|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   opet tuta
11.3.2013 14:21:25   
tina0310
veliki pozz svima,nisam jaaako dugo bila na raji....

naš je problem u tome šta moj mali-veliki momak je lin,on kad oće ide na tutu a kad neće,neide po misec dana na tutu...a uskoro će mu 3 god,tako da nisam više ništa pametna šta i kako...jedina srića je da sam doma sa njim,tako da se nadam na lito da će nam ić bolje.on jednostavno tutu nedoživljava ozbiljno niti da se tu mora ić neg ka zabavu il stolicu,kad se umori malo sidne....

svaki savjet je dobrodošauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: opet tuta
11.3.2013 14:49:45   
niky88
slično smo prošli i mi..Lena se prošle god na ljeto odviknula pelena..uredno tražila tutu..a ondašok..nakon 1mj..počela je piškit gaćice..i opte pelene..sve do eto prije 3tj sam joj doslovno skinula pelenu rpek dana ostavila ju da trčkara gola..tutu stavila na sred sobe i svakih 5min..pitala jel treba piškiti..dva puta se popiškila..skužila je da niej ugodno bit popišan..i eto 3tj sada uredno traži tutu..pa čak i kad navečer ima pelenu

_____________________________

David 2008.
Lena 2010.

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: opet tuta
11.3.2013 16:49:42   
kaštelanka
Moj će maleni isto ubrzo tri godine,cijelo prošlo ljeto smo pokušavali ali bez uspjeha...kao da ga je strah.Ne želim ništa forsirat da ga još više ne prepadnem...nadam se da će mu napokon kliknuti!

(Odgovor članu niky88)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: opet tuta
19.3.2013 14:04:57   
tina0310
drago mi je da nismo sami,već mi postaje neugodno reć da nosi još pelene.ka da nas svi napadnu.ne mogu ga prisilit da ide a sam neželi ijako je litos iša,samo je van kuće nosija pelenuuser posted image

nema smisla,ja ga skinem u gaćice a on piški po kući,samo gubljenje živaca,dok mu nedođe ništa od mog nagovaranjauser posted image

(Odgovor članu kaštelanka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: opet tuta
5.9.2013 1:10:06   
trbuščić
Pozdrav drage mame.mi imamo veeeeliki problem.naš dječak ima 4 i pol godine a i dalje kaka u veš.pedijatar kaže proći će ta faza,ali ona i dalje traje. ja i suprug smo sve pokušali,tonu razgovara,objašnjavanja,nagrađivanja,ignoriranja ali uzalud.molim vas mame drage ako je itko imao sličan problem da se javi i podjeli,jer ja sam na izmaku snaga.prestali smo ići kod prijatelja jer mi je neugodno da se pokaka dok smo kod njih,ne vodim ga više nigdje jedino ako baš moram.pitam se gdje sam pogriješila.ponekad samo plačem jer ne znam više što da radim.osjećam se tako izgubljenouser posted image user posted image user posted image
bilo kakav savjet je dobrodošao...

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: opet tuta
5.9.2013 7:52:48   
mišica 666
a da odete kod psihologa možda pomogne razgovor s njime

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu trbuščić)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: opet tuta
5.9.2013 22:01:59   
trbuščić
razmišljala sam i o tome ali strah me njegove reakcije.zapravo strah me da nebi ustao i otišao iz ordinacijeuser posted image jer ja kad pokušavam s njim o tome razgovarati u zadnje vrijeme često rukama pokrije uši jer kaže ne želi slušati moja objašnjavanja i uvjeravanjauser posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: opet tuta
5.9.2013 23:14:18   
mišica 666
pokušaj nemas sta izgubit

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu trbuščić)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!