|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nepropusne plahte
21.9.2011 21:34:16   
troubled
uspješno ne nosimo pelene i jako smo ponosni user posted image
sad planiramo maknuti i noćnu...jer i ujutro bude suha...
ali, zlu ne trebalo user posted image user posted image user posted image
gdje ima za nabaviti i po kojoj cijeni nepropusnih plahti za krevetić?
dakle...dimenzije 120x60..s gumicom za madrac...da je s gornje strane pamuk, a s donje da ne propušta?

_____________________________

imam novi ticker :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nepropusne plahte
21.9.2011 21:43:04   
mamacita
Nisam upoznata za takve kakve ti trebas, no ja koristim za svoje one totalno plasticne plahte sa gumicom, i po njoj stavim plahtu od pamuka isto sa gumicom. To sam nasla i kupila u ljekarni.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nepropusne plahte
21.9.2011 21:48:05   
troubled
vidjela sam danas takve u ljekarni, ali su za veliki krevt...a ja bi male, da ne trebam prekrajati, a da budu zategnute user posted image


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nepropusne plahte
22.9.2011 5:09:48   
uciteljica
Ja sam naše kupila u Muller-u, nekih 150 kn, nemoj me držati strogo za riječ i mjerama odogovaraju madracu iz kinderbeta.
Bravo za Franka! :-)

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nepropusne plahte
22.9.2011 8:58:09   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: troubled

vidjela sam danas takve u ljekarni, ali su za veliki krevt...a ja bi male, da ne trebam prekrajati, a da budu zategnute user posted image


trouby pa presavi po pola...neće mu pobjeći plahtica kada je ''gornja drži'' a ako nema lastike za uhvatiti možeš sama da ih ušiješ
tako sam ja zvrkiču napravila za veliki krevet

-možeš staviti i ''podlogu za prematanje'' koje ima za kupiti pa to da ti bude privremeno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nepropusne plahte
22.9.2011 11:26:03   
Bebys
ja sam svoje dvije imam kupila bas tih dimenzija u IKEA ali ona dolazi u hr. uskoro...tako da dalje neznam...bas su takva kakve ti trazis i meni su super....i pomazu mi puno...user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nepropusne plahte
22.9.2011 11:37:56   
troubled
ma kakav pobogu franko....o magdi je riječ user posted image user posted image user posted image user posted image

ide ona na zahod već godinu dana, ali nikako maknuti pelenu...nismo ništa forsirali jer je franko bio mali pa da ne bude problema zbog previše promjena...
nekidan je odlučila da neće više pelene...kako rekla, tako napravila....
sjećam se da je i paula isto tako, došla jedan dan iz vrtića bez peln da je ona rekla teti da njoj to više ne treba...i to je bilo to...

by the way...plahtu sam našla i kupila u mulleru...70x100cm...nema gumice, ali je odlična...dovoljno velika, pamučna i nepropusna...
preko toga lako stavim bilo koju s gumicom...
cijena 125 kuna...

hvala cure user posted image


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nepropusne plahte
22.9.2011 12:01:41   
Anoniman
najvjerojatnije ću i ja to morati nabaviti, s Katom nikako na zelenu granu!

OT - troub, draga, bilo bi vrijeme da promijeniš sliku u opisu i dodaš sina, ili čekaš da postane punoljetan user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nepropusne plahte
14.6.2012 12:33:07   
mijana
mi imamo krevetić 140*70,gdje ima takvih plahti?

_____________________________

<3 MM 02.09.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!