|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najteže faze u odgoju
8.11.2012 20:39:22   
BUMBI
A,draga veselo kod vas....nadam se da će ju ta faza brzo proći

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Najteže faze u odgoju
11.11.2012 8:26:12   
ana85
Moja malena ima 16 mj. Prkosna je, tvrdoglava, a i mala emotivka, tako da ima krokodilske suze. Iako je slatka ko bombon, ponekad stvarno nemam strpljenja i najrađe bi se s njom posvadila user posted image . Ako joj kažem ne, onda baš namjerno to radi i još me gleda u oči. Sve se bojim što će biti kad bude i gorih faza. Ne smijem se ni slučajno naživcirati ako neće npr. jesti onda je još gore,onda neće cijeli dan jesti. Tako da prije svakog obroka par puta duboko udahnem, jer se već unaprijed počnem živcirati..

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Najteže faze u odgoju
11.11.2012 8:30:46   
ana85
da, još sam zaboravila reći da je sad u nekoj fazi kad se tuče. ak joj kažem da je zločesta ona se lupi. ju nisam nikad tukla a ni njezin tata, tako da ne znam od kuda joj to. kad se lupi ja joj kažem draga ema al ona se svejedno lupa..

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Volite li kuhati?
BruMa



Da (71%)

Ne (29%)


Broj svih glasova: 220

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!