|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex-koliko puta?
19.9.2011 10:08:30   
jagodicabobica
maratonci su bili na pocetku veze tako da su nas svi na spratu culi.. tek sad sam skontala sto mi je komsija rado otvarao vrata i smjeskom me pozdravljaouser posted image user posted image
a i sada sam zadovoljna! user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 19.9.2011 10:10:00 >

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sex-koliko puta?
19.9.2011 10:24:41   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: mayathebee

A da malo podignem temu, ako nemate ništa protiv......imate li na ovu temu koji kučni video uradak???user posted image


ne user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sex-koliko puta?
19.9.2011 10:42:13   
mamacita
Kakav bijesni video uradak? Naravno da toga nemamo!

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sex-koliko puta?
19.9.2011 12:00:11   
mayathebee
Tipa Severininog, samo vaš osobni!!!user posted image

Zar ni ti Pinciuser posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sex-koliko puta?
19.9.2011 12:02:12   
pincirotvajler
ne,fakat ne,bojimo se user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sex-koliko puta?
19.9.2011 12:04:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler


IZVORNA PORUKA: mayathebee

A da malo podignem temu, ako nemate ništa protiv......imate li na ovu temu koji kučni video uradak???user posted image


ne user posted image


ma, taman posla, još ga i na youtube treba stavit! user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sex-koliko puta?
19.9.2011 12:27:11   
pticica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler


IZVORNA PORUKA: mayathebee

A da malo podignem temu, ako nemate ništa protiv......imate li na ovu temu koji kučni video uradak???user posted image


ne user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sex-koliko puta?
19.9.2011 20:53:04   
heda
nemamo kućni video...
muž me stalno nagovarao, user posted image čak sam i koji put pristala user posted image ... al onda on nije spreman, nemamo pojma di su nam fotići i kamere... user posted image dok to skontamo,user posted image više nije ni važno user posted image user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sex-koliko puta?
25.9.2011 0:43:49   
lonely
pozz. svima na forumu, u nadi da cete mi bar pokusati pomoci korisnim savjetima. Kod mene 2-3 puta mjesecno, nisam neki manijak opterecen sexom ali mi stvarno fali,  bar 1-2 puta sedmicno ( bio bi zadovoljan kad bi jednom bilo)user posted image . Nama je 29, i imamo 2 djece (3g i 9 mj), imao sam dosta strpljenja i tokom obje tudnoce i  u postporodjajnom periodu (carski), ali vise mi izlazi na oci, imam cak osjecaj da je to uzrok mnogih drugih trzavica i nervoze pa nam zadnje vrijeme ni komunikacija nije bas najbolja, to sve naravno trpe i klinci (indirektno). Imam razumjevanja zaista i za umor, pomazem u kucnim poslovima kako bi imala vise vremena za odmor, trudim se oko djece, cuvam , presvlacim, hranim..., ne izlazim skoro nikad sa prijateljima, sve sam podredio porodici i sada se jednostavno pitam sto tu ne valja, sta da pokusam kako bi razdrmao nesto sto je zatajilo, imate li neku ideju, ipak vi ste zeneuser posted image

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sex-koliko puta?
25.9.2011 1:26:08   
lilia


..

< Poruku je uredio cuba -- 3.6.2012 12:41:06 >


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lonely)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sex-koliko puta?
25.9.2011 8:01:26   
pincirotvajler
lonely dobrodošao user posted image
jesi ti rekao ženici ovo kaj i nama? mislim njoj je dovoljno očito tak kak je sad,pa možda misli da je i tebi?user posted image
ili ak joj govoriš stalno ,možda misli da pretjeruješ,i da sve ovo radiš da bi ti ona dala,neznam u svakom slučaju promjeni taktiku user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sex-koliko puta?
26.9.2011 0:03:18   
lonely
hvala na toploj dobrodoslici, u svakom slucaju nesto moram promijeniti, mada sam probao dosta toga vec, i sve isto, strpljenja je sve manje, a frustracija raste, kako god bar sa nekim sada mogu otvoreno razgovarati o ovome i odmah ce biti malo lakse..., ko zna mozda i neki prjedlog upali pa budeuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sex-koliko puta?
26.9.2011 10:42:54   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: lonely

hvala na toploj dobrodoslici, u svakom slucaju nesto moram promijeniti, mada sam probao dosta toga vec, i sve isto, strpljenja je sve manje, a frustracija raste, kako god bar sa nekim sada mogu otvoreno razgovarati o ovome i odmah ce biti malo lakse..., ko zna mozda i neki prjedlog upali pa budeuser posted image


dobrodosao!!
ljepe rijeci ne kostaju nista a tope svako srce...
i njeznost u svakodnevnici...svakodnevni njezni dodiri i duboki pogledi kao dokaz da ti je jos uvjek atraktivna,pozeljna i sa vremenom ces je dovesti gdje treba...i ti budi iniciator kada je malo uhodasuser posted image sretno!
ako si i ovo vec probao onda probaj drugu taktiku...ako i te ne funkcionise e onda...
mogu ti isto tako reci ako si neki mirnac i dobricina to svako iskoristi pa tako i zena pa i u tome promjeni taktiku...imaj respekta prema njoj ali ne daj na sebe...malo ces dodati vatre u  braku pa i u krevetuuser posted image


< Poruku je uredio jagodicabobica -- 26.9.2011 10:52:36 >

(Odgovor članu lonely)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sex-koliko puta?
26.9.2011 12:35:15   
mirna
Nemam pojma koliko puta ali kada smo s MM išli na prvo ljetovanje zajedno, u kampu u prikolici nismo radili ništa drugo... Okupali smo se na brzinu u moru i odmah trk natrag...user posted image Sada to ni jedan od nas više ne bi izdržao...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sex-koliko puta?
26.9.2011 21:43:33   
inesica
lonely, nadimak sve govori, jel? user posted image
Cuj, ja bi s druge strane pokusala na tvom mjestu prvo porazgovarati s njom, jer vam komunikacija steka, a zena ti se ne zeli upustati u seksualne odnose dok stvari medju vama ne stimaju, budi siguran (pogotovo ako to duze traje, vec je i zaboravila na seks). Kad jednom rijesite probleme, i krenete s praksom keksanja, dalje ce ici kao podmazano. Pitaj ju otvoreno sto joj smeta.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sex-koliko puta?
26.9.2011 22:23:23   
adryosijek
uh kud ja nisam takve srece da nadem savrsenog uvijek neki lijeviuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sex-koliko puta?
26.9.2011 22:25:38   
adryosijek
nesjecam s kad sam zadnji put imala sex ,kako to izgledauser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sex-koliko puta?
26.9.2011 22:53:43   
stars777
svaki dan nekad jednom a nekad nekoliko puta,desi se tu i tamo da preskočimo dva dana ali to je stvarno rijetkostuser posted image user posted image

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sex-koliko puta?
4.10.2011 22:25:52   
lonely
user posted image , ma nista ne pali, svasta mi je u glavi, sad cu ja sebe da testiram da vidim dokle!!!

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sex-koliko puta?
4.10.2011 22:46:34   
mama mery
kod mene trenutno susa mm na terenu user posted image
najvise se seksamo kad sam trudna tako da narednih mjeseciuser posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu lonely)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sex-koliko puta?
5.10.2011 17:27:58   
seraphyme
mi se ne sexamo. mm se boji da ja opet ne ostanem trudna pa me zaobilazi u širokom luku. kad mu velim da ću nać dečka, odvali se smijati i veli da će mi pomoć tražitiuser posted image  rpije sam jedva hodala od keksa, a sad.... jadna nebilauser posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sex-koliko puta?
5.10.2011 18:27:01   
mamacita

IZVORNA PORUKA: lonely

user posted image , ma nista ne pali, svasta mi je u glavi, sad cu ja sebe da testiram da vidim dokle!!!



lonely:

Razlog iza kojeg je ovakva situacija u tvojem braku nije nerjesiv. Naime, depresija je vrlo cesta kod zena. To znam iz iskustva. Na izgled je sve ok, zivot, brak, djeca, muz... no ima "trigera" koji jednostavno povuku osobu na dno. Pricaj sa zenom o cemu se radi, no najvjerojatnije ona nema pojma sta joj sve smeta. Zato bi joj mozda pomogao odlazak psihologu. Tjelovjezba pomaze, odlasci na samo vani kada je ona sama sa sobom, bez djece, i kada radi nesto samo za sebe. Nakon takvih odlazaka vjerovatnije ce se osjecati bolje kada opet treba "zaroniti" u svakodnevne obveze. Mozda se boji nove trudnoce. Neka uzme zastitu, ohrabi je u tom nastojanju. Nema nista goreg nego ocekivati menstruaciju, a ne znas da li si trudna ili ne. Dakle, kontracepcija bi trebala nju osloboditi te panike. Ako imate priliku djecu ostaviti s nekim, pa zajedno kao prije djece otici vani, na veceru, u kino, na "spoj", na ples. To bi trebalo probuditi one uspavane osjecaje od ranog stadija vase veze. Ako djeca spavaju u istoj sobi s vama to moze "ohladiti" situaciju kod zene. Da li ona doji dijete, ovo od 9 mj.? Ako ga jos doji onda mozda samu sebe ne vidi kao zenu sa fizickim potrebama, kojij grudi samo sluze za prehranu djeteta. Ima i takvih slucajeva. No, ti kao muz bi joj na njezan nacin trebao objasniti da je ona i dalje pozeljna kao partnerica, i da joj sve na njezinom tijelu daje tim vise cara i tim je vise zelis. Uvjeri ju da je pozeljna. Ne samo u krevetu, nego kada kuha, pridji joj iza ledja i zagrli ju, poljubi ju u vrat. Navij neku njezinu dragu muziku, zamoli je za ples usred dnevnog boravka. Budi strpljiv. Put do zeninog tijela osvojit ces hodajuci "naokolo" u naizgled ne sexis situacijama, no ta tvoja paznja tjekom dana, dat ce joj dodatnu motivaciju za sex. Cuvanje djece, pomaganje u kuci, i tsl. to je sve pohvalno, ali nema nicega sexi u tome. To je obaveza svakog roditelja. Ona treba tebe da joj proizvedes one iste "leptirice" koje je osjecala prije djece. Nadam se da ce ti neki prijedlozi ovdje navedeni dati ideju kako dalje. Budi strpljiv i uporan. Sretno!!

(Odgovor članu lonely)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sex-koliko puta?
22.12.2011 18:39:10   
pticica
IZVORNA PORUKA: seraphyme

mi se ne sexamo. mm se boji da ja opet ne ostanem trudna pa me zaobilazi u širokom luku. kad mu velim da ću nać dečka, odvali se smijati i veli da će mi pomoć tražitiuser posted image  rpije sam jedva hodala od keksa, a sad.... jadna nebilauser posted image



zezasuser posted image pa ima li ikako sexa kod vas?

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sex-koliko puta?
22.12.2011 18:39:45   
pticica
IZVORNA PORUKA: lonely

pozz. svima na forumu, u nadi da cete mi bar pokusati pomoci korisnim savjetima. Kod mene 2-3 puta mjesecno, nisam neki manijak opterecen sexom ali mi stvarno fali,  bar 1-2 puta sedmicno ( bio bi zadovoljan kad bi jednom bilo)user posted image . Nama je 29, i imamo 2 djece (3g i 9 mj), imao sam dosta strpljenja i tokom obje tudnoce i  u postporodjajnom periodu (carski), ali vise mi izlazi na oci, imam cak osjecaj da je to uzrok mnogih drugih trzavica i nervoze pa nam zadnje vrijeme ni komunikacija nije bas najbolja, to sve naravno trpe i klinci (indirektno). Imam razumjevanja zaista i za umor, pomazem u kucnim poslovima kako bi imala vise vremena za odmor, trudim se oko djece, cuvam , presvlacim, hranim..., ne izlazim skoro nikad sa prijateljima, sve sam podredio porodici i sada se jednostavno pitam sto tu ne valja, sta da pokusam kako bi razdrmao nesto sto je zatajilo, imate li neku ideju, ipak vi ste zeneuser posted image


ja samo da pitam da li se situacija sta promijenila?

< Poruku je uredio pticica -- 22.12.2011 18:43:25 >

(Odgovor članu lonely)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sex-koliko puta?
22.12.2011 19:02:19   
pincirotvajler
i mene zanimaaa user posted image
a kod nas se malo prorijedilo na moju žalostuser posted image 3 puta tjedno

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 22.12.2011 19:03:46 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!