

Edit: Pronadjena je opcija popisa svih tema na kojima je korisnik sudjelovao.

I zasto tako brzo istekne vrijeme "vazenja" posta? Dok napisem post, link je vec istekao i sve ode u nepovrat. Moze li se to nekako srediti?
Hvala unaprijed!

< Poruku je uredio subby -- 17.12.2015 20:57:28 >


_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Problemi na RR?
25.4.2016 12:23:40   
subby
Jel ovdje itko ziv na RR od moderatora? Imam osjecaj da sustav samo stoji prepusten sam sebi, a korisnici ga eto koriste usput..

- Ne razumijem jel netko uopce odrzava ovaj portal, a kamoli forum?
- Jel postoji netko tko je zaduzen za tehnicki dio i odrzavanje foruma?
- Postoje li moderatori koji se bave odrzavanjem i uredjivanjem tema?
- Zasto kad odem na posljednje rasprave uvijek bude popis ociglednih spam "tema"?
- Zasto su nagradne igre prikazane na naslovnoj strani prikazane kao da su i dalje aktualne, a stare su po nekoliko godina?
- Zasto se prikazuju ankete koje su istekle?
- Na popisu aktualnih ili postojecih anketa nijedna se ne vidi ni ne izlistava?
- Zasto u dnevnicima nije moguce staviti razmak izmedju dva paragrafa? Svaki tekst je jedna ogromna jednolicna cjelina? Kad cete ukloniti taj bug ili uvesti formatiranje gdje se vidi i na krajnjem rezultatu da je osoba pritisnula enter, unijela novi red izmedju dva paragrafa? Razmislite, kome se to cita?? Meni se osobno moj vlastiti tekst u dnevnik ne bi citao kad vidim na sto lici. Naravno da nitko ni ne zeli pisati jer ocigledno nitko te tekstove nece ni citati.
- Moze li netko uzeti drugi sustav foruma na kojem je navigacija laksa i jednostavnija?? (opet pitanje, gdje je tehnicka podrska, IT??)
- Trenutno smo u 2016.godini, a ovaj forum je i dalje neprilagodjen velicini ekrana (nije responsive??) Zasto se ne odabere neka verzija koja podrzava lakse i jednostavnije iscitavanje i koristenje foruma/portala pomocu mobilnih uredjaja (pronadjite na internetu podatak koliki je postotak korisnika koji koriste mobilne uredjaje/tablete za pristup potrebnim informacijama, a ako imate google analytics mozete vidjeti i postotak svojih korisnika koji mu tako pristupaju)

Puno ljudi ima koji bi se zeljeli i pridruziti raspravi, ali nemaju dovoljno znanja o racunalima/forumima i ovaj tip foruma je stvarno nepotrebno kompliciran, apsolutno neintuitivan, nimalo korisnicki prijateljski (user friendly) i to vjerujem da odbija vecinu, cak i vise od zamrlih tema. Ja imam vise znanja o IT-ju o prosjecnog korisnika i mene ovaj forum odbija i zao mi je sto je tako jer ovdje ima puno predivnih ljudi koji su jos uvijek tu, a pitanja je do kada.

Razumijem ja da je ringeraja dio neke vece cjeline i da imate i zelite osjecaj jedinstva kroz svoje portale/forume diljem zemalja u kojima ste sluzbeno pristuni, ali dajte se modernizirate. Ako nije do vas lokalno i nemate ovlasti, pa kontaktirajte nekoga tko je nadlezan, zar u ovom vremenu da portal i forum budu ne responsivni, da se ne prilagodjavaju velicini ekrana i imaju horizontalni scroll? Napisite neki apel nekome tko je zaduzen.

Najlakse je sjediti i ne raditi nista, cekati da netko nesto poduzme. Ostavite se tog balkanskog mentaliteta i gledajte korisnika kao nekoga kome vi ugadjate, pitajte se kako mu mozete olaksati pristup informacijama, kako mu mozete pruziti najnovije informacije, kako mu mozete pruziti neku zanimaciju na svojem portalu, kako mu olaksati snalazenje i koristenje, konstantno se baviti lakocom pristupa. Ako do sada niste culi za UX (user experience) mozda je krajnje vrijeme da se informirate. Zaista je otuzno da je forum tako nepregledno koncipiran, od snalazenja po profilima do dolaska do zeljene teme, a da ne spomenem konstantne poteskoce pri pisanju postova gdje se nerijetko cijeli post obrise i pojavi stranica s informacijom o gresci (koja je na engleskom! Mogli ste se barem potruditi prevesti ju, kad vec ocito nikome nije stalo da poradi na tome i popravi bug).

Korisnik nije samo izvor profita, portal nije samo staticna stranica s nekoliko informacija koje se unesu jedne godine i stoje narednih desetljeca nepromijenjeno. Moderatori nisu tu da im na profilu samo pise njihova titula, IT podrska nije tu da bude u pozadini samo u slucaju da serveri padnu (od previse posjecenosti sigurno se nikada nece dogoditi), forumi nisu samo mjesto gdje se korisnici samo zale i kukaju, vijesti na portalu nisu samo za nove korisnike koji jednom dodju na stranicu, pozicioniranje u pretrazivacima nije samo za ljude koji ce jednom naici i donijeti neznacajan profit. Ako mislite ovako, krivo mislite. Portali su tu da podrzavaju korisnike, ne samo one koji prvi put dodju, nego i one koji se vrate, da ih ponukaju da se vrate, da ih privuku da ostanu i aktivno sudjeluju. Informacije trebaju biti svjeze, tocne, sadrzaji zanimljivi i aktualni (!!), ponudjene opcije funkcionalne i najvaznije od svega, snalazenje po stranici mora biti lako i jednostavno (mora!). Vi trebate biti samo platforma u pozadini, poput trga gdje se ljudi susrecu i sastaju. To ne umanjuje vasu ulogu, ona je i dalje najznacajnija. Vi trebate biti u pozadini, ali ne skrivati se i bjezati tamo nego otamo raditi i pobrinuti se da na povrsiti sve tece glatko i lako.

Zaista mi je zao sto je forum takav kakav jest i stranica sama po sebi, sto se nitko za to ne brine i ne zeli maknuti prstom da bi se nesto poduzelo jer ovdje zaista ima prekrasnih i divnih ljudi koji rado i nesebicno dijele svoje veliko znanje i podrsku drugim neiskusnim korisnicima. Ovdje se sklapaju prijateljstva i razmjenjuju prave informacije i bas je steta sto nitko ne zeli nista poduzeti da bi se taj proces olaksao. Ako nista drugo pogledajte barem konkurentske stranice pa po uzoru na njih nesto osmislite.

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Problemi na RR?
25.4.2016 13:42:04   
nymeria
Nova sam ovdje al se slazem sa subby.. nacelno je vrlo sve komplicirano i tesko za snac...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!