|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 14:28:38   
Ira_
Njanja čemu tako patetični postovi, čemu opraštanja? Ako više ne želiš družiti se s nama, plakati i smijati se s curama kada je njima teško ili kada su sretne, onda bok i sretno ti bilo. Puno ljubavi, sreće i zadovoljstva u životu želim tvojoj obitelji!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 14:52:54   
lilia
Njanja molim te ne lupetaj, ne znači ako netko misli da si "prerasla" ovaj forum trebaš i otići s njega.
Tvoji savjeti su uvijek dobrodošli, bilo s pravnog, ljubavnog ili odgojnog aspekta i puno cura si pomogla.
I dobro ti je Ira rekla: plači, veseli se, dijeli tugu sa drugima... ako ti se ne da raspravljati, lijepo se makni.
I ne obaziri se puno što ti drugi kažu.
Na kraju krajeva ako netko želi hraniti bebu od dva mjeseca s keksima neka hrani, ne moraš izvući zadnji atom snage da bi dokazala svakom pojedinačno kako to ne valja. I na kraju se i sama naljutiš a htjela si pomoći.
I nije nitko otišao s raje zbog tebe, u to budi sigurna.user posted image


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 14:57:44   
anaxx
lilia mislim da je ira svojom rečenicom njanji poručila: Idi, koga briga... i ne vidim ništa lijepo i dobro u tome user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:03:37   
lilia
Ira može objasniti što je mislila, za mene su njezine riječi pregrube ali smisao nije loš.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:08:59   
jagodicabobica
neovisno o njanjinom postu ili o bilo cijem odgovoru na ovoj temi vec jedno vrijeme razmisjam kako uvjek neko nadze da nekog "ubode" sa strane...uvjek neko nedze jednu rijec ili recenicu pa je shvati negativno i o tome bi se raspravljalo...iskreno meni je to tako dosadno...
ovdje sam ili da uzivam ili da naucim nesto..ne razumijem zasto svoje vrijeme trositi na raspravu sa nekim koga neznamo?ok znam da sam bila digla prasinu za sobom ali stvarno ja nemam zivaca traziti svaku rijec kod svakoga pa okrecati u nesto negativno...uzivajte drage zene.....user posted image

neznam sta vi mislite? posto ja nas jezik ne govorim najbolje mozda i ne razumijem sveuser posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 12.10.2011 15:22:54 >

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:22:28   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: anaxx

lilia mislim da je ira svojom rečenicom njanji poručila: Idi, koga briga... i ne vidim ništa lijepo i dobro u tome user posted image


hvala bogu da ja to nisam prva napisala , jer bi bila razapeta, al odmah sam to isto pomislila...
iste rečenice nemaju uvijek istu poruku ni značanje...puno zavisi i od toga ko ih je napisao...

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:31:17   
sina
ja se samo bojim da od ovog foruma nebude ostalo ni f user posted image user posted image user posted image user posted image . njanju kužim i ne želim uopće komentirati jer se nema kaj,kako je i sama u prvom postu rekla. ni ja dok nisam bila trudna nisam svračala ne raju,najviše zbog nedostatka vremena, a i nisam baš bila u tom vašem "điru",jer iako pišemo stvarno o svemu ipak je ovo prvenstveno forum za user posted image ,mame i bebe(barem ga ja tako doživljavam) i znam da kad rodim vaša pomoć i vaši savjeti bit će mi neprocjenjivi...

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:38:54   
maja
Sad komentirate Iru što je napisala, a iste takve riječi je Njanja puno puta pisala kad se netko "opraštao" zato sam i rekla da je napravila nešto što je rekla da nikada neće (po drugi put)!
Ja bi se samo osvrnula i na to da zašto je njanja onako odgovorila lilivani user posted image Čemu tako? Zar mi koje nismo često na raji se ne smijemo ni javljati više, najbolje da šutimo? I onda se čudite što se otvaraju neke grupe pih

< Poruku je uredio maja -- 12.10.2011 15:40:29 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:43:15   
Zvonki
Nije istina da je ovo forum samo za trudnoću, bebe i pelene. Imamo zbilja veliki izbor za teme. Pričalo se ovdje o svemu, od trudnoće, beba, djece, tinejdžera, sexa, kuhanja, domaćinstva, poslova, ma nemam pojma koja tema nije dotaknuta. Ali nije bilo čitanja između redova jer to uostalom niti nema smisla. Nekad vlastiti muž ne zna po mom tonu dali se šalim ili govorim ozbiljno pa kako bi onda netko tko me vidio nikad nije i koji je možda milijun puta različit od mene.

Njanja, ignoriraš me na talku, primjetila sam user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:46:00   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: maja

Sad komentirate Iru što je napisala, a iste takve riječi je Njanja puno puta pisala kad se netko "opraštao" zato sam i rekla da je napravila nešto što je rekla da nikada neće (po drugi put)!
Ja bi se samo osvrnula i na to da zašto je njanja onako odgovorila lilivani user posted image Čemu tako? Zar mi koje nismo često na raji se ne smijemo ni javljati više, najbolje da šutimo? I onda se čudite što se otvaraju neke grupe pih


pih!!!! baš tak!...
baš lijepo da si ti nekaj drugo ....
i da ne komentiraš kak neko drugi komentira....
i da sve znaš.....
i da si dobra ko kruh....
i da si i u tajnoj grupi...

PIH!



_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:49:33   
maja
pa jesam modesty, pa nije to neka tajna user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 15:53:45   
anaxx
e moja njanja, vidiš da i kad te nema prašina se oko tebe diže... to ti je tako i ne možeš ti sad to preko noći promijeniti, jer kako kaže jedan naš prijatelj... "...netko to od gore vidi sve..."

bar nam nije dosadno user posted image ....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 18:48:25   
darica.marica
Nisam često na raji, ne sudjelujem u raspravama jer nemam vremena redovito pratiti odgovore drugih članova, više vas pratim ovako pasivno user posted image , ali bi htjela na ovoj temi (s obzirom da primjećujem da je posjećena, te zbog tenzija koje se osjete ovdje) napisati nešto što sam pročitala u jednoj knjizi jer mislim da bi svaka od nas uvijek to trebala imati na umu...ako ne uvijek onda barem ponekad. Napominjem..ne pišem nikome osobno...nego svima koji će to imati volje pročitati.

Svaku radnju koju neka osoba poduzima ona smatra ispravnom radnjom, ovisno o tome što ona traži i želi. Po tvojoj definiciji, to što oni traže i žele je pogrešno. Ali po njihovoj definiciji, nije. Ti se ne trebaš slagati s njihovim modelom svijeta, s njihovim moralnim i etičkim konstrukcijama, s njihovim teološkim shvaćanjima, niti s njihovim odlukama, izborima i akcijama...ali oni se s njima slažu, na temelju svojih vrijednosti.
Ti njihove vrijednosti nazivaš "pogrešnima". Ali, tko je taj tko treba reći da su tvoje vrijednosti "prave"? Samo ti. Tvoje su vrijednosti ispravne jer ti tako kažeš. Čak i to bi moglo imati nekog smisla kad bi ti držao riječ, ali ti sam stalno mijenjaš mišljenje o tome što smatraš "ispravnim" ili "pogrešnim". Vi to činite kao pojedinci, i to činite kao društva. Ono što su vaša društva smatrala "ispravnim" prije samo nekoliko desetljeća, vi danas smatrate "pogrešnim". Ono što ste vi smatrali "pogrešnim" u ne tako davnoj prošlosti, sada smatrate "ispravnim". Tko može razlučiti što je što? Kako možeš znati kakav je tkoigrač bez tablice rezultata?
Problem je u tome da toliki mnogi među vama inzistiraju na uvjerenju da su vrijednosti koje sada imate ispravne i savršene i da bi se svi drugi trebali njima prikloniti. Neki od vas poslali su samo-opravdani i samo-kreposni.
Držite se svojih uvjerenja, ako vam to odgovara. Držite se čvrsto. Nemojte se kolebati. Jer vaše ideje o "ispravnome" i "pogrešnome" vaše su definicije o tome Tko Ste.

(Razgovori s Bogom, knjiga 3)


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 19:14:39   
darica.marica

IZVORNA PORUKA: darica.marica

ali bi htjela na ovoj temi (s obzirom da primjećujem da je posjećena, te zbog tenzija koje se osjete ovdje)




i tenzija na temi o fb grupi, te na temi o dohrani 3-mj djeteta....ima ih sigurno još, ali ove su mi friške...

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 19:19:08   
adryosijek
pa i ja sam osla na pol godine zbog 2 ljudi s raje pa se nisam oprastala,s kime da se oprastamuser posted image niti mi je tu sestra niti brat a ni mama... ovo je obican forum ,sto plakat,i oprastati se ..tu sam da mi prode vrijeme i da nest novo naucim ,za svoje dijete...al opet mi smijesno sto se nekog tu ismijava itd..ko hoce se oprosti nek ucini ,tko nece nek gleda neku drugu temu ..a ne tako grubo reagirati s nekom mrznjom

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 19:29:09   
Ira_

IZVORNA PORUKA: njanja

Evo samo da vas pozdravim svih...
Ribica je jučer imala pravo, zaista sam prerasla raju i moram "krenuti dalje" (citiram ju). Nisam trudna niti ne namjeravam skoro biti tako da sam prerasla teme o zatrudnjivanju, teme o pelenama, dojenju i inome su mi 100 x ponovljene i sama sebi sam dosadna kad pišem jedno te isto...Ostaju mi svakodnevne teme koje čitam na jutarnjem, indexu i slično koje želim komentirati, ali koje očito više izazivaju bijes, nego imaju ikakvu drugu poantu....

Neću se pozdravljati jer se ne želi pozdravljati s vama, ne želim da bude konačno, želim da se i dalje družimo, tko ima neka čita moj blog, tko želi neka mi pošalje mail, tko ga nema, čujemo se na pp, druženja u Ri ću i dalje organizirati i da, iz navike i radoznalosti ću škicnuti da vidim tko je rodio i da čestitam....Svim trudilicama želim da postanu mame, svim trudnicama da dočekaju svoju djecu i da im novo putovanje bude ispunjeno i svima želim da im djeca budu dobra, poslušna i zdrava user posted image .

I samo jedan posebni pozdrav Uspavanoj i Marti!!!!!

Ovaj pozdrav nije za daljnju raspravu user posted image user posted image


Onako kako sam napisala, tako sam i mislila. A sada kome ne odgovara napisano, žao mi je. Nemam šta objašnjavati, kulturno sam se s njanjom pozdravila i poželjela joj sve najbolje u životu. Ako netko ima još koje pitanje, slobodno pitajte!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 19:33:49   
mišica 666
njanjo falit ćeš mi ali ako ćeš se ti tako bolje osjećat sretno. ako te put nanese na makarsku rivijeru navrati na kavu user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 20:30:21   
Ira_

IZVORNA PORUKA: modesty blaise


IZVORNA PORUKA: anaxx

lilia mislim da je ira svojom rečenicom njanji poručila: Idi, koga briga... i ne vidim ništa lijepo i dobro u tome user posted image


hvala bogu da ja to nisam prva napisala , jer bi bila razapeta, al odmah sam to isto pomislila...
iste rečenice nemaju uvijek istu poruku ni značanje...puno zavisi i od toga ko ih je napisao...


A šta si se mene toliko uhvatila? Šta sam ti ja toliko nažao učinila da sam ti rak rana na ovoj RR?!
Prestani biti loncu poklopac, bar što se mene tiče i mojih komentara. Uvijek se kačiš za komentare jednih te istih osoba. Ako ti ja ili netko drugi smeta, pokušaj nas ignorirati, ja bih te zaista molila!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 21:35:26   
Nika 24052006
Njanja,ako si tako odlučila,ok...Nemam namjeru pisati ti nešto tipa,ostani,nemoj,ovo,ono...Sama znaš za sebe...U svakom slučaju,žao mi je što odlaziš...Pusa Janu...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 21:41:48   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: anaxx

user posted image

pozdrav, čujemo se... a nadam se i vidimo...


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Krećem dalje...
12.10.2011 23:19:31   
MaTana
Njanja jako mi je zao da ides, iako ni ja bas nisam cesto tu, tvoji komentari i  savjeti su mi uvijek bili zanimljivi (pogotovo o onoj terrible two's fazi koju smo očito obje prosle sa djecicom). Ja stvarno jako rijetko imam vremena za raju, nakon tjedana i tjedana sam uspjela veceras malo zaviriti i vidim... s....e...

Ja cvrsto vjerujem da ova tvoja tema ipak nije zbogom nego doviđenja...
I znam da ce neke cure komentirati da je i ovaj moj post patetican, pa neka je ja sam takva, sklona kukanju i patetici i bas me briga...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Krećem dalje...
13.10.2011 13:02:39   
Ninaa
Njanja ako si tako odlučila ja ti želim svu sreću tebi i tvojoj obitelji i pusu šaljem Janu. Mada ne vjerujem da ćeš dugo izdržati da nam se opet ne javiš. Lijep pozdrav od mene!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Krećem dalje...
13.10.2011 20:38:40   
lavica81
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Njanja,ako si tako odlučila,ok...Nemam namjeru pisati ti nešto tipa,ostani,nemoj,ovo,ono...Sama znaš za sebe...U svakom slučaju,žao mi je što odlaziš...Pusa Janu...


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Krećem dalje...
21.10.2011 18:21:37   
bubaMaja
a ja se pitala kako nema tvojih odgovora na sve ove uber napete teme posljednjih dana )))
pa nek ti je sa srećom!!! i nadam se da ćemo se ipak upoznati na jednoj od kavica

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Krećem dalje...
22.10.2011 0:30:17   
lilia
I ja bi da Njanja prokomentira neke od tema.user posted image
Baš me zanima što bi rekla na neke...

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!