|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 [91] 92   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2012/2013
4.2.2014 15:56:07   
sax52341
I, da hvala i Daze na savjetu!
Sto se tice zubica mi ih jos ne peremo, ima tek 4, pocet cemo i mi kad pocne oponasat

_____________________________

M 29.12.2012

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 2251
   RE: Zimske bebice 2012/2013
5.2.2014 15:04:44   
BUMBI
Manuela sretan ti 1 rođendanuser posted image user posted image user posted image user posted image
Lotte ne presvlačim ga tijekom noći,ali bude da je ujutro mokar do vratauser posted image Za kolica nisam gledal jel ima kakvih sniženja jer nam ne trebaju
Sax mi za iskašljavanje koristimo Prospan sirup ili Bisolvon/Bisolex kapi.Imaš baš dosta sirupa za iskašljavanje ja mislim,čak više nego drugih.
Meni L isto nočas malo kašljao
Za D sam imala i sirup od islandskog lišaja,on je isto dobar.
A šta pie na tom Bronhostop sirupu,za kakav kašalj je?
Ni mi ne peremo zubiće još
L me izluđuje sad i s dnevnim spavanjemuser posted image ..gospodin nebi uopće spavao...danas sam ga pustila do 12h misleći da će duže odspavati ako počnemo s jednim dnevnim, on se lijepo probudio za 45 minuser posted image Jučer isto spavao samo 45 min i to prijepodne i onda u 19 zaspao kao top,ali opet s čestim okretanjem i buđenjem.Netko me pitao šta radi tijekom noći?On to sve kroz san,ne bude budan,malo popije i nastavi spavati,ali meni dovoljno da se sako malo moram ustajati

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 2252
   RE: Zimske bebice 2012/2013
5.2.2014 19:07:23   
Jully
Sretan rođendan Manuelici! user posted image
Mame moje ja sam danas dobila slom živaca. Išla sam po nalaz od rtg-a kukova i nije čitljiv, pa bi oni opet snimali. Odustala sam od svega i rtga i oropeda i fizijatra... bezveze hodam sa zdravim djetetom po doktorima jer se vrtiću ne sviđaju platnene pelene. A zračiti zdravo dijete više ne dolazi u obzir. Žao mi je što sam pristala i prvi puta. Još me nazovu danas iz vrtića da je Ivano ugrižen. Navodno je jedan dječak došao do njegovog krevetića kada su se spremali spavati i ugrizao ga za ruku iz čista mira. Sada ima finu masnicu koju mažemo sa heparinom. Mali ima već 3 godine i stalno su problemi s njim. Još nije progovorio, nikog ne sluša, samo hoda okolo otima drugima hranu, tuče i grize drugu djecu. Jedva čekam da ode u stariju skupinu. Zadnji puta je jednog malog ugrizao za obraz, to je još gore izgledalo. grrrrr

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2253
   RE: Zimske bebice 2012/2013
6.2.2014 7:30:48   
sminkret
Sretan rođendan Manuela! Budi nam sretna i ima da te mama i tata slušaju!user posted image user posted image

Mi se vratili u normalu i bas s gustom gledam kak se lijepo igraju. Ali taj veš se samo množi. Malo se i poceo topiti led oko nas pa smo bili vani. P je sve vrijeme jeo normalno tak da ono što je smrsavio proljevom vraća u normalu. Ja ga mislim jos neko vrijeme drzati na ad.
Lotte pogledaj si na ekupi. 350kn su kisobran kolica.
Sto se tice pranja zubi, ti cemo negdje kad pocne imitirati s cca godinu i pol, sad bi ionako samo grizo cetkicu. Nama je zubarka savjetovala za malu minimum paste tak dugo dok ne nauci sama pljuvati jer se onda samo nagutaju paste. I koliko cujem vecina ih preporuca elmex pastu.
Sad je nekoliko noci spavao u komadu ali sad su opet krenuli zubi, valjdauser posted image pa po noci jeca onak u snu i zna zavristati. Kuzim te Bumbi za dnevno spavanje, za dvaput nije a nije jos ni za jedanput. Tak da ovo prijelazno razdoblje moramo pregrmit. Kak je ti s jaslicarima? Oni su se morali prebaciti na jedno spavanje.
Jully budi sretna sto ti papa juhu, to je puno. Ima klinaca koji prestanu skoro sve jesti. I zao mi za torturu koju morate obavljati sa zdravim djetetom. Svašta!
Sax, super savjeti! Kad razmisliš sve ima logike. Sto ce njima za iskašljavanje sirup. Ja najvise koristim bisolvon na svoju ruku.
P poceo radit 4 koraka, to s bakomuser posted image oni to vise potiču, ja ga puštam da sam odluči kad će.
Priča tata, mama, baba, deda. Ozana je Nana. Mlijeko je me. Kad je tata doma, onda voli iz druge sobe onako vikat Dadooo (to je mene čuo tak ga ja zovem pa mene imitirauser posted image ) prije proljeva je prijavljivao kad bi kakao sa kaka ali mislim da ga zbunilo ono cesto kakanje pa sad vise ne. A najcesca rijec mu je jos uvijek Kajuser posted image


< Poruku je uredio sminkret -- 6.2.2014 7:33:48 >


_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2254
   RE: Zimske bebice 2012/2013
6.2.2014 21:22:25   
Jully
Opet napišem i izbaci me user posted image
Uglavnom sminkret drago mi je da vam je bolje. Ja isto gledam u hrpetinu robe i nadam se da će se sama ispeglati i složiti u ormare. user posted image
Danas smo u vrtiću dobili crvene obraščiće. Mislim da je lagani dermatitis od valjanja po podu. Mazala sam sa bepantenom i arganovim uljem, ali baš i nije bolje. Jeste imale sličan problem?
U čemu kupate bebače? Mi do sada koristili plavu niveu, a sda sam kupila hip i nisam baš zadovoljna.

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 2255
   RE: Zimske bebice 2012/2013
6.2.2014 21:51:27   
cuba
Manuela i daze, sretan vam rođendan uz najljepše želje od mene i mojih mališanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2256
   RE: Zimske bebice 2012/2013
7.2.2014 8:46:40   
daze
Cuba hvala na lipim zeljama,ljubi svoja dva mala slatkisauser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2257
   RE: Zimske bebice 2012/2013
7.2.2014 10:18:51   
sminkret
Jully, moja mala imala bas atiopijski dermatitis i super bila aderma a i niveina od nevena. Kupanje:aderma, nivea kupka, a jos bolje babylove. Sad babylove koristim i za malog i super nam je. Općenito mi je O bila dobar tester za kreme i vl.maramice, jer cim bi neka krema i sl.imale neki cudni sastav, jako parfumirano, njena koža je odmah pokazala. I mogu vam reći da je babylove (paradoksalno najjeftiniji) uvijek pokupio najbolje ocjene!

Daze sretan ročkas i tebi!!!user posted image user posted image

P.s. Za sve koji šize jer napišu cijeli post, a onda rr izbaci; prije nego obajvite, označite cijeli tekst i skopirajte. Ako vas izbaci, tekst ostaje u memoriji, pa kad se ponovno logirate, samo stisnite zaljepi ili paste user posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 2258
   RE: Zimske bebice 2012/2013
7.2.2014 19:15:07   
evanoi
daze i manuelica, sretan rođendančić u zakašnjenju!!! user posted image user posted image
mi smo dvije noći spavali avršeno, a sinoć NIKAKO . danas kod doktoric, maleni jako kašlje, virusna upala. dobio rinolan da pije jednom dnevno tri dana, a u slučaju da mu se pogorša, u ljekarni nas čeka antb. nadam se da do toga neće doći. sinoć se stalno budio, plakao, na kraju mu oko 1 dali čepiće i jedva zaspao oko 2 i pol.
jesu li vaši klinci ozdravili?

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 2259
   RE: Zimske bebice 2012/2013
7.2.2014 19:15:54   
evanoi
e, i gdje ima lijepih fora kutija za igračke?

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2260
   RE: Zimske bebice 2012/2013
7.2.2014 20:42:01   
Jully
Držim fige da brzo ozdravite i ne morate na atb. user posted image
Kutiju mi kupili u jysku, veliku plavu sa zelenim točkovima i prezadovoljni. Košta 125, sada je na akciji 100, mi kupili prošle godine na akciji za 70.

Ja sam i službeno pukla skroz od ambulante, hbora, kamata, poslovnih planova, geodeta, arhitekata, procjenitelja, medicinske opreme, gradske uprave, lokacijske i građevinske dozvole,računalne opreme, vodovodnih instalacija, keramičara, električara, zaštite na radu............................ Kupujem dekice od flisa i zastore za tuš, pa šivam zaštitne gaćice za platnene pelene (jer nema nigdje za kupiti onog vražjeg PULA), torbe za pelene, hlačice... Trgovci me u čudu gledaju kad tražim zastor za tuš sa medekima, patkicama...
Mali je ujutro u vrtiću, a popodne tata dadilja jer ja stvarno više nisam svoja. Mislim da ću danas otvoriti onaj plavac što mi se smije u vitrini, sjesti sa psima na terasu i slistiti pola kutije cigara user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2261
   RE: Zimske bebice 2012/2013
8.2.2014 9:00:22   
daze
Hvala svima na cestitkama,M i ja danas slavimo rodendanuser posted image
Slavumo doma,bit ce ludnica,vec me glava boliuser posted image imam jos sto stvari pripremit pa cim popijem kavu se bacam na posao.
M je na rodjendan napravila 3 samostalna koraka i od onda tako svaki dan po 2-3.pa me zanima,mame ciji klinci hodaju,koliko im otprike treba od tih prvih koracica da se opuste i bas prohodaju?
Jully jos jednom,suosjecam s tobom sta se tice te papirologije i hodanja po institucijama,kod nas ne mozes nista jednostavno i brzo rijesit.tako da se nadam da si uzela taj plavac sta ti se smijesio i makar se malo opustilauser posted image
Evanoi zao mi je sta cujem da je N opet bolestan,jbmu i bolescine viseuser posted image ja ozbiljno razmisljam da kupim imunoglukan pa da malo ojacamo imunitet,iako mi je M za sad hb zdrava.
Sminkret tvoj malac isto dosta pricauser posted image
Na mobu sam pa dok krenem pisat zaboravim sta je ko vise pisao,nemojte zamjerit ako sam koga ili sta preskocilauser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2262
   RE: Zimske bebice 2012/2013
8.2.2014 12:14:29   
evanoi
nama noć isto bila grozna... svakih sat vremena buđenje i traženje/cicanje/diranje cice. onda možete misliti u kojem sam položaju provela noć user posted image dobro da mi je mm doma pa sam se uspjela ujutro malo još izležavati jedno sat vremena dok je on nosio malog cendru. mislim da mu je danas isto ko jučer, dakle, ne pogoršava se

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 2263
   RE: Zimske bebice 2012/2013
8.2.2014 23:50:35   
Jully
daze nama je trebalo oko 7 dana do dužeg hoda, ali na nepoznatom terenu nije htio još 2 tjedna hodati. Još izbjegava hodati po vani. Ja šljapkam po baricama ispred njega, a on me zbunjeno gleda sa izrazom lica "ti bi da umočim svoju cipelicu u to?!? Nema teorije!"
Evanoi nadam se da ćeš se noćas naspavati i držim fige da malom mišu bude bolje.
Mi danas bili na pčelarskom sajmu. Saznala sam da postoji koncentrat ehinaceje koji se miješa sa medom i zakon je za imunitet. Mislim da ćemo probati raditi i takav med, ali malo mi je to skupo. Mala teglica bi došla oko 100 kunauser posted image Rade i se iglicama smreke protiv kašlja, a to ću definitivno raditi ove godine.Moj brbljo je naučio što je sat, samo što ga zove tas user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2264
   RE: Zimske bebice 2012/2013
10.2.2014 11:04:42   
daze
objavila sam novije slike uključujući par s rođendanauser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2265
   RE: Zimske bebice 2012/2013
10.2.2014 13:18:37   
evanoi
mi sinoć bili na hitnoj user posted image upala uha user posted image cijeli dan jučer grozan, noć još gora. sinoć isto loše, tek se sad polaaaaaaaako smiruje, ali uz antb i lupocet. uz tu gadnu upalu, još mu izbijaju i dvojke, trojke, više ni ne znam! jučer ništa nije htio jesti, doslovno, ništa. šti bismo mu na jedvite jade uspjeli prošvercati u usta, to bi ispljuvao. i tako, jučer se opet malo bacili na dnevna cicanja. ni ne znam kako, valjda je priroda čudesna, jer je mali izvukao koliko mu trebalo!!!
danas je uspio do sad pojesti mali vindino i par žličica naranče iscijeđene (uz cicanje, naravno). ajajaja...
daze, malena ti je slatkica vesela!!!
jully, baš mora da vam je bilo fora na sajmu... a to sa smrekom, za što je dobar taj med?
daze, malena će ti jako brzo prohodati, max. mjesec dana.... ma za tjedan - dva ona će već hopsati samauser posted image

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 2266
   RE: Zimske bebice 2012/2013
10.2.2014 17:14:48   
sax52341
Manuelica i Daze sretan rodjendan u zakasnjenju!
Mi na kraju bili kod pedice u petak ponovo jer je temp imao 10 dana a to mi je malo previse bilo zavirozu. Ispostavilo se da je na kraju zaradio bakterijsku upalu uha i grla, dobili antibiotik i vec drugi dan bio bolje. A jos danas usput primjetila da mu je izaslai donja lijeva dvojcica a i sve ostalo mi se cini naoteknuto...
Manuelica ti je Daze pravi bombon!
Moj mis jos ne hoda samostalno i pedica je rekla da ce on to obavit kasnije jer da je vise usmjeren na detalje i finu motoriku...
I da, Evanoi jel se otvorio Muller u Puli, i koja trgovinica sa robom za nase malisane?


_____________________________

M 29.12.2012

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2267
   RE: Zimske bebice 2012/2013
10.2.2014 22:44:41   
Jully
Evanoi želim vam da brzo ozdravite. Recept za sirup: http://www.coolinarika.com/recept/domaci-sirup-protiv-kaslja-od-smreke/ ali ja ću ga raditi sa medom, ove godine samo za nas, za probu, pa ako bude bio dobar, nagodinu i za prodaju. Mi smo konačno došli na staro sa jelom. Više ga ne hranim nego gospodin želi sam. Kada mu ja stavim u usta onda pljune, a kada sam uzme onda je fino. Danas je jeo bolonjez sa šarafima. Možete misliti na čega je ličilo i on i hranilica i pod user posted image
Manuelica je preslatka user posted image
Moj brbljo je danas počeo vikati alo-alo-alo kada je zazvonio telefon, a cijelim putem od vrtića do kuće mu govorim kaži mama, a on meni tata. Na kraju već ljuta mu kažem dobro zašto nećeš reći mama, a on tatatatatatatatata. I ona ga izvadim iz auta i gospodinu se nije dalo hodati, diže rućice i naravno, kada treba nosati, viče mama. Počeo je pjevati mačka tihotapca tj samo viče tapatap, ššššššš i vrti se u krug.
Danas su u vrtiću imali namaz od tune za doručak. Jeste vi svojima davali tunu?

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 2268
   RE: Zimske bebice 2012/2013
10.2.2014 23:02:16   
sax52341
Jully biljezim se za med, ako moze vec ovu godinu bi ga kupila ako radis.
Moj je papao tunu u pasti sa vrhnjem i bilo mu je jako fino, bez reakcija. I mojtako ponekad, pogotovosa kruhom, voli sam uzimat i papat.
Bas ti je brbljo pravi,barti nije dosadno. Kako ide ta pjesmica o kojoj pricas?


_____________________________

M 29.12.2012

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2269
   RE: Zimske bebice 2012/2013
11.2.2014 18:20:30   
evanoi
i j, jully, za med se bilježim ako budeš radila/prodavala user posted image tvoj mali je stvarno brbljavac veliki user posted image
sax, koliko ja znam, muller se još nije otvorio, ali namjerava se negdje u centru (di je prije bio varteks).... baš se veselim user posted image i ne sekiraj se za nehodača; moj mali nećak prohodao (tek) s godinu i 3 mjeseca, a sad ima 2,5 g i piči ko lud...

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 2270
   RE: Zimske bebice 2012/2013
13.2.2014 8:34:33   
sminkret
Noa (Evanoi) Sretan rođendan!!! Budi nam veseo i zdrav, a za sve drugo ce se roditelji pobrinuti!user posted image user posted image
Nadam se da ste ozdravili i da mališan može uživati u svom danu. Kad će fešta?
Daze, Manuela je prava curka i slatkiš! Vidim da je uzivala u proslavi!
Ja uzivam zadnjih nekoliko dana, za sad je mali uhvatio ritam kak bi i trebao za spavanje. Ide spavat iza 20h, probudi se iza 6 za mlijeko, popije, zaspi kraj mene, premjestim ga u krevetić, i spava do pola 9,9. Tak da onda ima jedan dnevni spavanac oko pola 2user posted image Volim ta mirna jutra, kad malci spavaju a ja u miru si radim i pijuckam kavu. Volim ih puno puno, ali kad sam s njima praktički 24 sata dnevno jako cjenim tišinuuser posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2271
   RE: Zimske bebice 2012/2013
13.2.2014 9:32:11   
BUMBI
Heeej evo i mene napokonuser posted image Uspijem pročitati ali nikako da pišemuser posted image
Noa sretan ti 1 rođendanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Daze pogledala slikice,M je preslatkauser posted image user posted image
Nadam se da ću i ja uspjeti sad koji dan staviti koju
L isto još ne hoda samostalno,napravi par koraka ali je još klimavuser posted image Slijedeći tjedan idemo na vaganje i cjepljenjeuser posted image
Mogle bi otvoriti novu temu"Zimska djeca" jer nismo više bebice,još samo ako se ne varam trebamo proslaviti od P od Sminkret rođendanuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 2272
   RE: Zimske bebice 2012/2013
13.2.2014 15:50:41   
daze
Noa sretan rođendan!user posted image user posted image user posted image
bumbi otvori ti temu pa ćemo se preselit ako sminkret ne smeta da se preselimo odmah ili da čekamo da i njen P proslavi rođendan?
M boli grlo,kašljala cijelu noć,jučer i danas neće da jede skoro pa ništa.bila sam s njom budna od 4-7 pa išla na posaouser posted image
onda došla doma i vodila je kod pedijatrice,kaže nije ništa upaljeno,vjerojatno početak prehlade,nek pije čaj i to je to.a ona nervozna,grintava užas...ovih dana jako teško zaspe i po danu i po noći,uspavljujem je po sat vremena.idem sad leć kad je i ona zaspala,padam s nogu

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2273
   RE: Zimske bebice 2012/2013
13.2.2014 17:09:40   
Jully
Sretan rođendan mali Noa! user posted image

Med bude negdje iza Gospe, napravit ću onda više pa ćemo skupa isprobavati user posted image
Ja sa konačno gotova sa papirima za ovaj tjedan i danas sam radila većinom lijepe stvari. Birala sam boje ploćica i fuga, bordure, izabrala sam vešmašinu i frižider. Jedva čekam da otvorim ambulantu user posted image
Danas je baš bio sunčan dan i moj Ivano je konačno šetao kada smio išli iz vrtića. Sutra ujutro krećemo na vikend u Slavoniju kod bake i djeda. Tata nam je dežuran, pa bi i tako bili sami. Spopala ga je neka romantika, kupio mi je prekrasan buket, jagode i šlag jer se sutra nećemo vidjeti. Totalno ga ne prepoznajem user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 2274
   RE: Zimske bebice 2012/2013
13.2.2014 17:22:51   
sminkret
Vi to mene želite ostaviti kao i u trudnoći user posted image ma ja ionak računam sa moj mali ima vec 1 godinu, uvijek sam tak računala i po mjesecima - prvo ima Manuela, onda Noa, i eto nas. Samo je iza nas N od Nelly, ali nje vec dugo nemauser posted image
Sve neke prehlade haraju...
Bumbi, stavi slikice!, i ja se spremam vec neko vrijeme, a nikak da uhvatim vremena.

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 90 [91] 92   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 [91] 92   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!