|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:15:28   
gogillli
ja sam osobno upoznala guadalupe ili mamicu i nemoze mi reci da je sitnija duplo... nisam luda, kao ni jos jedna cura koja je bila samnom kad smo isli u Brezovicu darivat djecicu u dom iz kojeg ona udomljuje djecicu

_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:17:26   
modesty blaise
vjerujem da nisi luda...user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:17:44   
natalijax
znam Ružouser posted image ,ovako ona ima konje jedna osoba može reći,ako želi neću je imenovat koliki su troškovi konja,mb na tom forumu sm i ja našla,čak i koliko sam skužila sređuje ljudima za udomljavanje djece,ali kak je ona rekla da ima 2000 i nešt plaču,ili je imao muž dok je radio, neznam kak bi sam udomila financiski,i nemoguče da joj muž nepošalje ništ para a radina brodu,ma to s kukanjem nema šta za jest ma daj zakolji koje jare ,ak već imaš životinje

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:18:16   
mayathebee
Nisam ni ja bas u soku, ali razocarana jesam! Pocela sam malo sumljati od ankete, a totalno mi je cudno postalo nakon njene teme o emisiji Ljubav je na selu. Prvo "gledajte me", a onda "nemojte otkrivati tko sam" ?! Nisam ju nikada vidjela, ali njenoj sam situaciji povjerovala, i kao dosta cura ovdje odlucila sam joj barem malo pomoci!
Sto sam joj uplatila, uplatila sam u nadi da cu joj pomoci. Ne zalim novaca, ali ako nas je prevarila, voljela bih da sam te novce dala nekome tko ih je zaista trebao! A ako grijesimo svi skupa, evo ja joj se odmah najdublje ispricavam, inekako bi ovaj put stvarno voljela da grijesim, ali i u meni cuci crv sumlje!

I pitanje je zapravo koliko je Mali Zmaj dobro upoznat sa situacijom, ili je kao mi bez puno pitanja, i provjere odlucio pomoci! Mozda da ih kontaktiramo na face-u???

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:19:29   
MaliZmaj
Mali zmaj je humanitarna udruga iz Zagreba:

http://malizmaj.hr/

s desne strane pisu kontakt podaci pa mozete nazvati na bilo koji od tih telefona

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:19:57   
natalijax
IZVORNA PORUKA: mayathebee

Nisam ni ja bas u soku, ali razocarana jesam! Pocela sam malo sumljati od ankete, a totalno mi je cudno postalo nakon njene teme o emisiji Ljubav je na selu. Prvo "gledajte me", a onda "nemojte otkrivati tko sam" ?! Nisam ju nikada vidjela, ali njenoj sam situaciji povjerovala, i kao dosta cura ovdje odlucila sam joj barem malo pomoci!
Sto sam joj uplatila, uplatila sam u nadi da cu joj pomoci. Ne zalim novaca, ali ako nas je prevarila, voljela bih da sam te novce dala nekome tko ih je zaista trebao! A ako grijesimo svi skupa, evo ja joj se odmah najdublje ispricavam, inekako bi ovaj put stvarno voljela da grijesim, ali i u meni cuci crv sumlje!

I pitanje je zapravo koliko je Mali Zmaj dobro upoznat sa situacijom, ili je kao mi bez puno pitanja, i provjere odlucio pomoci! Mozda da ih kontaktiramo na face-u???
što su je zvali i prijetili to su vjerovatno koje je prevarila kao za onaj fotoaparat

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:25:10   
anaxx
ne znam više ni ja ništa, ali vjerujem da ako govori istinu u vezi emisije "Ljubav..." da se izlajala, a vjerovatno je potpisala nešto na rtl-u o tajnosti podataka, 
ne smije ona tako izjaviti da su cure u toj emisiji lažne, odmah im sve pada u vodu, pada gledanost, mogu je tužiti...možda i jesu pa je tražila da se sve izbriše...

meni je na pp poslala svoju sliku i cura je stvarno sitna...

Mali Zmaj koliko ste vi upoznati sa svime o čemu se tu govori?


< Poruku je uredio anaxx -- 9.2.2012 16:26:51 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:30:48   
modesty blaise
anaxx ak je ono u ljubav na selu gluma(mislim na druge ) onda su u najmanju ruku zaslužili oskara...odglumljeno bolje neg u Hollywoodu!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:31:20   
MaliZmaj
pokusavam shvatiti o cemu se radi.
kakva je to emisija i sto je ona na njoj radila

ima netko neki link na to? ili neku fotku pa cu vam reci jel to ona
nisam bas upucena u ovo o toj emisiji ali ovo sto sam vidjela za zivotinje i za udomljavanje djece to mi se potpuno slaze s njenom pricom i s tim kakva je ona osoba

ako netko zeli neku informaciju nek nazove na telefon udruge jer ovako ne mogu ostavljati tudje privatne podatke

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:38:47   
anaxx
IZVORNA PORUKA: MaliZmaj

nisam bas upucena u ovo o toj emisiji ali ovo sto sam vidjela za zivotinje i za udomljavanje djece to mi se potpuno slaze s njenom pricom i s tim kakva je ona osoba



ma čekaj malo, pa ne možeš na jednoj strani reći da nemaš novaca za dijete, a s druge strane tražiš novce (i potrošiti ćeš ih ) za pse, a dijete neka čeka kad stignu novci za njega... i kako možeš udomiti dijete ako nemaš kune u đžepu...
ne kažem da je to ona i da je to istina, samo komentiram izjavu gore napisanu user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:41:23   
MaliZmaj
kad si registrirana udomiteljska obitelj (a ona je silom prilika morala biti) ne pitaju te imas li novaca nego ti dovedu djecu na privremeni smjestaj
s time da su troskovi boravka tog djeteta kod tebe naravno placeni

a ovo sa zivotinjama, za to znam jer smo pricale o tome... razumijem je jer i meni nekad emocije prevladaju razum pa dovucem neko napusteno siroce doma iako nemam bas uvjeta za to... i onda se pobrines najbolje sto mozes da se nadje adekvatan dom za dalje

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:44:02   
MaliZmaj
ako je nekoga prevarila rado bih da nam to i javi
moze na one brojeve telefona ili na sluzbeni mail: info@malizmaj.hr

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:56:45   
anaxx
IZVORNA PORUKA: MaliZmaj

kad si registrirana udomiteljska obitelj (a ona je silom prilika morala biti) ne pitaju te imas li novaca nego ti dovedu djecu na privremeni smjestaj
s time da su troskovi boravka tog djeteta kod tebe naravno placeni

a ovo sa zivotinjama, za to znam jer smo pricale o tome... razumijem je jer i meni nekad emocije prevladaju razum pa dovucem neko napusteno siroce doma iako nemam bas uvjeta za to... i onda se pobrines najbolje sto mozes da se nadje adekvatan dom za dalje


hvala na objašnjenju, nisam znala ovo za udomitelje
donacije za pse mi se ipak čine bezobrazne,ako s druge strane istovremeno pitaš da ti se da za dijete...
nikog ne optužujem, da se zna, ja se još uvijek nadam da na svim tim forumima nije ista osoba...

< Poruku je uredio anaxx -- 9.2.2012 17:05:29 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 17:18:24   
Bebys
ja vas samo pratim i citam   i sad  i mene zanima

koja ste vi  KRIM POLICIJA   user posted image user posted image user posted image user posted image


treba vas dati medju ove nase polijajce da im rijesite slucajeve...

ja sam iznenadjena....ndam se da je sve greska i da nikoga nije lagalauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 17:20:54   
Bebys
ne cudim se za pse i za dijete...to je ok  mislim na udomiteljstvo i na prosenje love
ALI zasto lagati tko si i o dijeci??????? to ne kuzimuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bebys -- 9.2.2012 17:21:49 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 17:50:52   
natalijax
ja nekužim samo kako nekog nije lagat i izvlačit korist u vezi djeteta bilo ono bolesno i zdravo,mene bi bilo strah,ja imam i mačka i psa i dobiju konzervu koja košta par kuna al da ja njima kupujem hranu a nemam djetetu za bobi flips e kod mene neide to tako,aj predstavila sam se pod onim nickom niste mi vjerovali al ljudi moji imat tri kuće i stan i kukat,može bilo tko reć da moš imat i njih sto a moš bit siromah neslažem se s tim,Ja nemam ni jednu,nit sam bogata nit nit siromašna al za neke stvari moraš imat.A po svem ona kak je napisala o svom životu mora imat naknadu neku,Ko i o onoj školi,od mm sestrična ima malca sa posebnim potrebama i ima plačeno od prjevoza koji dobije znaći povrat,a ona što god je tražila za malog ništa nije tražila preko interneta da je besplatno nego sve se plaća,pa ko spuši spuši

< Poruku je uredio natalijax -- 9.2.2012 17:51:38 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 19:00:30   
Nika 24052006
E sad možete reći da k*njam,ali ona me ni otpočetka nije "sjela"...Naravno,sažalila bi se nad njezinim pričama o bolesnom djetetu,i sve to kupa,ali sam nekako osjećala da nešto ne štima...Inače imam "nos" za ljude,i rijetko me instinkt prevari...Uglavnom,nadam se da će se dotična javiti i dati objašnjenje koje svi ovdje zaslužuju,ponajviše cure koje su joj financijski pomagale...Modesty,skidam kapu.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 19:05:29   
anuska08
user posted image user posted image Strašno! imala sam namjeru joj uplatiti nešto no nidsm i dobro da nisam!!! Teško uopće reći nešto o takvim ljudima jer to im niš ne bi ni značilo..

< Poruku je uredio anuska08 -- 9.2.2012 19:08:31 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 19:09:48   
ZVRK
mene ne zanima kakva je tj.da li je to točno.
ja sam joj pomogla jer sam JA TAKO HTIJELA kao šta pokušam i drugima pomoći,i pomažem još uvijek
i neije uvijek sve u novcu.ja imam mirnu dušu,a za druge mi se jeb. ako lažu a u biti svi mi ''lažemo'' ako se ne poznamo.tj hoću reći da nepoznatii neznaju stvarnost onog iza dotičnog nika

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 19:21:42   
mala pcelica
ja ne znam sta da kazem..jako sam iznenadjena i nije mi palo na pamet da bi mogla biti prevarantica(mada je vec bilo slučajeva na forumu)...bilo mi ju je zao kao i sebe same jer sam smatrala da smo u istoj situaciji,a sad me je sramota sto sam joj davala podršku i pozalila se o svojoj situaciji na njenoj temi user posted image ...
i dalje se drzim te da se od zidova ne zivi sto sam odgovorila gali22 tj. natalijix user posted image ali ako je to istina da ona tako muze ljude za pare njoj na dušu...sve se plaća,sve se vraća i na svakog dodje red....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 19:52:18   
mala pcelica
mene zanima koja je ona u "ljubav je na selu" ? mozete i odg u pp ,ako ne zelite ovde...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 20:26:11   
adryosijek
pa svakakvih ljudi na ovom svijetu... ja sam gledala kad je ona rekla ono ljubav je na selu..sitna zenska kratke kose bila u zelenoj majici ? ,ma cudno da netko ko nema para za zivot ima 2 kuce,kad je pisala da je imala dug od 10000 kn struje, sta ce ti kuca prodas ako nemas za zivit i problem rijesen...ma ako su ljudi nasjeli na to onda su ludi .pogotovo ako su slali,ti imas jednu kucu i saljes nekom ko ima stan i kucu i to katnicu user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 20:30:16   
adryosijek
PAULA MATANOVIĆ to je ocito ta user posted image a ma nije ona prevarantica niti glupa,ocito su glupi ljudi koje je presanjkala,sada ako vam smeta sta vas je vukla za nos ju prijavite s dokazima,vise vas i to je to ,da zadovoljite neku pravdu...

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 20:41:08   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: adryosijek

ja sam gledala kad je ona rekla ono ljubav je na selu..sitna zenska kratke kose bila u zelenoj majici ?

eee tu gospoju sam zapamtila,a znaci to je ona,al nisam cula da je rekla da oce 5 djece user posted image
mislila sam da ima traku oko glave,a ono šiške ravno podrezane user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 9.2.2012 20:43:12 >

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 21:03:11   
mala99
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

E sad možete reći da k*njam,ali ona me ni otpočetka nije "sjela"...Naravno,sažalila bi se nad njezinim pričama o bolesnom djetetu,i sve to kupa,ali sam nekako osjećala da nešto ne štima...Inače imam "nos" za ljude,i rijetko me instinkt prevari...Uglavnom,nadam se da će se dotična javiti i dati objašnjenje koje svi ovdje zaslužuju,ponajviše cure koje su joj financijski pomagale...Modesty,skidam kapu.


Ajooj stvarno mi je bed to reći ali nije ni meni sjela. Kad sam prvi put čitala njenu priču baš sam se malo zgrozila nad svim, nisam mogla vjerovati da stvarno postiji takva situacija (prosi po selu za hranu, muž daleko, ovrhe)-ako se dobro sjećam. Ne znam, malo mi je to sve nekako bilo čudno, čak sam i cijelu priču ispričala mužu u čudu...

Uglavno ovo nije važno, šta pišem, važno je da su cure nesebično i od srca pomogle. Odvajale od svojih porodiljnih naknada i sl. da njoj pomažu za život. Jako, jako ružno.

Ja se nisam stigla uključiti na vrijeme, pa sam se osjećala nekako bezveze, kao da nisam pomogla janim ljudima... a mogla sam. I baš sam se spremala uplatiti neku veću svotu preko firme, sva sreća da nisam!

A malo je čudno uvjek se javi kad joj treba i cijela priča smrdi. Ali ako ja tako žena je prava maherica i dobro nas je naveslala.

A ti modesty, šta šutiš, trebala si odmah reći.... Ma užaš, ako je istinito...

E da, i sada sam se nešto sjetila... Nedavno je bila neka anketa,  sa sličnim pitanjem ...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!