|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Travanjske bebice :)
30.4.2013 13:13:12   
Marti83
Curke moje samo da se kratko javim,jer nemam vremena
D.prošla prehlada,i u petak idemo na kontrolu i napokon opet u jaslice od ponedjeljka.Još malo pa odoh raditi(13.5).U petak mm je završio u bolnici,otvoreni prijelom prsta imao(na poslu se ozljedio).Jučer je došao kući,i sada ga služim i pomažem jer mu cijela lijeva ruka povijena.Režem mu kruha,mažem namaza,oblačim...kupam...imam drugo dijete user posted image
Sva sreća da mi je D.dobar,puj puj puj,jede,spava,po noći se ne budi puno.
Eto toliko od mene,kad ulovim vremena javim se još...a sad odoh u kopanje vrta


_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Travanjske bebice :)
1.5.2013 7:31:12   
newmum
Kony sretan rođendan malenome!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj maleni je u fazi odbijanja krute hrane! Čim sam spomenula da mu miksam još hranu odmah sljedeći dan neće zgnječeno nego skroz smiksano! user posted image user posted image No zato tamani smoki samo tako, cili uzme u usta i gricka..jos sam rukom ne prinosi ustima nego mama daje. Imamo 5 zbuća, 6., 7. i 8. se bijele ali još nikako da niknu.

primjetila sam također da neće priča..u smislu..do sad je zvao mama, tata, baba, daj, ne, a sad NIŠTA!! niti hoće da što ponavlja kako je znao prije. Jooooj jel to normalno????

Il si ja umišljam da nije??





_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Travanjske bebice :)
1.5.2013 11:59:36   
Kazimira
L sretan rođendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma to mu je faza newmum.......ali ako potraje traži stručni savjet.........

naš je evo baš zadnjih dana sav drugčiji, više priča, ponavlja, sve kuži...........sad je zaspao pa ja idem peglati.......user posted image

pusa svimauser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Travanjske bebice :)
3.5.2013 17:20:12   
Kony
Newmum i kazimira hvala. Eto rodemdan je prošao super! Vrijeme je bilo odlično,djeca prezadovoljna dvorcem a slavljenik je bio super dobar. Zabio je glavu u tortu i ruke ma sav je legao na nju. Mm ga je držao i on je samo odjednom završio u torti. Žao mi je što to nisam uspjela uslikati s mob.da vam pokažem ali imam na foticu ali pošto nemam komp ne mogu prebaciti. Stavila sam neke slikice pa pogledajte.
Vidjela sam da se Bablica danas javila na jednoj temi šteta da se i nama ne javi.
Pozdrav

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Travanjske bebice :)
3.5.2013 22:07:41   
Kazimira
hello....

Kony baš vam je bilo zabavno........super su slikice.....moj mm još prebacuje iz formata u format pa nikako da stavimuser posted image

Jel' koja od vas zainteresirana za ovo druženje na bundeku? Baš bi billo lijepo da se vidimo user posted image ........vidjela sam i ja Bablicu na toj temi...šteta kaj se ne javi user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Travanjske bebice :)
4.5.2013 22:13:25   
Marti83
Bablica nam je počela raditi a i češće je na facebooku nego tu
Ja sam svugdje pomalo user posted image
Idem na spavanac,jer sam od ranog jutra u pogonu,vozim na sve strane,maloga šetam,ručak,kolači...ma joj ima toga

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Travanjske bebice :)
4.5.2013 22:51:40   
Kony
Kazimira ja bi baš došla na to druženje ali mi to baš sada i ne paše radi financija a i taj dan počinjem raditi.user posted image
Mi smo danas sami tata nam u Zg svira u svatovima. Joj baš ne volim biti sama kod kuce.
Pozdrav!

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Travanjske bebice :)
6.5.2013 13:15:42   
Kazimira
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=3379

evo i naših fotki s ročkasa user posted image

Šteta Kony......valjda bu još prilike user posted image

K mi se danas fino odalamio od štok, ima kvrgu i crveni mu se čelo.......baš sam bila jadna.....user posted image

Naki dan smo mu kupili prve sandale.....noga mu se kuha u tenama po vručini.....user posted image

pozz...

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Travanjske bebice :)
6.5.2013 13:23:22   
andydea
Pozz mamice...
Kao što već znate pokušavamo organizirati druženje...datum je 8.6 na Bundeku...pa nam se javite na tu temu da vidimo koliko nas ima...
Svatko bi nešto donio i uz lijepi dan i veselo druženje...ostala nam lijepa uspomenauser posted image
Kazimira slikice su ti super...
Kaspi user posted image  za čvrgu..ljubi mama da brže prođeuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Travanjske bebice :)
8.5.2013 10:13:51   
Kazimira
di ste mamaica....?????

mi evo več dugo kašljemo i nos nam curi, a danas idemo na sistematski s godinu dana, sigurno ga neče htjeti cjepiti.......user posted image
i ja sam se malo prehladila, grlo i nos me zezaju...uf.....user posted image

pusa svima......user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Travanjske bebice :)
8.5.2013 18:02:09   
freelove
Hej cure...
Kazimira kak je prošo sistematski?  Nadam se da je čvrga prošla, B. se stalno onak po malo udara, još ni jednom nije zveknula da smo morali neš poduzimati.
Počela se ko luda penjati po svuda, več nekoliko puta sam ju našla na onom malom dječjem stolcu kak stoji, baš me bude strah da se ne prevali ....mislim da ju muči peludna hunjavica, kiše onak po 5-6 puta za redom i non stop joj curi vodenasto iz nosa i stalno češe nosić onak sa šakom izvana, i bude jaaakkkooo nervozna. Uz sve to još joj trojke izbijaju i slini  ko kad je bila bebica. Inače imamo več 8 lijepih zubića.
Danas sam išla po uvjerenje o prebivalištu za upis u vrtič, 40kn sam to morala platiti, nemrem vjerovati da i to naplačuju, komad papira, baš sam bila ljuta. I kaj ak uopće ne dobi mjesto u vrtiču? Ajme kak se bojim toga.
Pokušavam je odviknuti od cice, tak je teško...kad joj nedam cijela zgrada ju čuje.
Kaj se tiče pričanja....pa melje ona  stalno nekaj ali niš razumno. a sve ono  kaj zna(mama, tata, teta, auto,vau vau, pa pa,to) kad ju ulovi ponavlja jedno za drugim po 10 puta. ko da uči pjesmicu na pamet.

idem sad pogledati slikice .
veliki pozdrav svima!!!!

< Poruku je uredio freelove -- 8.5.2013 18:04:11 >


_____________________________

peace&love

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Travanjske bebice :)
8.5.2013 21:40:00   
Kazimira
hej......

nije cjepljen jer je malo bolestan.....težak je 12 250 (na kućnokj doma ima 12 500) i 80 cm...bio je jako nemiran i plakao je tako da je mjerenje malkice upitno....ostalo sve je ok...user posted image
čvrga je super kako sam mislila da bude..kad se udario bila je velika plava crta i nateklo ali sam mu dugo držala obloge i to uz crtić tako da se drugi dan malo vidjelo....user posted image
moj isto zna reći mama, tata, baba, tete, dede i onda imitira macu, konja, gicu, patku, psa i da naučio je tako lijepo viknuti NEEE...user posted image

ja sam se tog odvikavanja bojala ali je prošlo super....drži se, mogu misliti da je koma user posted image

pusa svimauser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Travanjske bebice :)
9.5.2013 9:29:40   
Ubrzomamica
Pozdrav drage moje!!!
Nama je danas rodendan!!! Sreca mamina godinu napunila!!!!
Jao kako je proletjelo! Za vikend cemo festati, baka i deda nam rade, a bez nijh nema tuluma!
Mi smo super, mama istekao porodiljni, pa sam na godisnjem! Skupljamo papire za vrtic, nadam se toplo da ce bit ok!
B je jako veseo, smije se, prica, 5 zubica imamo, jos ne hoda, za rukicu da al se ne zeli pustiti! Cijelo jutro vice totaaa i puse i pljesce rukicama!
Mama je sve pripremila! Jos napravit kolace i tortu i "party can start!!!!"
Puse svima!!!!!!

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Travanjske bebice :)
9.5.2013 9:45:27   
newmum
Ubrzomamica sretan rođendan malenome!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Kazimira brzi oporavak malenome zelim! I super za mjere, vejiki sam dečko!

Mi još nismo išli na pregled, sestra nam rekla da se javimo kad samostalno prohoda bez držanja za rukice...
Što se tiče prehrane počeo je sve jesti u svim oblicima..znači..ne miksamo više..i meso papa u komadićima..je da hranjenje traje po sat vrimena ali popapa sve i ja sam sretna!

Počeo je vikati tj. zvati mama, tata (kad dođe s posla i vidi ga!), baba...i viče NEEEEEE kad nešto neće...kad kažem daj pusu nasloni čelo na usne mi i čeka da ga poljubim.

Uglavnom, sve brige hvala Bogu su iza nas..samo je eto trebalo malo vrimena i truda.

Mi smo sada opet u maloj bedari,ali to je zato što će nam tata na teren za koji tjedan i opet ostajemo sami i još ne znamo hoce li moći i koliko puta jesečno dolaziti kući.. user posted image user posted image user posted image

No što je tu je, imamo još malo vrimena se psihički i na to pripremiti.

Što se tiče mog posla i zaposlenja...e tu je druga priča...u struci nema ništa pa ni to!!! Mislila sam radit nešto sezonski, ali smo odlučili da ostanem doma još ovo lito pošto tata ide na teren....

Mogu vam reći da sam se zaželila posla...ovi kućanski poslovi i samo kućanski poslovi i kućanski poslovi..( ponavljam se da vam dočaram) me izludiše više!!! Puna kapa mi je kuhanja, spremanja, čišćenja, pranja itd.!!!!!!!
Patrik i briga oko njega me spašavaju...nisam navikla biti kućanica tj. samo kućanica.

Možda zvučim bahato sada, ali nisam, Jendostavno sam se zaželila i posla van kuće. Eto izjadah se malo--user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Travanjske bebice :)
9.5.2013 18:45:32   
freelove
draga newmum u potpunosti te razumijem, potpisujem cijeli zadnji dio posta. Normalno je to, nije ni malo bahato.  Meni je isto pun kufer tih kućanskih poslova, samo se vrtim u krug i nikad kraja....nebi se nikad mogla pomiriti s tim da je to to- da sam samo to ja i ništa više.  Djeca razbe tu monotoniju, a kad počnem raditi sve će sjesti na svoje mjesto.
Sutra je Gibonni na Bundeku, idemo ili cijela family ili ja solo sa frendicom....jedva čekam.
Ubrzomamica SRETAN ROČKAS i veselu zabavu za vikend vam želim!!!!

puse svima....


_____________________________

peace&love

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Travanjske bebice :)
9.5.2013 22:15:04   
Kony
Ubrzomamica sretan vam rodendan!

Newmum i ja te razumijem totalno. Dosta ali stvarno mi je dosta spremanja što više spremam to mi je više razbacano bar tako imam osječaj. Danas sam bas spremala sobe ajne nikada kraja.
Freelove dobru zabavu na Bundeku ti želim!
Ja u subotu opet imam feštu kod kuče. Dolazi mi sestrična iz Slovenije pa sam pozvala i ostale bratiče i sestrične sa djecom da se svi malo okupimo u veselju. Biti ce nas oko 20.
Pozdrav!!!

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Travanjske bebice :)
9.5.2013 22:24:01   
Kazimira
Sretan rođendan B user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joooooj meni je tako teško pospremati, em nemrem em mi se neda.....iritantno je svaki put sve iznova user posted image

baš sam danas skužila kako mi je trbuh narasao, ali više nije ono ko kad se najedeš nego baš trudnički trbuščić......Kaspija je tajo naučio kako da ljubi trbuh, slatkooooo user posted image

aaa danas sam plakala od smijeha, idem ga uspavati i leži mi na prsima, guza sa strane radi bušice i dečko me počne ljubiti u usta, ali ne zna još cmoknuti nego otvorenih usta, na kraju se i on smijao i tata me morao spasiti od malog napasnikauser posted image user posted image user posted image

Freelove uživaj draga user posted image
Kony i ti u društvuuser posted image
newmum drži se i ljubite taju dok je doma user posted image

žene.....cmok user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Travanjske bebice :)
10.5.2013 17:26:16   
sina
aaaa,Kazimira baš sam ti zavidna na ljubljenju tvog mališana. ova moja nema vremena za ljubav,nit se voli maziti. sad sam ju jedva pridobila da mi da dlan da ga poljubim kad joj kažem da ljubi mamu. frajla,neda mi pusu nego mi samo da dlan da joj ga poljubim. bum si ja rodila user posted image pa čemo se mazitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Travanjske bebice :)
10.5.2013 19:05:50   
Kazimira
jooj sina, moj K je prava maza, u sred igre dođe se malo pomaziti i kad mu kažem zagrli malo mamu li dođi da se pomazimo bez problema to napravi......baš sam rekla mužu da trebamo uživati u tome jer ko zna kakva će biti duga beba po tom pitanju user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Travanjske bebice :)
12.5.2013 8:59:49   
freelove
Cure drage Sretan Vam Majčin dan!!! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

peace&love

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Travanjske bebice :)
13.5.2013 12:01:50   
Kazimira
hvalauser posted image i tebi freelove i svim sretnim mamicamauser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu freelove)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Travanjske bebice :)
13.5.2013 21:36:37   
Kazimira
freelove...pjesma je prekrasna (suza u oku)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Travanjske bebice :)
15.5.2013 22:42:55   
Kony
Bok žene pa gdije ste??? Mi smo danas bili na sistematskom. Ima 9600 i dugačak je 75cm. Cini mi se da smo najmanji ovdje. Neke hlače nosi od lani od ljeta broj 68. Pedica kaže da je to ok.. Bio je jako dobar i miran samo je malo zaplakao kod cjepljenja ali ga je seka brzo zabavila. Pozdrav curke!!

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Travanjske bebice :)
16.5.2013 9:32:43   
newmum
MA Kony glavno da je zdrav!
Mi još nismo išli na taj pregled i nećemo još izgleda, mali nikako da se pusti i prohoda samostalno. Ja jedva čekam taj pregled jer sam pomalo već i zabrinuta...jede on sve ali u veoma malim količinama!! Toliko malim da je toliko jeo kad je tek počeo s nadohranom.
Kaže mi mama moja da se ne brinem da mu je to faza, ali bome traje već duže vrijeme s nekim usponima povremeno.


Tata nam još nije otišao na teren...imaju još posla ovdje pa završavaju,ali sljedeći tjedan ide definitivno. Jooj uhvati me muka svaki put kad pomislim na to! No polako se mirim sa situacijom, što je tu je ne možemo promijeniti.

Sad smo u tome i pripremama tate na odlazak. user posted image user posted image user posted image

Bezvoljna sam i ništa mi se neda zbog svega toga, baš sam zanemarila komunikaciju skoro sa svima.

Mali evo spava, jutros se ustao već 5.50h, a zaspao oko 22.30h. Očekivala sam da će jutros duže spavati...

Šaljem vam puse i pozdrave!



_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Travanjske bebice :)
16.5.2013 10:18:42   
freelove
newmum ja bi na tvom mjestu otišla pedijatru bez obzira kaj ne hoda , uopće mi nije jasno kakve veze to ima jedno s drugim,(neznam zakaj vam je tak rekla pedijatrica),   bolje da  se riješite  toga dok  je tatek još doma, a to kaj ne jede.....ima djece koja jednostavno malo jedu, ako je zdrav onda mu je dosta valjda,  napravite mu krvnu sliku da provjerite željezo pa da se riješiš te brige, osjećat ćeš se bolje kad se uvjeriš da je sve u redu.. Moja Beli se naglo povečao apetiti kad je počela hodati, prije toga je isto malo jela, a sad imam osjećaj da cijeli dan samo vreba kaj bi pojela.Neznam jeli to povezano, ali tak je bilo kod nas. I pozovi si malo društvo, frendice kod sebe, pa makar i jesi bezvoljna,  to će te sigurno malo podiči.  šaljem ti zagrljajčić.
kony super su mu mjere, taman! blago tebi kaj je tak dobar bio, Bravo!
hvala Kazimira user posted image !

mi smo inače dobro, veseli i zdravi! puse svima


_____________________________

peace&love

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!