|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:14:33   
Elena
nisam sama jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image ostajem jos malo,uf laknulo mi jeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:17:05   
tina1602
ja sam već mislila da ideš,ali ostaješ, jupi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:17:22   
tina1602
kako ste proveli dan?

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:17:58   
Elena
jeli lunica zaspala,reci mi ustaje li nocu ili vec si se navikla na spavanje cele noci?

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:20:13   
Ruža
Veselo nešto u ovom bircu?user posted image  Što se pijucka?

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:20:16   
tina1602
brzo sam se naviklana spavanje cijele noćiuser posted image user posted image user posted image . sva je na mamu i tatu user posted image user posted image user posted image . ne znam kako ću kada budem imala drugu, jer luna je previše dobra.... user posted image user posted image

kako je martinica,kako si ti?


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:20:37   
Elena
jutros smo bili na glasanje,pa do 19 sati kod kuce bilo kje vrucina,pa onda smo se prosetali do jedan trgovski centar vozila Martina motor i oko 21 smo se pribrali kuci.Danas sam se malo odmorila,slobodan dan sam si uzelauser posted image a od sutra,jovo na novo,pranje,peglanje,cistenje itd.............user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:21:43   
Ruža
Tina bokić! Još malo do tvoje user posted image user posted image user posted image user posted image ! Bravo, bravo!user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:22:40   
Elena
hvala bogu da smo dobri,Martina skoro da ne kaslja ali do sreda moramo na ta fizikalana terapija ali nemam gajle,ne place za to je bravi buntovnik,ljepo joj objasnim i od svega pravimo igru,ne plasi se od dr sto mi olaksava situaciju.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:23:19   
tina1602
bok ružo... kako si?
joj curke ja stvarno ne znam šta vi toliko peglateuser posted image ?

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:23:55   
Elena
Ruzice a sto je bilo s imenom,zar niste odlucili da se zove Sven ili je doslo do neke promjene,daj da prvi saznamo,ajde nemoj da krijes ime nase nerodzeno sunce.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:24:01   
tina1602
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za martinicu,prava je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:26:32   
Elena
Tina kad je rjec o alista ja uvek imam za peglanje jer sam malo specificnija u tom pogledu,evo samo za primer jutros sam obukla maica napoilju sam se prepotila i odma ide na pranje,u toku dana nosila sam druga maica i pred da izadzem i ta je otisla na pranje,i kad sam se vratila i treta,i mm mi prebacuje za to pranje ali to je jace od mene,ne mogu si pomoci,ne znam user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:28:47   
tina1602
jesi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:28:56   
Elena
ma nemoj da me pogresno razumes ja nemam problema da mi pot ono mirise ali ne osecam se ugodno iako maica mirise na parfem s time sto ja znam da sam se prepotila vec mi se neda obuci istu maicu,ma ostavi ti meni ja sam ti za neke stvare frikuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Elena -- 2.6.2008 0:29:44 >

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:30:00   
tiha
bok curke!!!!!!!!!!!! sta ima??user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:32:12   
tina1602
ma i ja isto tako, samo što imam majice koje nemoram peglat user posted image user posted image .
sva sreća user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:32:36   
tina1602
bok tiha.. user posted image user posted image user posted image kako si? user posted image user posted image

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:32:44   
Elena
evo ti jos jedan primer da sam za neke stvare boze sacuvaj,kod nas na tv nema sanse da se vidu prste od Martini jer ja i po deset puta znam da prebrisem tv ali ne mogu dozvoljiti da ostane mrlja na tv.Jedna komsinica uvek kada dodze zezame za to kako kod nas kao da nema djete jer je sve na mjestu,sve sredeno,ma to je vise bolest,tako mi kaze mama,da preterujem,a i mozda user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Elena -- 2.6.2008 0:33:18 >

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:34:15   
Elena
zato uvece kad legnem ne znam dali sam na zemlji ili na nebu jer lebdim u vazduhu od umorauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:35:34   
Elena
ali tako sam ponosna sto ni svekar ni svekrva ne mogu mi naci zamerkuuser posted image user posted image user posted image oni sa mnomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:37:08   
Elena
Ruzice gde si se izgubila?Razmisljas za imena a,a, a,ajde draga pa nasi smo reci nama,necemo nikome pricati.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:43:00   
tiha
bok tinice i ostale cure! ma dobro sam.................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........


znas ti mene!!!

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:44:19   
Elena
tiha pa koliko ti je trebalo da nam se javis,ubila se ja od cekanja,ali ko ceka i docekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Birc''Ugodni kutak''
2.6.2008 0:45:05   
Elena
joj da mi je ova pamet bila pre pet godina,jaoooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!