|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
18.5.2013 15:38:03   
mamacita

IZVORNA PORUKA: Sunshine28

danas sam se prvi put direktno susrela sa tim šandom za referendum i tom djecom koja za njim stoje i jedino sto mogu reci je - degutantno....
viču za ljudima "jeste potpisali?", doslovno ih vuku za rukav, a kada čovjek pita "za što?" odgovaraju "za normalne brakove, a ne pederske"!!!!! ......-i sve to u tonu kao da prodaju lubenice za kamiona....kada nema prolaznika, vrište, smiju se, natjecu su "vidi kako ću natjerati ovoga da potpise!"

sjedila sam sa Em u slasticarni na terasi tri metra od tog štanda i promatrala ih 20 minuta - onda sam ostavila pola kave i otišla jer mi se želudac okrenuo...

tuzno i ispod svake granice dostojanstva...
boze, u kakvoj mi zemlji zivimo kada su na aktivisti ovakvi? dođe mi da emigriram....user posted image






Sada kad se sjetim, bili su ljudi sa malom djecom u kolicima i uz onaj stand ispred Konzuma o cemu sam pisala u prvom postu. I, naravno, parkirali su se ispred crkve u susjedstvu, til do ulaznih vrata.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
19.5.2013 18:08:04   
Sunshine28
ovo sto sam ja vidjela bilo je u Osijeku, na Trgu bana Jelačića u Donjem gradu preko puta Dječjeg kazališta...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
19.5.2013 23:11:16   
Ninaa
Svi koji me poznaju dobro znaju kakva sam, vjera je osobna stvar svakoga od nas i ne tiče se nikoga. Niti sam homofob, niti mrzim gay osobe ili ljude koji misle različito od mene i zapravo živim u jednoj maloj sredini koja je odlično prihvatila malu mulatkinju, gay osobu i dečka koji je promjenio spol i sad je djevojka i vrlo sam ponosna na to ipak smo mi malo selo. Nikog ne osuđujem i zapravo vrlo su mi dragi. Ali potpisala sam peticiju jel smatram da je brak zajednica žene i muškarca. Smatram da treba urediti i zajednicu osoba koje žive sa osobom istog spola zakonom ali se ne mora zvati brak. Najviše od svega me smeta što smo mi katolici osuđeni ko homofobi i mrzitelji zbog toga jel smo to potpisali, ja nemam problema s tim da mi dijete jednog dana dođe doma i dovede osobu istog spola kao svoj izbor. Eto toliko od mene

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 6:06:50   
kanader
http://www.24sata.hr/politika/policija-maknula-aktiviste-u-ime-obitelji-s-birackog-mjesta-315568

dakle, ovo mi je prestrašno...na koji nivo se spuštaju ljudi da bi dobili potpis za "svoju"stvar...a vezano na moj osobni stav o gay brakovima reći ću ovoliko.smatram se "normalnim"(što god to danas značilo), i ne vidim da će ukoliko Ivan i Petar zasnuju bračnu zajednicu ugroziti mene ili moju obitelj.ne smatram da će njihovo pravo da nasljeđuju nakon smrti onog drugog zemaljska dobra ugroziti moju dobrobit, niti da ako Petar odlučuje o Ivanovoj operaciji meni čine nešto grozno....ako Petar i Ivan možda usvoje dijete ne vjerujem da će biti zakinuto i zlostavljano.vjerujem da će , baš kao i ja učiti svoje dijete da voli ljude, da bude tolerantno....zasigurno će ga s vremenom upoznati i s biologijom pa će dijete znati da ga nije Petar rodio, već da za to ipak treba žena.najveće licemjerje mi je kad se tvrdi da se zapravo želi zaštitit gay populaciju s ograničenjima da ih ne bi okolina zlostavljala, jer bi netko mogao ismijavati dijete koje dolazi iz takve obitelji.ako svatko od nas poradi na sebi i odgoju svoje djece, vjerojatno će nam budućnost biti tolerantnija i bolja. zato ne treba čekati nego početi odgajati djecu da prihvaćaju različitosti i učiti ih uvažavanju.

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 7:36:25   
mišica 666
potpisujem kanadera i samo pitam potpisnike kako bi se osjećali da vam dijete sutra bude gay a vi znate da ste mu otežali život potpisujući peticiju.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 12:56:15   
Sunshine28
kanader procitala sam link....uzas...to je ono sto sam vec rekla...
sta oni imaju neku normu? su placeni za određenu količinu potpisa?


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 19:03:06   
lee
ja imam prijatelja koji je drukciji.brak je zajednica svih ljudi koji se vole user posted image a vama svima koji smatrate da je biti drukciji nenormalno porucujem i ako ce mi vjerovatno kometar biti izbisan..da i vasa djeca eto budu drukcija pa ce te se sjetiti kad ste potpisivali peticiju sto to znaci i kako se ti ljudi osjecaju a nisu nista razliciit od nas.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 21:13:39   
seraphyme
lee, nisam adminka, ali spominjanje djece u ovom kontekstu smatram neprikladnim i ja bih te blokirala.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 22:31:25   
lee
ja sam na ovom forumu 5godina prema tome imam pravo iznositi svoje mišljenje i sve uz to sto dolazi..hvala

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 22:48:16   
anne
Konstruktivna rasprava pretpostavlja mogućnost da obje strane mogu iznjeti svoje mišljenje i da zato ne budu osuđene.
Ova tema je vrući krumpir.
Kad vidim koliko ljudi ulažu vrema da o njoj izlože svoje mišljenje i bore se za prava ove ili one strane dođe mi da plaćem. Postoje oko nas puno veći problemi života i smrti koji se ne rješavaju, a ovakvim (oprostite) sitnicama nam se mažu oči.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 23:44:04   
mamacita

IZVORNA PORUKA: seraphyme

lee, nisam adminka, ali spominjanje djece u ovom kontekstu smatram neprikladnim i ja bih te blokirala.



Ma kakva blokada! Pa o djeci se i radi! O njihovoj budućnosti, o budućnosti ove zemlje u kojoj ih odgajamo. Ajde, reci, zar ne bi bio pravi Murphijev zakon da upravo oni koji su najveci potpisnici ovakvih zakona, dobiju dijete koje će biti totalno kontra njihovog svjetonazora.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 23:53:13   
mamacita

IZVORNA PORUKA: anne

Konstruktivna rasprava pretpostavlja mogućnost da obje strane mogu iznjeti svoje mišljenje i da zato ne budu osuđene.
Ova tema je vrući krumpir.
Kad vidim koliko ljudi ulažu vrema da o njoj izlože svoje mišljenje i bore se za prava ove ili one strane dođe mi da plaćem. Postoje oko nas puno veći problemi života i smrti koji se ne rješavaju, a ovakvim (oprostite) sitnicama nam se mažu oči.



Oprosti, ali ovo nisu sitnice! Ovo su ljudska prava. Kako bi bilo tebi da se tebi onemoguće prava samo zato sto imas smeđe, plave, crne ili sive oči? Reći ćeš da sam smiješna, jer je ovo puno veće. Nitko nije kriv niti je u mogućnosti mijenjati sebe onakvog kakav je rođen/a. Da li bi potpisnicima nešto u životu nedostajalo ako bi homoseksualci mogli ući u legalan brak, sa svim zakonskim olakšicama? Naravno da ne bi. No, licemjerstvo i mržnja su prestrašni, i ja ih ne želim ignorirati, te sam zato otvorila ovu temu, jer brojanje dana kad će mjesečnica svaki mjesec, i koju ću kremu za sunčanje kupiti za svoju djecu ovo ljeto... to su za mene sitnice. Kada se raddi o ljudskim pravima onda upravo mi, koji smo kontra većine trebamo naći modus da se i naš glas čuje. Počet ću nositi peper-sprej ako slučajno nekome padne na pamet mene vući za rukav da im dam potpis user posted image .

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
20.5.2013 23:53:31   
seraphyme
ne volim uvlačenje djece u one stvari koje ih se direktno ne tiču.


obo mi je na razini: dragi kršćani, protivnici, katolici, licemjeri, bla, bla, dabogda vam se dogodilo.



brak je valjda ustavno pravo svakog čovjeka, a ljudi su i homoseksualci, kao i mi, NORMALNI LJUDI, i ne bih im to nikada osporila niti onemogućila. također razumijem i da se mnogu ne slažu sa mojim mišljenjem pa opet ne vele ono, dabogda se pržili u paklu ilištovećne. (a možda se to i podrazumijeva, tko će više znati)

joj, uopće više ne znam što sam htjela reći.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 6:19:02   
kanader
na žalost ljudska vrsta stalno traži neku borbu,dokazivanje.pa eto tako kroz povijest smo imali borbu za ženska prava( jer gle čuda i one su jednake), za radnička prava(oni bi htjeli možda još neka prava osim prava na raduser posted image ), za prava crnaca(neki su još i danas ljuti zbog toga), pa onda ne manje važno izjednačavanje bračne i vanbračne djece u nasljeđivanju.....hoću reći da eto svako vrijeme nosi neku svoju borbu.želim vjerovati da će i ova završiti uspješno, i želim da svi oni koji se osjećaju ugroženo stanu i razmotre, kako to točno netko drugi kome bi uskratili nešto što oni imaju , njih ugrožavauser posted image

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 8:54:02   
anaxx
IZVORNA PORUKA: anne

Konstruktivna rasprava pretpostavlja mogućnost da obje strane mogu iznjeti svoje mišljenje i da zato ne budu osuđene.
Ova tema je vrući krumpir.
Kad vidim koliko ljudi ulažu vrema da o njoj izlože svoje mišljenje i bore se za prava ove ili one strane dođe mi da plaćem. Postoje oko nas puno veći problemi života i smrti koji se ne rješavaju, a ovakvim (oprostite) sitnicama nam se mažu oči.


sorry anne, ali slažem se s mamacitom, ovo nisu sitnice, da se radi o tvojim pravima za život sigurno ne bi rekla da su sitnice, nekome su to problemi života i smrti kako ti kažeš...


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 10:27:50   
anne
Pitanje djece s kroničnim bolestima, ljudi koji grcaju u dugovima i oduzima im se dom, siročadi - to su po meni pitanja života i smrti.
Biranje s kim ćeš spavati, a za koga se vjenčati je potpuno minorno.
Svatko nek radi po svojoj savjesti, ali nemoj meni nametati mišljenja ili mi očitavati bukvicu jer se ne slažem s tobom.
Toliko imam reči o ovoj temi.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 11:33:35   
Anoniman
Ova inicijativa nije bila zamišljena da bude protiv nekoga, nego kao zaštita braka kao institucije muškarca i žene, bio on sklopljen na vjerski ili civilni način. Svejedno.
Nitko ne kaže da istospolna ili kakva već zajednica ne može ili ne smije postojati, ali ju treba nazvati drugačije i drugačije ju zakonski regulirati. Da se zna razlika. Zbog činjeničnog stanja, a ne zbog emotivnog nečijeg prihvaćanja ili ne prihvaćanja. Nek živi tko kako hoće...
I ja volim znati, kad u dućanu kupujem voće, jesu li u kutiji kruške ili jabuke!

Ne znam odakle ovolika prašina, koliko ja znam - ili se varam - na ovom forumu nisam još upoznala nikog tko bi bio homo ili živio u takvoj zajednici. Da ima takvih, razumjela bih da se bore za svoja prava. A ovaj strah da će vam djeca biti homoseksualci, pa kako si ih odgojite, takvi će vam biti, zar ne? Osobno se toga ne bojim.
Drugačije bih se osjećala, kad bi mi se nešto dogodilo da ne mogu više brinuti za svoju djecu, da bi ih država meni ispred nosa dala istospolnom paru koji su u "zakonitom braku" da ih odgajaju! Kao što se to dogodilo u Škotskoj. Oduzeli su djecu baki i djedu koji imaju oko 50 godina i još su u dobroj snazi da podignu svoje unuke!


Malo šale...user posted image
Zanimljivo je to da je brak bio sasvim normalno i razumljivo heteroseksualna zajednica otkad je svijeta i vijeka, a tek sad A.D. 2013 su se neki sjetili da bi to moglo i drugačije...
za nekoliko godina, na ovom će forumu biti slična rasprava:
zašto ne bismo pojam "braka" - kad smo ga eto tako "uspješno proširili" na homoseksualne zajednice, recimo još malo proširili i na užu rodbinu, ispod 4. koljena pa i na kućne ljubimce... a možda i na domaće i divlje životinje... ono - udajem se za pitona, on je tak dobar prema meni!user posted image
Već vidim scenarij i točno znam tko će biti za a tko protiv... user posted image

I, slažem se anne, toliko je stvarne bijede u svijetu, bolesne i gladne djece, ljudi koji rade a plaću nisu vidjeli tko zna otkada, ljudi kojima krediti pojedu sve što zarade, tako da jedva preživljavaju mjesec po mjesec... ima ljudi koji ne znaju što će djetetu dati da jede danas, a kamoli sutra....
a ima i ljudi kojima su drugi (koji su drugačijeg mišljenja, zatucani i konzervativni) pomogli u najtežim trenucima u životu i nisu dopustili da završe na cesti, a sad se po njima uredno pljuje jer zagovaraju tradicionalne vrijednosti...
još malo pa će oni koji se zalažu za tradicionalne vrijednosti završavati u ludnici, a svijetom će zavladati "liberalizam" koji "poštuje SVE", s naglaskom na one drugačije, a čim spomeneš nešto što je do jučer bilo normalno, zasut će te kamenjem.... samo... onda nećemo još dugo... sve manje djece će se rađati...

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 12:05:11   
anaxx
IZVORNA PORUKA: anne

Pitanje djece s kroničnim bolestima, ljudi koji grcaju u dugovima i oduzima im se dom, siročadi - to su po meni pitanja života i smrti.
Biranje s kim ćeš spavati, a za koga se vjenčati je potpuno minorno.
Svatko nek radi po svojoj savjesti, ali nemoj meni nametati mišljenja ili mi očitavati bukvicu jer se ne slažem s tobom.
Toliko imam reči o ovoj temi.


Nisam nikome čitala bukvicu ili nametala mišljenje, samo sam rekla svoje, a na to imam pravo!

Svatko ima svoj najveći životni problem i ne treba mu ga se omalovažavati....  netko misli da je minus na računu najveći problem, dok drugome novci ne znače ništa... netko je baš zbog toga što je "drugačiji" ostao bez kuće, obitelji, prijatelja, sreće pa možda i zdravlja i života...
Bit problema je baš u tome da živimo i pustimo druge da žive... svatko neka bude kovač svoje sreće, a ne tuđe nesreće!!!!
Moje pitanje za referendum je : da li bi više voljeli, kao dijete odrasti u obitelji u strahu gdje svaki dan tata istuče mamu ili s dvije zaljubljene mame ?
Zašto moraju biti razlike... da se i djeca onda međusobno smatraju različitim i manje "normalnim"?

Nije stvar u tome tko s kim spava... od pamtivjeka je bilo i jednih i drugih.... i biti će ih...
 

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 12:46:21   
andydea
potpisujem Mariachiuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 12:56:04   
perlica55
IZVORNA PORUKA: andydea

potpisujem Mariachiuser posted image


i jaa... user posted image  user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 12:57:37   
anaxx
a ja pak mislim da ste neki otišli predaleko od teme koja je nekome (trebala bi biti svakome) životno važna...

veza između rodbine se ne dozvoljava jer ima zdravstvene posljedice...
iako nekad je i to funkcioniralo (zar se nisu carevi i kraljevi samo međusobno ženili... a nije ih bilo baš tako puno da se nije neki rod poklopio... :)
Rim je bio pun homoseksualnih, a i rodbinskih veza.... nije to izmišljotina A.D.2013....

a životinje su srećom druga vrsta kojoj ne pada na pamet miješati se s nama...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 13:54:20   
Sunshine28
sjajan tekst....preporucijem svima koji su potpisali za referendum da ga procitaju

http://danas.net.hr/hrvatska/pederi-i-krscani-pojednostavljeni-u-deset-kratkih-tocaka




_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 14:10:24   
Sunshine28
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Ova inicijativa nije bila zamišljena da bude protiv nekoga, nego kao zaštita braka kao institucije muškarca i žene, bio on sklopljen na vjerski ili civilni način. Svejedno.
Nitko ne kaže da istospolna ili kakva već zajednica ne može ili ne smije postojati, ali ju treba nazvati drugačije i drugačije ju zakonski regulirati. Da se zna razlika. Zbog činjeničnog stanja, a ne zbog emotivnog nečijeg prihvaćanja ili ne prihvaćanja. Nek živi tko kako hoće...
I ja volim znati, kad u dućanu kupujem voće, jesu li u kutiji kruške ili jabuke!

zaštita braka od čega???? sto to napada "brak"???jer ce "uobicajeni" brak prestat postajati ili izgubiti na vrijednosti ako tu se jedna partnerska zajednica počne koristiti istom riječi???
što zapravo zanči "institucija braka" - to je obični kolokvijalni izraz....

Ne znam odakle ovolika prašina, koliko ja znam - ili se varam - na ovom forumu nisam još upoznala nikog tko bi bio homo ili živio u takvoj zajednici. Da ima takvih, razumjela bih da se bore za svoja prava.

helloooo, pa ringeraja je portal sa osnovnom orijentacijom na ljude koji nastoje ostvariti trudnoću, roditi zdravo dijete, i podizdati djecu, opet, u krugu obitelji....ne razumijem sto bi homo osoba radila na raji? sigurno ima ljudi iz LGTB zajednice koji imaju djecu i čitaju raju, ali bas zbog ovakih stavova koji se kontinuirani provlace kroz forum sigurno nece vikati da su drugacije spolne orijentacije - pa da i na internetu po pseudonimom proživljavaju ono s čime moraju živjeti svaki dan "na cesti"


A ovaj strah da će vam djeca biti homoseksualci, pa kako si ih odgojite, takvi će vam biti, zar ne? Osobno se toga ne bojim.

osoba ne postaje gay odgojem! takvom se rađa - znanstvena činjenica!

Drugačije bih se osjećala, kad bi mi se nešto dogodilo da ne mogu više brinuti za svoju djecu, da bi ih država meni ispred nosa dala istospolnom paru koji su u "zakonitom braku" da ih odgajaju! Kao što se to dogodilo u Škotskoj. Oduzeli su djecu baki i djedu koji imaju oko 50 godina i još su u dobroj snazi da podignu svoje unuke!


Malo šale...user posted image
Zanimljivo je to da je brak bio sasvim normalno i razumljivo heteroseksualna zajednica otkad je svijeta i vijeka, a tek sad A.D. 2013 su se neki sjetili da bi to moglo i drugačije...
za nekoliko godina, na ovom će forumu biti slična rasprava:
zašto ne bismo pojam "braka" - kad smo ga eto tako "uspješno proširili" na homoseksualne zajednice, recimo još malo proširili i na užu rodbinu, ispod 4. koljena pa i na kućne ljubimce... a možda i na domaće i divlje životinje... ono - udajem se za pitona, on je tak dobar prema meni!user posted image
Već vidim scenarij i točno znam tko će biti za a tko protiv... user posted image

kako mozes ovakvo sto reci...pa čak i u šali uspoređivati ljude sa kućnim ljubimcima, divljim životinjama! I to ljude koji svaki dan ustaju i idu na posao i pune državni proračun iz kojeg se novac raspoređuje i za tvojih, koliko vodim, skoro pa šestoro djece -  i to bez da ista dobiju direktno zauzvrat...kada, ti, ja tvoj ili moj suprug, otac, stric plaćamo porez barem znamo da cemo mi sami i nasa obitelj imati direktnu korist od toga - nakande za bolovanje za održabanje trudnoće, jednokratne pomoći za dijete, porodiljne naknade, dječji doplatci....




< Poruku je uredio Sunshine28 -- 21.5.2013 14:15:52 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 14:14:35   
anne
obožavam pojednostavljenja...

Zašto ne bi svatko imao pravo reči svoje mišljenje i da to jednostavno tako bude prihvaćeno?
Zašto obajšnjavati - misliš da nisam dobro shvatila tematiku ako se ne slažem s tobom?
Imam svoj stav kao i ti.
Možda se jednom promjeni, ali sad je takav kakav je.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Referendum o definiciji braka - vase misl...
21.5.2013 14:15:18   
mišica 666
A ovaj strah da će vam djeca biti homoseksualci, pa kako si ih odgojite, takvi će vam biti, zar ne? Osobno se toga ne bojim.


nadam se da ti se ovo neće odbit o glavu. za tvoju informaciju djecu odgajam da budu pošteni i da druge ljude dijele na dobre i loše. da im nije bitna vjerska, etnička, rasna ili bilo kakva druga podjela. i ne bojim se da će mi djeca biti gay. moj je cilj da moja djeca sutra budu sretni i pošteni ljudi koji ne gaze druge oko sebe, ako će uz to biti i gay nema veze umjesto punice bit ću svekrva user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!