|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jelovnik u vrtiću
14.3.2013 22:35:46   
andydea
Čitate li popis obroka koja jedu vaša djeca tokom tjedna? Kako vam se čini?
Meni je nekako previše čušpajza ili ti varivauser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jelovnik u vrtiću
14.3.2013 22:36:47   
seraphyme
ugl svaki tjedan isto. a zašto ti je puno ćušpajza?

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jelovnik u vrtiću
14.3.2013 22:38:37   
cuba
Pročitam svaki dan. Baš su jučer imali degustaciju cijelog novog menija. E, kad sam ušla u vrtić a ono vrijeme ručka (barem meni) i još trudna, dobro se nisam ponudila kao degustator, još mi onaj rižoto miriše user posted image

Meni se čini ok. R svaki dan ruča i ne buni se iako da se njega pita svaki dan bi jeo paštu i šalšuuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jelovnik u vrtiću
14.3.2013 22:43:07   
andydea
zato kaj L viče opet nije bilo mesauser posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jelovnik u vrtiću
14.3.2013 22:55:01   
pepeljuga
Nas je većinom ok

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jelovnik u vrtiću
14.3.2013 22:57:02   
Renata RR
Ne sviđa mi se baš...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jelovnik u vrtiću
14.3.2013 22:58:10   
sarah_zg
Kod nas je super, a ono što mi se posebno sviđa je da za užinu imaju košaru s voćem i biraju šta žele. Znaju za užinu uz voće imati i pudinge, jogurte i sl.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jelovnik u vrtiću
14.3.2013 23:04:54   
andydea
i L ima tak user posted image ..ali ova variva baš joj nisu draga..

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jelovnik u vrtiću
15.3.2013 7:47:45   
BUMBI
Ja čitam svaki dan,najviše zbog toga jer je D jako težak što se tiče jela,pa ako vidim da će sutradan biti nešta što neće jesti onda ga natjeram da kod kuće više doručkuje,jer tamo baš ni doručak neće jesti.
Kod nas je kao zdrava prehrana,pa bude često neka variva i uvijek bude neka juhica što mi se sviđauser posted image .Za užinu većinom imaju ili voće ili kruh s nekim namazom.
Nema ničega slatkog i kao nezdravog,isto tako i za rođendan se ne donose slatkiši ni sokovi,samo voće,suho voće ili voćni jogurti.
D je to u početku bilo užas(jer ni voće ne jede),ali sada se naviknuo na to

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jelovnik u vrtiću
15.3.2013 7:54:10   
mariola
Raznovrstan je. Pogledam često, ovaj tjedan ni jednomuser posted image al on meni kaže šta su jeli. U 9 im je doručak. U 10:30 voće, u 12:30 ručak i u 15 desert. Stvarno svega bude da ne nabrajam sad. Kako god jeo u vrtiću, pojede sve i brlja u 16 opet pojede ručak domauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jelovnik u vrtiću
8.1.2014 19:54:41   
Jully
Mame jel kod vas jasličarima za užinu daju paštetu, hrenovke, salamu, mesni narezak i kolač sa orasima?

Doručak je ok (lino ili kruh s maslacem), pa voće, pa ručak (juhice, variva, rižoto, ćufte...) ali užina... Ja se više ne usudim buniti jer će me izbaciti iz vrtića, ali nije mi to u redu. Ja se ko budala trudim i kopam doma godinu dana da mi sin jede sve domaće i nešpricano iz našeg vrta. Pun mi je podrum domaće mrkve, našeg krumpira, sokova i kompota bez konzervansa, kuham mu povremeno ciklu iz našeg vrta, gulim naše već sad gubave nešpricane jabuke, čuvam kivije i mandarine koje mi rodbina iz Dalmacije šalje poštom, puna mi je škrinja naših tikvica, korabica, brokule, cvjetaće, mahuna... sama sam mu brala i sušila čajeve...
i onda mi u vrtiću dijete od 13 mjeseci nafuluju konzervansima i kikirikijem i orasima i medom... user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jelovnik u vrtiću
9.1.2014 8:45:11   
mišica 666
ako dijete nije alergično kikiriki, med i orasi su zdrave namirnice. a ne očekuješ valjda da će u jednom vrtiću imati organski uzgojeno voće i povrće.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jelovnik u vrtiću
9.1.2014 13:31:45   
leot

IZVORNA PORUKA: mariola

Raznovrstan je. Pogledam često, ovaj tjedan ni jednomuser posted image al on meni kaže šta su jeli. U 9 im je doručak. U 10:30 voće, u 12:30 ručak i u 15 desert. Stvarno svega bude da ne nabrajam sad. Kako god jeo u vrtiću, pojede sve i brlja u 16 opet pojede ručak domauser posted image


Isto sve i kod nas.
Ja sam zadovoljna.

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jelovnik u vrtiću
9.1.2014 20:48:16   
Jully
mišica 666 - na žalost ne očekujem da bude organski uzgojeno, iako bi mi to bilo skroz normalno. Moj svaki drugi susjed ima organski uzgoj. Čemu rajćica iz Turske kada imamo organsku na 500 metara?!? Ja proizvodim med i ne dajem ga djetetu jer je premali još za med. Za orašaste plodove i jake alergene kao što su kikiriki i jagode su mi bebe od 12 mjeseci također previše male. A dali su pašteta, hrenovka i mesni narezak isto tako zdravi?

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jelovnik u vrtiću
9.1.2014 21:48:36   
MaTana
Ja ne mogu vjerovati da to davaju djeci... Nemam nista protiv hrenovaka, pastete i sl,povremeno i ne sa godinu dana, ali to su stvari koje ne bi htjela da se nude u vrticima. Kod nas je zdrava prehrana, u ove dvije godine sto moja ide nikada nije pojela u vrticu pizzu, pomfri, hrenovku isl...
Kod njih je dosta variva, mahunarki, povrca i naravno mesa, razni rizoti, gulasi isl., za dorucak imaju namaze od sira, maslaca, purecu sunku, abc sir i ponekad ali rijetko nutellu, pahuljice sa mlijekom ili griz i tako...
svaki dan se isto jede i voce, a za uzinu bude slicno kao za dorucak, mojoj je najdraza uzina kriska kruha sa jogurtom.

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jelovnik u vrtiću
14.1.2014 10:50:28   
keyt
Kod nas nema hrenovki, pašteta i sličnog. Najgore što im nude je jednom u desetak dana topljeni sir i isto tako margo i možda tek jednom mjesečno pureći narezak. Ručak su uglavnom variva, rižoti, tjestenina s dosta piletine, nije loše osim što nakon nekog vremena shvatiš da vrte stalno jedno te isto. No, dobro, nije lako biti kreativan, niti to očekujem. Hranu sam probala dok smo bili na prilagodbi i moram priznati da je ukusna i umjereno začinjena.
Isto tako smatram da bi trebali biti oprezni s hiperalergenim namirnicama, ali toliko ih zapravo rijetko nude. Pitu od oraha imali su jednom, med na kruhu isto jednom, jagodama nije sezona, a ništa s kikirikijem još se nije našlo na jelovniku.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!