|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tko vas obara s nogu?
7.11.2011 23:10:51   
mamacita

IZVORNA PORUKA: Mariachi


IZVORNA PORUKA: mamacita


IZVORNA PORUKA: Mariachi


IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ajde i jedan odgovor s muškog(mog) gledišta...

nebi mogel reč koje rase...nacinalolnosti il kajjaznamčega mi se ženska sviđa...
zato mogu reč... da biram tak - nebi znal izabrat...
treba izabrat osobu... a to je puno više od izgleda...
uostalom... ljepota je u oku promatrača...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






oujea! ciniče - like, +1! user posted image




Come on... mariachi... kakvi tebe obaraju s nogu, nije fer ovako upasti, i podici palac na ovakav odgovor (glavna je osoba), ovdje se radi o izgledu... pa pucajuser posted image .


znaš ti dobro ko mene može oboriti s nogu, i opet bitna je osobnost user posted image

Visoki... user posted image markantan tip... user posted image prosijeda kosa... user posted image maaalo tamnija put, onako, ima mix am.+latino gene... user posted image slatkorječiv do bola user posted image user posted image user posted image
jbg, jedini je bed kaj je na drugom kraju svijeta!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





E, takvu te volim... dakle, Julio Iglesias i drustvo user posted image .

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 7:43:17   
kanader
dakle, mora biti ženskouser posted image user posted image user posted image i nakon prvog dojma moram pronaći ono nešto(faktor x)da ju bolje upoznam ...a po pitanju vanjskog izgledauser posted image user posted image pa i nemam neki tip žene...za sada već godinama to je moja dragauser posted image ,samostalna, poduzetna, (pre)glasna,sa malo krivim zubima i neukroćenom grivom na glavi....najbolja žena i majkauser posted image ....oštra i nježna, i nikad ne znam koje će prevladati

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 10:05:12   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image
jagodice ti si pravo osvježenje sa svojim temamauser posted image
jako me privlače nigeri iliti crnci,ali opet ne svi,nego kao i bijelci,ma bilo ko..meni muškarac nije ispod 100kg i prek 190cm user posted image
jednostavno me neprivlače manji od toga i gotovo
tak da žuta rasa vjerojatno kod mene nedolazi u obzir user posted image
od nacionalnosti..
nemam neke favorite..


meni se cini da si ti negdje pisala da gledas p.filmove sa crncimauser posted image :)

a vjetenamci i vjetnamke su ljep narod...

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 8.11.2011 10:08:32 >

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 10:18:39   
Ira_
Sviđaju mi se muškarci tipa :
user posted image
Z.Zidane, je po mome oličenje muškarca. Ali kako već netko prije reče, ljepota je u oku promatrača!

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 10:41:45   
anaxx

user posted image

definitivno mm, crne kose s plavim očima... oči su mi bitne i tip se mora smijati očima... mora imati široka ramena, čvrste ruke... dubok glas... lagano neobrijan, nesavršene frizure da mu u svakom trenutku mogu prstima proći kroz kosu (nikako duga kosa, raif ili sl.)... sve to sam našla, a i puno više...user posted image
to je što se tiće fizičkog izgleda, a naravno da mora imati i ono nešto osobno....

Andy Garcia je vlo blizu toga... user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 14:11:12   
Anoniman
user posted image


ja kad njega vidim, uf, uskočila bi u ekran i zrušila ga na pod!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


što se nisam rodila prije xy godina da ga smotam user posted image

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 14:13:47   
pincirotvajler
jagodice tako je user posted image
mm i ja gledamo skupa samo di su plavušica i niger user posted image
mariachi ja ni neznam ko je to user posted image

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 8.11.2011 14:14:18 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 14:57:14   
Anoniman
Pinci, pa to ti Placido Domingo, planetarno popularan operni pjevač! user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 17:05:09   
pincirotvajler
ah user posted image kultura mi nije na nivou user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 17:30:17   
bubaMaja
hehehe fora tema )))

slažem se da svi imamo oči i iako volimo svoje i oni su ti koji su nas oborili zapravo s nogu (heheh pa i doslovce), gledati se smije )))

osobno nisam pretjerano nikad imala prezgodne frajere (par iznimki naravno) od kad sam počela izlaziti s tipovima (ono na tjedan dana početkom srednje) bili su crni, niži, ajmo reći latino tipovi...
onda sam se prebacila na Dalmatince i imala duge veze s njima (jedan je bio prezgodan, jedan je bio ajmo reć običan s predivnim očima, a treći je bio visok ono pravi Dalmoš samo malo mršaviji)

na kraju sam se udala za plavog, s plavim očima koje su me srušile na prvi pogled (u našem slučaju i doslovno).. u šali znamo i sami reći da je on neki nordijski tip, samo nije dva metra ko oni user posted image

kad gledam ovako po poznatim likovima, zapravo ovisi o ulogama koje imaju : recimo Stephen Meyer (mislim da se tako zove vampir Bill mi je totalno sexy, ali kad vidim Erica iz iste serije odmah mi nešto bude user posted image ) oličenje seksualnosti mi je John Malkowich iako je on zapravo stvarno ružan.... Xavier Bardem e da mmmmmmmmmmmmm njemu bi dala hahahahahah čak i udata a bome i Gerard Butler uffffffffffffffffffffffff
i tako iako meni i mom mužu nešto najljepše na svijetu oličenje sveg aod ljepote, senzualnosti, seksipila i sve sve sve u jednom je Monica Belluci i da ju zgrabimo u ruke mm i ja heheheheh user posted image

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 21:56:08   
jagodicabobica
user posted image
user posted image

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 22:05:27   
mamacita
O covjece, ta kud ste sada pocele stavljati slikice, ja cu podivljati jer ih nikako ne mogu zaljepiti...

Ahhh...
Kad smo kod zgodnjaka koje bih uvijek mogla pogledati: Sean Connery (neki ce reci, ah, prestar... ja cu reci, toliko sexi, a taj glasuser posted image ).

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 22:12:11   
bubaMaja
e da i Keanu Reeves jooooooooooooj sad sam gledala Šetnju u oblacima )))))))))) lepi dečko nema šta, a tek u Matrixu ))) u kožnjaku na super jurilici juhuuuuuu

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 22:12:20   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: mamacita

O covjece, ta kud ste sada pocele stavljati slikice, ja cu podivljati jer ih nikako ne mogu zaljepiti...

Ahhh...
Kad smo kod zgodnjaka koje bih uvijek mogla pogledati: Sean Connery (neki ce reci, ah, prestar... ja cu reci, toliko sexi, a taj glasuser posted image ).



samo klikni desno dugme na misu i kopiraj pa zaljepi...probaj na mojoj slici to uraditi...

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
8.11.2011 22:13:07   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

e da i Keanu Reeves jooooooooooooj sad sam gledala Šetnju u oblacima )))))))))) lepi dečko nema šta, a tek u Matrixu ))) u kožnjaku na super jurilici juhuuuuuu


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
22.12.2011 20:50:17   
pticica
IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Hrvati tamnosmedzi sa smedzim njeznim ocima..



user posted image

pa meni je upalo u oci bas da hrvati imaju njezne oci(pogled)...user posted image




ja im u ocima ne vidim njeznostuser posted image user posted image mene je nekad davno user posted image user posted image Petar Graso obarao s nogu

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
22.12.2011 20:51:26   
pticica
IZVORNA PORUKA: Mariachi

user posted image


ja kad njega vidim, uf, uskočila bi u ekran i zrušila ga na pod!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


što se nisam rodila prije xy godina da ga smotam user posted image


za mene je prestar pa ga ne mogu tim ocima gledatiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
22.12.2011 20:58:06   
danery
mene hugh jackmann,a ni rowan atkinson mi nije za bacit user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: RE:Tko vas obara s nogu?
22.12.2011 21:54:12   
mamacita

IZVORNA PORUKA: danery

mene hugh jackmann,a ni rowan atkinson mi nije za bacit user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Tko vas obara s nogu?
14.3.2013 16:44:04   
Renata RR
Balkanci, pogotovo Hrvati...user posted image

Sada imam svog i dovoljan je ...user posted image

To je odgovor na početno pitanje...

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Tko vas obara s nogu?
14.3.2013 16:47:03   
Renata RR
Od poznatih:

Rijetko tko me obara s nogu.. Oborio me tip iz prve sezone Spartaka, pa sam onda saznala da je umro.user posted image user posted image user posted image Taj je bio što se tiče izgleda stvarno pravi za moj ukus!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Tko vas obara s nogu?
14.3.2013 16:48:38   
Ninaa
Bali beg iz Sulejmana trenutno naj jači user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Tko vas obara s nogu?
14.3.2013 16:49:39   
Tina 21
nemojte mi se smijati ali ja obožavam Ronaldinha

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Tko vas obara s nogu?
14.3.2013 16:50:30   
Tina 21
a tu su i talijani

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Tko vas obara s nogu?
14.3.2013 16:51:46   
troubled
mene samo onaj cinik s prve strane user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!