|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 10:33:10   
BUMBI
Draga imaš vremena za kavicu?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 10:34:53   
cuba
Imam, imam, taman sam ja tebe htjela pitati istouser posted image
D u vrtiću? L spava?
Kako ste mi? Vidim jučer da D još pokazuje ljubomoruuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 10:41:16   
BUMBI
Da,da..D u vrtiću,a L spava.Nadam se da će malo duže spavati.Sad sam baš na temi pisala da je počeo sve više biti budan,a i preko noći se češće budi i naravno traži jesti.Jučer je doslovno svako sat vreman tražio jesti,da bi mu na kraju oko 14 h dala Hipp i čovjek u sekundi zaspao i spavao do poslije 17.Imam mlijeka,samo neznam jel mu malo ili slabouser posted image
Ajme,draga neznam šta da ti kažem za D,on je drugo dijeteuser posted image ...strašno je bezobrazan,zločest,mogu reći i nemoguć..neznma više šta da radim s njim.danima mu govorim da ću ga istući i da će biti u kazni,ali naravno ništa od mojih prijetnji,pa je možda i to skužio pa još gore.Vidi da prijetim,ali ništa od togauser posted image
Jučer je ajmo reći bio malo bolji,jer smo spavali popodne.Noćas mi se i u krevet upiškiouser posted image
Šta ti?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 10:56:18   
cuba
Sorry, nestala sam malo, išla sam objesiti robu vani na žicu, pa dok ima sunca da mi se osuši.
Jutros odvela R u vrtić i produžila u grad. Otišla do dječjeg Benettona i kupila za bebicu ručnik za kupanje, donji dio trenerkice i majicu, poslije do Zare i tamo još uzela dvije piđamice. Naravno sve to na turbo sniženjuuser posted image user posted image A jučer sam teški shoping napravila u Prenatala, nakupovala se robe za R a i dosta za bracu. Zatvara se dućan i sve je bilo na 70% sniženouser posted image user posted image
Sad evo križam popis i imam zapravo još jako malo stvarčica za kupitiuser posted image

Ajoj draga, baš mi je žao zbog Duser posted image Ne znam što da kažem ili koji savjet da ti dam jer po tom pitanju nemam iskustva. Znam da si otpočetka razgovarala s njim o braci i da je super prihvatio trudnoću a vidi sada. To baš nikada ne možeš znati kako će biti. Sve me strah kako će to moj R prihvatiti isto? Sad je kao super, mazi drobić, čak mi ga zna i namazati sa kremicom ali kad dođemo kući iz rodilišta ćemo tek vidjeti kako će to biti...

A za dojenje opet nemam pojmauser posted image
Jesam ti puna savjeta jutrosuser posted image A da mu probaš češće davati Hipp kad se lijepo napapa od njega i zaspe? A opet šteta jer imaš mlijeka. Kombiniraj mu tako do prvog pregleda pa ćeš vidjeti koliko je dobio na kilaži i pitaj pedicu isto za savjet. Ja vam svakako držim fige da dojenje krene i da dohranu ne budete morali koristitiuser posted image user posted image



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:06:59   
BUMBI
Znači kod vas je onda tako lijepo vrijeme.Ja neznam kad ću veš sušiti vaniuser posted image
Ajme,koji šoping si obavila,superuser posted image user posted image user posted image ...Kod nas je Prenatal jako kratko radio i to još prije 5 godina,bilo je sve preskupouser posted image
Joj,ja jedva čekam da malo odem po trgovinama.Mogla bi u petak,jer idem do Dm-a u Potranovu podići slike,a tamo mi je i Zara,H&M,C&A i .....
Kod nas u benettonu nema robice za tako male bebe,a ni ručnika,tj ni nemamo posebno bentton za djecuuser posted image
Ma joj,nadam se d aće vam to proći puno bolje.Kaže on meni da jako voli bracu,čak više i od meneuser posted image ,ali opet,nemam pojma šta da radim,a ti mi nisi neka danas od savjetauser posted image
A što se tiče papanja vidjet ćemo šta ćemo,malo jedno malo drugo izgleda.A pedica vjerovatno neće htjeti ni čuti za dohranu,tako je za D poludila kad sam rekla da mu dajem i dohranu.On je isto bio takav,bilo mu malo,pa sam morala dati dohranu.
Na kraju joj nisam ni govorila šta jede i kad smo prešli na kravlje mlijeko za nju je još jeo Hippuser posted image i sve bilo ok...
Jučer nakon tog silog cicanja,ja se idem izdojiti kad ono jedva 60 ml iz oba dvije ciceuser posted image ,ni ne stigne nadoći mlijeko kad je stalno tražio...
Jel kuhaš danas?
Super što ti je popis pri krajuuser posted image ..još onda moraš one sitnice u Dm-u kupiti ili?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:11:09   
andydea
jutreko...i ja bi se malo ubacilauser posted image user posted image user posted image
Bumbi...ja bi s D sjela i lijepo razgovarala...objasnila mu kako stoje stvari...i da nikako ne pomisli da ga se sad manje voli...
ja imam problem sa Lanom -ona DI ni ne doživljava...koda ga nema...ako joj ja ne kažem i uključim u nešto...
Kaj se tiće dojenja -vjerovatno ti ima skokove...rasta...samo ti njega stavljaj češće na prsa i za par dana bu ok...ne nudi odmah ad...imam ja jednog požderuha...i jedva sam izdržala do 4mj..da mu uvedem jedan obrok kašicu...jede ko velikiuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:16:01   
BUMBI
Hej andy evo i tebeuser posted image user posted image
Samo ti nama svrati češćeuser posted image
Ma probala sam i tako,ali imam osječaj da on mene uopće ni ne slušauser posted image ...a vidjet ćemo.
A što se tiče dojenja vidjet ćemo,valjda će i to doći na svojeuser posted image
Pročitala sam sad tvoju priču,super jeuser posted image user posted image
Šta vi radite?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:18:01   
cuba
Ma da Prenatal je inače jako skup dućan. Baš sam prošli tjedan bila i odjelce jednodjelo za novorođenče 224knuser posted image Ma nema šanse da dam toliko novaca za nešto što će nositi mjesec-dva. Ali evo kako se zatvara, sve je na 70% bilo pa se onda isplatilo kupitiuser posted image Mi imamo baš dječji Benetton i sad isto veliko sniženje. Majičice za bebice po 33kn, hlače od trenerkice 40kn, taj ručnik 70kn, ma stvarno nisu cijene velike.

Moram još čarapice kupiti i još neku tuticu ili tako odvojeno hlače i majicu pa sam sa svom robicom gotova. Sutra ujutro idem sa mamom u City centar (iako sam bila i prošli tjedanuser posted image ) pa ću još jednom proći H&M i C&A. A vidjela sam od Bertonne u Interšpara onu ljuljačku sa vibracijom i muzikom, čini mi se dosta kvalitetna i čvrsta a po cijeni je ok u odnosu na druge pa će mi to mama kupiti, zato idemouser posted image

I onda još samo dm a to ću tek za mjesec dana, to mi nije žurba, pelene, kremice, vl maramice i to.

Izvadila sam sarme što sam pravila, moram samo pire krompir skuhatiuser posted image
Joj kod nas ti je tako sunčano i toplo, evo ja kući bez grijanja u kratkim rukavima uz poluotvoren prozor sjedim. Vani naravno treba zimska jakna ali je stvarno lijepo, samo nek se nastavi ovako dobro vrijemeuser posted image

Ma ja mislim da će D biti super, samo što mu treba samo malo više vremena na prilagodbu. Ipak je on dugo bio jedinac i svi su bili oko njega a sad oko male bebice pa ga je to pogodilo bez obzira koliko ti s njim pričala ili mu pažnje posvetila. Za koji tjedan će to sve doći na svojeuser posted image
Joj dobra si, pedicu lažešuser posted image Pa da u principu ako ne ide dojenje zašto ćeš forsirati. Nek se dijete najede i lipo spava. Vidi još do pregleda pa odluči. Jesi se već zapisala za prvi pregled kod pedice ili?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:21:42   
andydea
evo mi malo duže danas spavaliuser posted image
sad mu idem spremiti kašicu...i onda spavanacuser posted image
pa mama opet može malo predahnuti user posted image
Uf meni shopping ne spominjite...ovaj mjesec nisam izlazila iz kuće user posted image user posted image user posted image
Hvala za priču...baš sam se razveselila kad sam ju vidjela, jer sam je poslala prije 2 mj...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:26:04   
cuba
Hej andy draga, stigla nam i ti na kavicuuser posted image user posted image
Ajde da nismo više Bumbi i ja same u birtijiuser posted image
Čitala sam na tvojoj temi da ti je L pala u nesvjestuser posted image Kako je sada, jeli bolje?
Ma joj, ja sebi ništa nisam shopingirala ako ne računamo piđame za bolnicuuser posted image user posted image ali za R i bracu sam morala. R mi raste ko gljivica a sada ću imati proljetnu bebicu i ništa od R robice neću moći iskoristiti pa sam sve novo morala kupiti. Bolje sada na sniženju nego za mjesec dana kad budu opet pune cijeneuser posted image

Cure drage, ja vam pomalo gibam. Capuccino sam popila, malo odmorila (od shopingauser posted image ) i sad idem staviti čistu posteljinu na krevete i malo porediti kuću prije nego u 13h odem po R u vrtić. Možda otiđem još jednom do Cartersauser posted image

Puse :-*

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:29:30   
BUMBI
Ajde super što si našla tu ljuljačkuuser posted image
Ja imam od šogi običnu ležaljku(nemože se ljuljati i jučer mi rekla da će mi donjeti još jednu takvu ali s igračkicamauser posted image ,tako da to nisam kupovala.
Super što vam je tako lijepo vrijemeuser posted image
ja jedva čekam da malo bar zatoli pa da možemo ići u šetnjice i naravno po bracu u vrtić.Sva djeca me ispituju kad će doći Luser posted image ..jedna curica (najmanja u grupi) me neki dan pita "kad će doći L,ja ga nisam još ni vidjela kakv je mali"..predobra mi je bila,kao velika sa mnom razgovaralauser posted image
E,jučer sam bila D vodila da ga pogleda jer je dosta kašljao i nos mu začepljen,ali kaže da mu nije ništa.Dobro da sam sama predala knjižicu pa se kasnije vratila s njim jer je bila hrpa djece,još bi se i razbolio tamo,pa sm odmah pitala za pregled.13.2 idemo.Kaže meni sestra da nije ni znala da sam trudna,ja kažem i bolje,znači da nismo dugo biliuser posted image .a kad sam bila po neke uputnice nije mi se stomak još vidio.
Pa šta ću,ona će reći da nema potrebe za dohranu,a što je najgore sad onda neću ni znati kako napreduje kad mu dam i Hipp,a vidjet ćemo ipak to niej nešta previše i češtp.
Šta ćete vi danas?
D popodne ide s prijateljem iz vrtića i njegovom mamom u Mcdonaldsuser posted image ..ajme ta ga žena stalno negdje vodi,čim nadođemo morat ću joj se odužiti i to jako.Jooš odkada sam u gipsu ga vodi u igraonicu ili kod njih.Jučer ga je htjela odvest kod njih da bude i da tamo ruča čevape pire,ali je zaboravila da radi popodne pa mi se jučer ujutro ispričava što nemožeuser posted image ,luda je...

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:43:48   
andydea
Cuba ,L je sad dobro...nije ništa bilo slomljeno hB pa samo mažemo ranice na nosu....danas je baš imala sistemacki ima 30kg i 132cm micek moj mali a 5raz.user posted image
Evo ja tek sad idem doručkovati i piti kavuuser posted image ...Di je smazao kašicu i sad gleda baby tv...i samo kaj ne zaspi...zlatno dijeteuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:44:47   
andydea
Cuba kako tvoja trudnoća i bebica...???

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 11:45:14   
BUMBI
Cure idem i ja polako ručak praviti i veš rasortitrati,sveki opeglalauser posted image ,do kmi L još spavauser posted image
Uživajteuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: CB Vruća čokolada
29.1.2013 20:07:44   
osobno
nećete virovat. Upadoh ka padobranac...samo da pozdravim priju Cubu.
<3

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: CB Vruća čokolada
30.1.2013 8:29:47   
danery
jutro user posted image
cuba,aj na kofi,vidim da zjakaš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: CB Vruća čokolada
30.1.2013 12:51:58   
danery
ima sad koga?user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: CB Vruća čokolada
31.1.2013 10:35:30   
Tanjica Tanja
Kofi enivan?user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: CB Vruća čokolada
31.1.2013 10:45:30   
danery
ojla komšinka user posted image šta ima? kako tvoja zvjerčica? user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: CB Vruća čokolada
31.1.2013 10:48:00   
tiha
dobar dan dame....danery imas pp user posted image napadam user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: CB Vruća čokolada
31.1.2013 10:49:23   
Tanjica Tanja
Ola komšinka i tebi, pa jesi ti živa? Kako je (skoro) imenjakinja?user posted image  Ja sam super, počela sam raditi, H. čuva teta i jako je postala dobra...raste valjda pa se lakše dogovorimo (ucjenjujemouser posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: CB Vruća čokolada
31.1.2013 10:49:31   
BUMBI
Oooo,vidi koliko ih jeuser posted image
Evo i meneuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: CB Vruća čokolada
31.1.2013 10:50:30   
danery
hahahh,tiha,u nadi je spas user posted image imaš i ti pp user posted image

aaaaaaa,kako je vani lijepo user posted image ima da padne lajs do grada i kakav ćef user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: CB Vruća čokolada
31.1.2013 10:50:37   
Tanjica Tanja
Bok Bumbi, lijepa ti je slika u Glasuuser posted image  Kako je, kako dečki?

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: CB Vruća čokolada
31.1.2013 10:52:45   
BUMBI
Joj,baš je lijepo vani...i ja bi išla vanuser posted image
Danery uživajte i za nasuser posted image user posted image
TT hvalauser posted image
Vidim ti radiš,a H je dobra curica i sluša tetuuser posted image user posted image
tiha kako si ti i tvoje cure?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!