|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   školska torba kakvu kupit?
1.2.2012 17:24:50   
anja_26
imam dilemu kakvu školsku torbu kupit,da li su te anatomske torbe stvarno tako dobre ili je to samo da nam izvuku lovu.
koliko je ta torba teska nevjerujem da ta anatomska toliko pomaze.a opet neku jeftinu torbu ako kupim,ma nemam pojma,ajd pomagajteuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: školska torba kakvu kupit?
1.2.2012 17:53:36   
adryosijek
sta ja znam, mi smo imali obicne ruksake ,nikakve anatomske, i nista nam nefali ...tj nemam nekih zdravstvenih problema radi toga..
danas reklama radi čuda ..to je bacanje novaca ..

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu anja_26)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: školska torba kakvu kupit?
1.2.2012 19:38:50   
berny
na kotačiće.user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: školska torba kakvu kupit?
1.2.2012 20:01:36   
malizia
mi smo kupili narodnim novinama baš lijepu benetton torbu, nekih do 300 kn je koštala.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: školska torba kakvu kupit?
2.2.2012 9:45:47   
Tanjica Tanja
MM između ostalog prodaje i školske torbe pa ti iz iskustva mogu reći da su do 4 razreda najbolje anatomske torbe (zbog količine knjiga koje moraju nositi)koje ne moraju nužno biti one kockasteuser posted image Ima ih raznih oblika i veličina, a oni obični jeftini ruksaci se brzo raspadnu i nisu primjereni maloj djeci. Cijena solidne školske torbe je između 250-300 kn.

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: školska torba kakvu kupit?
2.2.2012 9:50:34   
kanader
obratitit pažnju da nije preteška jer još dok u nju staviš knjigeuser posted image user posted image

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: školska torba kakvu kupit?
2.2.2012 23:00:07   
niina
Preporučam anatomske torbe od 1-4 razreda.Cijene variraju, ali za prvašiće odlične........

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: školska torba kakvu kupit?
4.2.2012 11:21:06   
anja_26
di si uspjela nac torbu za 300 kn ja di god sam pogledala torbe nasla sam po 600-800,a to mi je nekako previse

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: školska torba kakvu kupit?
4.2.2012 11:59:49   
sretnabeba4
mi svo svima trima kupili herlitzove anatomske. teška je 750 grama. dakle, ultralagana torba, modernog dizajna, s podupirajućim spužvastim umecima na leđima. a na rasprodaji u NN u svibnju košta 100 kuna, redovna cijena im je 33 kuna. ako želiš imam jednu rabljenu od najstarijeg sina koji je sad četvrti razred, a nosi ruksak od drugog. dakle torba je bila u upotrebi smao u prvom razredu i od tada stoji na ormaru. cijela je, neoštećena. samo plati pt i ja ti ju poklonim.


_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu anja_26)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!