|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2012/2013
24.1.2014 8:15:23   
evanoi
lotte, a šta se i ti budiš koliko i on? mislm, tih 900 ml pije više puta tijekom noći pa se budi i zove te da mu je daš ili? a više ne dojiš?
a da nađeš isti oblik dude varalice kao onaj na bočici?

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 2226
   RE: Zimske bebice 2012/2013
24.1.2014 16:39:48   
sminkret
Vec sam nekoliko puta zapocela pisati ovaj tjedan, ali onda morala prestati, i sad su to vec stare vijesti. Dakle, prvo je temp trajala do pon, islo na bolje, u utorak poceo pomalo kasljucati, u srijedu malo vise, jucer jako i navecer ponovno temp, ne tak visoka :38, ali opet. Danas isli doktorici, pocetak bronhitisa i upala grla. Dobio summamed, ventolinom inhalirati i to je to. Kaze ona, da je ona viroza od vikenda prosla i odmah mu se na to primila infekcija. Sad je jedva zaspao kak je zastopan. Znam da sumamed brzo djeluje i nadam se da ce vec sutra nakon druge doze biti bolje. Eto, bas ga muci. I ja kasljem ali puno manje nego on.
Zao mi je Daze nesto tako čuti... Baš je tužno to.
Lotte ne znam ti pomoći. Obična duda ne pali? Kako ide privikavanje?
Sax, nemoj se opterecivati s hodanjem. Bitna je motorika, to dal ce on prohodat sutra ili drugi mjesec stvarno nije bitno. U mom kvartu, a stvarno je mladi kvart, najcesca dob kad malci prohodaju je 13, 14 mjeseci. A to pratim zadnjih 5 godina. A i vidjet ces kad on jednom prohoda, bit ce ful stabilan i morat ces samo trcati za njim user posted image jer su mu se sve ove silne mjesece puzajući mišići jako razvili.
Evanoi, jos Noa kupuje jogurte? user posted image Sigurno je presladak!
Di su nam Bumbi i Nelly?

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2227
   RE: Zimske bebice 2012/2013
26.1.2014 17:13:39   
evanoi
cure, gdje ste? kako ste? kako bebači?
sminkret, jesi bolje? a P? jesu li prošle sve virozice?
mi promijenili opet ritam dnevnih spavanja... dobili 4. zubić, bili na rođendanu nećaka, bilo mu je zabavno i igrao se s dječicom. user posted image

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 2228
   RE: Zimske bebice 2012/2013
26.1.2014 21:53:22   
daze
M opet zeza sa spavanjem,budi se nocu pa se digne i place,ne mozes je polec nema sanse.onda ponovo uspavljivanje po pola sata.i dnevni ritam isto poremecen,bila je dosla na jedno spavanje,a ovih dana 3x po pola sata.user posted image
Evo je i sad place,mm je pokusava uspavat po drugi put,grintava je al nikako zaspat.
Po danu je ok,prosli tjedan sam ja radila popodne pa ju je mm cuvao kad bi dosao s posla.nije bilo problema,osim sta bi se zaljepila za mene cim bi dosla domauser posted image
Idem,mm ne uspjeva

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2229
   RE: Zimske bebice 2012/2013
27.1.2014 10:35:52   
BUMBI
Hej cure evo me napokonuser posted image Nikako da se javim,uspijem samo malo pročitati šta pišete
Daze žao mi je zbog kolegiceuser posted image user posted image
Sminkret kod vas bolesti više nego kod nas,baš mi je žao što se toliko mučiteuser posted image user posted image user posted image
Lotte nadam se da će prilagodba brzo doći na svoje
Neznam šta sam sve pročitalauser posted image ,ovo sam sad zapamtila dok pišem
Mi smo ajmo reći dobro,L još ne hoda sam,može samo uz namještaj,ima još uvijek 4 zubića,kosica ima ko u priči,samo mu rasteuser posted image user posted image Nismo još bili na cjepljenju i vaganju,sve strah šta će reći koliko kg imauser posted image to ću sad koji dan nazvati pedicu.Nosić i nama svako malo bude začepljen.Što se tiče spavanja,klasika,svakih par dana buđenje po milijon putauser posted image nekad popije 3 boćice čaja i bocu mlijeka,a nekad samo pola čaja i bocu mlijeka.Lotte vidim i N jako puno pije tijekom noćiuser posted image
Evanoi bliži se i vaš rođendanuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 2230
   RE: Zimske bebice 2012/2013
27.1.2014 19:01:23   
evanoi
daze, isto i moj radi sa spavanjem!!! ahhh, sad mi je lakše, valjda je to onda normalno. možda im se nešto mijenja u ritmu. moj spava do cicanja oko 1 u svom krevetiću, nakon toga u naš, i onda ajmo, prevrtanje, nešto kao tiho cendranje, i nikako da se umiri. ja ga mazim, šššš, masiram mu leđa, na kraju sam ga dvaput morala uspavljivati. aaaahhh.... možda vrijeme utječe na njih? user posted image
bumbi, stavi slikicu da vidimo kako mu je nabujala njegova griva user posted image
naš micek se danas popeo na kauč. sam. u sekundi.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2231
   RE: Zimske bebice 2012/2013
27.1.2014 21:22:51   
evanoi
i, daze, kako s nedojenjem noću?

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2232
   RE: Zimske bebice 2012/2013
27.1.2014 22:48:18   
sax52341
Bok curke
Evo mi nakon bolescine ponovo krenuli u jaslice... Place kad ga predam teti, malo jede, spavao je sat i pol (doma spava dva i pol) i place kad me vidi kad dodjem po njega. Ali danas je ponedjeljak i bio je dugo doma pa se nadam da ce krenut bolje...
Lagano hoducka ali nije to jos ono pravo, na kauc se penje vec nekih mjesec i pol i penje se po stepenicama. Probali smo bagremov med, pedica mi rekla da moze pogotovo zato sto je provjeren i domaci i rekla da je najbolje pocet sa bagremovim jer je najblazi...
Nocas spavao u svom kreveticu od 21.30 do 2.30pa poceo cendrat pa sam ga prebacila u nas krevet (bez vode i mlijeka) i onda se probudio u 7 dobio mlijeka i nastavio do 9. Ovo mi je vise manje ok, naucio me da budem zadovoljna i s malimuser posted image cini mi se da je cijela prospavana noc i spavanje samo u svom kreveticu za nas miljama daleko..

_____________________________

M 29.12.2012

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2233
   RE: Zimske bebice 2012/2013
28.1.2014 13:00:47   
daze
sax ,nisi jedina,i meni se spavanje u krevetiću cijelu noć čini jako dalekouser posted image
iako više ne doji,ne traži,mislim da joj ne fali.sinoć je prespavala u komadu ali u našem krevetu.rekla bi moja baba,ne možeš i jare i pareuser posted image
a kako smo se vratili u spavaću,jer me satraše leđa od kauča,i draže mi je da je s nama,jer se stalno otkriva,a u sobi ledara.upalimo peć prije spavanja da malo ubije hladnoću,al opet osjetim u neka doba da je hladno.
evanoi,pojma nemam zašto se budi po noći,možda opet kakav skok s godinu dana?a možda i vrijeme,kao šta ti kažešuser posted image
user posted image za Nou,baš je mali spretan!
bumbi eto i tebe konačno,baš si nas zapostavilauser posted image čekaj,L ti popije 3 boce čaja tokom cijelog dana ili tokom noćiuser posted image
soba za M je gotova,novi laminat i knauf,friško opiturana,jedan zid u rozoj boji,dječji luster i zavjesauser posted image zadovoljna sam poslom,pogotovo jer smo mm i ja to sami radili zadnjih 2 tjedna kad smo imali vremena.sad samo čekamo rođendanuser posted image
M je naučila nove riječi,DA KUKU (daj čuku-čuka je kod nas naziv za dudu varalicu)i KOKO(oko-pokazuje na meni ili lutki).
konačno je skužila onu hodlicu guralicu i sad piči po kući gore dole sva ponosna šta hoda.samostalno još nezna,pružim joj ruke al se ona baci prema naprijed umisto da zakoračiuser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 2234
   RE: Zimske bebice 2012/2013
28.1.2014 21:26:17   
BUMBI
Daze tijekom noci,ali to je samo nekada,zna i sam jednu.Preko dana isto dosta pije
Super za sobuuser posted image user posted image
L spava stalno u kreveticu,mozda sam ga 2-3sveukupno stavila u nas ali to tek ujutro
Sax nadam se da ce se brzo priviknuti na jaslice ponovo

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 2235
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2014 7:32:20   
daze
Evanoi jesi vidila da je izasla rodjendanska cestitka za nou i manuelu u mame i bebeuser posted image
Kako su jaslicari?sax ide li na bolje? Bumbi svakako stavi nove slike sa vidimo cupavcauser posted image
Ja uvik tipkam s moba,nikako se nakanit da stavim slike.u biti,prvo ih moram sortirat s moba i digitalnog na komp.to cu poslije rodjendana pa cu stavit.


_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2236
   RE: Zimske bebice 2012/2013
30.1.2014 14:01:21   
evanoi
a, super, daze, nisam još vidjela, ali poslal mm poruku da kupi na povratku s posla user posted image
bumbi, pa tebi mala csuper onda spava u svom krevetiću ako si ga samo dvaput nosila k vama? šta nisi govorila da se često budi? pa šta ti onda odmah zaspe kad mu dođeš ili?

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 2237
   RE: Zimske bebice 2012/2013
31.1.2014 0:26:23   
Jully
Evo i imene konačno. Sretan rođendan sa VELIKIM zakašnjenjem i Ozani i Noici i Luki. Nadam se da nikog nisam preskočila.
Daze znam kako ti je. Ja od 20.9. hodam zbog papira za firmu i taman kad sam sve predala, promjenio se zakon i sada ganjam sve ponovno. Na birou nemam pravo na naknadu iako imam 5 godina neprekinutog staža, jer sam registrirala firmu na trgovačkom sudu i apsolutno nema veze to što ta firma još fizički ne postoji, a uz našu birokraciju ni ne bude do jeseni. user posted image
Čitav prošli vikend nismo imali struje jer se izvalilo neko drvo u šumi i prekinilo žice, a zbog snijega im je trebalo malo duže da poprave. Posljedično nismo imali ni vode jer u ovoj našoj šumetini je bunar jedina opcija, hidrofor ne radi, a za ići po vodu u kantama nam je malo previše daleko po snijegu. Tek sam danas završila sa pranjem, sada me još čeka peglanje nekih 7-8 mašina. user posted image
Komp me zafrkava, ne mogu se spojiti sa googlom jer javlja neku ssl pogrešku, a instalirala sam novi antivirus i kaže da je komp čist. user posted image
U subotu smo pokupili srnu, srećom samo je malo pukla plastika na braniku, a srnu dokrajčio auto koji nam je išao u susret user posted image
Uspila sam dogovoriti besplatno cjepivo protiv streptokoka u ponedjeljak i ne vodim malog u vrtić ni danas ni sutra da nešto slučajno ne pokupi, kad ono probudi se jutros skroz promuko i kašlje i šmrca... Sada kuhamo sljezov čaj, pije sirup od jaglaca, špricamo nos i mažem ga sa onom masti od eukaliptusa. Nadam se da će biti bolje do nedjelje.
Bili smo na pregledu kod ortopeda jer su nas uputili iz vrtića i čovjek kaže da tete u vrtiću nisu normalne, jer sa malim je sve uredu i ne mogu platnene pelene utjecati na kukove. Sada moram maloga voditi na rtg i zračiti bezveze da bi imala dokaz da je sve uredu. U biti je njima lakše sa jednokratnim pelenama, a izgleda mi to ne smiju tako reći jer su oni kao moderan i prilagodljiv vrtić.... bla bla bla koji ja plaćam 750 kuna, tj plaća moj muž jer ja više nemam nikakvih primanja grrrrrr user posted image
A Ivano je dobio 9. zubić i još 3 četvorke se bijele. Voli se sanjkat, ali sa snijegom ne želi imati posla, ni gaziti po njemu ni dirati ga ni gledati baš previše. Počeo se vrtiti dok pleše i pokazuje na radio pa sa vrti kada želi da mu pustim glazbu. Počeo je šarati bojicom po papiru. Juče mi je napravio prvi crtež i kaže da je to "dož", tako i izgleda user posted image Sve mi pomaže, voli metlu, krpe za prašinu, mop... stalno me oponaša. Danas je tržio boćicu sa čajem i kada sam mu dala rekao je lala, valjda ih to uče u vrtiću. Opsjednut je sa riječi zec i izgovori ju barem 100 puta dnevno

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2238
   RE: Zimske bebice 2012/2013
31.1.2014 8:33:40   
evanoi
jully, stvarno vam nije bilo lako ovih dana! ali si mi zato i nasmijala sa zecom, baš mi je smješno kad pomislim kako stalno izgovara tu riječ - sigurno se i vi stalno smijete.
joj, joj, vrtići i tete. vjerujem da je njima lakše s običnim pelenama. ma ne možete nikako izbjeći taj rdg? baš je neophodan? mislim, on je još tako maleni... iako vidim da se, s druge strane, ultra lijepo razvija user posted image
moj je sinoć super spavao, od 21 do 3 bez buđenja u svom krevetiću i onda kad se probudio sam ga uzela k sebi, nije mi se ni dalo ga pokušavati uspavati jer sam bila koma. spavao do 6 i sad već opet je u krevetiću, spava 10 min i vidjet ću do kada. malo si je preokrenuo ritam valjda. a i vrijeme vuče na to, kiiiiiiiiiiiišššššššššaaaaaaaaa.. mislim da ću i ja sada legnuti na kauč. kuću sam zaključala da nitko ne smeta user posted image

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2239
   RE: Zimske bebice 2012/2013
31.1.2014 16:19:50   
sminkret
Dan! Vidim malci su postali pravi brbljivci, svi nešto pričajuuser posted image user posted image ja cu o tome drugi put, meni tj.nama se agonija s boleštinama nastavila, i mislim da mi je ovaj tjedan bio najteži od kad sam mama. U vž je već tjedan dana snijeg, niske temperature, a želučane viroze haraju, cujem da su vrtići napola prazni. I tako je moj P popio summamed, on mu valjda uništio bakterije u crijevima, makar smo pili probiotik, i na to mu se ihvatila viroza. Proljev. Koma. Poceo u nedjelju, bilo podnosljivo dan dva, jer na svu srecu puno pije pa nadoknadio gubitak tekucine, u utorak bilo nekih 10,11 stolica. Zvala u srijedu pedicu, preporucila Humanu 9 i ona stvarno djeluje. Jucer dosli na samo 5, a danas zasad 2! Paralelno s njim O u pon pocela povracati, povracala nekih 10ak puta u sedam sati. Muz dosao s posla, jauče u dnevnoj. A ja vecinom jednom rukom drzim P, a drugom kantu ozani i tjesim je da ce proći. Joj kak je to bilo stresno! Njoj u utorak dobro, ali nisam znala (kad dosad nikad nije imala takve vrste bolesti) da želučane viroze znaju izazvati privremenu intoleranciju na laktozu, pa kad me jucer molila mlijeko, ja joj dala razrijeđeno i u malim kolicinama, ali opet, navecer, jadna sve ispovracala. Ne pitajte koliko sam veša oprala ovaj tjedan, koliko plahti i deka, koliko sam sve zajedno spavala... Sad se veselimo svakom pomaku, svakom normalnijem snu, normalnoj hrani... P danas dobio pirekrumpir, i polako cemo uvodit hranu. Kupila mu i aptamil bez laktoze, valjda ce htjeti piti. Eto, izjadala sam se.

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2240
   RE: Zimske bebice 2012/2013
31.1.2014 18:39:02   
evanoi
sminkret, jadnići, baš vas je snašlo, želimo vam brz oporavak. stvarno si puno toga izdržala!!! nakon što prođu boleštine, treba ti podignut spomeničić ispred prozora user posted image
noica je otkrio novu igricu: dudu bočicu okrene naopako i onda mirno stoji i uživa gledati kako kapa po poduuser posted image i brblja ful. mi smo u razmišljanjima za rođemdam. bit će nas puno, ali to ćemo samo ovu 1. godinu i gotovo.... bit će nas na kraju više nnego na vjenčanju user posted image
daze, vidjela naše klince u časopisu, ma slatkići naši rođendančići! user posted image

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 2241
   RE: Zimske bebice 2012/2013
1.2.2014 17:34:57   
Jully
Sminkret želim vam brzi oporavak user posted image
Moj miško i ja samo već 3. dan doma. U ponedjeljak nam je cijepljenje pa ga držim pod staklenim zvonom do onda. Više nemam ideju šta da kuham. Počeo je brljati. Samo se u juhama davi user posted image
Počela nam je i faza penjanja po namještaju i mogu vam reći da baš i nije zanimljiva user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2242
   RE: Zimske bebice 2012/2013
2.2.2014 14:04:10   
sax52341
Mi smo od srijede opet doma... Ja sam bil na poslu citava 2 dana, uzas!
M je opet pokupio bolestine, imao upalu uha i grla, sad jos kaslje i cijedi mu se jako nosic. Pocele su mu se i okice krmeljit, sve me strah da nije i konjuktivitis zaradio.
Znate mozda neki prirodni lijek za kasalj i smrkavi nosic?

_____________________________

M 29.12.2012

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2243
   RE: Zimske bebice 2012/2013
2.2.2014 14:12:19   
evanoi
sax, ja mu svaki dan dajem čaj od sljezova korijena kao preventivu od kašljanja i grlobolje. sad, bi li to i vaa pomoglo???
drugo ne znma. ali za konjunktivitis sam čula da ako ne želiš antibiotike, da mu onda kapneš fiziološku. navodno je jedna mama to prakticirala i nenač joj je prošao bez antb.
jully, kakve mu juhice radiš, mislim, rijetke ili guste? i jede li onda nakon juhice još nešto ili ostajete na juhici za ručak?

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 2244
   RE: Zimske bebice 2012/2013
2.2.2014 17:37:23   
daze
jully stvarno ti se svašta izdogađalo...prvo to za papire za firmu,vjerujem da si frustrirana jer meni automatski skaču živci kad pomislim na birokraciju i hodanje po institucijama u kojima je živi kaosuser posted image
nadam se da ti je Ivano bolje i da ćete se uspit cijepit u pon.a to za kukove mi isto nema smisla,kakve veze pp imajuuser posted image
sminkret,baš mi je žao što su vas napale svakakve boleštine,ne mogu ni zamislit kako si to sve izdržala.kako je P sa papanjem sad?
sax ja sam za kašalj isto davala korijen bijelog sljeza po evanoinoj preporuci i bilo joj je bolje,sad neznam hoće li vama pomoć.i spasilo nas inhaliranje fiziološkom za začepljen nos.posudili inhalator kod jetrve i nakon dva dana bilo puno bolje.
mi prešli na adaptirano od 1 godine,kravlje još nismo uveli,nikako da se nakanim.jaje je cijelo probala,nije bilo reakcija.ovih dana sam joj počela davati po zrno soli u povrtne kašice i sve manje miksamo.danas je ručala meso i krompire s kruhom,sve na komadiće i jela sama prstićima,sve pojelauser posted image
od hodanja još ništa,pusti se i stoji u mjestu,čučne,digne se...al ni koraka naprijeduser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2245
   RE: Zimske bebice 2012/2013
2.2.2014 18:42:37   
evanoi
cure, pitanje: perete li vi zubiće svojim malenima? kako ako da, čime? sad čitam da bi trebalo od 1. god. života i pastu za zubiće koristiti user posted image mi još nismo počeli prati, ali razmišljam da bismo mogli. našla sam da postoje i neke četkice silikonske koje se nataknu na prst.
iskusne mame, što vi kažete o tome, bumbi, lotte, sminkret?
i mi probali cijelo jaje, ok. je, a kravlje ćemo s godinu dana, dake, još imamo bebimila koji ćemo do kraja potrošiti pa se bacamo na muuu - muuuuu user posted image

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 2246
   RE: Zimske bebice 2012/2013
2.2.2014 23:15:06   
Jully
Sax ja sam okice prala u čaju od nevena, imam svoj domaći i pomoglo je. Kuham mu isto sljezov čaj (korijen, list i cvijet) ima ga u dm-u i tamo sam našla i mast od eukaliptusa što se maže na prsa i leđa. Stvarno mu je pomogla. Kupamo ga i dalje svaku veče i kada je prehlađen para kod kupanja mu sve odštopa i do jutra je bolje. Sirup od jaglaca za iskašljavanje ne pomaže ništa. Ima u ljekarnoj za kupiti sljezov sirup, a kaže mi susjeda da ona radi i neki od borovih mladih iglica i da joj je super, budem i ja probala napraviti ove godine. Vidjela sam da ga ima i za kupiti u ljekarnoj, ali nisam proobala.
Evanoi -Juhice radim pileće kao i za nas samo njemu sa vilicom stisnem mrkve, celera, korabice, cvjetače i brokule. Obožava i juhu od rajčice. Više mu ništa ne kuham zasebno, jede sa nama. Rijetko pojede nešto nakon juhe u zadnje vrijeme. U početku je volio sve na komadiće i papati sam sa prstima, ali sada više neće i ne voli više voće, a prije se davio u njemu user posted image
Mi peremo zubiće otkad je prvi izbio. To nam je ritual prije spavanja i sada sam otvara usta kada vidi četkicu. Pastu koristimo Aquafresh 0-3 godine ali samo mrvicu. Probali smo i one spifi maramice, ali nam nisu dobre, tj. svaki puta me ugrize za prst i to jako user posted image
Daze bude se M jedan dan samo pustila i počela hodati. Tako je i Ivano, samo on i dalje puže ako treba nekud brzo doći. Trenutno je fora 100 puta popeti se na kutnu i sići dolje i pri tome viče zec, zec, zec, zec.....


_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2247
   RE: Zimske bebice 2012/2013
4.2.2014 8:35:09   
Lotte
Bumbi vidim i vama je noću kao i nama. Piju jednako puno. Pretpostavljam da ga moraš presvlačiti preko noći i probije li mu mokraća pelenu?

Sax user posted image i mi ovaj tjedan ne možemo u vrtić zbog boleštine.

Zubiće ne peremo, iskreno ni ne sjećam se kada sam sa ovom dvojicom počela. Samo znam da je to bilo kada su već sami pokazali interes za četkicom i kada su htjeli oponašati. Ispočetka je to bila samo igra, kada vide mene i oni bi.

Cure, znate li možda gdje kupiti povoljna kišobran kolica, ali ono stvarno povoljna. Ja sam jednom naletjela na Pikolova od 200 kn. Bumbi, jesi možda bila do Portanove? Ima li nekakvih sniženja na kolica?

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 2248
   RE: Zimske bebice 2012/2013
4.2.2014 10:31:31   
evanoi
lotte, ne znam za kolica, mi imamo posuđena.
danas se baš loše osjećam -jučer cijeli dan sama, maleni cendrav ko vrijeme, nosio bi se,a mene boli neka user posted image zdjelična kost i jedva i hodala jučer, neće jesti, stalno bi nešto, a ni sam ne zna što. puknuo mi živac i sam se tako izderala na njega: "ma šta hoćešššššššššššššššššššš?????????????????????" jadnić, ostao je otvorenih ustiju, samo me pogledao s velikim upitnikom iznad glave. nikad me takvu nije vidio. ma nikoga ja mislim nije takvog vidio. odmah mi je bilo žao, krivo. jooooj, baš ružan osjećaj. nije maleni kriv što je maleni i cendravuser posted image user posted image vam se dogodi/lo tako nešto? mislim da mi baš treba odmor... a ko za inat mm radi čitave dane ovih dana...
da, mast od eukaliptusa je i nama pomogla kad je imao zaštopan nosić...

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 2249
   RE: Zimske bebice 2012/2013
4.2.2014 15:50:08   
sax52341
Evanoi znam taj osjecaj! I ja sam tako pukla i od onda kad mi tako dodje stavim ga u krevetic, pustim ga malo samog a ja u drugu prostoriju da se malo skockam.
Lotte za kisobran kolica neznam ali ima povoljnih na njuskalu.
Jully i Evanoi hvala na savjetima! Mi bili jucer kod pedice i poslala nas na zaraznu da prekontroliramo sve i slikamo pluca za svaki slucaj. Na srecu radi se o virozi koja ima duze trajanje, pluca cista. Ima adenovirozu, cijeli dan smo bili kod doktora, ali bar znamo da je sve ok. Vadili mu prvi put krv iz vene, hrabro se drzao. Bilo je grozno vidjet roditelje cija su djeca morala ostat u bolnici pogotovo kad neznas da li je tvoje dijete ok. Puno ih je ostalo radi upale pluca, enterovirusa, rote, upale bubrega, ma grozno.
Moj mis je malo bolje jos kaslje i smrkav je jako, ima malu tempicu ali smo ovu noc mirnije proveli... Na kraju koristimo samo fiziolosku, doktori nam rekli da ne mazat sa eukaliptusom jer je jos premali, a i sirupi za iskasljavanje se preporucuju tek od 2 godine, mi smo na svoju ruku uzelii bronhostop i cini mi se da pomaze. Inace rekli mi da za suhi kasalj ima puno sirupa koje smiju ali za iskasljavanje ne....


_____________________________

M 29.12.2012

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!