|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 19:11:18   
mišica 666
bože kako većina žena nije sigurna u sebe. mužu bi očupala glavu da mi brani s prijateljem izić van na kavu i sl. isto tako on ide van nekad bez mene i sigurna sam da me ne vara. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 19:15:02   
pticica
sad ispade da su zene za sve kriveuser posted image

hocemo li poceti cinikovu zenu kriviti sto je ostala kuci s djecom dok je on sa frendicom i to plavusov, priznaje da pada na njih, bio u kazalistuuser posted image

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 19:31:50   
zg_cinik
zakaj bi mi ženu krivili...user posted image

nije ona niš kriva... nisam ni ja...
ja sam izrazil želju za kazalištem...i ispalo je kak je ispalo...

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 19:48:51   
pticica
pa moze za neke biti kriva sto je dozvolila da idesuser posted image user posted image
neki mozda smatraju da je ona trebala ici,a ti da djecu cuvasuser posted image
neki je mogu kriviti i sto ti cita ili ne cita mailove

zene su to, nikad se ne znauser posted image user posted image

opet ce neke kriviti tebe, zasto si isaouser posted image zasto s frendicomuser posted image zasto ne samuser posted image sa vlastitom zenomuser posted image ako si jednom opet cesuser posted image ako napises sms poruku mozda i varasuser posted image

zene su to, sve je moguceuser posted image

rijetke ce reci da je to ok, da je sasvim normalno, zdravo i razumno izaci van sa osobom suprotnog pola, zasto, zato sto nema povjerenja,a to je jedna od bitnih stvarcica na kojoj bi se brak trebao da temelji

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 19:52:56   
danery
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ak bi ja mogla nekog prijatelja vodit radi brate što te volja user posted image



a ak ne,imao bi premijeru doma,i to privatnu....akcijsku tragikomediju user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 19:59:42   
mama mery
imao bi pravu kazalisnu premijeru kod kuce i kao sto rece m600 objesila bi ga za muda..user posted image

< Poruku je uredio mama mery -- 19.11.2011 20:01:51 >


_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:09:37   
duck

IZVORNA PORUKA: pticica

IZVORNA PORUKA: duck

Žene k'o žene, uvijek od muhe pravite slona. Meni moja nikada nije prigovorila što nekada popijem kavu s prijateljicom. Ako nema povjerenja u vezi ili braku, sve će se krivo protumačiti.



a prigovaras li ti kad ona sjedi sa svojim prijateljem ili vise njihuser posted image



A za čega bi joj prigovarao? Pa kakva je to osoba koja nema prijatelje muške i ženske? Normalno da joj ne prigovaram, ona čak ima više muških prijatelja nego ja ženskih. I?

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:11:03   
pticica
IZVORNA PORUKA: duck


IZVORNA PORUKA: pticica

IZVORNA PORUKA: duck

Žene k'o žene, uvijek od muhe pravite slona. Meni moja nikada nije prigovorila što nekada popijem kavu s prijateljicom. Ako nema povjerenja u vezi ili braku, sve će se krivo protumačiti.



a prigovaras li ti kad ona sjedi sa svojim prijateljem ili vise njihuser posted image



A za čega bi joj prigovarao? Pa kakva je to osoba koja nema prijatelje muške i ženske? Normalno da joj ne prigovaram, ona čak ima više muških prijatelja nego ja ženskih. I?



i nema daljeuser posted image

takvi primjeri bi se cesce trebali nalaziti u postovimauser posted image

(Odgovor članu duck)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:16:25   
lelo
Ne kužim zakaj si zabrinut.
Pa bio si u kazalištu, jedino ako ti žena ne zna za to, e to je onda nešto sasvim drugo.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:22:49   
pticica
hajde sad da ozbiljno razgovaramouser posted image

imam prijateljicu, veoma dobru, kao sestra mi je, njen dragi je u zadnje vrijeme ( unazad 5 mjeseci ako ne i vise) postao totalno hladan prema njoj, nema lijepih rijeci, nema zagrljaja, poljubaca, razgovor iskljucivo kad je nesto bitno i treba da se odradi, radi dosta, kad je kuci il spava il gleda tv, sex - hmm kako da kazem, uglavnom nije kao sto je bio, ona ne zna sta da radi ili misli.....ja je hrabrim i bodrim da ce uskoro sve biti ok i da je to samo faza u njegovom zivotu, da je umoran, i dalje slicno tome, a ustvari ne mislim tako, moje misljenje je da on ima drugu,sta vi misliteuser posted image


(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:24:52   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: lelo

Ne kužim zakaj si zabrinut.
Pa bio si u kazalištu, jedino ako ti žena ne zna za to, e to je onda nešto sasvim drugo.


pa, zapraf... ja sam spomenul da idem u kazalište...
nisam ziher, jel znala da i Ti ideš zmenom...

nadam se sam da je vrijedilo...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:25:43   
mama mery
neznam pticice mm isto puni radi ( od 8-20h) nekad duze a nekad i krace ali uvijek ima vremena za lijepe rijeci zagrljaj i sex user posted image  


_____________________________




(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:27:23   
lelo

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: lelo

Ne kužim zakaj si zabrinut.
Pa bio si u kazalištu, jedino ako ti žena ne zna za to, e to je onda nešto sasvim drugo.


pa, zapraf... ja sam spomenul da idem u kazalište...
nisam ziher, jel znala da i Ti ideš zmenom...

nadam se sam da je vrijedilo...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kaj si smenom bil u kazalištu user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:35:37   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: lelo
kaj si smenom bil u kazalištu user posted image


jbt user posted image ...
sad sam se odal...
valda nebu i moja draga čitala ovu temu...

a, ak slučajno čita želim joj poručiti:

Jube, niš nije bilo...
ja Tebe volim najviše na svijetu...
Ti si moje sve...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:40:04   
lelo

IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: lelo
kaj si smenom bil u kazalištu user posted image


jbt user posted image ...
sad sam se odal...
valda nebu i moja draga čitala ovu temu...

a, ak slučajno čita želim joj poručiti:

Jube, niš nije bilo...
ja Tebe volim najviše na svijetu...
Ti si moje sve...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


zaboravio si dodati da su djeca uživala.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:43:21   
zg_cinik
user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 20:44:34   
pepeljuga
A zašto prijateljica nije cuvala dicu a ti i žena otišli u kazališteuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:10:42   
Mašaaa

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

cure...
molim za savjet...
naime, ženinu prijateljicu sam vodil u kazalište...
a ona, plavuša isto(mislim i žena i prijateljica)...
i kak moja žena zna, da ja volim plavuše... mislim si... kaj ak mi zamjeri to...(odlazak u kazalište mislim)...

kak bi vi reagirale...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mislim zg cinik da taj tvoj nick name govori sve o tome sto ti vec sam mislis o tvom postupku. Ubijeđena sam da nit si vodio zenu a ni prijateljicu u kazaliste,nit bi se pohvalio time ni ovako anonimno. Jer da jesi onda bi to skrivao. Ubacio si kao temu da cujes sta ce zene reci. Pih!

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:10:53   
mamacita
Meni je to sasvim ok. Posebno ako ti zena i nije neki kazalisni tip, a eto ti jesi i prijateljica je, pa ili je ona imala dvije karte ili si ti imao dvije karte, pa zasto ne? Zena je , vjerujem, sve ovo u tvom slucaju vrlo dobro znala, i mozda je to i sama iscenirala. Krivo bi se jedino moglo protumaciti da si rekao zeni da ides na pijacu sa deckima, a kad tamo po skrivecke ides u kazaliste s frendicom, pa je to zena poslije saznala. Sto cisto sumnjam.user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:17:00   
Mašaaa
I glede povjerenja, moj ga je imao u neograničenim količinama dok nisam otkrila da je to dobro koristio. Sad se pita zašto imamo hladni rat. Ma koje povjerenje. To je za slijepce i budale. Išao je kud je htio,kad i s kim u 80%slucajeva nisam pojma imala i eto da se ne osjeti ugrozen.

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:19:14   
pticica
IZVORNA PORUKA: Mašaaa

I glede povjerenja, moj ga je imao u neograničenim količinama dok nisam otkrila da je to dobro koristio. Sad se pita zašto imamo hladni rat. Ma koje povjerenje. To je za slijepce i budale. Išao je kud je htio,kad i s kim u 80%slucajeva nisam pojma imala i eto da se ne osjeti ugrozen.


a zasto ratujete? sta je bilo?



(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:22:19   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: Mašaaa

mislim zg cinik da taj tvoj nick name govori sve o tome sto ti vec sam mislis o tvom postupku. Ubijeđena sam da nit si vodio zenu a ni prijateljicu u kazaliste,nit bi se pohvalio time ni ovako anonimno. Jer da jesi onda bi to skrivao. Ubacio si kao temu da cujes sta ce zene reci. Pih!



mislim da si se negdi zgubila...
nema veze... mlada si... naučit ćeš...

imaš praf... ženu nisam vodil u kazalište... (Lord of the dance se ne računa kao kazališna predstava...)
ženinu(i moju) prijateljicu jesam... sama je priznala...(pusa Lelo), je da su i klinci bili s nama, al nam je bilo super... svima...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:25:51   
pticica
imaš praf... ženu nisam vodil u kazalište... (Lord of the dance se ne računa kao kazališna predstava...)
ženinu(i moju) prijateljicu jesam... sama je priznala...(pusa Lelo), je da su i klinci bili s nama, al nam je bilo super... svima...


ja nisam mislila da ces istinu  napisati, sto uradiiiiiii touser posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:32:40   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: pticica
ja nisam mislila da ces istinu  napisati, sto uradiiiiiii touser posted image user posted image user posted image



u strahu sam bil...
kaj ak dojdem na loš glas...

user posted image user posted image user posted image user posted image

a nebi htel da neka od RR-djevojčica ima ružne snove...

user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zabrinut sam - trebam žensko mišljenje...
19.11.2011 21:35:44   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: lelo
kaj si smenom bil u kazalištu user posted image


jbt user posted image ...
sad sam se odal...
valda nebu i moja draga čitala ovu temu...

a, ak slučajno čita želim joj poručiti:

Jube, niš nije bilo...
ja Tebe volim najviše na svijetu...
Ti si moje sve...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja sam bosanka i dolazim iz takve familije,grada od 120 000 stanovnika i u mojoj zemlji je tradicija bila i ostala da muz ne izlazi van prijateljicinom zenom....
mozda je u Sarajevu malo drugacije i jos naravno da nemogu reci da je svaki covjek isti...
Ja sam moderna zena na svaki nacin ali svoje kulture,tradicije u nekim stvarima se jos uvjek drzim...
za tebe nemogu govoriti kako ces uciniti i sta ce se desiti jer to je tvoj zivot!
sve u svemu neka bude super!

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!