|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:37:02   
adryosijek

IZVORNA PORUKA: Mašaaa

I glede povjerenja, moj ga je imao u neograničenim količinama dok nisam otkrila da je to dobro koristio. Sad se pita zašto imamo hladni rat. Ma koje povjerenje. To je za slijepce i budale. Išao je kud je htio,kad i s kim u 80%slucajeva nisam pojma imala i eto da se ne osjeti ugrozen.

potpisujemuser posted image radila sam na poslu (konobarice) ,ali odavna hvala bogu vise ne,na kojem su mi se udvarali vecinom ozenjeni ,toliko o povjerenju i muskim anđelčićima ,muskaraci su dobri glumci,cast pojedincima koje nikad nisam upoznala...ima li i takvih ...user posted image user posted image najbolje su mi one koje 100 posto vjeruju svome dragom ...user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:37:17   
jagodicabobica
user posted image
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: pticica
ja nisam mislila da ces istinu  napisati, sto uradiiiiiii touser posted image user posted image user posted image



u strahu sam bil...
kaj ak dojdem na loš glas...

user posted image user posted image user posted image user posted image

a nebi htel da neka od RR-djevojčica ima ružne snove...

user posted image



koji humor!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:45:48   
troubled

IZVORNA PORUKA: adryosijek

najbolje su mi one koje 100 posto vjeruju svome dragom ...user posted image user posted image


kad ne bih mogla 100% vjerovati svome dragome, onda mi ni ne bi bio dragi...radije bih bila sama...

meni su "najbolje" one koje partneru ne vjeruju, a i dalje su s njim...

ljube, ti si meni
naj...i smiješ opet s lelo u kazalište...čak ne trebate ni djecu voditi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:48:51   
lelo

IZVORNA PORUKA: troubled


IZVORNA PORUKA: adryosijek

najbolje su mi one koje 100 posto vjeruju svome dragom ...user posted image user posted image


kad ne bih mogla 100% vjerovati svome dragome, onda mi ni ne bi bio dragi...radije bih bila sama...

meni su "najbolje" one koje partneru ne vjeruju, a i dalje su s njim...

ljube, ti si meni
naj...i smiješ opet s lelo u kazalište...čak ne trebate ni djecu voditi user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image znači može sa mnom u kazalište bez grižnje savjesti.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:50:04   
troubled
može, može....i bez zabrinutosti user posted image user posted image user posted image

p.s. samo nikako nemoj obući majicu s velikim dekolteom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:50:34   
ZVRK
lelo a neće mu biti fora da dvaput vodi plavušuuser posted image



_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:50:58   
mala pcelica
bez ljutnje,al sad imam osjecaj da si otvorio ovu temu da se sprdate sa nama ostalima i našim mišljenjima user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 19.11.2011 21:54:21 >

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:51:24   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: troubled

p.s. samo nikako nemoj obući majicu s velikim dekolteom user posted image user posted image user posted image user posted image

šta ga može popuniti*???????
ja više neuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:54:34   
lelo

IZVORNA PORUKA: troubled

može, može....i bez zabrinutosti user posted image user posted image user posted image

p.s. samo nikako nemoj obući majicu s velikim dekolteom user posted image user posted image user posted image user posted image

i tak je pre zima za dekolte user posted image ,user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 22:05:21   
pticica
kad ne bih mogla 100% vjerovati svome dragome, onda mi ni ne bi bio dragi...radije bih bila sama...

meni su "najbolje" one koje partneru ne vjeruju, a i dalje su s njim...



slazem seuser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 22:07:17   
pticica
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

bez ljutnje,al sad imam osjecaj da si otvorio ovu temu da se sprdate sa nama ostalima i našim mišljenjima user posted image


ovako nesto pojedinim zenama i treba, jer u svakoj sitnici postaju sumnjicave, provjeravaju, uhode,pretresaju dzepove, mirisu kosulje, prave si od zivota pakao, a zastouser posted image kao sto i rekoh nema povjerenja

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 22:09:34   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: pticica

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

bez ljutnje,al sad imam osjecaj da si otvorio ovu temu da se sprdate sa nama ostalima i našim mišljenjima user posted image


ovako nesto pojedinim zenama i treba, jer u svakoj sitnici postaju sumnjicave, provjeravaju, uhode,pretresaju dzepove, mirisu kosulje, prave si od zivota pakao, a zastouser posted image kao sto i rekoh nema povjerenja


a gle ,bolje da sam sumnjičava nego da me pravi budalom pred svima,a ja ništa ne znam....ako mi je nesto sumnjivo onda cu to i da ispitam,po meni je to normalno,a koja nece da čeprka ne mora to je njen izbor...

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 22:11:58   
mišica 666
kad ne bih mogla 100% vjerovati svome dragome, onda mi ni ne bi bio dragi...radije bih bila sama...

meni su "najbolje" one koje partneru ne vjeruju, a i dalje su s njim...



potpisujem


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 22:51:00   
uciteljica
čim sam vidjela temu i autora, znla sam da je sprdačina. ali znate kaj, uopće nije loše ubaciti neku ovakvu temu, da se razbije monotonija tema o belsštinama, hahahaha.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 9:20:12   
natali2610
prilika čini lopova ...


< Poruku je uredio natali2610 -- 20.11.2011 9:29:57 >


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 10:33:01   
Bebys
volim zg_cinikove teme...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image odlicne su...i pune humora...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja i dalje mislim da BRAK NE TREBA BITI OKOVI ZATVORA...zato ga mnogi i napustaju....ja se radi toga nisam htijela udati jako jako dugo...tek iza 33 god. jer sam se dobro nauzivala...i nikada nebih pristala na to da moj suprug ili ja nemozemo nekuda otici ...LJUBOMORA JE BOLEST i to velika koja unistava sve a pogotovo brak..

naaravno postoji razlog za sumnju...ako je to zena koju ja neznam a ti ides s njom ....cudno bi mi to malo bilo ali sam isto tako sigurna ako nema povjerenja i ljubavi NITKO SE NEMOZE ZADRZATI KRAJ SEBE SILOM...to mi je zlatno pravilo


pa ja sam cijeli mjesec dana bila u hr. sama bez supruga...sa starim prijateljima...i svime sto me tamo cekalo...PA STA JE MOJ SUPRUG trebao ubiti se...od ljubomore...gluposti...vratila sam se ...cak sam i trudna i zivimo dalje sto sam isto ucinila i ja jer je on ovdje ostao sam 1 mj.
pa covjek je mene nasao i mene pitao da se udam za njega nakon dugo godina sto je ovdje zivio sam...kako bih ispala blesava da sada pravim skandale...

ali mislim da je to GODINAMA ISKUSTVA I starost zivota...user posted image mlade osobe su drugacije to je to

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 11:54:28   
pticica
samo da pitam, ako dodjem do vas, hoces li i mene voditi u kazalisteuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 12:05:29   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: pticica

samo da pitam, ako dodjem do vas, hoces li i mene voditi u kazalisteuser posted image


nema problema...
imam sam dva uvjeta:

1. da si plavuša...
2. da voliš nosit majice s velkim dekolteom...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 12:06:34   
pticica
user posted image user posted image user posted image user posted image
bila sam plavusa majke miuser posted image user posted image user posted image neki dan se prefarbahuser posted image , pika li se touser posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 12:09:05   
pticica
a sto se dekoltea tice,to ti hoces da zaradim upalu plucauser posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 13:02:15   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 13:05:46   
adryosijek

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

bez ljutnje,al sad imam osjecaj da si otvorio ovu temu da se sprdate sa nama ostalima i našim mišljenjima user posted image

potpisujem ,usput vrlo djetinjasto! dijecice natrag u vrtić!

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 18:29:45   
mišica 666
evo čuda se dešavaju potpisujem opet Babys user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 19:26:18   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: adryosijek


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

bez ljutnje,al sad imam osjecaj da si otvorio ovu temu da se sprdate sa nama ostalima i našim mišljenjima user posted image

potpisujem ,usput vrlo djetinjasto! dijecice natrag u vrtić!


ne kužim...user posted image
kak se neko može "sprdat" s nečijim mišljenjem...user posted image

mogu se sam složit... il ne složit...
a to je i jasno vidljivo....s čijim se mišljenjem slažem...

naravno, samo nama iz vrtića...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
20.11.2011 21:07:44   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

IZVORNA PORUKA: adryosijek


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

bez ljutnje,al sad imam osjecaj da si otvorio ovu temu da se sprdate sa nama ostalima i našim mišljenjima user posted image

potpisujem ,usput vrlo djetinjasto! dijecice natrag u vrtić!


ne kužim...user posted image
kak se neko može "sprdat" s nečijim mišljenjem...user posted image

mogu se sam složit... il ne složit...
a to je i jasno vidljivo....s čijim se mišljenjem slažem...

naravno, samo nama iz vrtića...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ako nije sprdnja ne vidim onda sustinu ove teme

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!